ביקורות על JaguarPC מאי 2020 – תמחור ותכניות אירוח

ביקורות על JaguarPC מאי 2020 – תמחור ותכניות אירוח

ביקורות על JaguarPC מאי 2020 – תמחור ותכניות אירוח

Contents

מה זה JaguarPC אירוח?

JaguarPC היא חברת אירוח בבעלות פרטית בקולורדו שנוסדה בשנת 1998. הם מציעים מגוון תכניות אירוח משותפות, ענן ו- VPS למגוון צרכים עסקיים. ליגוארPC יש שרתים בקולורדו ספרינגס, באטלנטה, בשיקגו, בדאלאס, בניו יורק ובבריטניה. במהלך אמצע סוף שנות האלפיים רכשה יגוארPC מספר חברות אירוח קטנות יותר כמו Hostingzoom, Wowvps ו- Devpond.


כמה טוב JaguarPC אירוח?

יגואר PCC הציגה צמיחה עקבית ומרשימה שנה אחר שנה מאז הקמתם. תוך השקעות תכופות ברשת ובחומרה שלהם, הם התקרבו למדי להתאים את אחריותם ל 100% זמן עבודה. אך למרות שתוכניות האירוח המשותפות שלהן, לרוב, מתומחרות בתחרות, משתמשים מסוימים עשויים לגלות שחברות אחרות מספקות תכונות נוספות עבור שווי הדולר.

ראה באתר הרשמי JaguarPC ביקורות 3.1 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (1 הצבעה) מקצוענים

 1. תמיכה באירוח חלונות ולינוקס
 2. 100% אחריות לזמן קצר
 3. משאבי תמיכה נרחבים
 4. חבילות כלולות

חסרונות

 1. מדיניות ביטול קפדנית
 2. לא הערך התחרותי ביותר

תמיכה 3 מהירות3.5 תכונות 3 ערך 3 שקיפות 3

סקירת האירוח הרשמית של JaguarPC שלנו

אם אירוח עם חברה קטנה יותר, פרטית חשובה עבורך, מכיוון ש- JaguarPC הוא בין הטובים בשוק. עם כמעט שני עשורים של ניסיון אירוח, הם אינם חדשים. ויתרה מכך, הסכם רמת השירות שלהם כולל פיצוי של 10X עבור כל שעה של השבתה שהאתר שלך חווה. עם זאת, אם ברצונך להשוות תכונות כמו שטח דיסק, אחסון בדואר אלקטרוני ותחומים של דולר לדולר, JaguarPC נופלת ממארחים אחרים.

התכונות הטובות ביותר של JaguarPC Hosting

JaguarPC יושב בריבוע על עקומת הפעמון במחלקות רבות, אך יש להן כמה הטבות שראוי להזכיר, כמו גם כמה מקומות בהן הם באמת מאירים.

תמיכה בחלונות ולינוקס

אלא אם כן אתה נאמן מאוד למערכת הפעלה אחת על השנייה, סביר להניח שזה לא משנה לך מעט. אך העובדה כי יגואר PCC מציעה את שתי האפשרויות מלמדת על ניסיון בתחום הטכנולוגי והשקעה בציוד.

אחריות לזמני 100 אחוז

JaguarPC מציעה את מה שעשוי להיות הערובה לזמן הפעולה הטוב ביותר בכל ענף אירוח אתרים. עבור כל שעה של השבתה שהאתר שלך חווה, יגואר PCC תחזיר לך פי 10 מהעלות של אותה שעה. ועם סכנות כה יקרות בסיכון, JaguarPC עושה עבודה נהדרת לוודא שהן לא נדרשות לרוב למזלג על ההחזרים הללו. JaguarPC הצליח הממוצע של 99.98% במשך השנים האחרונות, והציב אותם בין כמה מחברות הוסטלינג האמינות ביותר בענף, כמו Dreamhost, A2 Hosting ו- SiteGround..

שישה מרכזי נתונים, חמישה בארה”ב.

ל- JaguarPC מרכזי נתונים מרובים: חמישה בארצות הברית ואחד בבריטניה. זה נותן לעסקים אפשרות לארח את אתר האינטרנט שלהם בשרת שנמצא באזורם, דבר שעשוי להועיל לעסקים שמשרתים בעיקר לקוחות מקומיים. זה גם מדגים שתשתית הרשת JaguarPC מרחיבה – דבר שבדרך כלל מבשר טובות למהירות טעינת העמודים.

