ביקורות על Hostwinds מאי 2020 – אירוח מחירים ותכניות

כמה טוב מארח Hostwinds?


ראה ביקורות רשמיות על האתר של רוח המארחת 2.4 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (9 הצבעות) יתרונות

 1. הצע מחירים מעולים
 2. הצע תכונות נהדרות
 3. הצע אפשרויות אירוח בכל הרמות
 4. אחריות להחזר הכסף של 60 יום
 5. אירוח מבוסס ארה”ב & תמיכה

חסרונות

 1. חוסר אירוח וורדפרס מנוהל
 2. מספר מוגבל של תוכניות שרת ייעודיות
 3. תנאי השירות לא היו ברורים במיוחד

תמיכה2.5 מהירות2.5 תכונות2.5 ערך 2.5 שקיפות 2

סקירת האירוח הרשמית של Hostwinds שלנו

Hostwinds היא חברת אירוח מבוססת ארה”ב שנראית כביכול גבוהה יותר מהשאר. מלבד כמה תפוחים רעים שמפרסמים כמה תלונות עלובות על אירוח של Hostwinds, יש להם הרבה דברים טובים שהופכים אותם, מה שהופך אותם לשחקן חזק בענף..

התכונות הטובות ביותר של אירוח Hostwinds

ראשית, ראשית, נדבר על התכונות הטובות ביותר של Hostwinds. אלה היו הדברים הטובים ביותר שמצאתי מהנים לגבי Hostwinds.

מחירים מעולים

ל- Hostwinds מחירים מצוינים. החל משנת 2016, תוכנית האירוח הזולה ביותר שלהם מתחילה ב- $ 3.50 לחודש. זה עולה משם, מציע אירוח עסקי ומכירה מחדש של אירוח. יש להם כמה תוכניות אירוח ייחודיות. יש להם VPS תקציב במחיר של 7.50 דולר לחודש ויש להם Minecraft ייעודי – כמו במשחק הווידיאו – אפשרות אירוח כך ששחקנים יוכלו להגיע עם חבריהם ולשחק במשחקים..

הרבה תכונות נהדרות

מפרטי החומרה אינם כמעט מתקדמים כפי שניתן היה לצפות, אך הם מפצים על כך במחיר נמוך יותר. בין התכונות שלהם, אתה יכול לצפות למצוא:

 • אפשרויות הגדרה מיידיות
 • הגירה חופשית
 • חשבונות FTP ללא הגבלה
 • חשבונות דוא”ל ללא הגבלה
 • תת-דומיינים בלתי מוגבלים
 • חשבונות MySQL ללא הגבלה
 • רוחב פס בלתי מוגבל ושטח דיסק

התאם את כל זה לאפשרות לשדרג את החומרה שלך במהירות ובקלות, ויש לך שחקן יציב בתחום ספקי אירוח אתרים..

אפשרויות אירוח בכל הרמות

על פני השטח נראה של- Hostwinds יש מגוון רחב של אפשרויות אירוח – והן אכן כן, אך לא רבות כפי שהיינו רוצים לראות. יש להם אירוח משותף, אירוח VPS, אפשרויות שרת ייעודיות ואפילו אפשרות לשרת ענן. לרוב אלה יש רמות שונות – יש להם אפילו אפשרות VPS תקציבית. הדבר היחיד שממש ייחודי הוא שרת Minecraft שלהם.

אחריות להחזר הכסף של 60 יום

בעוד שרוב ספקי האירוח עסוקים במתן אחריות להחזר הכסף עבור 30 יום, Hostwinds עסוקה בהצעת אחריות להחזר הכסף של 60 יום. זה כפול ממה שמציע הסטנדרט בתעשייה. לא בטוח אם הם מקדימים את ההתחייבות להחזר הכסף או לא אם תנאי השירות שלהם יהיו ברורים כמו שהייתי רוצה שהם היו. משמעות הדבר היא שתקבלו הזדמנות טובה באמת לחוות את השירות שלהם בעצמכם או חודשיים מלאים להחליט אם זה מתאים לכם.

אירוח מבוסס ארה”ב

בעוד שחברות רבות – אפילו מחוץ לתעשיית האירוח – עסוקות במיקור חוץ במיקור חוץ של פעילותן העסקית מעבר לים, Hostwinds היא עדיין לגמרי מבוססת ארה”ב. הם לא מארחים רק את השרתים שלהם על אדמת ארה”ב, התמיכה שלהם מבוססת ארה”ב. אלה חדשות טובות לכל מי שבארה”ב שמחפש אירוח מבוסס ארה”ב.

תמיכה מבוססת ארה”ב

כל התמיכה ב- Hostwinds מבוססת ממש כאן בארצות הברית. יש להם שירות מהיר ויעיל 24/7 בכל ימות השנה. למרות שאתה יכול להשיג אותם בטלפון, אתה יכול גם להגיש כרטיס תמיכה. על פי תנאי השירות שלהם, הם יענו על כל כרטיסי התמיכה בדוא”ל תוך שעה. הניסיון שלנו אומר שהם יענו על כרטיסים בדוא”ל תוך 15 דקות.

חסרונות אירוח של Hostwinds

לא כל מה שנוצץ הוא זהב וזה כולל אותנו בענף האירוח. להלן חסרונות של אירוח Hostwinds.

חוסר אירוח וורדפרס מנוהל

הייתם חושבים שעם כל מה שמציעה Hostwinds הם היו מציעים אירוח וורדפרס מנוהל. יש סטטיסטיקה משתנה ברחבי האינטרנט לגבי כמה מהאינטרנט שמשתמש בוורדפרס, אך זהו נתח משמעותי. זה היה משרת היטב את Hostwinds אם הם היו מציעים זאת.

מספר מוגבל של תוכניות שרת ייעודיות

Hostwinds אכן מציעה כמה סוגים שונים של תוכניות אירוח – משותפות, VPS, ייעודי ו- Minecraft. לחלק מאלו אפשרויות אפשרויות הנחה. עם זאת, הם לא מציעים הרבה מאוד אפשרויות בכל מה שקשור לחלק מהתכניות הללו. לתוכנית השרת הייעודית שלהם יש אפשרות אחת בלבד. לתוכנית VPS שלהם שתיים – אחת רגילה והיא מוזלת אחת. אם הם מתכוונים להציע סוג אחד של תוכנית, הם יכולים להרשות לעצמם לספק רמות שונות של התוכנית – דבר ש Hostwinds לא עושה.

תנאי השירות לא היו ברורים במיוחד

הסתכלתי בתנאי השירות ולא אהבתי את מה שראיתי. ישנם עמלות נסתרות רבות שהן מחוקקות על אנשים מסוימים שלא מפורשות בבירור, כגון הפעלה מחדש של שרתים וטוען מחדש של מערכת ההפעלה. יש הרבה מקרים שבהם משתמשים בשפה פתוחה, שמשאירה את הדברים באוויר לפרשנות. זה יכול באופן חוקי לאפשר להם לעשות מה שהם רוצים, לא משנה מה נאמר בתנאי השירות.

שורה תחתונה

Hostwinds קורה הרבה בשבילם. נראה שהם ניתנים להרחבה, יש להם שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס, דוא”ל ללא הגבלה וחשבונות FTP ועוד. אין הרבה תלונות שמסתובבות באינטרנט על אופן ניהולן של עסקים. יש כאלה, אך נראה שהם מעטים ורחוקים בין לבין. נראה כי אין להם שירות לקוחות גרוע, וזו הייתה אותה חוויה שהייתה לנו איתם. בסך הכל נראה כי Hostwinds היה שחקן יציב כספק אירוח.

הצג תכונות נוספות

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy

עוד באתר Hostwinds.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map