ביקורות על iPower מאי 2020 – אירוח מחירים ותכניות

כמה טוב iPower Hosting?

iPower Hosting הוא מהמובילים הבסיסים בסיוע לעסקים קטנים ובינוניים להצליח. התוכנית הבסיסית שלהם כוללת שטח בלתי מוגבל ורוחב פס. אתה יכול להקים מייד בלוגים, פורומים וגלריות. בניית אתר התבניות שלהם פשוטה וקלה להרכבה. התוכנית המקצועית שלהם, שהיא אחת התוכניות הטובות ביותר שהם מציעים, היא במחיר סביר של 5.95 דולר לחודש. אתה צריך להיות מנוי לשנה כשאתה משתמש ב- iPower Hosting. אם יש לך חברה גדולה, מומלץ לבדוק אתר אירוח אחר שיעזור לתמוך בדרישות של אירוח אתרים.


ביקורות iPower 2.2 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (3 הצבעות) יתרונות

 1. אתר אירוח מעוגל
 2. קל לשימוש
 3. הוספת חנויות היא קלה

חסרונות

 1. עשוי להזדקק להתחייבות לשנה לתוכניות מסוימות
 2. יתכן וחסר שירותי Windows
 3. לא אידיאלי למיזמים מורכבים

סיכום אם אתם מחפשים שירות אירוח אתרים שמאפשר לכם לעבוד באתר הראשון שלכם, כנראה ש- iPower יהיה הטוב ביותר עבורכם. אמנם זה לא אידיאלי לעסקים עם ממצאים רבים, הכלים הפשוטים והקלים לשימוש מושלמים למתחילים. אף שההתחייבות לשנה אינה לטובת העסקים הקטנים, היא מאפשרת לך להכיר את שירותיהם. תמיכה 1.5 מהירות 3 תכונות2.5 ערך 2 שקיפות 2

סקירת האירוח הרשמית של iPower שלנו

אף על פי ש- iPower היה אחד מאתרי האירוח המקוונים הנפוצים ביותר, הם אינם חסרי הבעיות שלהם. הם נמצאים בעסקים מאז 2001 והם משווקים את מוצריהם לעסקים קטנים ובינוניים. זה נהדר עבור אלה שרוצים שירות אירוח עבור חברה שרק מתחילה את דרכה, אבל אם אתם מחפשים שירות אירוח אתרים נרחב, אולי תרצו ללכת לכיוון אחר. העיצוב הפשטני שלהם של יצירת אתר מקלה על כל אחד להתחבר לאינטרנט ולהרחיב את נוכחותו באינטרנט.

התכונות הטובות ביותר של אירוח iPower

בעוד של- iPower יש כמה בעיות עקביות, הם מנסים לשפץ את שירותיהם כדי לטפל בתלונות לקוחות. בדרך כלל הם נתפסים כאמצע התיכון בין שירותי אינטרנט זולים ויקרים, והתחרות קשה. כאשר הם מנסים לעמוד בקצב של מתחרים, יתכן שהתכניות שלהם במחיר נמוך לא יספיקו לעמוד.

הם מציעים מחירים נמוכים

אחת הסיבות הגדולות ביותר לכך שאנשים משתמשים ב- iPower היא מכיוון שהתוכניות הבסיסיות שלהם לא יעזבו אותך. שיעורי ההיכרות שלהם זולים וקל לגלות היכן נמצאים שיעורי מחירי ההתחדשות. אתה יכול לשלם מדי חודש עבור תוכניות מסוימות, ואתה יכול לחסוך יותר כסף אם אתה רוצה להתחייב ל- iPower. תוכנית Starter שלהם היא בסיסית והיא מגיעה למחיר של 5.95 דולר לחודש, יחד עם התחייבות לשנה. תקבל שטח דיסק 5GB, העברות נתונים חודשיות של 250 ג’יגה-בייט ודומיין. חשבון דוא”ל כלול בתוכנית הבסיסית.

