ביקורות על אירוח Greengeeks מאי 2020: האם Greengeeks שווה את זה?

כמה טוב אירוח Greengeeks?

Greengeeks מתמקד במתן אירוח במחיר טוב עם נטייה סביבתית. הם מספקים הרבה מהיסודות ועובדים טוב עם וורדפרס. גיבוי יומי ועזרה בהעברת האתר היא יתרון גדול. חסרונות מסוימים כוללים תמיכה שאינה טובה כמו מנהיגים אחרים בתעשייה, ודוא”ל הנשלט מחוץ ל- cPanel. הסתכל למטה כדי לראות אם הם מתאימים לך.


Greengeeks ביקורות 3 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (2 הצבעות) יתרונות

 1. חברת אירוח אתרים תקציבית
 2. תמיכת לקוחות 24/7
 3. גיבויים שנעשו מדי יום
 4. אירוח ללא הגבלה
 5. חינם להגדרה ולהגירה
 6. מיועד לוורדפרס

חסרונות

 1. כמה צד רע של תמיכת הלקוחות שלהם
 2. כמה עמלות נסתרות להחזר כספי
 3. תשלום עבור גיבויים אם לא מוכן
 4. היעדר כלי ליצירת אתרים ניידים
 5. לא ניתן לנהל דוא”ל באמצעות cPanel

תמיכה 3 מהירות3.5 תכונות 3 ערך 3 שקיפות 2.5

סקירת Greengeeks האירוח הרשמית שלנו

אתה יכול לנחש במה מפורסם Greengeeks? הם מפורסמים בכך שהם משפיעים על הסביבה בתעשיית אירוח אתרים. מהיותם חברים בסוכנות להגנת הסביבה וכלה בשימוש באנרגיית רוח לשרתיהם, הם חברה חושבת קדימה תוך התחשבות בכוכב הלכת.

התכונות הטובות ביותר של אירוח Greengeeks

Greengeeks הוא שירות אירוח ברמה התקציבית. הם מציעים את כל מה שהבנים הגדולים עושים בשיעור מוזל. נוסף על כך, הם עושים זאת מתוך התחשבות בסביבה.

Greengeeks מחבקת את היוזמה הירוקה

Greengeeks מפרסם שהם ירוקים ב -300 אחוזים. מה זה אומר? המשמעות היא שלכל יחידת כוח שנצרכת הם ירכשו פי שלושה מכמות הכוח באנרגיית רוח. הרעיון כולו הוא שאם אתה משתמש בגרינג’קס, לא תהיה לך סתם טביעת רגל נמוכה יותר, אלא תהיה לך טביעת רגל שלילית. במילים אחרות, יש לך השפעה חיובית על הסביבה.

גיבויים שנעשו מדי יום

לא כל חברת אירוח מבצעת גיבויים לאתר שלך מדי יום. Greengeeks מבין בדיוק עד כמה הנתונים שלך חשובים לך. הם שמים את הכסף שלהם במקום שבו הם מבצעים ומבצעים גיבויים לשרת מדי יום. אם יקרה משהו לנתונים שלך, תאבד רק עבודה בשווי יום אחד.

אירוח ללא הגבלה

בעלי דומיינים ללא הגבלה היא תכונה יפה עבור חברת אירוח אתרים. משמעות הדבר היא שייתכן שיש לך מספר בלתי מוגבל של דומיינים רשומים תחת חשבון אחד. זה כולל גם מספר אינסופי של דומייני משנה וחשבונות דוא”ל. אם אתם עוסקים בעסקים של הדפדוף של דומיינים, Greengeeks הוא מקום מצוין להחנות אותם.

חינם להגדרה ולהגירה

העמלה היחידה שתצטרך לשלם ל- Greengeeks היא דמי השירות החודשיים שלך. הם לא יחייבו אותך בהקמת אתר האינטרנט שלך בשרתים שלהם וגם לא יחייבו אותך להעביר לגרינג’קס. אותו עיקרון חל אם ברצונך להעביר נתונים מדומיין אחד לתחום אחר. מהבחינה הזו, העברת נתונים היא בחינם. הכל כלול בתשלום החודשי שלך.

מיועד לוורדפרס

Greengeeks מיועד לוורדפרס. יש להם cPanel מעולה (שולטת בקרת דוא”ל, ראה להלן) ומאפשרים התקנת לחיצה אחת של WordPress וכל תוספות תואמות. אם היית חוקר את מדור העזרה של Greengeeks, היית מוצא קטע שלם שמוקדש לעזור לך עם WordPress. כמו כן, כאשר אתה משתמש ב- WordPress עם Greengeeks, Greengeeks יציע לך שם דומיין בחינם.

הם יתחילו

Greengeeks עושה יותר מכפי שמציע לך תבניות עבורך לבניית אתר האינטרנט שלך. הם מספקים שירות לבניית אתרים בחינם. באמצעות אחת מהתבניות שלהם, Greengeeks יצר את אתר האינטרנט שלך עם כל המידע שלך, יצור חמש כתובות דוא”ל המצורפות לשם הדומיין שלך, ויגיש את האתר שלך לספריות החיפוש של גוגל, יאהו ובינג..

שפע אפשרויות מדרגיות

כשתהיה מוכן, Greengeeks יאפשר לך לשנות את גודל האתר שלך על ידי הצעת VPS או אירוח שרתים ייעודיים. כל הטובים הסטנדרטיים מגיעים עם זה – כולל תעודות SSL ייעודיות. אישורי SSL ייעודיים הם חיוניים עבור אנשים המפעילים את אתרי המסחר האלקטרוני שלהם, מכיוון שזה הופך את העסקה לאתר לאבטחה יותר.

החסרונות של אירוח Greengeeks

הטובים והרעים של תמיכת הלקוחות שלהם

Greengeeks מציעה תמיכה ללקוחות מסביב לשעון 24 שעות ביממה. למרות שהתמיכה הטלפונית שלהם אינה 24 שעות, התמיכה בצ’אט שלהם בחיים היא. זה החלק הטוב במדיניות שירות הלקוחות שלהם. החלק שלא היינו כל כך בטוחים בו היה כשקיבלנו תמיכה – קיבלנו את התחושה שנציגי התמיכה בלקוחות שלהם יכולים להשתמש בהדרכה רבה יותר.

כמה עמלות נסתרות להחזר כספי

Greengeeks מציעה אחריות של 30 יום כספי. מה שהם לא אומרים לך הוא שעמלות אחרות, כמו רישום שמות דומיין, אינן ניתנות להחזר. למרות שפרקטיקה זו היא סטנדרטית בקרב כל חברות האירוח, מצאנו כי דמי הרישום שלהם היו גבוהים עד פי שלושה מאתרים אחרים או אם רשמנו את שם הדומיין בעצמנו. במילים אחרות, זה מרגיש כאילו גרינגקס מרוויח רישום של שם דומיין ומסרב להציע החזרים במסווה לקרוא לו רישום שם דומיין..

היעדר כלי ליצירת אתרים ניידים

Greengeeks לא מספקת כלים שיעזרו לכם ביצירת אתרים לנייד. כל בעל אתר יודע שעליו להיות בעלות שתי גרסאות לאתרים שלו – אחת לשולחן העבודה ולמחשבים ניידים, ואחת למכשירים ניידים כמו סמארטפונים וטאבלטים. ישנם מקומות אחרים אליהם אתה יכול לפנות.

לא ניתן לנהל דוא”ל באמצעות cPanel

זרקנו את זה לשם מכיוון שלכל חברת אירוח אתרים אחרת המציעה דוא”ל יש אפשרות לנהל דוא”ל אמר דרך cPanel הרלוונטית שלהם. Greengeeks לא מספק את זה. יש להם כלים לניהול דוא”ל, אך הם אינם זמינים דרך cPanel.

שורה תחתונה

Greengeeks היא אירוח אתרים מעולה בתקציב עם הטוויסט הירוק. הם מבינים כיצד העסק פועל בימינו של ימינו – שהוא מנוהל על ידי Millennials. למילניאלים יש נקודה רכה עבור חברות הנוטלות מידה של אחריות תאגידית כדי לדאוג לכדור הארץ.

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map