צ’אט חי + תמיכה טלפונית + פורומי עזרה נרחבים למשתמשים

JaguarPC הקדיש משאבים משמעותיים לבניית תמיכת הלקוחות שלהם. לא רק שללקוחות יש גישה 24 שעות ביממה לצ’אט חי, תמיכה טלפונית וכרטיסי דואר אלקטרוני, אלא שישנם גם פורומי משתמשים פעילים ומדריכי עזרה עצמית זמינים. המשמעות היא שהנושאים הנפוצים ביותר בהם נתקלים הלקוחות שלהם הם באינדקס ובחיפוש בבירור, וחוסכים מכם אפילו לעבור את הטרחה של פנייה לתמיכה בלקוחות. יתר על כן, מרבית לקוחותיהם מדווחים כי הם מרוצים מרמת התמיכה המוצעת להם ומהמהירות בה נפתרים בעיותיהם.

חינונים חופשיים גדולים ומעט מכירות מכירה

אפילו התוכניות הבסיסיות של JaguarPC כוללות גיבויים יומיים בחינם, שימוש ב- SSL, העברות, בונה אתרים, מסנן דואר זבל, מגן סיסמאות וניהול DNS. זו רשימה די נרחבת, והיא מאפשרת תהליך בדיקה נקי ומאוורר שלא מסייע לך במכירות עליונות.

חסרונות של JaguarPC Hosting

מספרים, לא המפץ הגדול ביותר עבור הדולר שלך

בעוד JaguarPC מציעה שירות נהדר והבטחת אורך זמן משכנע, החבילה שלהם אינה תחרותית במיוחד אם היית מפרק את השירותים שלהם דולר לפי דולר, תכונה אחר תכונה. ענקיות אירוח כמו HostGator ו- GoDaddy מציעות את אותם מפרטים בתוספת יותר freebies בזול יותר. בהשוואה לשחקנים קטנים יותר אחרים, אאוטפיטים כמו SiteGround ו- A2 Hosting מעניקים אותם לשירות הלקוחות או המחלקות המהירות. אם אתה באמת עסוק במתיחת הכסף שלך ככל שתהיה ביחס לתכונות פונקציונליות ספציפיות, יגואר PCC עשוי פשוט להפסיד.

מדיניות ביטול קפדנית

למרות שזה מובן, יגואר PCC אינה מציעה את מדיניות הביטול הסימפתטית ביותר. לאחר תום ההתחייבות הרגילה של 30 יום להחזר הכסף, הבין שלא תקבל הרבה כסף במזומן בגין ביטול. הם לא יחזירו לך תמורת דמי שירות נוספים כגון רישום שמות תחום, רק יחזירו לך דמי אירוח. הם לא מחזירים דבר לפני תאריך הביטול – מה שאומר שהם לא יקבלו את ההחזר שלך. תמצאו את טופס הביטול בתוך ה- cPanel ובמרכז השליטה של ​​חשבון מנהל המערכת.

שורה תחתונה

JaguarPC מציע מהו ככל הנראה הסכם רמת השירות הטוב ביותר בענף האירוח למשך זמן עבודה. יתר על כן, הם אמינים, ידידותיים, במחיר בינוני, ומציעים דרך ברורה לגדול את תוכנית האירוח שלך. כל אלה הם סיבות מצוינות לארח את האתר שלך באמצעות JaguarPC. עם זאת, JaguarPC מאפיל בקלות על הערכה זו לצד זו עם כמה שחקנים גדולים אחרים. קשה להסתער על ההחזרים של זמן רב ככל שתוכל על מהירויות בזק או על שירות לקוחות מדהים. ואם הכל קשור לשווי הדולר של השירותים שלהם, אז מארחי התאגידים ינצחו בכל פעם. אבל JaguarPC הוא מארח סולידי ואמין שהיינו ממליצים עליו בשמחה – אם החבילות שלהם מציעות את כל מה שאתה צריך במחיר שאתה שמח לשלם, אז יש לנו תחושה שאתה תהיה מרוצה מהשירותים שלהם.

הצג תכונות נוספות

שאלות ותשובות של יגואר PCC

1. מתי החברה התחילה?

גרג לנדיס רצה ליצור חברה שהציעה ספק שירותי אינטרנט ושירותי אירוח אתרים שבלטו מהאחרים מסיבה אחת: שירות ותמיכה יוצאי דופן. בשנת 1998 נולד מחשב יגואר, והוא צמח במהרה ממבצע של אדם אחד לספק מוביל, שמארח יותר מ- 300,000 תחומים. הם העבירו את החברה מיוסטון לקולורדו ספרינגס בשנת 2010, שם ממוקמת החברה כיום.

2. מה עם מרכזי הנתונים?

JaguarPC מציעה ארבעה מרכזי נתונים שונים, כולם מציעים את הרמה הגבוהה ביותר של איכות וטכנולוגיה. שלושת מרכזי הנתונים בארה”ב, באטלנטה, דנבר ויוסטון, מציעים כלובים ארגוניים, Row1-2 JPC, כבלים מסודרים ותוספות פדו נוספות ומעבירים מהכלוב הישן. המתקנים מאובטחים באמצעות ניטור וידאו 24/7 ואבטחה מזוינת, וניתן להזין אותם רק עם אישור אבטחה הכולל כרטיסי קרבה וסורקי יד ביומטריים באטלנטה וגישה ידנית ביומטרית ביוסטון. המתקנים מתוחזקים היטב עם מקורות קירור וכוח מתקדמים, וגישה ליותר ממאה ספקים.

 במרכז הנתונים בבריטניה מספק JaguarPC מרכז נתונים פונקציונלי ואמין, עם מקום לשרתים בודדים וארונות מלאים כאחד. מרכז הנתונים Tier 3 מבטיח אורך זמן של 99.982 אחוז עם אבטחה פעילה 24/7 ותחנת משנה באתר.

3. כיצד שירות לקוחות המחשב של יגואר?

JaguarPC מציעה ללקוחותיהם מספר דרכים שונות להגיע לחברה, מחשבונות מדיה חברתיים פעילים בפייסבוק וטוויטר בהם הם מתקשרים עם לקוחות ומשתפים מידע על כל סיטואציה אפשרית שהלקוחות עלולים לחוות. יש להם בלוג שמציע עצות שעליך לדעת בבחירת חברת אירוח אתרים, יחד עם פרטים על החברה וכמה מהתוכניות והשירותים שלה. בפורום הקהילה, לקוחות יכולים לדון עם אחרים ולחפש מידע על מצבן, ודף סטטוס חי חי מדבר על כל נושא השבתה. בסיס ידע כולל מאמרים על רבות מהבעיות השכיחות ביותר בהן נתקלות הלקוחות.

תמיכה טכנית זמינה 24/7, עם תמיכה טלפונית בארה”ב וקנדה, כמו גם בלקוחות בינלאומיים, כמו גם צ’אט חי ומערכת כרטיסים.

למרות שהם מתגאים בתמיכה מעולה, עם זאת, לקוחות רבים גילו שהם לא ממש משיגים את זמן התגובה שהם מקווים להם מ- JaguarPC, כאשר חלק מהלקוחות מציינים כי לקח כרטיסים עד 15 שעות עד שהם קיבלו תגובה. . כאשר העסק שלך מסתמך על כך שאתר האינטרנט שלך פועל, חווה השבתה כזו יכולה להזיק לשורה התחתונה שלך.

חלק מהלקוחות דיווחו על שירות לקוחות יוצא מן הכלל, כשהוא מפעיל את האתר מחדש תוך דקות, ואילו אחרים ציינו כי האתרים שלהם היו במצב שעות ללא תגובה.

4. אילו סוגים של תכניות משותפות מציע מחשב אישי יגואר?

JaguarPC מציעה מגוון תוכניות אירוח. האירוח המשותף של cPanel כולל התקנות בלחיצה אחת עבור מגוון אפליקציות, כמו וורדפרס, ג’ומלה, דרופל, Ruby on Rails, Python PHP5 ו- Coppermine. יש להם שלוש תוכניות משותפות שונות, כולם עם שירות מנוהל.

 • אירוח פרטי (3.97 $ לחודש עבור חוזה ל -36 חודשים): שטח של 35 ג’יגה-בייט של SSD, רוחב פס של 100 ג’יגה-בייט, 25 מסדי נתונים של MySQL, חשבונות דואר אלקטרוני ו- FTP משולבים.
 • אירוח אתרים (6.97 דולר לחודש עבור חוזה ל -36 חודשים): 75 GB של שטח דיסק SSD, 1000 GB רוחב פס והעברת נתונים, ו- 100 מסדי נתונים משולבים של MySQL, דואר אלקטרוני ו- FTP. תוכנית זו כוללת 100 דומיינים חונים, גיבויים יומיים, גישה מאובטחת SSL, RV Sitebuilder ו- Softaculous. אתה מקבל גם CloudFlare, אישור SSL, LiteSpeed ​​ומומחה לספאם. ההתקנה אינה כרוכה בתשלום בחשבון זה.
 • אירוח עסקי (24.94 $ לחודש עבור חוזה ל -36 חודשים): 125 GB של אחסון SSD, 5,000 GB רוחב פס, ומסדי נתונים של MySQL ללא הגבלה, חשבונות דואר אלקטרוני ו- FTP ותחומים חונים. השרתים מוקדשים למחצה וכוללים את LiteSpeed, יחד עם כל היתרונות של תוכנית אירוח אתרים. אתה מקבל כתובת IP ייעודית, RapidSSL מוקדם מראש, הגדרה בחינם ואחת כלולה רישום שם דומיין.
5. האם יגואר PCC תומך בשרתים ייעודיים?

שרתי JaguarPC ייעודיים מציעים זמן אורך של 99.999 אחוזים עם הסכם שירות ברמה של 10X. הם מציעים ארבע תוכניות שונות, שכולן ניתנות לגישה לשורש, רוחב פס בלתי מוגבר של 10 מגהביט לשנייה, אתחול מחדש מרחוק, תנועה יוצאת בלתי מוגבלת. יש פלטפורמה לפיתוח אתר ויישומים, ויש לך את היכולת ליישם גרעינים מותאמים אישית.

 • אינטל Xeon E3-1230v2 (מתחיל ב 127 $ לחודש): ליבות 4x 8 GB DDR3 זיכרון RAM, 2 × 500 GB כונן קשיח.
 • אינטל Xeon E3-1230v5 (מתחיל ב 167 $ לחודש): מטמון 8 מגה בייט עם 4 ליבות, 16 ג’יגה-בתים ECC זיכרון RAM, כונן קשיח של 2x 1 TB.
 • אינטל Xeon E5-2620v3 (מתחיל ב 227 $ לחודש): זיכרון מטמון של 15 מגה בייט עם 6 ליבות, 32 ג’יגה-בתים ECC זיכרון RAM, 1x 512 GB SSD וכונן קשיח SATA 1x 1 TB.
 • אינטל E5-2620v3 2x (מתחיל ב -267 $ לחודש): זיכרון מטמון של 15 מגהבייט עם 6 ליבות, 32 ג’יגה-בתים ECC RAM, 1x 512 ג’יגה-בייט SSD וכונן קשיח Sata 1x 1 TB.
6. האם JaguarPC מציעה אירוח משווקים?

משווקי JaguarPC מעריכים את הפתרונות הרבים שהחברה מספקת ללקוח שלהם.

יש ארבע תוכניות שונות למשווקים בארה”ב ובבריטניה, כאשר שתי התוכניות מציעות מגוון תכונות בלתי מוגבלות, כמו רוחב פס, חשבון שנמכר מחדש, כתובות דואר אלקטרוני, מסדי נתונים וחשבונות FTP. כל המשווקים מקבלים גם את היתרונות הבאים:

 • מכירת יתר מופעלת
 • שרתי שמות מותאמים אישית
 • CloudLinux ו- Litespeed
 • SSL מהיר בחינם
 • תחום לכל החיים
 • הגירה של עד 25 חשבונות
 • חשבונות מאסטר, דומיין ו- SSL
 • RVSiteBuilder
 • גיבויים יומיים של R1Soft

השונה הגדול ביותר ברמות החשבון הוא שחשבונות המשווקים ברמה הגבוהה ביותר הן בארה”ב והן בבריטניה, למשל, מקבלים הנחה של 20 אחוז על מכירה חוזרת של VPS ושרתים ייעודיים..

בארה”ב, RZ1 הוא 11.21 $ לחודש כאשר אתה משלם מראש לשלוש שנים; RZ2 עולה 14.96 דולר לחודש לתכנית ששולמה מראש. RZ3 הוא 22.46 דולר לחודש עם תוכנית ששולמה מראש לשלוש שנים, ו- RZ4 עולה 29.96 דולר לחודש כשאתה משלם מראש לשלוש שנים.

7. האם JaguarPC מציעה אירוח VPS?

אירוח VPS ב- JaguarPC כולל תמיכה בחלונות Windows, CentOS, Debian, Suse ו- Fedora בארבע תוכניות שונות המנוהלות לחלוטין..

 • 1 (27 $ לחודש בתכנית ששולמה מראש בת 12 חודשים): שטח דיסק של 30 ג’יגה-בייט, 1.5 ג’יגה-זיכרון RAM, 2 ליבות, רוחב פס של 10 ט”ב, ללא דמי התקנה.
 • 2 (47 דולר לחודש בתכנית ששולמה מראש בת 12 חודשים): שטח דיסק של 60 ג’יגה-בייט, 3 ג’יגה-זיכרון RAM, 2 ליבות, 15 TB, ללא דמי התקנה.
 • 3 (67 $ לחודש בתכנית ששולמה מראש בת 12 חודשים): שטח דיסק של 90 ג’יגה-בייט, 4 ג’יגה-זיכרון RAM, 3 ליבות, רוחב פס של 20 TB ללא עלות התקנה.
 • 4 (97 $ לחודש בתכנית ששולמה מראש בת 12 חודשים): שטח דיסק של 120 ג’יגה-בייט, 6 ג’יגה-זיכרון RAM, 4 ליבות, רוחב פס של 25 ט”ב וללא דמי התקנה.

תוכניות אלה כוללות תחומים ללא הגבלה, דואר אלקטרוני, מסדי נתונים MySQL וחשבונות FTP ורוחב פס נכנס. בנוסף, לקוחות מקבלים CloudFlare, שני כתובות IP מותאמות אישית, גישת שורש ומנהל בשולחן עבודה מרוחק, גיבויים יומיים ולוח בקרה – בחרו מ- cPanel, WHM או Plesk.

8. אני מעוניין באירוח ענן – האם אוכל למצוא את זה ב- JaguarPC?

JaguarPC מציעה תשע תוכניות אירוח שונות בענן, כאשר הקטנות ביותר מתחילות ב 32 $ לחודש ומציעות 2 ליבות, שטח דיסק של 20 ג’יגה-בייט, זיכרון של 1 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 5 TH, 1 VE ו -2 כתובות IP. . ענן 9, לעומת זאת, מספק 12 ליבות, שטח דיסק של 370 ג’יגה-בייט, זיכרון של 16 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 30 TB, 8 VE ו -8 כתובות IP.

9. איך זמן השעון שלהם?

ברוב חברות האירוח בכל הענף מובטח זמן uptime של 99.9 אחוז, מה שאומר שבכל חודש נתון האתר שלך מושבת קצת פחות מ -45 דקות. בגלל זה, ישנן לא מעט חברות שאם הן מבטיחות זמן עבודה, יתאימו לאחוז זה; ככל שנשמח לדעת שאתרי האינטרנט שלנו לעולם לא יירדו, זה לא תמיד מציאות בטכנולוגיה. עם זאת, JaguarPC מציעה כמה ערבויות שונות ומציינות באיזשהו מקום באתר האינטרנט שלהן כי הן מציעות ערבות של 99.999 אחוז בעוד שתנאי השירות מציינים ערבות של זמן אחוזי של רשת אחוז של 100 אחוז, מה שאומר שכל הנתבים, המתגים והכבלים יהיו פועל 24/7, אלא אם כן יש תחזוקה מתוכננת. ההסכם ברמת השירות מציין כי זמן הפעילות של 100 אחוז אינו כולל תוכנה בשרת, כשל בחומרה, בשירותים או בדמונים..

