ביקורות על HostMonster מאי 2020 – תמחור ותכניות אירוח

Contents

מה זה אירוח HostMonster?

HostMonster היא חברת אירוח אתרים אמריקאית שנוסדה בשנת 1996 ופועלת תחת מטריית קבוצת Endurance International Group.


כמה טוב HostMonster אירוח?

כמו יותר מדי חברות אירוח אחרות בבעלות EIG, HostMonster לא מצליחה לעמוד בקצב התקנים של התעשייה למהירות, שעות עבודה ושירות לקוחות. בעוד שחבילות האבטחה שלהן ומיתוג פשוט ושמרני עשויות להיות מושכות לרבים, אך הביצועים שלהם ברוב תחומי השירות מתרבים בעקביות..

ראו האתר הרשמי ביקורות על HostMonster 2.3 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (4 הצבעות) יתרונות

 1. דומיין בחינם לתקופה של עד שנה
 2. דומיינים ללא הגבלה, תת-דומיינים ורוחב פס
 3. תכונות אבטחה סולידיות

חסרונות

 1. אין תמחור של חודש לחודש
 2. מתחת לממוצע במהירות ובזמן Uptime
 3. מוניטין של שירות לקוחות לקוי
 4. אין גיבויים בחינם
 5. הרבה מכירות מכירה

Support2Speed2Features3Value2.5 שקיפות2

סקירת האירוח הרשמית של HostMonster שלנו.

למרות מעמדן כוותיקים בתעשייה, HostMonster הוא למרבה הצער עוד מקרה של ירידה בשירות ואי חידוש בעקבות רכישה של EIG. כמו חברות אחיות iPage ו- FatCow, HostMonster נופלת בקיצור בכל הסמנים החשובים ביותר של חברת אירוח איכותית. כלומר: מהירות, זמן עבודה ותמיכה בלקוחות. הוסף מבנה תמחור מבלבל, מכירה חזקה והיעדר מגרש מכירות מושכל, ועלינו לומר שלא היינו ממליצים על HostMonster.

התכונות הטובות ביותר של אירוח HostMonster

למרות שאנו מציעים להעביר את HostMonster, כדאי להזכיר את התכונות שלהם שעלולות לגרום לכם להתייחס אליהם מלכתחילה. ראשית, המיתוג שלהם פשוט ושמרני, מה שעשוי לפנות לאנשים שקצת מוצפים מחברות טק מהבהקות יותר ושפה טכנית במיוחד. בנוסף, רוחב פס ותחומים בלתי מוגבלים הוא הטבה נאה! אבל הכי חשוב, הם מציעים חבילת אבטחה מקיפה מאוד, שאפילו התרשמנו ממנה. הנה הסקופ

בונה אתרים בחינם

בעוד שוורדפרס היא בדרך כלל הסטנדרט של חברות אירוח, וישנם משאבים רבים העוזרים אפילו למשתמש הפחות מתמצא בטכנולוגיה להעלות תבנית ולהפעלה, אך זה נחמה עבור חלקם שבונה אתרים מה שאתה רואה הוא מה שאתה מקבל. HostMonster משתמש ב- Weebly, שהיא סופר אינטואיטיבית ומוערכת בענף. רק זכור שאם חברה שמה דגש רב על הצעת בונה אתרים בחינם, הדמוגרפיה היעד שלהם בדרך כלל אינה הקהל הטכנולוגי. אתה לא צריך להיות מעצב אתרים כדי להוריד תבנית וורדפרס, שאולי אפילו תהיה קלה יותר מאשר גרירה ושחרור של האתר שלך דרך Weebly. זה לא דבר רע, אבל זה מדבר כרכים על עומק הידע שיש לרוב הלקוחות שלהם לאחר שנרשמו לשירותיהם..

דומיין בחינם לתקופה של עד שנה.

אחוז לא מבוטל של חברות אירוח מציעות את העסקה הזו, כך ש- HostMonster הוא בשום אופן לא חלוץ. עם זאת זו הטבה נחמדה!

רוחב פס בלתי מוגבל, דומיינים, תת-דומיינים, מיילים ואחסון

נשמע טוב מכדי להיות אמיתי, נכון? בהחלט מדובר בעסקה טובה אם אתם מתכננים לארח המון אתרים קטנים ופשוטים. אך חשוב לזכור שכאשר חברות אירוח אומרות “בלתי מוגבלת” ביחס לתוכניות אירוח משותפות בסיסיות, זה לא אומר שאתה יכול להעלות נתונים אינסופיים לאתרים אינסופיים. לעתים קרובות יותר מאשר לא, ובמקרה של HostMonster, הם מניחים כובע על כל הנתונים, הם פשוט לא מפרסמים את זה. יתר על כן, האתר שלך יכול לטעון נתונים רק מהר ככל שהוא יכול לתקשר עם השרת. איכות החומרה בסופו של דבר היא זו שקובעת באמת עד כמה תוכנית האירוח שלך “בלתי מוגבלת”. אם אתה מעוניין באירוח ללא הגבלה באמת, אנו ממליצים לבחון את DreamHost.

כלול אבטחה מקיפה

התחום האחד בו HostMonster מקדים את התחרות הוא ברמת האבטחה שהם מציעים בתכניות הבסיסיות ביותר שלהם. כלולים באירוח משותף: אישורי SSL, הגנה על קישור חם, גישה ל- SSH, מתנקש דואר זבל ועוד. שירותים אלה מטפלים ברוב הפגיעויות העיקריות של אירוח אתרים, ומגדירים בסיס איתן להגנה על האתר שלך.

חסרונות של אירוח HostMonster.

אם HostMonster פנה אליך בגלל אחת מהסיבות שצוינו לעיל, אנו ממליצים מאוד לקרוא על הנושאים שנתקלנו בהם. אמנם אין חברת אירוח מושלמת, וההחלטה שלך צריכה להיות בהכרח מבוססת על הצרכים הייחודיים שלך, אך ישנם כמה דפים אדירים שצריכים להיות פורצי עסקות בכל חברה. לרוע המזל, HostMonster לא מצליח לעמוד בסטנדרטים הבסיסיים שלנו בלא מעט תחומים.

אפשרויות מפוארות ברמת כניסה & אין תמחור של חודש לחודש

התמחור ברמת הכניסה של HostMonster הוא בערך הסטנדרט בתעשייה, אך זה נועד רק לרישום הראשוני. הכן לראות את שיעוריך מתרבים אם תבחר להישאר איתם לאחר פג תוקף התמחור הראשוני שלך. יתר על כן, הם אינם מציעים תמחור של חודש לחודש. כדי לקבל את המחיר החודשי המפורסם, עליך לשלם עבור 3 שנות אירוח מקדימה. זוהי התחייבות עצומה לשירות שעדיין לא היה לך סיכוי לנסות. והערבות הכספייבק הרגילה למשך 30 יום אינה מספיק ארוכה כדי להחליט אם אתה בסדר עם חוזה כה ארוך.

מתחת למהירות הממוצעת ולאורך זמן

מהירות וזמן פעולה הם ככל הנראה שני האינדיקטורים הגדולים ביותר לכמה טובה חברת אירוח. אחרי הכל, תפקידם לארח את אתר האינטרנט שלך. אם הם לא מצליחים להמשיך ולפעול או לעבוד במהירות שהמשתמשים מצפים להם, על מה בדיוק אתה משלם להם? למרבה הצער, HostMonster פשוט לא יכול לספק באזור זה. אמנם אין להם את הרקורד הגרוע ביותר שראינו, אך הם נמצאים בעקביות תחת התקן התעשייתי בשני התחומים. כאשר הממוצעים בקרב חברות אירוח אתרים עומדים על אורך זמן של 99.94% ו -700 מ ‘בזמני טעינה של דפים, HostMonster נופל משתי הסמנים עם אורך זמן של 99.91% וכ -880 מ’ בזמני טעינת העמודים. אם גורמים אלה באמת חשובים לכם (שיהיו אמורים להיות), הסתכלו ב- A2 Hosting, המובילה בתעשייה במהירות ובזמן הפעילות של זמן העבודה. חברה נוספת שמתייחסת לחומר הזה ברצינות היא JaguarPC, שתחזיר לך פי 10 את המחיר עבור כל שעה של השבתה שהאתר שלך חווה.

הסברים על תכונה מבלבלת & מכירות מכירה

אתר HostMonster עושה עבודה לא טובה בכדי להסביר בדיוק מה כלול בחבילות האירוח המשותפות שלהם, עדות נוספת לכך שהם מכוונים ללקוחות ללא ידע טכני רב. זה מוביל לתהליך צ’ק מבלבל ממש בו אתה עלול בסופו של דבר לשלם תוספת עבור פיצ’רים שלדעתם כללו. דף התכונות הראשוניות עשוי לגרום לכם להאמין שתקבלו גיבוי אתרים בחינם (די טיפוסי בענף), אך עם ביצוע הבדיקה אתם מבינים שזה עולה תוספת של 3 $ לחודש..

מערך שירות לקוחות

אמנם אתה יכול לצפות ששירות לקוחות של HostMonster יגיב לשאלותיך תוך פרק זמן סביר (כ -10 דקות להתחברות באמצעות צ’אט מיידי, ועוד 2-3 דקות בין התשובות), אל תצפו לעזרה הכי יודעת. טיפים לפתרון בעיות סטנדרטיים מוצעים לעתים קרובות גם כאשר שאלתך ספציפית בהרבה. יתרה מזאת, חיפוש מהיר בגוגל יביא לא מעט סיפורי שירות לקוחות מתוסכלים. זה נוטה להיות תבנית בקרב חברות בבעלות EIG, מה שמוביל אותנו לשער כי עדיפות שלאחר הרכישה בדרך כלל אינה כוללת השקעה בתמיכת לקוחות..

שורה תחתונה

אנו לא ממליצים על HostMonster, ולו רק בגלל שהם מתומחרים מעל הממוצע ובכל זאת מבצעים מתחת לממוצע. תכונת הגאולה היחידה שלהם היא אבטחה מקיפה כחלק מהאירוח המשותף שלהם. עם זאת, במקרים רבים, תשלום מעט נוסף בחודש עבור תוכנית אבטחה מובחרת עבור אתר האינטרנט שלך עם חברת אחסון אתרים אחרת יעלה אותו הדבר ותביא לחוויית לקוח טובה יותר..

הצג תכונות נוספות

שאלות ותשובות של HostMonster

מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה מנוי

HostMonster הייתה אפשרות פופולרית עבור אנשים רבים המחפשים אירוח אתרים במחיר נמוך. כחלק מקבוצות חברות מרובות – תחילה כשלישיית חברות אירוח, ואחר כך חלק מתאגיד גדול יותר – זו הייתה אחת האפשרויות הפחות ידועות. ענינו לשאלות הפופולריות ביותר שיש לאנשים בנושא HostMonster, כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר כשאתם מחפשים חברת אירוח..

מתי התחיל HostMonster?

HostMonster הושק בשנת 1996, והוא מבוסס בפרובו, יוטה. HostMonster, Bluehost ו- FastDomain היו באותה משפחה, בראשות המנכ”ל מאט חיטון, אשר כל הזמן התעדכן בלקוחות בבלוג האישי שלו אודות ההתפתחויות בחברות ושירותיהם..

החברות נרכשו על ידי EIG, קונגלומרט האירוח של תחנות הכוח שיש לה כיום יותר מ- 40 חברות אירוח שונות תחת מטרייתה. כמו אצל רבים מהם, הבעלות על ידי Endurance International Group שינתה את התפיסה של HostMonster בענף.

בשנת 2011 כתב Heaton פוסט בבלוג, בו התפטר גם באופן רשמי כמנכ”ל, והפך את המושכות לדן הנדי, שכיהן בתפקיד משנת 2011 עד 2015. ג’יימס גרירסון הוא המנכ”ל הנוכחי של HostMonster, והביא ניסיון רב לשולחן כ המייסד והבונה של SimpleScripts, חנות האפליקציות המקוונת הראשונה למוצרי קוד פתוח.