אם אתה מסתכל על תוכנית ה- Pro, זה מתחיל ב -7.95 דולר לחודש ומציע שטח דיסק בלתי מוגבל, העברות נתונים חודשיות בלתי מוגבלות, דומיינים ללא הגבלה וחשבונות דוא”ל 2500. ה- Pro Plus מתחיל ב -11.99 דולר, וכולל את כל התוכניות המקודמות, וכולל שלושה חשבונות כתובות URL בחינם ובלתי מוגבלים. כשאתה משדרג התוכניות הופכות ליקרות יותר, במיוחד אם אתה מתכוון להשתמש בחלונות. תוכנית Windows Pro מתחילה במחיר של 83.40 דולר לשנה ותקבל כתובת אתר בחינם, 25 דומיינים, 1000 חשבונות דוא”ל, אחסון בלתי מוגבל ותכונות אחרות.

חבילות VPS

ל- iPower יש חבילות VPS מבוססות לינוקס זמינות, ובכן. חבילת ה- VPS Basic שלהם מתחילה ב -24.99 דולר לחודש, כולל כתובת URL, 1 ג’יגה-זיכרון RAM, שטח אחסון של 40 ג’יגה-בייט, 1 TB העברות נתונים חודשיות ודוא”ל ללא הגבלה כלול. אם אתם מחפשים תוכנית גבוהה יותר, תוכנית האירוח המשותפת שלהם ברמה הגבוהה ביותר היא 79.99 דולר לחודש. אתה מקבל 8 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, 120 ג’יגה-בתים של אחסון, 4TB של העברות נתונים חודשיות ואפשרויות אחרות ללא הגבלה. למרות שזו אחת החבילות היקרות יותר, הכל יכול להסתדר גם בטווח הרחוק.

קל להתקנה של וורדפרס

וורדפרס הוא אחד מהמצרכים הבסיסיים לאתר אינטרנט, ו- iPower מקלה על התקנת וורדפרס לאתר האינטרנט שלך. אתה יכול להתקין את וורדפרס בשרת הרגיל מבוסס לינוקס, או להירשם דרך אתר האירוח המנוהל של וורדפרס. ישנם מחירים שונים לכל תוכנית, ותוכנית WP Starter היא 3.75 דולר לחודש והיא כוללת כתובת אתר בחינם, לוח בקרה מותאם אישית, ערכות נושא המותקנות מראש ותוסף. האתר מגבה מדי יום נתונים, ויש חשבונות העברה, אחסון ודוא”ל חודשי עבור תוכנית המתנע.

אם אתם מחפשים תוכנית אחרת, חבילת WP Essentials מתחילה במחיר של $ 6.95 לחודש ומספקת נסיעה מהירה. חבילת האבטחה המתקדמת ותמיכת הלקוחות המתמחים הופכת אותה לאחת האפשרויות הטובות יותר. מכיוון ש- iPower תוכנן בהתקנה ספציפית של וורדפרס, הוא דורש עבודה רבה כדי להתקין אותה. יש לו כל מה שאתה צריך כדי להקים את אתר האינטרנט שלך, וליצור את הדפים והפוסטים שלך. זו בחירה מצוינת עבור אלה שאינם בעלי ניסיון עם וורדפרס או הרכבת אתר אינטרנט.

חסרונות של אירוח iPower

אמנם יש כמה בעיות שבולטות עם iPower, והיא אינה מושלמת, אך היא ניתנת לשירות. יתכן שלא תרצו לבזבז יותר מדי זמן בהתמקדות באתר אירוח זה, אך עדיף שתהיה לכם מושג לגבי תחומים מסוימים שהם עשויים להגיע לקצרה.

הקמת אתר אינטרנט

אחד החסרונות הגדולים ביותר ל- iPower הוא התקנתו. כלול עמלה בסך 10 דולר, שיכול לתפוס את עצמך אם אינך שם לב. אם אתה רוצה אבטחה נוספת, אתה יכול להוסיף פרטיות תחום תמורת $ 9.99 נוספים לשנה, מה שמוסיף את העלות הכוללת. זה אכן מוריד את פרטי הקשר שלך מאתר האינטרנט. לאחר שתעבור דרך זה, תיכנס לדף האישור, שם כבר סומנו שתי תוספות. אם אינך מעוניין בהם (כלי גיבוי ואבטחה יומי אוטומטי), תשאל אם אתה רוצה אישור SSL, פרטיות תחום ואפשרויות אחרות.

תוך כדי ניווט בכפפה זו הוא עלול להיות מצער וכאב. אם אתה רוצה לקבל אישור SSL, זה 49.99 דולר לשנה, וזה זול יותר ממה שמציע חבילות אחרות. קשה לעבור את תהליך ההתקנה, במיוחד אם אינך יודע מה לעשות או מחפש בעת ביצוע רכישה. זוהי מערכת מורכבת שיש בה כמעט יותר מדי אפשרויות זמינות, אך הן מציעות המון פרויקטים של וורדפרס. ברגע שעוברים את כל פרטי התשלום, הוא הופך להיות קל יותר משם. זה אכן דורש סבלנות והרבה מאוד קריאה.

שירות לקוחות

אם אתה צריך להתקשר לשירות הלקוחות, יתכן שאתה מחכה מספר דקות. בעוד שמישהו יענה תוך מספר דקות, אין זמן המתנה. אז אתה יכול לבלות עד חצי שעה בהמתנה למישהו, אבל לעולם לא תדע. הנציגים יכולים להיות בקיאים במוצריהם, אך יתכן שלא יידעו כמה תשובות. אף שכל סוכן שירות לקוחות לא יודע הכל, הוא יכול לפחות להנחות אותך לאדם הנכון ולחבר אותך ישירות. זה לא שירות הלקוחות הגרוע ביותר ויכול להיות שזה קולט.

הטיה של לינוקס

iPower מציעה רק שרתים המופעלים על ידי לינוקס, מה שמקשה על אירוח חלונות. אמנם אתה יכול לבחור להשתמש באירוח של חלונות, אך עליך להיות מוכן לבזבז יותר כסף. אם זו לא בעיה, לא יהיה לך יותר מדי מה לדאוג כשאתה מקים את אתר האינטרנט שלך. עם זאת, אם אתה רוצה להשתמש בחלונות, מוטב שתשתמש באתר אירוח אחר שלא יעלה לך זרוע ורגל ליצירת אתר..

בשורה התחתונה

אם אתה רק מתחיל להקים אתר אינטרנט, iPower אינה הבחירה הגרועה ביותר שקיימת. זה עובד טוב עם וורדפרס, מה שמקל על פרסום בלוגים ותכנים. עם זאת, אם אתה רוצה אתר אירוח אתרים, ייתכן שתרצה ללכת בכיוון אחר. נראה כי הבעיה הגדולה ביותר מגיעה מאנשים שיודעים למי יכול מארח אתרים להיות מסוגל, ונדמה כי ל- iPower אין את הפונקציונליות לתמוך באותם משתמשים מנוסים. היו תלונות על שירות הלקוחות שלהם, אך זה לא אמור להרתיע אתכם משימוש בהם.

אם אתה חברה גדולה יותר, מומלץ להתמקד בשירות אירוח אתרים אחר שיכול לספק לך את כל הדרוש לך. בעוד iPower מסוגל, אין להם יכולת להתמודד עם אתרים גדולים. הם יעשו זאת, אבל אם לא תרגיש שאתה יכול להתחייב להתחייב לשנה כשאתה נרשם, אולי תרצה לחפש במקום אחר. אם אתה רוצה שירות אירוח שיטפל במוצרי WordPress כלשהם, iPower היא בחירה מצוינת, מכיוון שהם מספקים את כל מה שאתה צריך מ- WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map