ביקורות על JustHost מאי 2020: תמחור, תכניות, זמן עבודה ונתונים סטטיסטיים

Contents

מה זה JustHost?

JustHost הוא ספק אירוח אתרים המציע שירותי אירוח משותפים מבוססי לינוקס. JustHost הוקמה בשנת 2002 בגלנדייל, קליפורניה, ונרכשה על ידי Endurance International Group בשנת 2012.


כמה טוב JustHost אירוח?

JustHost מציעה חבילות אירוח משותפות סטנדרטיות יחסית במחיר תחרותי למדי. אין הרבה שמבדיל אותם מחברות אחרות שנרכשות על ידי EIG, אלא הם מדגימים רבים מהסימנים המגולמיים של רכישה זו. למרות שאתה עשוי להתפתות לתמחור מבוא אטרקטיבי ותכונות הרשמה, השירות האמיתי שנמסר הוא בינוני במקרה הטוב. JustHost מפגרת במידה ניכרת אחרי המתחרים שלהם במהירות, שעות עבודה ושירות לקוחות. ראו האתר הרשמי

פשוט ביקורת אירוח מארח: שווה שוט?

פשוט מארח – אולי יש לך חבר שמשתמש בהם ולכן חשבת שאתה שווה לנסות.

או שאתה מארח איתם מאז שהחלו בשנת 2002 ואתה תוהה אם הם עדיין טובים.

אם אתה מסתכל באינטרנט, הביקורות של Just Host אינן נעימות מדי.

אנו ניתן לך את דעתנו וניתן לך להחליט.

נראה כי חבילות האירוח המשותפות של Just Host מהוות מקרה חזק לעסק שלך: במחיר תחרותי, דרך ברורה ובמחיר סביר להתאמה, הרבה מקום אחסון, ועוד כמה דברים טובים לאתחול.

עם זאת, איכות השירות הניתן אינה מיותרת. עם מהירויות טעינה איטיות של העמודים, מתחת לזמן הפעילות של הממוצע, ושיטות שירות מתסכלות של לקוחות, אנו ממליצים להעביר את Just Host. בערך באותו מחיר תוכלו לקבל חבילות דומות עם שירות טוב יותר באמצעות SiteGround או Bluehost (מותג אחר של EIG).

התכונות הטובות ביותר של אירוח פשוט מארח

כדי להיות בטוחים, Just Host מציע כמה תכונות אטרקטיביות שהופכות אותם לשווים את התמורה שלכם. הנה כמה סיבות לכך שאולי תפסו את עינכם.

1) חבילות תחרותיות מבחינת שטח

עם התוכנית הבסיסית ביותר שלהם, Just Host מציע 100MB של אחסון, 100 כתובות דוא”ל, גיבויים ושם תחום בחינם, והעברות נתונים חודשיות ללא הגבלה. זו חבילה תחרותית למדי למחיר הבסיס של $ 3.50 לחודש. יש גם דרך ברורה להתארך עם Just Hosting, שכן ניתן לארח איתם דומיינים ללא תמורה בסך $ 1.50 לחודש. קל לראות כיצד מישהו עשוי להתעניין ב- Just Host על סמך נקודת המחיר לכל חלל המוצע.

2) הרשמה מיידית

שובר עסקות מיידי עבור לקוחות רבים, בינלאומיים במיוחד, הוא תהליך הרשמה ממושך. ישנם מארחים המחייבים לאמת את הזיהוי שלך, ורבים דורשים שתתקשר אליהם במהלך שעות העבודה כדי להשלים את האימות. עבור כל מי שמתגורר מחוץ לארצות הברית, או אפילו סתם באזור זמן אחר, ניווט שעות במוקד הטלפוני הוא רק טרחה נוספת שכולנו מרגישים שהתעשייה כבר הייתה צריכה לגדול ממנה. לשם האשראי של Just Host, הם מספקים את השרת שלך באופן מיידי. תהליך ההרשמה שלהם קל והאתר שלך יהיה מוכן לצאת לפעולה מייד לאחר ההרשמה.

3) שם תחום בחינם

אנו אוהבים שם דומיין בחינם בדיוק כמו כל אחד. ובטוח שאם אתה מארח אצלם רק שנה, זה חוסך לך 10 דולר.

אבל זה לא משהו שיחתום את העסקה, אלא רק משהו נחמד שיש

4) אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום

אנחנו אוהבים את זה וזה סימן לארח נהדר. אם הם מוכנים לתת לך החזר כספי מלא תוך 30 יום, הם שווים את זמנך. הם מוכנים לבזבז זמן וכסף כדי לגרום לך אושר, אז זה פלוס מובהק שמארח מטונף לא היה עושה

5) מגובה על ידי חברה גדולה

זה גם מקצוען וגם חסר. הם נקנו על ידי EIG עוד בשנת 2012, וזה טוב מסיבות ביטחוניות. אתה יודע שהם לא יתנו להכל להמיס לקרקע ולמכור את כרטיס האשראי שלך להאקרים. במקרה הגרוע ביותר, הם יגרמו לך לעבור ל Bluehost. החיסרון הוא שהם תאגיד גדול. אתה עשוי לקבל זמני המתנה איטית, תמיכה תת-חלקית ותכונות משעממות כלליות של חברה גדולה.

6) שילוב אפליקציות וחינמיות חופשיות

אם יש דבר שניתן לומר לטובת בחירת מארח אתרים בבעלות תאגידית, הרי שיש הטבות מוגדרות בצורה הנוחה לשילוב עם תאגידים אחרים, כמו גוגל. Just Host עובד בצורה חלקה עם כל התוספות הרגילות של גוגל, כמו גם 100 פלטפורמות קוד פתוח אחרות. Just Host תזרוק גם נקודות זכות לפרסום בגוגל ובינג, וזהו בונוס נחמד לאתר חדש שמחפש להתנסות ב- AdWords ו- SEO..

 

חסרונות של אירוח פשוט מארח

אמנם בהחלט ישנם כמה דברים ש- Just Host עושה בהם עבודה נחמדה, אך עמדתנו היא שיש הרבה מאוד מקומות שבהם הם לא נופלים. אם מהירות, זמן עבודה ושירות לקוחות חשובים לכם, והם לרוב האנשים, עליכם לתת ל- Just Host לעבור קשה. להלן מידע נוסף על החסרונות הללו, כמו גם על כמה סוגיות אחרות שאנו נוקטים בשירותיהם:

1) מתחת לממוצע התעשייה ב Uptime

הממוצע הממוצע של Host עבור 2015-2016 הסתכם ב- 99.89%. להדיוט זה יכול להיראות כמו ממוצע די טוב. אבל אם אתה מבצע את המתמטיקה, זה מתורגם לכמעט 100 שעות השבתה בשנה. יתר על כן, זוהי דרך משמעותית מאחורי הממוצע בתעשייה של 99.96% uptime. אם האתר שלך מונטיזציה, כל שעה של השבתה עולה לך כסף – זה דבר שצריך לקחת בחשבון בזהירות לפני שתבחר ב- Just Host כספק אירוח אתרים שלך..

2) מתחת לממוצע בתעשייה במהירות

זמני טעינת העמודים חשובים להפליא הן לדירוג מנועי החיפוש והן לחוויית המשתמש הכוללת שלך. לא רק שמשתמשים מועדים להקפיץ מהאתר שלך אם לוקח יותר מדי זמן לטעון, אלא שגוגל גם תדחוף את האתר שלך למטה בתוצאות החיפוש אם הם מרגישים שהאתר שלך איטי מדי. זו הסיבה שאינה גורעת קטנה שזמן הטעינה הממוצע של העמוד של Just Host הוא בין 30-40% לאט יותר מהממוצע בתעשייה. עם מהירות טעינה של עמודים בסביבות 950 מטר, הם עומדים מאחורי מארחים אחרים במחירים דומים. אירוח A2, המארח המהיר ביותר שעברנו עד כה, טוען דפים ב -210 שניות. חברה אחרת בבעלות EIG בעלות דומה, כתום קטן, טוענת עמודים בסביבות 520 מטר.

3) תמיכת לקוחות איטית עם מכירות מכירה לאתחול

עיון מהיר בביקורות לקוחות על שירות הלקוחות של Just Host מדבר כרכים. כפי שקורה לעתים קרובות בחברות EIG, תלונות הקשורות לשירות לקוחות מתחילות להתגבר ממש מיד לאחר הרכישה. Just Host אינו יוצא מן הכלל בעניין. תוכלו לצפות לחכות 10-20 דקות כדי להתחבר לשירות לקוחות, באמצעות הטלפון או הצ’אט המיידי. ברגע שתעשה זאת, נראה שהנבחרים שלהם לא ממש יפגשו אותך במקום שאתה נמצא בו; לעתים קרובות תקבלו קישורים לדפי השאלות הנפוצות שלהם, או המלצות לפתרון בעיות בסיסי שכבר ניסית. יתרה מזאת, תוכלו להיתקל במכירות מרובות בכל סיבוב. אמנם מכירות עליונות אינן הדבר הגרוע ביותר שחברה יכולה לעשות ללקוחותיה, אולם הנוהג הזה מתסכל נורא כשאתה רק מנסה לתקן בעיה.

