ביקורות על Hostgator מאי 2020: ניסיתי את זה, אהבתי את זה. אבל קרא את זה קודם.

Contents

מהו אירוח אתרים של HostGator?

HostGator, שנוסדה בשנת 2002, היא חברת אירוח אתרים ביוסטון, טקסס, המפעילה 950,000 דומיינים רשומים ברחבי העולם. החברה מספקת אירוח משותף, VPS, משווק ואירוח אתרים ייעודי. יש להם משרדים ומרכזי נתונים נוספים באוסטין, טקסס, הודו וברזיל. HostGator הייתה בין הקבוצה הראשונה של חברות אירוח אתרים גדולות שהשתתפו באירוח ירוק, הכרוך בשימוש בטכנולוגיות ידידותיות לסביבה בכדי לקזז פחמן ולהפחית את הפסולת הסביבתית..


ביקורות על Hostgator

אם היה וול-מארט של אירוח אתרים, היינו מצביעים על GoDaddy. HostGator אם כן, דומה יותר למטרה: אולי לא כל כך גרגנטית או ידועה, אבל עם מחירים נמוכים באופן דומה ומוניטין מעודן יותר הקשור למותג שלהם. HostGator הוא מארח הנחות מעולה למנהלי אתרים חדשים.

ראו האתר הרשמי

סקירת ה- HostGator הרשמית שלנו

HostGator הוא אחד משירותי האירוח הנפוצים ביותר בעולם, ומסיבה מצוינת. תמחור של HostGator הוא מהנמוכים בסביבה, והם כוללים מבחר נהדר של כלי בניית אתרים ללא עלות נוספת. הם כל כך בטוחים במוצר שלהם שהם מציעים אחריות להחזר הכסף של 45 יום, והם מאפשרים לך לנסות את ה- cPanel שלהם לפני הרכישה. תמיכה ב- HostGator זמינה 24/7, כולל פונקציית צ’אט חי. אך בעוד שנציג תמיכה עשוי להיות תמיד בהישג ידך, לצוות התמיכה של HostGator אין מוניטין של תמיד עוזר מאוד. שלא לפחד, עם כמות כה גדולה של לקוחות, פורומי התמיכה המיוצרים על ידי משתמשים הם חזקים להפליא. ועל מחיר כה נמוך, קשה להתלונן. בסך הכל, HostGator הוא קל לשימוש ובו זמן עבודה נהדר, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור אדוני אתרים מתחילים..

 

התכונות הטובות ביותר של תוכניות HostGator

אם אתה כמו רוב המאסטרים ברשת, עדיפות העדיפויות שלך במארח אתרים הם ככל הנראה שירותים קלים לשימוש, תמיכת לקוחות זמינים וזמן פעולה מהיר – הכל תמורת ערך מצוין. HostGator בהחלט עומד בקריטריונים אלה ואז חלקם. להלן התכונות המועדפות על HostGator שלנו:

1. תמיכה ב- HostGator – צ’אט חי & יותר

מרבית חברות האירוח המובילות כיום מציעות תמיכה 24/7, אך רבות מגבילות את ערוצי התמיכה שלהן בשעות הסגירה. תמיכה ב- HostGator זמינה תמיד, בכל מדיום שתבחרו. תמיכה בצ’אט חי היא האהובה עלינו על שיטות אלה לתגובות מהירות ויעילות שתוכל לקבל על שאלות מהירות ומצבי חירום. אם אתה מנהל עסק, ההשבתה גורמת להשלכות יקרות. כשאתה זקוק לעזרה מיידית, הידיעה שתצליח להגיע לאדם חי תוך שניות זה היבט מרגיע מאוד של שירותי התמיכה של HostGator. דוא”ל, כמובן, עדיין זמין לאותם מצבים שאינם חירום. אך רוב הסיכויים שתוכלו למצוא כנראה את התשובה שאתם מחפשים בהרחבה של HostGator פורומים של משתמשים. אחרי הכל, יש תועלת רבה בשימוש באותה פלטפורמה כמו מיליוני אחרים – סביר להניח שמישהו כבר נתקל ופתר את כל הבעיות שלך..

2. תמחור של HostGator – אחריות מורחבת להחזר כספי

בנקודה כל כך נמוכה של מחיר, יהיה קשה אפילו למנהלי אתרים הבוחרים ביותר לטעון שהם לא מקבלים את הכסף שלהם. HostGator בטוח מספיק בכדי להציע ערבות להחזר הכסף של 45 יום – שאורכה 50% מהתקן התעשייתי של 30 יום. HostGator מקל עליך לנסות אותם בלי להתחייב. במקום בו חברות אחרות, כמו SiteGround, מציעות רק חוזים לשנה הדורשת ממך מזלג על המוני מזומנים בתחילת הדרך, תוכניות התשלום הנמוכות של HostGator מאפשרות לך גמישות רבה. זהו אידיאל שנקבע עבור מישהו שמנסה לבדוק כמה פרויקטים לטווח קצר בבת אחת.

3. תאימות HostGator וורדפרס

אם כבר יש לך אתר וורדפרס, העברתו ל- HostGator היא קלה להפליא. הם בנו כלי הגירה ידני שרוב כל אחד יכול להבין תוך דקות ספורות. ואם אתה רוצה שזה יעשה אפילו מהר יותר, הם אפילו כוללים כלי הגירה בוורדפרס בלחיצה אחת. בנוסף, HostGator מגיע כסטנדרט עם cPanel, אשר במדריך למשתמש של וורדפרס לעתים קרובות מניחים שאתה כבר פועל. לסיכום, מערכת היחסים של WordGator WordPress היא חלקה, ובכך הופכת אותה לבחירה קלה לכל מי שמשתמש ב- CMS של WordPress..

בנוסף לוורדפרס ו- cPanel, HostGator מציעה מגוון רחב של יישומים אחרים עם קוד בלחיצה אחת ועבור קוד פתוח שיהפכו את עיצוב ובניית האתר שלכם לרוח. הם מציעים 4,500 תבניות בחינם, תוכנת בלוגים, עגלות קניות, וויקי, CMS, ועוד. החלק הטוב ביותר הוא שכל התכונות הללו מגיעות כסטנדרט כחלק מהחבילה שלך. אם אינך רוצה לבזבז זמן ואנרגיה נפשית בקניות אחר תוספים ותכונות שונות, HostGator יכול לעזור להקל על החרדה מתהליך קבלת ההחלטות. תנוח נוח בידיעה שהם בחרו כמה גדולים, וכולם כבר משולבים.

4. כתובות אימייל ללא הגבלה

לאחר רכישת דומיין, באפשרותך להגדיר כתובות דוא”ל בחינם כמה שתרצה. באמת! כמה שרק תרצו!

5. ניסיון חינם של HostGator cPanel

HostGator מאפשר לך לנסות את כלי ה- cPanel והניהול שלהם, כך שתוכל לחוות אותם בעצמך לפני שאתה הופך ללקוח. נוסף על כך, תוכלו גם לבדוק את כלי בניית האתרים שלהם ואת התבניות שלהם. עד שתקבל החלטת רכישה, יהיה לך רעיון טוב למדי אם HostGator מתאים לך. ניסיון זה לא מגיע עם החבילה השלמה שתקבל עם ההרשמה, אבל זה די נדיב בהתחשב במעט מארחים שמעניקים לקונים פוטנציאליים גישה חופשית. אבל אם אתם מחפשים חברת אירוח שתעניק לכם ניסיון חינם לחלוטין של כל השירותים שלהם, בדקו את אתר 5. הם יאפשרו לך להתחיל לארח במשך 30 יום ללא תשלום.

 

חסרונות של אירוח HostGator

כבר אמרנו את זה ואנחנו נגיד את זה שוב – אף חברת אירוח אינה מושלמת. אפילו HostGator יש כמה תקלות שהם יכולים להרשות לעצמם לתקן אם הם רוצים באמת להיות בראש.

1. גיבוי שרתים שכיח

הם מגבים רק את השרת שלהם פעם בשבוע. בהתחשב בכך שרוב האנשים הולכים על אפשרויות האירוח המשותפות במחיר סביר, הדבר עשוי או לא יעשה זאת בשבילך. עבור אנשים רבים זה עשוי להיות מושלם. עם זאת, אם אתה זקוק לגיבוי האתר שלך לעתים קרובות יותר מזה עם מידע קריטי למשימה, ייתכן שתרצה לחפש שירות של צד שלישי או תוסף וורדפרס שיעשה את העבודה בשבילך..

2. אירוח ענן אינו מוצע

אירוח בענן יאפשר לחברה לספק תוכנית אירוח מדורגת בהרבה, ולכן חבל שזה לא מוצע. אם הם היו מציעים תוכנית אירוח בענן, תהיה לך אפשרות לשלם רק עבור השטח והמשאבים שבהם אתה משתמש במקום תעריף חודשי קבוע. יתר על כן, אירוח בענן מוערך בגלל יתירותו – המידע שלך נשמר במספר שרתים. אם משהו לא בסדר בשרת אחד, יש להם גיבויים באופן טבעי מובנים במערכת. זה יעיל במיוחד בהתחשב בכך ש- HostGator כבר מגבה רק את מסדי הנתונים שלהם פעם בשבוע. אם אתם מחפשים לאחסן המון מידע חיוני, HostGator כנראה אינו המארח המתאים לכם. זו אינה עסקה ענקית אם אתה בעל עסק קטן אשר פחות או יותר סתם זקוק למידע בסיסי באופן מקוון. אך עבור כל עסק או חברה הדורשים בסיס נתונים משלהם, יתכן שיהיה הגיוני יותר לרכוש תוכנית אירוח הכוללת אפשרויות הן לאירוח משותף והן לאירוח בענן..

3. חוסר ספאם & הגנה מפני נגיף

אנו מעריכים את היכולת ליצור כתובות דוא”ל רבות ככל שתצטרך, אך המחסור החמור בספאם והגנה מפני וירוסים מובנים בתוכנת הדואר האלקטרוני של HostGator הוא אכזבה אדירה. בעידן בו דואר זבל מתפשט באופן אקספוננציאלי, ושם התרגלנו כולנו לסינון חופשי וקל של תוכניות כמו GMail, יכול להיות קשה לראות מדוע מישהו יעבוד ברצון מתוך פורטל ה- WebMail של HostGator. אירוח מתחרה A2 מציע גם כתובות דוא”ל בלתי מוגבלות, אך הפלטפורמה שלהם כוללת הגנה מפני דואר זבל וירוסים.

שורה תחתונה:

עם עמלות חודשיות נמוכות, ללא דמי התקנה, וכל כלי בניית האתרים שלהם ואפשרויות הדוא”ל שלהם, ייתכן שלא תצטרך להסתכל רחוק יותר מ- HostGator לצרכי האירוח הבסיסיים שלך. הם מצליחים עם שירות הלקוחות, מציעים מגוון עצום של אפשרויות שירות, ומעניקים לך את היכולת לנסות אותם לפני שאתה קונה אותם. אם באמת ניסית לשלם את המינימום היחסי עבור אתר ללא סלסולים, יש אפשרויות זולות יותר כמו WebHostingPad. עם זאת, HostGator הוא כנראה הערך הטוב ביותר בשוק לאירוח תקציב. יש סיבה ש- HostGator תמיד דורגה כאחת החברות המובילות באירוח אתרים.

הצג תכונות נוספות ביקורות Hostgator 3.8 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (18 הצבעות) יתרונות

 1. אחריות מורחבת להחזר כספי
 2. מבחר רחב של כלים מעולים לאתר
 3. כתובות דוא”ל ללא הגבלה
 4. תמיכה בצ’אט 24/7

חסרונות

 1. אין אירוח בענן
 2. אין ייבוא ​​וורדפרס אחד
 3. גיבוי שרתים לעתים קרובות
 4. היעדר דואר זבל בדוא”ל & הגנות מפני וירוסים

SummaryHostGator היא בחירה מצוינת למנהלי אתרים מתחילים המחפשים תוכנית אירוח בעלות נמוכה עם תכונות קלות לשימוש. תמחור של HostGator הוא מהנמוכים בשוק, בנוסף יש להם כלי בניית אתרים ודוא”ל מעולים המגיעים בחינם כחלק מהחבילה. ועם אחריות להחזר הכסף של 45 יום, יש לך מספיק זמן לנסות את התוכנית שלך לפני שאתה מתחייב. ועם שירות לקוחות 24/7 באמצעות מגוון מדיומים, כולל צ’אט חי, התמיכה של HostGator מענה במהירות לכל שאילתה שלך. תמיכה .3 מהירות .4 תכונות .3. ערך 4.5. שקיפות

שאלות נפוצות בנושא אירוח של HostGator

האם HostGator היא אפשרות טובה לאירוח אתר וורדפרס שלי?

כן, HostGator הוא אחד התחומים הנפוצים ביותר לאירוח אתרים לצורך התאמת אתרי וורדפרס. תמצא כי תהליך האינטגרציה יהיה חלק. תאימות הוורדפרס של HostGator היא פשוטה מאוד, מה שמקל עליך להפעיל את האתר שלך במהירות האפשרית.

האם ניתן להעביר את אתר הוורדפרס הנוכחי שלי אל HostGator?

כן! HostGator מאפשרת לך להעביר את פרטי האתר לחשבון HostGator ללא עלות נוספת. תוכניות אירוח משותפות מעניקות לך העברה אחת בחינם של נתונים אלה. VPS ותוכניות שרת ייעודיות מקבלות הזדמנויות העברה בלתי מוגבלות.

האם HostGator מציע תוכנית סניפים?

כן, HostGator מציעה תוכנית שותפים. יש להם תוכנית לתשלום עמלות מכירה. התשלום שאתה מקבל שווה למספר ההרשמות שיש לך בחשבונך. ככל שמספר זה גדל, התשלום שלך בעמלת המכירות גדל.

בעת ההרשמה ל- HostGator, האם שם דומיין כלול בתהליך זה? או האם קניית דומיין היא עסקה נפרדת?

HostGator לא מספק לך שם דומיין כחלק מחשבון האירוח החדש שלך. תצטרך לנסוע למקום אחר כדי לרכוש את הדומיין שלך אם אין לך כבר אחד. עם זאת, אין עמלת רישום תחום להעברת שם דומיין לשרתי HostGator.

האם HostGator יאפשר לי לרכוש רישום תחום עצמאי? האם הם מציעים רישום פרטיות של WHOIS?

כן, HostGator נותן לך את האפשרות לקבל אפשרויות ניהול ורכישה מלאות עבור כל תחום עצמאי שאתה רוצה, בתנאי ששם הדומיין זמין. רישום פרטיות של WHOIS זמין גם בתשלום סמלי.

האם HostGator היא אפשרות טובה לאתר המסחר האלקטרוני שלי?

HostGator הוא אפשרות מצוינת עבור אתר המסחר האלקטרוני שלך. הם מספקים אישורי SSL לכל האתרים בשרתים המארחים שלהם, מה שהופך את העסקאות באתר שלך לאבטחות. יש לך גישה גם לכתובת IP פרטית, כמו גם לתמיכה מלאה בשירות לקוחות שיעזרו לך בכל עת שתזדקק לסיוע נוסף. בנוסף, תקבל גישה לתכונות חזית החנות שלהם וספריית היישומים שלהם שיכולים לשפר את הנוכחות הקמעונאית המקוונת שלך.

האם HostGator מציע אירוח לינוקס או חלונות?

ההתמחות העיקרית של HostGator היא במערכות מבוססות LAMP, כמו לינוקס, אפאצ’י, MySQL ו- PHP. עם זאת, הם מציעים גם מערכת מבוססת Windows ללקוחות החשבון האישי והעסקי שלהם.

האם אוכל לקבל שירותים מנוהלים באמצעות חשבון HostGator שלי?

HostGator מספקת אפשרויות ניהול מלאות ללקוחות הנמצאים באירוח משותף, אירוח משווקים, VPS ותוכניות אירוח ייעודיות.

אילו אפשרויות אירוח VPS מציעות HostGator?

HostGator נותן לך את האפשרות לקיים חשבון שרת VPS המשתמש במערכת CentOS Linux. ישנן מספר אפשרויות זמינות בחשבון שתוכלו לבחור והאחת שתבחר תלויה בסוג מהירות הביצועים והתכונות הרצויות לכם.

באילו שפות פיתוח תומך HostGator?

HostGator תומך במגוון רחב של שפות פיתוח, כך שלא משנה באיזו שפה האתר שלך פועל, HostGator הוא ככל הנראה הימור בטוח. כאשר יש לך VPS או חשבון אירוח שרת ייעודי, אתה חופשי להשתמש בשפת הפיתוח שתבחר.

עבור מערכת אירוח הלינוקס שלהם, הם תומכים בשפות הבאות: MySQL; מסד נתונים עם גישת PHPMyadmin; CGI; CGI מהיר; PHP 5; רובי על מסילות; PerL; פייתון ו- SSI

עבור מערכת האירוח שלהם ב- Windows, הם תומכים בשפות הבאות: ASP, ASP Net 2.0, ASP Net 3.5; ASP Net 4.0; ASP Net 4.5; PHP, Python ו- SSI.

האם אוכל להשתמש ב- HostGator כדי לארח תמונות או גלריות בודדות באתר שלי?

HostGator מקל עליך להשתמש בחשבון האירוח שלך כדי להציג תמונות וגלריות תמונות באתר האינטרנט שלך. יש לך גישה למספר סוגים של יישומי גלריית תמונות דרך תוכנית התוכנה HostGator QuickInstall שנמצאת בחלק לוח הבקרה של חשבונך. לכל חשבונות התוכנית המשותפת של HostGator יש גם שטח אחסון בלתי מוגבל לתמונות.

כיצד מגדירה HostGator את האתר שלי?

HostGator מספקת תוכנית גיבוי אוטומטית לחשבונות אירוח משותפים, משווקים ו- VPS הנמצאים מתחת ל -20 ג’יגה-בייט, ונמצאים בה 100,000 אודיודים. הגיבוי מתרחש פעם בשבוע. הם אינם מספקים תוכנית גיבוי אוטומטית לחשבונות שרת ייעודיים. עם זאת, יש לך אפשרות זמינה ליצור תוכנית גיבוי משלך לסוג זה של חשבון אירוח.

כמה כתובות דוא”ל אני מקבל עם חשבון HostGator? האם יש דרישת שטח לכתובות דוא”ל אלה?

אם יש לך תוכנית אירוח משותפת, תקבל מספר בלתי מוגבל של חשבונות כתובות דוא”ל. לרשותך גם שטח דיסק בלתי מוגבל לאירוח חשבונות אלה. אם יש לך VPS או תוכנית אירוח שרתית ייעודית, תקבל גם חשבונות כתובות דוא”ל בלתי מוגבלים. עם זאת מגבלת שטח הדיסק שווה למגבלת שטח הדיסק הספציפית עבור תוכנית האירוח המדויקת שלך.

מדוע קיבלתי הודעה מ- HostGator כי האתר שלי עושה שימוש לרעה במשאבי השרת? איזו דרך פעולה עלי לנקוט כדי לפתור את הבעיה?

ההודעה שקיבלת מתייחסת למצב בו האתר הספציפי שלך משתמש יותר משיעורו במשאבי השרת המשותפים של HostGator. זה יכול להיות מתסכל מכיוון שלא מקבלים הודעה כאשר אתה מתחיל להתקרב למגבלה, רק לאחר שכבר משיכת יתר על המידה. דרך הפעולה הטובה ביותר שלך היא לבחון מחדש את דרישות המגבלה של HostGator עבור אזורי מפתח באתר שלך, כולל מגבלות החשבון, שימוש במשאבי CPU ומגבלות אירוח של כתובות דוא”ל. כל המידע הזה נגיש בקלות בפורטל התמיכה של HostGator.

דרך הפעולה הבאה שלך תהיה לעבוד על הבעיה ולמצוא דרך להפחית את כמות משאבי השרת שאתר האינטרנט שלך צריך לתפקד כראוי. שירות לקוחות HostGator יסייע לך בשמחה בזיהוי הבעיה ויעבוד איתך כדי לפתור את הבעיה ולהסיר את חשבונך מהשעיה..

מדוע שם הדומיין החדש שלי רשום עדיין לא עובד? האם יש צעדים נוספים שאני צריך לנקוט קודם לפני שזה יעבוד עם האתר שלי?

אם אתה רוכש את שם הדומיין שלך יחד עם חשבון האירוח של שרת HostGator שלך, יתכן שיידרשו מספר דקות נוספות כדי לקשר בין שני הפריטים זה לזה. יהיה עליך להמתין להתרחשות של ריבוי DNS לפני שהשם יופיע בחשבון האירוח שלך. תהליך הפצת DNS יכול לארוך בין 24 ל 48 שעות כדי להתחיל לעבוד כראוי.

אם שם הדומיין שלך וחשבון אירוח שרת HostGator הם רכישות נפרדות, יהיה עליך להבטיח ששם הדומיין מקושר כראוי לחבילת חשבון האירוח. עיין בהגדרות שמות הדומיין שלך בספריית WHOIS כדי לראות כיצד מוגדרת תצורת שם הדומיין שלך. אתה רוצה לוודא שרתי השמות מצביעים על חשבון האירוח החדש שלך בשרת HostGator. צוות שירות הלקוחות שלהם יכול לסייע לכם בפתרון בעיה זו במידת הצורך.

אני רוצה להגדיר את הגדרות ה- DNS עבור חשבון המשווק שלי. מהו שרת שמות פרטי?

שרת שמות פרטי הוא גרסה של שרת ה- DNS הסטנדרטי שרוב האתרים דורשים כדי לתפקד כראוי. שרת השמות הפרטי עבור חשבון המשווק שלך יצביע על שם אירוח דומיין מסוים שאינו משויך לחשבונות השרת של HostGator. אתה רשאי להשתמש בשרת שמות פרטי בלבד ב- HostGator VPS, משווק או חשבון שרת ייעודי. זה לא זמין עבור חשבונות השרת, התינוקות או השרתים של HostGator.

איזו תוכנית HostGator היא הטובה ביותר עבור האתר הספציפי שלי?

HostGator מציע ארבעה סוגים עיקריים של חשבונות אירוח שרתים. אפשרויות אלה כוללות: אירוח משותף, אירוח משווקים, אירוח VPS ואירוח שרתים ייעודי. כל אחד מגיע עם סט יתרונות וחסרונות משלו. אתה פשוט צריך להחליט אילו תכונות הן החשובות ביותר לחוויית אירוח האתר שלך ולבחור באפשרות האירוח המתאימה ביותר לצרכים האלה.

להלן סקירה קצרה של אפשרויות חשבון האירוח שלך.

 • משותף: אתה יכול לקבל יותר מאתר מבצעי אחד בכל פעם. אתה משמש כמנהל האתר של כל אתר עם HostGator זמין לעזרה לפי הצורך.
 • משווק: אתה משמש כחברת אירוח בכך שהיא מאפשרת לאחרים לארח את אתר האינטרנט שלהם מחשבון האירוח שלך. אתה אחראי למעשיהם וטיפולם בחשבון.
 • VPS: יש לך גישה להתקנת תוכנה נוספת באמצעות חשבון מארח זה. זהו שדרוג מחשבון אירוח משותף או מפיץ.
 • מוקדש: יש לך טווח חופשי לגבי אופן הפעולה של האתר שלך, המידע שהוא מכיל ומי יש גישה לחשבון. זה פופולרי עבור חברות גדולות הזקוקות לאירוח אתרים.

נציגי שירות לקוחות של HostGator יכולים לעזור לך לקבוע איזה חשבון אירוח מתאים בצורה הטובה ביותר למה שאתה צריך באתר הספציפי שלך.

איזה ערבות לזמן פעולה קיימת ב- HostGator?

ל- HostGator אחריות לזמן פעולה של 99.9%, המתורגמת לקצבה של 8.76 שעות השבתה בשנה. עוד ב- HostGator.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map