מה הטענה של HostMonster לתהילה?

על פי אתר האינטרנט של HostMonster, החברה הוקדשה לאמינות מאז שהחלה לפני 20 שנה. הם מתמחים בשירות לקוחות איכותי ומתן חבילות פרימיום העונות על צרכי הלקוחות במחירים נמוכים.

הם ביססו את התוכניות שלהם על חבילה פשוטה שניתן לשדרג לטובת יתרונות ותכונות נוספות. החברה מציעה גיבויים מאובטחים ומהירויות וזמני זמן אמינים. הם מציעים הקצאה מיידית לשרתים פרטיים וירטואליים ולאירוח ייעודי, יישומי אבטחה מרובים ואפשרויות ושמות דומיינים בחינם עם התוכניות החדשות שלהם.

אתר האינטרנט שלהם מביא את היתרונות הבאים ללקוחות:

 • שירות לקוחות גבוה ביותר
 • מערך הפיצ’רים המוביל זמין
 • ציוד איכותי
 • גיבויים מאובטחים
 • זמן מקסימאלי מובטח
 • כלים פונקציונליים מאוד לניהול
 • פרקטיקות עסקיות סולידיות וכנות
אם כבר מדברים על זמן uptime, מהו זמן הפעילות של HostMonster?

בחברה אומרים כי הם מציעים את מקסימום זמן ההפעלה המובטח, אך אין במונחים שלהם שום דבר לגבי זמן הפעילות שלהם או הערבות אם האתר שלך לא עומד באחוז השעון שהם מציינים.

כעת, זה יהיה בסדר אם יקבלו ביקורות מעולות על זמן הפעילות שלהם. תקן התעשייה הוא אורך זמן של 99.94 אחוז, מה שאומר שעבור 99.94 אחוז החודש אתר האינטרנט שלך פועל, פועל. חלק ממארחי האינטרנט מבטיחים זמן פעולה של 99.9 אחוזים. זמן ההשבתה ברמה זו הוא בערך 43 דקות בכל חודש. רבים ממארחי האינטרנט עם ההתחייבות הזו מגיעים למעשה ב 99.99 אחוזים מדהימים – פחות מ- 4.3 דקות בכל חודש של השבתה. אולם HostMonster אינו אחד מהם. הממוצע לשנה שלהם מצייץ ב -99.91 אחוז, והם רק חרגו מהתעשייה מעט יותר ממחצית השנה.

עם זאת, אחרים מצאו עקביות מעט יותר גבוהה, אך לאורך תקופת בדיקה של חודש.

מה הפירוש של HostMonster כשהם אומרים “ללא הגבלה”?

על פי התנאים והמדיניות שלהם, HostMonster לא מגדיר כובע שרירותי על המשאבים שרק לקוחות יכולים להשתמש בהם. משמעות הדבר היא, ככל שהם יכולים, הם יספקו לך את כל האחסון, קבצי MySQL, העברת קבצים, אירוח תחום ורוחב פס הדרושים לך בכדי להניע את אתר האינטרנט שלך בהצלחה. משמעות הדבר עבור האתר שלך, כל עוד אתה ממלא אחר הכללים שלהם לא תראה השלכות שליליות או מהירויות אתרים איטיות יותר. עם זאת, חשוב לזכור את השימוש שלך במשאבים שלהם, במיוחד בתקופות של צמיחה מהירה, מכיוון שעלולות להיות תגובות שליליות למערכת כולה.

ישנם כמה ספים שצוינו, עם זאת; יותר מ- 200,000 קבצים, יותר מאלף טבלאות מסד נתונים, ויותר מ- 2 ג’יגה-בתים של MySQL או PostgreSQL במסד נתונים יכולים לגרום לביצועים שליליים ואיטיים יותר של יתכן, ותתבקשו להפחית מספרים אלה..

האם HostMonster מציע גיבויים קבועים?

בזמן שהם מדברים על הגיבויים המאובטחים שלהם, התנאים של HostMonster קובעים שהם מבצעים מדי פעם גיבויים, אך אין עליהם שום התחייבות לכך. הם גם מציינים כי אין עליהם כל אחריות לנזקים או לאובדן קבצים, ושהם אפילו לא ינסו לגבות חשבונות העולים על 50,000 קבצים או שטח אחסון של 30 GB.

כיצד שירות הלקוחות של HostMonster?

החברה מקדמת את שירות הלקוחות הגבוה ביותר, אך שוב, זהו תחום נוסף בו ביקורות רבות ומגוונות. אחוז מהלקוחות מתלהבים משירות השירות ותגובת החברה. הם ניהלו שיחות מצוינות עם נציגי שירות מועילים שאכפת להם באמת מהניסיון הכללי שלהם. עם זאת, בתנאי הרבה יותר גדול יש דברים פחות מהממים לומר על שירות החברה.

לקוחות מדווחים כי האתרים שלהם הושבתו ללא הודעה מוקדמת, שהאתרים היו חצי פונקציונליים וכי החברה אינה יכולה לתמוך באפליקציות שהם עצמם כוללים בחבילות האירוח שלהם..

יש להם חשבונות בפייסבוק וגם בטוויטר, אם כי שניהם מעט מיושנים. הפוסט האחרון של פייסבוק היה בשנת 2014, והציוץ האחרון היה היחיד בשנת 2016, פורסם בספטמבר.

הם לא מציעים גיבויים, אבל מה עם אבטחה והגנה לאתר שלך?

כמה מחקרים מראים כי רבים כמו 41 אחוז מהפריצות וורדפרס נובעים ממצבים עם חברת האירוח שלהם. HostMonster נקטה צעדים כדי לטפל במצב זה על ידי כך שהיא מספקת ללקוחות מגוון תכונות אבטחה, אפליקציות ותוספים.

הם מציעים גישה ל- SSH, תמיכה ב- SSL, הגנת Hotlink ומתנקש דואר זבל. הם מציעים אישור SiteLock לעסקאות המקוונות שלך. בנוסף, תוכניות ייעודיות מציעות אחסון שיקוף ב- RAID 1, מה שמוסיף רמת הגנה נוספת על הנתונים שלך ועל פרטי החשבון שלך..

כאשר HostMonster מדבר על מערך הפיצ’רים המוביל הזמין, מה המשמעות של זה?

במחיר החבילות, HostMonster מציעה רשימה ארוכה להפליא של יתרונות ותכונות עבור הלקוחות שלהם. הם כוללים התקנה מהירה עבור WordPress, אם כי לקוחות מסוימים מצאו בעיות בהתקנת כמה מהתוספים של WordPress. HostMonster מקל על חיבור Mojo Marketplace, כך שתוכל גם לבחור ממערכת ניהול תוכן שונה, כמו דרופל או ג’ומלה..

 • אתה יכול לגשת לגרסה מוגבלת בחינם של Weebly Sitebuilder כדי להפעיל את האתר שלך.
 • CloudFlare משולב בתוכניות שלהם. ה- proxy ההפוך מעניק לך הגנה רבה יותר מפני DDOS והתקפות כוח בריוט, כמו גם מפני חומת אש. לאפליקציה יש גם פונקציונליות מטמון רחבה כדי לאפשר לאתר שלך מהירויות טעינה של דפים.
 • ל- HostMonster שפע של תכונות למסחר אלקטרוני כדי להפעיל את אתר המכירות שלך, כולל עגלת הקניות Agora, Cube Cart, ו- Zen Cart, תעודות שנוצרו בחינם, וספריות מוגנות באמצעות סיסמה..

בנוסף, הם כוללים את התכונות הסטנדרטיות, כמו העלאת FTP, דואר אלקטרוני, סטרימינג ותמיכה אמיתית בווידיאו ואודיו, ורשימה רחבה של סקריפטים. התוכניות כוללות גם נקודות זכות של מודעות AdWords ו- Bing.

כאשר HostMonster מדבר על ציוד איכותי, למה הכוונה?

חשבונות משותפים מתארחים על שרתי ביצועי מעבד מרובעים כפולים, עם גיבוי כוח של UPS וגנרטורים דיזל לכוח גיבוי. הם מציעים מערכת הפעלה לינוקס, עם שרת אינטרנט Apache בהתאמה אישית. הם גם מציעים ניטור רשת 24/7 וחיבורי Ethernet מרובים של 10 ג’יגה-בתים.

מרכז הנתונים של החברה ממוקם בפרובו, יוטה, והם מציעים את הגרסאות האחרונות של MySQL, CGI, Perl, PHP, Ruby on Rails ו- Python. זה קשור למערכת SONET האחרונה, המשתמשת באותות לייזר כדי להעביר באמצעות קווי סיבים אופטיים.

מהם הכלים הפונקציונליים ביותר לניהול?

HostMonster מפעיל את cPanel עבור לוח הבקרה שלה. העור נראה מעט שונה, אך העובדה שהם מספקים זאת למנהלים היא אפשרות נהדרת, מכיוון שכל מי שמחפש להחליף מארחים יכול לעשות זאת בקלות. cPanel הוא התקן התעשייתי עבור לוחות בקרה. מכיוון שזה נפוץ, רוב חברות האירוח יכללו העברת אתרים בחינם לאתרים המריצים את הפאנל.

הם מאפשרים ללקוחות פוטנציאליים לבדוק את השיפורים שלהם ב- cPanel כדי לראות מה הם חושבים נכון באתר האינטרנט שלהם.

מה אם אני לא אוהב את HostMonster?

מרבית חברות האירוח מציעות ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, ו- HostMonster אינו שונה. יש כאלה שמציעים ערבויות ארוכות בהרבה, נעים בין 45 ל- 97 יום, כך שאמנם HostMonster אינו הטוב ביותר, אבל זה בהחלט באמצע החבילה. התנאים שלהם מפרטים לא מעט עמלות שלא ניתנות להחזר כספי, אך לרוב מדובר בשירותים המשולמים עבור יישומי צד שלישי ותוספות. כל עוד אתה מבטל בשלושת הימים הראשונים, תחזיר את כל הכסף שלך, למעט העמלות שלא ניתן להחזיר ורישום שם הדומיין בחינם בסך 15.99 $ לכל שם.

בכל פעם אחרי שלושה ימים, תחזיר את העמלות שלך למעט עמלות שלא ניתנות להחזר, עלות שם הדומיין של 15.99 $ לכל שם ודמי ששולמו עבור Postini או עבור IP ייעודי. לאחר 30 יום, דמי ההתקנה שלא ניתן להחזיר אותם אינם כלולים בביטולים.

בקשות ביטול חייבות להיעשות בטלפון או בצ’אט מקוון.

מה כולל HostMonster בתכניות הרגילות המשותפות שלהם?

כל שלוש התוכניות המשותפות כוללות רוחב פס בלתי מדוד, ביצועים סטנדרטיים ותחום אחד כלול.

 • אירוח בסיסי ($ 4.95 לחודש, בדרך כלל 9.49 $ לחודש): לקוחות מקבלים אתר אינטרנט אחד, 50 ג’יגה-בתים של אתר אינטרנט וחמישה חשבונות דואר אלקטרוני. כל חשבון מקבל 100 מגה בייט לחשבון. אתה מקבל דומיין כלול אחד, חמישה דומיינים חונים ו -25 דומיינים משנה.
 • בנוסף אירוח ($ 6.95 לחודש, בדרך כלל $ 12.49 לחודש): אתה מקבל 10 אתרי eb עם שטח של 150 GB. כל חשבון כולל דומיין כלול אחד, 20 דומיינים חונים, ו -50 תחומי משנה. חשבונות מקבלים 100 חשבונות דואר אלקטרוני, עם 500 מגה בייט לחשבון. התוכניות הללו כוללות גם הצעות שיווק של 150 דולר, 24 דולר לשנה בתוספות וחשבון SpamExperts אחד.
 • פריים ($ 6.95 לחודש; בדרך כלל $ 14.99 לחודש): תוכנית משותפת זו באמת בלתי מוגבלת, ללא הגבלות באתרי אינטרנט, תחומים חונים, תחומי משנה, חשבונות דואר אלקטרוני ואחסון דואר אלקטרוני. יש שטח אינטרנט רוחב פס שאינו מוגדר. החשבון כולל דומיין אחד הכלול. פריים כולל מבצעים שיווקיים של 200 דולר, 80 דולר בכל שנה בתוספות, SpamExperts אחד, פרטיות תחום אחד ו- SiteBackup Pro.

חשוב לציין כי המחירים הנמוכים הם רק לטווח הראשון, וכי המחירים עשויים לעלות בצורה דרסטית עם החידוש, כפי שדווחו על ידי חלק מהלקוחות..

איך מארחים VPS של HostMonster?

בנוסף להקצאה מיידית, אירוח VPS כולל שירותים מנוהלים ומשאבים מובטחים. כולם מגיעים עם שם דומיין בחינם ומריצים את CentOS 6.5 (64 סיביות).

 • רגיל (14.99 $ לחודש, בדרך כלל 29.99 $ לחודש): אתה מקבל ליבה כפולה, 2 GB זיכרון RAM, 30 ג’יגה-בתים, 1 TB / חודש ו- IP אחד.
 • משופר (29.99 $ לחודש, בדרך כלל 59.99 $ לחודש): אתה מקבל ליבה כפולה, 4 ג’יגה-זיכרון RAM, 60 ג’יגה-בתים, 2 TB / חודש ושני IPs..
 • פרימיום (44.99 $ לחודש, בדרך כלל 89.99 $ לחודש): התוכנית כוללת ליבה משולשת, 6 ג’יגה זיכרון RAM, 120 ג’יגה-בייט ו- 3 TB לחודש, עם שני IPs..
 • אולטימטיבי (59.99 $ לחודש, בדרך כלל 119.99 $ לחודש): התוכנית האולטימטיבית היא תוכנית מרובע ליבות, עם 8 ג’יגה-זיכרון RAM, 240 ג’יגה-בייט ו -4 TB / חודש. זה כולל גם שני IPs.

יש לך גישה מלאה לשורש, היכולת לנהל יותר מחשבון אחד ממארח ​​ה- cPanel שלך וטכנולוגיית ענן כמו OpenStack ו- KVM.

מה לגבי אירוח ייעודי באמצעות HostMonster?

לתוכניות ייעודיות יש ערבות להחזר כספי בכל עת ומאפשרת לך להוסיף שטח אחסון SAN בכל עת שתצטרך. הם מציעים קווי תמיכה בלעדיים ללקוחות שרת ייעודיים, גישה לשורש ושמור במטמון. כולם כוללים שם תחום בחינם ו- CentOS 6.4 (64 סיביות)

 • סטנדרט (149.99 $ לחודש): מעבד אינטל Xeon אינטל Xeon בעל כפול ליבות של 2.3 ג’יגה-הרץ עם זיכרון מטמון של 3 מגה-בייט, 4 ג’יגה-זיכרון RAM ו- 500 ג’יגה-בייט (RAID 1). יש 5 TB לחודש ושלושה IPs.
 • משופר (199.99 $ לחודש): מעבד אינטל Xeon מעבד אינטנסיבי של 2.5 ג’יגה-הרץ עם 8 מטמון זיכרון, 8 ג’יגה-בתים RAM, 1000 ג’יגה-בייט (RAID 1) ו -10 TB בחודש, עם ארבעה IP.
 • פרימיום (249.99 $ לחודש): מעבד אינטל Xeon מעבד אינטג 3.3 ג’יגה הרץ, מטמון 8 מגה-בייט, 16 ג’יגה-זיכרון RAM, 1000 ג’יגה-בייט (RAID 1), 15 טרה-סיבוב לחודש וחמישה IPs.
האם אוכל לשלם מדי חודש??

HostMonster היא אחת מחברות אירוח רבות שלא מציעות אפשרויות תשלום חודשיות ומציעה את המחירים הנמוכים ביותר האפשרי כשאתה נרשם לחוזים ארוכים. האפשרויות כוללות תוכניות של 12, 24 ו 36 חודשים.

עוד באתר HostMonster.com

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map