אם הרשת מושבתת, הלקוחות יזוכו באלף אחוז מההשבתה. המשמעות היא שאם הרשת פועלת למשך שעה, תקבל זיכוי לעשר שעות השבתה. התשלום החודשי שלך יחולק במספר הימים בחודש ו -24 שעות ביממה כדי לתת לך זיכוי מדויק. כדי לקבל את הזיכוי, עליך להגיש כרטיס תוך שבעה ימים, כולל מספר הכרטיס מההנפקה המקורית המדווחת בבקשה.

10. האם JaguarPC מציעה ערבות להחזר כספי?

אם אתה לקוח אירוח משותף עם JaguarPC, אתה זכאי לערבות להחזר הכסף של 45 יום. זה לא הארוך בענף, אבל בהחלט עולה על ההתחייבות ל -30 יום שמציעות חברות רבות אחרות. עם זאת, כרגיל, האחריות כוללת רק את דמי האירוח ולא את עלויות ההתקנה, הרישיונות, רישומי הדומיין או תוספות אחרות. גם אינך זכאי לקולוקציה או לשרתים ייעודיים.

11. האם הם יכולים לעזור בהעברת אתר האינטרנט שלי?

לקוחות רבים מתלהבים מהשירות שקיבלו בהעברת האתרים שלהם ממארח ​​אחד ל- JaguarPC, וציינו כי החברה עשתה את המעבר שלהם ללא תפרים, גם כאשר האתרים לא נשלטו באמצעות cPanel. אלה חדשות נהדרות, מכיוון שחברות אירוח רבות יעזרו לך רק אם אתה מעביר אתר cPanel לאתר אחר. הגירה אינה חינמית בכל התוכניות, אלא כלולה בתוכניות אירוח VPS וענן, כמו גם בכמה מתוכניות השרת המשותפות והייעודיות..

12. האם ל- JaguarPC יש מהירויות לטעינת דף טובות?

JaguarPC אינה טוענת לטענות על מהירות “מהבהבת”, כמו חברות אירוח רבות אחרות, m. שרתי SSD ואינטגרציה של CloudFlare, כמו גם רכיבים רבים אחרים, עוזרים להאיץ את טעינת העמודים במהירות רבה למדי, בניגוד לחברות אחרות, JaguarPC מאוד אמין ועקבי בשמירה על מהירויות יציבות אלה. כאשר כל כך הרבה מבקרי אינטרנט מצפים לטעינה מיידית של אתרי אינטרנט, הבטחת שהעומסים שלך במהירות הם המפתח להצלחה המקוונת שלך.

13. מה מגדיר את יגואר PCC מלבד התחרות?

ליגואר PCC יש מערך מוצק של תוכניות מנוהלות ואינה גובה זרוע ורגל, שלא כמו חברות אחרות המציעות תוכניות מנוהלות. הם מספקים דרך ברורה לשדרוג התוכנית שלך ככל שגדל אתר האינטרנט שלך, ומציעים תמיכה מהימנה באופן קבוע בכל רמה. התוכניות כוללות מגוון רחב של פיצ’רים, והחברה, אפילו אחרי כמעט 20 שנה, עדיין מנוהלת ומופעלת על ידי אותו אדם שהקים אותה – סוג זה של אריכות ימים ותשוקה נדיר בימינו..

14. מהם החסרונות של אירוח עם JaguarPC?

יש מעט חברות אירוח מושלמות – ביקורות שליליות יכולות לעתים קרובות לגבור על ביקורות חיוביות בענפים רבים ושונים. עם זאת, הביקורות השליליות של JaguarPC נסבות לרוב סביב זמן התגובה של תמיכת הלקוחות שלהם.

אין להם עקביות רבה בקידום זמן הפעילות שלהם, ובנוסף הם רושמים אחוזים שונים במספר מקומות באתר האינטרנט שלהם.

מהם היתרונות של אירוח עם מחשב יגואר?

אירוח עם JaguarPC יפתח את הדלתות לחברה שמבטיחה אחוז זמן בלתי אפשרי, ומגבה אותה בערבות נדיבה במיוחד. החברה שמה בראש סדר העדיפויות את שביעות רצון הלקוחות, ומעניקה גם ערבות להחזר כספי של 45 יום.

הם מציעים הגדרה מיידית, עזרה בהגירת אתרים ותמיכה בלקוחות בכל הרמות כדי לוודא שאתר שלך קם במהירות ונשאר במצב קבוע..

עוד באתר JaguarPC.com

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector