ביקורות על InterServer מאי 2020 – אירוח מחירים ותכניות

ביקורות על InterServer מאי 2020 – אירוח מחירים ותכניות

ביקורות על InterServer מאי 2020 – אירוח מחירים ותכניות

כמה טוב אירוח אינטר-שרת?

ראה ביקורות רשמיות של InterServer באתר 4 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (0 הצבעות) יתרונות


 1. תוכנית VPS להתאמה אישית במיוחד
 2. זמני טעינה מעולים
 3. אחריות לזמן הפעלה של 99.5%
 4. ערבות נעילת מחירים
 5. אריכות ימים מוכחת

חסרונות

 1. אירוח ללא הגבלה אינו מוגבל
 2. לאחסון VPS עקומת למידה תלולה
 3. אין אפשרות לגיבוי

תמיכה .4 מהירות .4.5 תכונות .3. ערך .3 .3 שקיפות

הסקירה הרשמית שלנו בנושא אירוח בין-שרתים

אירוח InterServer מבוסס על ניו ג’רזי והם עובדים מאז 1999. הם לא מפרסמים הרבה, אבל שוב, הם לא חייבים. הרבה מהעסק שלהם נובע מפה לאוזן המגובה באמונם לשירות באיכות גבוהה.

התכונות הטובות ביותר של אירוח InterServer

יש הרבה מה לאהוב עם אירוח של InterServer. אנשי המכירות היו ידידותיים, וזכיתי לדבר באופן אישי עם כמה אנשים מהצוות המנהל שלהם. הנה מה שהכי אהבתי בחוויה שלי.

תוכנית VPS להתאמה אישית במיוחד

תוכנית VPS שלהם ניתנת להתאמה אישית רבה. כמעט הכל ניתן להתאמה אישית על ידי המשתמש. אתה יכול להחליט בדיוק מה אתה רוצה להשתמש, כגון מערכת ההפעלה המועדפת עליך, כמות ה- RAM שאתה רוצה להשתמש, כמה כוח מעבד אתה זקוק. עם חברות אירוח רבות, תוכנית ה- VPS שלהם כוללת חבורה של “תוכנת bloatware” – חבורה של תוכנות נוספות שאתה לא באמת צריך. זה לא המקרה באירוח של InterServer. אתה בוחר עבור מה אתה משלם ומשלם רק עבור מה שאתה משתמש.

זמני טעינה מעולים

שמתי לב שהאתר שלי נטען מהר במיוחד, כך שתזמנתי אותו והשוויתי את הנתונים לחברות אירוח אחרות שניסיתי. למותר לציין שאירוח InterServer היה מהיר באופן מספק. אין לי תלונות בתחום הזה.

מהירות כזו היא תמיד הכרחית. כשאתה בונה את האתר שלך, עליך להיות זהיר בכמה התוספים שאתה מתקין באתר שלך. ככל שתתקין יותר יישומי פלאגין, האתר שלך יטען ויגיב לאט יותר. אם הוא נטען ומגיב לאט מדי, זה יכול להשפיע על חוויית המשתמש – במיוחד עבור אלה במכשירים ניידים. חברת אירוח מהירה עם זמני טעינה מעולים פירושה שאוכל להתקין תוספים נוספים שגורמים לאתר שלי להיות יותר מגיבים מבלי להקריב את חוויית המשתמשים שלי..

אחריות Uptime

למדתי להיזהר בערבויות זמן עבודה. ערבויות זמן רבות של חברות אירוח שונות אינן מספקות שום פיצוי ואף לא מציינות זאת ב- SLA – הסכם רמת השירות שלהן. ערבות לא אומרת הרבה אלא אם העסק מוכן לגבות את דבריהם בפיצוי כלשהו. לאירוח של InterServer יש ערבות של אחסון זמן של 99.5 אחוזים. הם הקפידו לומר שהם מפצים לקוחות על בסיס לקוח אחר לקוח. מעניין לציין – הם מציעים ערבות של 100 אחוז לחשמל ללא הפרעה.

בבדיקות שלי מצאתי זמן של 100 אחוז למשך 30 יום מוצק. אין לי טענות כאן.

ToS שמשמעותו עסקים

חברות אירוח רבות – ועסקים רבים, לצורך העניין – מציעות גישה ל- ToS שלהן, או לתנאי השירות שלהן. מה שהם לא סומכים על זה אנשים שקוראים את זה. למעשה, חלק ממסמכי ה- ToS האלה נכתבים בצורה כאילו הם תלויים בכם שלא תקדישו זמן לקרוא על מה אתם חותמים.

מצאתי שזו חוויה נעימה כשקראתי את מסמך ה- ToS שסופק על ידי אירוח InterServer. זה היה ברור, יסודי וקל להבנה. המשמעות היא גם שאירוח InterServer מנסה להיות שקוף על ידי הגדרה ברורה של הכללים והתנאים שלהם ולהיות מראש לגבי מה שאתה יכול לצפות.

ערבות נעילת מחירים

ספקי אירוח רבים מנסים לפתות לקוחות בכך שהם מציעים מחיר נמוך בהתחלה, ואז ברגע שהם נכלאים בשירות שלהם ומשתמשים בהם, הם מתחילים לגבות מהם יותר. אירוח InterServer מציע ערבות נעילת מחירים. במילים אחרות, הם מבטיחים לכם שהם לא יעשו זאת. המחיר שהם מציעים לך בהתחלה הוא המחיר שהם מציעים לאורך כל הזמן שאתה משתמש בהם כספק האירוח שלך.

אריכות ימים מוכחת

זה משהו אחר שאני נוטה לחפש בחברות אירוח. אירוח InterServer קיים בעסק מאז 1999 – זה 16 שנים ועדיין מתחזק. באותה תקופה הם לא החליפו ידיים, לא ביצעו שיפוצים גדולים או באמת שינו את הדרך בה עשו עסקים. הלקוחות הגיעו לצפות לרמת איכות מסוימת מהם, ואירוח InterServer מספק. הם אינם שירות טיסה ללילה. הם כאן כדי להישאר.

חסרונות של אירוח InterServer

כפי שאמרתי קודם, אף ספק אירוח אינו חסר חטא. אלה הדברים שלא היינו כל כך בטוחים בהם.

אירוח ללא הגבלה אינו מוגבל

כשאתם גולשים באתר שלהם, תגלו כי אירוח InterServer מציע מספר תוכניות ללא הגבלה. עם זאת, בזכות הבהירות והשקיפות שמסמך המסמך ToS, תוכלו לגלות במהירות שאירוח ללא הגבלה אינו בדיוק בלתי מוגבל. בדוק זאת – ישירות מתנאי השירות שלהם.

“אף חשבון אירוח משותף יחיד אינו רשאי להשתמש ביותר מ- 20% ממשאבי השרת בכל פעם. חשבון יחיד מוגבל ל -250,000 צמתים בכל זמן נתון. לקוחות בפלטפורמת אירוח משותפת ללא הגבלה של SSD המשתמשים ביותר מ- 1GB שטח יועברו ל- SATA. “

אני אגיד את זה עליהם – לפחות הם מקדמים את זה.

לאחסון VPS עקומת למידה תלולה

יש חסרון לתוכנית האירוח VPS הניתנת להתאמה אישית במיוחד. מכיוון שהוא כל כך ניתן להתאמה אישית, יש לו עקומת למידה תלולה. אם אתה מחפש תוכנית VPS בה הכל נבחר עבורך, זו לא תוכנית VPS שאתה מחפש.

אין אפשרות לגיבוי

לא אהבתי את העובדה שלא ראיתי אפשרות גיבוי. לא הייתה אפשרות גיבוי אוטומטית או ידנית. זה משאיר את הגיבוי של הנתונים שלי אלי. זו לא בעיה במיוחד, אך ספקי אירוח אחרים מציעים גיבויים אוטומטיים – דבר שיכול להיות שינוי נחמד של קצב ושלוות נפש..

שורה תחתונה

אני אוהב את אירוח InterServer. הם שווים לכל נפש, אין להם הרבה הייפ והם מספקים את ההבטחות שלהם. כל עוד קראת את תנאי השירות, תדע בדיוק למה לצפות מהם. הם היו אמינים מאז 1999, והם לא מראים סימני האטה. הצמיחה שלהם הייתה איטית – ולדעתי זה דבר טוב. איטי ויציב פירושו שאירוח InterServer נהנה מקהל מהותי ונאמן. היי, אני לא יכול להתווכח עם זה! הצג תכונות נוספות

עוד באתר InterServer.net

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector