ביקורות FatCow: האם FatCow Hosting באמת כל כך נהדר למתחילים?

Contents

מה זה FatCow Hosting?

FatCow היא ספקית אירוח אתרים שהוקמה בשנת 1998 בבורלינגטון, מסצ’וסטס. החברה מציעה תוכנית אירוח משותפת יחידה המשווקת על ידי מנהלי אתרים ברמת הכניסה, כמו בעלי עסקים קטנים. FatCow נרכשה על ידי Endurance International Group בשנת 2007.


כמה טוב FatCow אירוח?

FatCow משווקת לבעלי אתרים מתחילים ועושה מקרה מושך מאוד לעסק שלהם. הם מציעים תכנית כוללת אחת בלבד, והם מוציאים ממנה את הלחץ הגדול בבחירת התכונות המתאימות לך. ועם שיעור היכרות סביר מאוד, נראה ש- FatCow הוא אחד המחירים הטובים ביותר עבור אירוח אתרים מתחילים בשוק. אך בעוד ש- FatCow מציע פשטות ושקיפות מרעננות במובנים מסוימים, התוכניות שלהם מחוספסות מכירות מתעתעות ומיותרות, מהירות נמוכה וזמן פעולה ושיעורי התחדשות גבוהים..

ראו האתר הרשמי ביקורות FatCow 2.8 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (2 הצבעות) יתרונות

 1. אירוח אתרים ידידותי לסביבה פיתרון
 2. דומיינים ללא הגבלה
 3. נגיש סופר למנהלי אתרים ברמת הכניסה
 4. משאבי פרסום בחינם

חסרונות

 1. אין VPS או שרתים ייעודיים
 2. vDeck במקום cPanel
 3. תעודות SSL מוגבלות
 4. מכירות מכירה לא מטעות
 5. מתחת לזמן הממוצע ומהירות נמוכה

סיכום עם שמו ההומוריסטי, תמחור היכרות נמוך והתבנית הידידותית למתחילים, FatCow עשוי להיראות כמו הבחירה הטבעית עבור מנהל אתרים בפעם הראשונה. בחינה מדוקדקת יותר של השירות והביצועים שלהם, עם זאת, תציע אחרת. תמיכה 3 מהירות 2.5 תפקודים 3 ערך 3 שקיפות 2.5

סקירת FatCow האירוח הרשמית שלנו

ישנם מספר דברים שעבורם אנו משבחים את אירוח FatCow בשמחה. כלומר, הם מציעים פתרון אירוח אתרים נקי ופשוט לטווח קצר, שאינו מפחיד לפחות ללא התחייבות. עם זאת, לדעתנו FatCow היא בחירה לא טובה עבור כל מי שמחפש לארח אתר אינטרנט מעבר לתקופת הצעת התמחור המבוא שלו. ניתן למחול את המהירות ואת זמן הפעילות מתחת לממוצע, מכירת קניות מבלבלת ושירות לקוחות בינוני תמורת 4 דולר לחודש. אך כאשר שערים אלה עולים לכמעט 13 $ לחודש לאחר החידוש, הנושאים הללו הם הרבה יותר ארורים.

התכונות הטובות ביותר של FatCow Hosting

היכן שמצטיינת FatCow היא בגישה נוחה. משמם הגחמני והקמע ועד לתוכנית האירוח המשותפת היחידה שהם מציעים, הם מצליחים להרגיע הרבה מהאכזבה הטכנית שמנהל אתרים מתחיל עשוי להרגיש בעת בחירת אירוח אתרים ותוכנית אירוח. בנוסף, אין להכחיש שתמחור היכרות שלהם הוא עסקה מדהימה. הנה מה שהם עושים נכון, ומדוע הם עשויים להיות שווים לעצמכם:

תוכנית אירוח משותפת יחידה (לרוב) כוללת

תוכנית בגודל אחד שמתאימה לכל מתחילים, כמובן, אינה מתאימה במיוחד למי שבונה או מתחזק אתרי אינטרנט למחייתו. אבל קהל היעד של FatCow הוא הבלתי מיושב, והם עושים עבודה נהדרת לפשט את המוצר שלהם לעיכול למתחילים. הם מציעים תוכנית אירוח משותפת אחת בלבד הכוללת תחומים ללא הגבלה, כתובות דוא”ל בלתי מוגבלות, שטח דיסק בלתי מוגבל, רוחב פס בשפע, כלי בניית אתרים לגרור ושחרר, זיכויים לפרסום דיגיטלי, ושם תחום בחינם לשנה הראשונה. תהליך הצמצום המדויק של מה שצריך מספק שירותי אירוח אתרים יכול להיות מאיים ומלחיץ מאוד עבור מנהל אתרים ברמת הכניסה. אנו מעריכים כי ל- FatCow יש הרבה שקיפות ופשטות מהדרך.

כלול שער תמחור מבוא נהדר למשך שלוש שנים

למי שנרשם ל- FatCow לראשונה, שיעור ההיכרות שלהם הוא 49 $ לשנה בלבד, או כ -4 $ לחודש. בהתחשב בעובדה שהחבילה שלהם תחרותית למדי עם שם תחום בחינם (זו השנה הראשונה) והרבה אחסון לקבצי דואר אלקטרוני וקבצי אינטרנט, זה ערך אדיר למדי. מה שכן, אם אתה מוכן לשלם מראש, אתה יכול לנעול את המחיר הנמוך ביותר הזה עד שלוש שנים.

משאבי פרסום בחינם

בדומה למרבית מארחי האינטרנט בבעלות EIG, ההתחלה עם FatCow מגיעה עם ההטבה של הרבה נקודות זכות לפרסום דיגיטלי. זה כולל $ 100 בסיכומי Bing ו- AdWords, כמו גם רישום חינם ב- YellowPage.com. בטח, YellowPage.com מיושן למדי היעילות של ספריות מקוונות מוטלת בספק, אבל בחינם זה בחינם.

מופעל על ידי אנרגיית רוח

אם אתה רגיש בכלל לרגישויות התאגידיות, העובדה ש- FatCow בבעלות EIG עשויה להיות קצת כיבוי עבורך. זה מובן, אבל ל- FatCow יש כמה איכויות גואלות ולא מאוד ארגוניות. כלומר, יש להם חותם ירוק המאמת אותם כ- 100% המופעלים על ידי אנרגיית רוח. הם משיגים זאת על ידי קיזוז צריכת החשמל בכל מרכזי הנתונים, השרתים והמשרדים שלהם בהשקעה של 200% בתעודות אנרגיה מתחדשת..

חסרונות אירוח FatCow

למרות המבנה והשיווק הידידותיים למתחילים, ישנם קומץ דגלים אדומים הקשורים ל- FatCow שעליכם לקחת בחשבון לפני שתירשמו אליהם. אנו אומרים כי השירותים שלהם הם בעלי ערך טוב לתמחור המבוא, אך ישנן כמה סיבות לכך ש- FatCow אינו מתאים לפיתרון אירוח אתרים לטווח הארוך..

שיעורי חידוש ספייק 310%

תמחור ההיכרות של FatCow הוא הרבה מאוד, ותוכלו לנעול אותו עד שלוש שנים אם תשלמו מראש. עם זאת, היו מוכנים לאיזה זעזוע מדבקה רציני לאחר שתקופת התקופה ההיא. עליות התמחור השנתיות של FatCow מ 49 $ לשנה ל 155 $ לשנה, ומזנקות מחברת אירוח תקציב לאחת מהאפשרויות היקרות יותר בשוק בפנייה אחת של עמוד לוח שנה. כעת, אנו שמחים לשלם מחירי פרמיום עבור שירותי פרימיום. עם זאת, כפי ששאר הסקירה שלנו תראה לכם, FatCow נופל במידה ניכרת מלהיחשב לפרמיה.

זמני טעינת דפים איטית מאוד

כפי ששמם עשוי לרמז, אירוח FatCow אינו מהיר. למעשה, זמני טעינת העמודים קיבלו ציונים באופן עקבי הרחק מהממוצע בתעשייה בכל חודש בודד במשך השנים האחרונות. כאשר הממוצע בתעשייה לזמן טעינה של עמודים עומד על 700 מ ‘, FatCow ממוצע של מעל 1200 מ’. זה איטי ברצינות ויכול להוות לרעה עצומה עבור אתר האינטרנט שלך. לא זו בלבד שהוא יכול לפגוע בדירוג מנועי החיפוש שלך, אלא גם יכול להגדיל באופן דרמטי את קצב הכניסה של האורח שלך. עם שרתים מפגרים כאלה, לא סביר שתוכלו לנצל את רוחב הפס השופע שהם מבטיחים לכם עם ההרשמה..

מתחת לזמן הממוצע

בסך הכל, למארחי אתרים בבעלות EIG אין את הרקורד הטוב ביותר עם ממוצעים של זמן עבודה. iPage הוא דוגמה מושלמת לכך, בעוד ש- Web.com עשוי להיות החריג. בעוד של- FatCow אין הממוצע הממוצע ביותר בזמן שאי פעם נתקלנו בו, הוא נמצא מתחת לממוצע וזה משהו שצריך להדאיג כל לקוח פוטנציאלי שלהם. FatCow רק מצמצם את אחוז הזמן של 99.9%, ומחצית מהזמן נופלת מסימן זה. בכדי להציב את הדברים בפרספקטיבה, מרבית חברות הוסטל-האתרים מציעות אחריות לזמן ההפעלה של 99.9%, כלומר הן יפיקו החזרים חלקיים עבור כל השבתה מעבר לזה שהוקצה 15 שעות בשנה להפסקה. FatCow לא מציעה שום אחריות כזו, וגם הרקורד שלהם אינו מרגיע במיוחד.

אין VPS או שרתים ייעודיים

FatCow מציע רק אירוח מסוג אחד: אירוח משותף. בטח, זה מוציא הרבה מהניתוח-שיתוק מההחלטה הראשונית, אך זה יכול גם להזיק ללקוחות קיימים שחווים צמיחה רבה. בכך שהם לא מציעים שרתים ייעודיים או קווי VPS, הם מתנכרים לקהלים שלמים הנדרשים או עשויים לצמוח לדרוש שירותים אלה. משמעות הדבר היא שאם אתה בממשלה, שירותי בריאות, או בדרך אחרת אתה מאחסן מידע רגיש, FatCow איננה אפשרות טובה עבורך.

אין cPanel

FatCow משתמש בלוח בקרה מותאם אישית במקום cPanel. אמנם זה לא בהכרח חסרונות, אלא מדובר בסטייה מהתקן התעשייתי. זה דבר שיש לקחת בחשבון אם אתם רגילים ל- cPanel, אם אתם מתכננים לנצל את העובדה שעוזרים למשאבים הקשורים ל- cPanel בשפע באינטרנט. זה יכול להיות גם משהו שיש לקחת בחשבון אם אתה מתכנן לעזוב את FatCow בעתיד; אירוח אתרים מסוימים יעביר רק את האתר שלך מחברת אירוח אתרים המשתמשת גם ב- cPanel. כתום קטן הוא דוגמה אחת.

מוניטין תמיכת לקוחות לקוי

קשה לשפוט את התמיכה בלקוחות, אך ישנם כמה אינדיקטורים עיקריים לגבי עד כמה ברצינות חברה מתעדפת את מחלקת שירות הלקוחות. ראשית, זה בדרך כלל סימן טוב אם חברה השקיעה בבניית ספריה חזקה של משאבים לעזרה עצמית ומדריכי ירי בבעיות. בעוד ש- FatCow עשתה זאת במידה מסוימת, הם כמעט ולא נמצאים ברמה של GoDaddy או HostGator. מדריכי המשתמש של FatCow מתמקדים בעיקר בהקמת אתר האינטרנט שלך, לא בנושאים מתקדמים יותר או בבעיות בירי בעיות.

לבעיות שלא ניתן לפתור באמצעות משאבי DIY (שיש בהן אין ספור אפשרויות), FatCow מציעה גם טלפון, כרטיס אימייל ותמיכה בצ’אט חי. בעוד שמגוון האפשרויות ראוי לשבח, זמן התפנית עבור כל שלושת הערוצים הוא פחות מהיר. צפו לחכות כ- 15 דקות בהמתנה או בתור לתמיכה בצ’אט, ולאורך יום לתגובה באמצעות דואר אלקטרוני. כדי להחמיר את המצב נראה כי נציגי התמיכה בלקוחות מאומנים בעיקר כאנשי מכירות ולא כאנשי תמיכה. להלן מספר מכירות עליונות שתוכלו לצפות קדימה לירידה במידה ותבחרו להירשם ל- FatCow:

מכירות מתעתעות ומיותרות

בעוד אנו מברכים את FatCow על כך שהמבט הראשון של השירותים שלהם הופך לשקוף מאוד, זהו סיפור אחר שיבדוק זמן. היו מוכנים להפגיז עם מעט תוספות מנוסחות בשפה מבלבלת להחריד. הקפד לא לשלם עבור “אירוח וורדפרס” שלהם, שזו דרך קריטית להפליא לומר שאתה יכול לשלם להם כדי להתקין מראש כמה תוספים בינוניים שאתה יכול למצוא בחינם. כמו כן, היזהר לפני שאתה קונה את Google Apps (רמז: גוגל מציעה את אלה בחינם) או גיבויים יומיים אוטומטיים (רמז: זה כבר כלול בחבילה שלך). לאנשים הידועים, זהו כיבוי ענק. הצעת תוספים אלה כ”שירותים “היא למעשה רק טרף למתחילים שאינם יודעים טוב יותר.

שורה תחתונה:

FatCow יכולה להיות אפשרות נהדרת לטווח קצר עבור מישהו שמחפש לבדוק שלל דברים בתחומים שונים, אך עובדת העניין היא שהשירותים שלהם אינם אמינים במיוחד. זמני טעינת דפים איטית וזמן פעולה בינוני עשויים להיות נסבלים למחיר ההיכרויות הנמוך, אך סוגיות אלה הופכות למזיקות ברצינות עם שיעורי ההתחדשות שלהן. אנו ממליצים להם אם יש לך צרכים ספציפיים מאוד לטווח הקצר עם תקציב שתואם, אך לא כפתרון אירוח לטווח הארוך.

הצג תכונות נוספות

FatCow אירוח שאלות ותשובות

אירוח FatCow: מה שאתה צריך לדעת

ל- FatCow Hosting יש שם שהוא הומוריסטי, אתר אינטרנט מלא בגחמה – ותיעוד ארוך של לקוחות מרוצים. עם זאת, מבין אלפי חברות אירוח אתרים, כמה דברים גורמים לחברה להתבלט מהאחרות. עייננו בערכי החברה ובמוצריה וגילינו שמלבד שמה ולוגו, ל- FatCow Hosting יש תוכניות איתנות שהפכו את הלקוחות האלה למאושרים.

איך התחילו FatCow Hosting?

החברה הינה אחת מחברות האירוח הוותיקות ביותר בחוץ, עם המייסד ג’קי פייוול שהתחיל בשנת 1997, והושק בשנת 1998. לאחר שנים ספורות בלבד, חוותה החברה צמיחה אדירה, הגדילה את הכנסותיה בכ -25 אחוזים בכל שנה והרחיבה את הרווח שולי מ -4 עד 11 אחוזים.

צמיחה זו, בשילוב עם נאמנות בסיס הלקוחות והיצע המוצרים הסולידי בעקביות, תפסה את תשומת לבה של קבוצת Endurance International Group, חברת אם צומחת ביותר מ- 75 חברות אירוח שונות. Fewell, שהייתה בראש ההשקעה של FatCow יותר משבע שנים, נשארה כסמנכ”לית השיווק כאשר EIG רכשה את FatCow בשנת 2004. לאחר שהתפטרה, שימשה כיועצת לפני שעברה לענף אחר.

כמו חברות רבות אחרות שנרכשו על ידי EIG, ל- FatCow היו ביקורות לקוחות מצוינות שאיבדו חלק מההתרגשות שלה בעקבות הרכישה. הם ממשיכים לציין שהם מחויבים לספק ערך עסקי אמיתי ללקוחותיהם בכך שהם נותנים להם שירות לקוחות מעולה ועונים על צרכיהם על ידי שימוש בפילוסופיה חד-פעמית של מחיר אחד, שאפילו אלו החדשים באירוח יכולים להתחיל להשתמש מייד..

מה מבדיל את FatCow?

אירוח FatCow מנוהל על ידי השבועה HeiferCratic שלה, שלדבריהם מוקדשת ל”תמיכה ויצירת יצירתיות. ” השבועה קובעת שהם רוצים להכיר ולטפח את היצרים של הלקוחות שלהם באמצעות המדיומים שנבחרו על ידי הצעת תמיכה מסביב לשעון שתעזור ללקוחות לפתור כל מצב בגישה חיובית. הם רוצים להעניק ללקוחותיהם חוויה מקוונת נעימה וקלה.

לשם כך, FatCow מיקמה את עצמה בעמדה של תהליך הרשמה נקי, קל להבנה וניווט, תמיכה וטיפול מקיף ושילוב עם מספר ספקי שירותים שונים. למרבה הצער, לקוחות רבים שהעריכו זאת בהתחלה גילו שמאז הרכישה, FatCow נופלת לנורמה של לא לעמוד בציפיות שפורסמו וקידמו..

איזה תוכניות אירוח משותפות מציעה FatCow?

התוכנית המקורית של FatCow, ששמה באופן ייחודי תוכנית FatCow המקורית, עולה למשתמשים 49 דולר בלבד בשנה הראשונה שלהם. לקוחות מקבלים דומיינים, שטח דיסק ורוחב פס בלתי מוגבלים – מכוסים ב”אודלים “, מה שאומר שכל עוד אתה מציית לתנאי השירות שלהם ולא חורג מהשימוש הרגיל להפעלת אתר בגודל שלך, אתה אמור להיות בסדר ולא עומדים בפני עונשים חמורים.

בנוסף, FatCow מספקת משאבים בלתי מוגבלים אחרים, כמו משתמשי FTP ומשתמשי משנה ותיבות דואר אלקטרוני של POP. אתה מקבל גם שם דומיין בחינם, כמו גם הכלים שמפעילים אותו, כמו בונה אתרים עם מנוי חינם לסקריפט ברן, אבטחת SSL, שילובי עגלות קניות ואחסון של 1 ג’יגה-בתים ב- JustCloud.

לאחר השנה הראשונה, התוכנית כוללת אפשרויות חידוש שונות, החל מ- $ 14.95 לחודש לטווח של חודש אחד, שלושה או 12 חודשים, $ 13.95 לחודש לתקופה של 24 חודשים, או 12.95 $ לחודש לתקופה של 36 חודשים..

האם FatCow מציעה שירותי שרת ייעודיים כלשהם?

ל- FatCow Hosting יש סולם הזזה שיכול לענות על צרכי שרת ייעודיים בשלוש רמות שונות. כל התוכניות מגיעות עם cPanel, שהוא הסטנדרט בתעשייה והוא תכונה נהדרת, שם תחום בחינם ו- CentOS 6.4 עבור מערכת ההפעלה שלהם..

אירוח ייעודי מגיע גם עם תמיכה 24/7 של המומחים שלהם, מה שאומר שככל שהאתר שלך יגדל תקבלו רמות גבוהות של אבטחה וביצועים, עם זמן תגובה מהיר למבקרים שלכם. ללקוחות אשר בוחרים בשרתים ייעודיים יש שליטה מלאה בשרתים הפרטיים שלהם. הם יכולים ליצור דומיינים ותחומי משנה בלתי מוגבלים, חשבונות POP3, מסדי נתונים של MySQL וחשבונות FTP, מגיעים עם 13 סקריפטים שונים המותקנים מראש וכוללים יומני שגיאות והפניות, גישה ליומן גולמי ו- AWstats.

 • תוכנית ההפעלה כוללת 2 ליבות בשרת XEON E3-1220LV2 3.5 GHZ של אינטל, עם זיכרון RAM של 4 ג’יגה-בייט, נפח אחסון של 500 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 5 טרה-בתים ושלוש כתובות IP, בשיעור מבצע מתחיל של $ 119.99 לחודש, אשר יחודש במחיר של 149.99 $ לחודש..
 • התוכנית המקצועית כוללת 4 ליבות בשרת אינטל Xeon E3-1265LV2 3.2GHz עם זיכרון RAM של 8 ג’יגה-בייט, נפח אחסון של 1000 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 10 טרה-בתים וארבע כתובות IP. לתוכנית הנחת היכרות של $ 151.99 לחודש, והיא מתחדשת ב 189.99 $ לחודש.
 • תוכנית הארגון כוללת 4 ליבות עם זיכרון RAM של 16 ג’יגה-בתים בשרת XEON E3-1230V2 3.7 GHZ של אינטל עם נפח אחסון של 1000 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 15 טרה-בתים וחמש כתובות IP במחיר של 191.99 דולר לחודש (מתחדשת ב- 239.99 $ לחודש).
מה אם אני רוצה משהו בין אירוח משותף ומסור ב- FatCow Hosting?

אירוח VPS, או שרתים פרטיים וירטואליים, הם שרתים פרטיים למחצה שיש להם פחות לקוחות משרת משותף, ומעניקים לך שליטה שקרובה יותר לאירוח ייעודי במחיר הנמוך מתוכנית ייעודית אמיתית. אתה מקבל תמיכה מומחה 24/7, וזו דרך נהדרת להכיל אתרים גדלים עם משאבים גמישים.

תוכניות VPS של FatCow Hosting כוללות cPanel, יחד עם גישה לשורש אופציונלי או תוכנית מנוהלת במלואה. התוכניות מקבלות גם רישום תחום בחינם, יחד עם תוכניות הסקריפט והיומן הכלולות בתוכניות אירוח ייעודיות. תוכניות אלה כוללות גם תחומים ותת-דומיינים בלתי מוגבלים, חשבונות POP3, מסדי נתונים MySQL וחשבונות FTP.

יש שלוש אפשרויות תכנית שונות, שכוללות CentOS 6.4.

 • התוכנית הבסיסית מתחילה במחיר של 19.99 $ לחודש למשך הקדנציה הראשונה ומתחדשת מ- $ 24.99 לחודש. התוכנית כוללת 1 ליבות CP ו- RAM בנפח של 1 ג’יגה-בייט, עם שטח אחסון של 40 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 1TB וכתובת IP אחת.
 • התוכנית העסקית, שמתחילה ב 47.99 $ לחודש לטווח הראשון ומתחדשת ב 59.99 $ לחודש, כוללת שני ליבות מעבד, 4GB RAM, נפח אחסון של 90 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 3 טרה-בייט ושתי כתובות IP.
 • התוכנית האופטימלית כוללת 4 ליבות מעבד, זיכרון RAM של 8 ג’יגה-בייט, נפח אחסון של 120 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 4 טרה-בתים ושתי כתובות IP במחיר של 79.99 $ לחודש בקדנציה הראשונה ו -99.99 דולר לחודש לאחר חידוש..
האם יש FatCow Hosting תוכניות מיוחדות עבור WordPress?

הם מציעים שתי תוכניות משותפות ממוקדות בוורדפרס, שלשתיהן לוח בקרה מותאם אישית, ערכות נושא מותקנות מראש ותוספים כמו W3 Total Cache ו- Jetpack. שותפות עם SiteLock מגדילה את האבטחה וההגנה שלך על ידי ביטול תוכנות זדוניות בזמן שאתה ישן, והם ממטבים את השרת שלך על ידי הגבלת מספר הלקוחות, נותנים לך מהירויות גבוהות ושעות פעילות קבועות..

 • WP Starter, התוכנית הבסיסית, כוללת רישום תחום בחינם, יחד עם שטח הדיסק והרוחב הבלתי מוגבל, במחיר של 3.75 דולר לחודש לתקופת השירות הראשונה..
 • WP Essential, שעולה 6.95 דולר לחודש למשך הראשון, כולל אפשרות גדולה יותר של ערכות נושא ותוספים, צרור האבטחה של דלוקס, תמיכה מומחה 24/7 ושרתים מבוססי SSD המגדילים את המהירות שלך. תוכנית זו כוללת גם רישום תחום בחינם.
מהו זמן הפעילות של FatCow Hosting והאם הוא מובטח?

בעוד ש- FatCow Hosting לא מציעה כל התחייבות לזמן הפעולה שלו כעת, בעבר, הם הציעו אחריות של 99.9 אחוז זמן הפעלה, מה שאומר שהאתר שלך יהיה מושקע פחות מ- 45 דקות בכל חודש. הלקוחות כיום ראו זמן ממוצע של 12 חודשים של 99.89 אחוזים, שהם בממוצע כ- 47 וחצי דקות של השבתה בכל חודש. עם זאת, היו כמה חודשים שבהם לקוחות היו אורך זמן של 99.99 אחוז – מה שנותן להם זמן פעולה יוצא דופן שמשמעותו הייתה פחות מחמש דקות השבתה בכל חודש.

הממוצע לא רע, וקרוב למה שאחרים מציעים, ואם אתה מכה חודש עם זמן uptime טוב, יש לך יתרון גדול יותר. לרוע המזל, עם זאת, חברות רבות אחרות מבטיחות את זמן הפעילות שלהן, מה שאומר שלעיתים קרובות תקבל קרדיט עבור כל השבתה, וזו לא אפשרות עם FatCow Hosting.

האם יש ערבויות עם FatCow Hosting?

בצד הבהיר, FatCow Hosting אכן מציעה ערבות להחזר כספי של 30 יום ללקוחות שאינם מרוצים מתוכנית האירוח שלהם. הערבות שלהם דומה לרוב האחרות, ומציינת שתקבל החזר כספי עבור השירותים הניתנים על ידי FatCow Hosting; עמלות של צד שלישי, כולל רישום שמות מתחם בסך $ 15. זה אומר, עם זאת, אם תחליט להחליף חברות, אתה יכול לקחת את שם התחום שלך איתך.

קחו בחשבון שבניגוד לחברות אחרות, FatCow Hosting מעמידה רק אחריות זו ללקוחות ששילמו בכרטיסי אשראי כאשר הם נרשמו.

איך אני יכול להתחיל?

ל- FatCow יש תהליך הרשמה יחסית קל, ללא הרבה דחיפות נוספות להוסיף למכירה שלך. מה שאנחנו אוהבים ב- FatCow Hosting הוא שמכיוון שהם כללו את cPanel ברוב התוכניות שלהם, הם יכולים להציע העברה חינם כמעט לכל אתרי האינטרנט. המשמעות היא שברגע שהחלטתם לעבור ל- FatCow, הטכנאים שלהם יעבירו את האתר שלכם לשרתים שלהם ויבטיחו שהכל היה בדיוק כמו שתכננתם להיות לפני שתעבור לחיות..

האם FatCow Hosting מציעה פתרונות ירוקים?

החברה מעוניינת לשמור על מרעה ירוק – על ידי שימוש באפשרויות ידידותיות לסביבה. משרדיהם ומרכזי הנתונים מופעלים לחלוטין על ידי אנרגיית רוח, ומקזזים את צריכת האנרגיה ב -200 אחוזים; עבור כל קוט”ש חשמל בו משתמשת FatCow, החברה קונה פי שניים תעודות אנרגיה מתחדשת לצורך הפקת אנרגיה מונעת רוח. כתוצאה מכך הם הצליחו להשאיר 999 טון מטרי פחמן דו חמצני מהאטמוספירה בכל שנה.

היכן מתארחים השרתים שלהם?

מרכזי הנתונים של FatCow נמצאים בבוסטון, שם יש להם מספר רב של פטיטי אחסון הפרוסים על אלפי אחסון. יחד מרכזים אלו מהווים שטח אחסון של יותר מ -2,400 רגל רבוע. באמצעות השרתים המאוגדים שלהם, המכונה הראשונה הזמינה לתכניות משותפות תהיה זו שתשרת את הלקוחות המבקשים לגשת לאתר של לקוח, מה שלדבריהם מאפשר זמן טעינה מהיר יותר ופחות זמן השבתה.

האם FatCow מציעה כל סוג של גיבויים?

לחברה אחסון מחובר לרשת המאפשר לכל מחשב לגשת לנתונים. דרך הרשת המקובצת, כל מכונה מותאמת למכונה זהה שתיקח פיקוד למקרה שיש התרסקות או בעיה ביחידה הראשית. גיבויים נעשים לשרת אחר שנקבע עם העתק מראה של הנתונים.

בתנאי השירות של החברה נכתב בבירור כי הלקוחות אחראים לגיבוי אתרי האינטרנט, התוכן והדואר האלקטרוני שלהם למחשב מקומי, יחד עם עותק נוסף. ל- FatCow יש כמה גיבויים זמניים עבור לקוחות VPS, אך רק מתחזק אותם לזמן קצר למקרה שיש תקלה בחומרה; החברה אינה מתחייבת לגיבויים אלה.

איך שירות הלקוחות של FatCow?

החברה נהגה לקבל ביקורות נלהבות על שירותם, אך בשנים האחרונות התלוננו על תורים ארוכים לתמיכה בלקוחות, חוסר עקביות בקרב אנשים עם תוכניות הכוללות תמיכה מומחית, בעיות לא פתורות, ואמפתיה מועטה ללקוחות שחווים את אלה מצבים.

הם אכן מציעים יותר מדרך אחת להגיע אליהם, החל מדוא”ל או טפסים, לטלפון וצ’אט חי וציין כי צוות התמיכה שלהם זמין 24 שעות ביממה כדי לעזור. בנוסף, יש להם בסיס ידע נרחב ומדריכי משתמשים לשאלות נפוצות.

האם אנו ממליצים על FatCow?

בהשוואה למארחים אחרים, ל- FatCow יש תוכנית יסודית בעלת עלות גבוהה מאוד בשנה הראשונה. התוכניות הייעודיות וה- VPS שלהן יתאימו ככל הנראה למי שיש לו ניסיון כלשהו, ​​אך התוכניות המשותפות וה- WordPress מציעות רשימה רחבה של תכונות ויתרונות שיעזרו בשיפור אתר האינטרנט שלכם ויעניקו לכם את אתר האינטרנט בו העסק שלכם צריך לצמוח..

עוד באתר FatCow.com

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map