4) גיבוי שרתים אינם מובטחים

Just Host מפרט גיבוי שרת שבועי כאחד השירותים שהם מציעים, דבר שרבים מהמתחרים שלהם עושים גם כן, אם לא בתדירות גבוהה יותר. עם זאת, קרא את האותיות הקטנות ותראה שגיבויים אלה אינם מובטחים. לא מרגיע מאוד, נכון? ברור שאבטחת הנתונים שלך אינה מהימנה לחלוטין עם Just Host, כך שאם עליך לבחור אותם כספק השירות שלך, וודא שאתה מבצע גיבויים ידניים..

5) אין VPS

ספקי אירוח רבים מציעים אפשרות VPS כשדרוג מתוכנית אירוח משותפת. קיצור של שרת וירטואלי פרטי, זה אומר שאתה שוכר קטע ייעודי של שטח משרת. ל- Just Host אין אפשרות זו. יתר על כן, Just Host אינה מציעה אפשרויות אירוח בענן. בעוד שתוכניות האירוח המשותפות שלהם מתרחשות באופן צפוי ושימושי, Just Host אינה החברה שתבחר אם אתה מתכנן להגדיל את העסק שלך באמצעות VPS..

6) אין דוא”ל של Catchall

אחת מתכונות המפתח שחסרות Just Host היא פונקציית אימייל הכוללת. למרות ש- Just Host מציעה כמות בלתי מוגבלת של דומיינים, דוא”ל זה יכול להיעשות כך שתפסיד כמה הודעות דוא”ל חשובות.

שורה תחתונה:

המחיר של $ 3.45 לחודש שמשך אותך מלכתחילה ל- Just Host מלכתחילה מגיע עם תפס גדול: אתה מקבל מחיר זה רק אם אתה מוכן לרכוש את השירותים שלהם במשך 3 שנים. במיוחד בהתחשב בכך שהערבות שלהם להחזר הכסף זמינה רק במשך 30 הימים הראשונים של השירות, כלומר נתח כסף גדול מאוד שאתה מתבקש להפגיז אותו מראש. בעוד שרבים ישמחו לשלם מראש על השירות הנכון, כל הדברים הנחשבים, Just Host לא הופך את המקרה המשכנע ביותר מדוע כדאי לכם לחזור אליהם כל כך הרבה זמן. אם אתה מתכוון לבחור מארח בבעלות חברתית, אנו ממליצים במקום זאת על GoDaddy או HostGator, שם המודלים העסקיים בוגרים יותר.

הצג תכונות נוספות ביקורות JustHost 2.7 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (1 הצבעה) מקצוענים

 1. התקנה מהירה
 2. נתיב ברור לקנה מידה באמצעות אירוח משותף
 3. הצעות שטח תחרותיות
 4. דומיין בחינם

חסרונות

 1. אין VPS
 2. אין דוא”ל של Catchall
 3. גיבויים לא מובטחים
 4. שירות הלקוחות הוא חסר מוחלט
 5. מתחת למהירות הממוצעת ולאורך זמן

תמיכה 2 מהירות 2 תכונות 3 ערך 4 שקיפות 2.5

שאלות ותשובות של JustHost

עם כל כך הרבה אפשרויות אירוח אתרים זמינות, איך אתה יודע איזה שירות הוא המתאים לאתר האינטרנט שלך או לאתרים שלך? אנו יודעים שזו יכולה להיות החלטה קשה, ולכן אנו מבצעים עבורך את מרבית המחקר. האם שקלת להשתמש JustHost לצרכי אירוח אתרים שלך? אם כן, אתה במקום הנכון. במאמר זה נתחיל בקטע נרחב של שאלות נפוצות המכילות מידע על הדאגות הנפוצות ביותר שיש לאנשים. לאחר מכן, נסקור מדוע לבחור JustHost יכול להיות בחירה טובה עבורך. נתחיל:

האם JustHost מציעה אירוח לינוקס או חלונות?

שירותי אירוח אתרים שלהם הם לינוקס בלבד ואינם כוללים אירוח של חלונות.

האם JustHost ינסה להעלות את המחיר החודשי שלי כשמגיע הזמן לחדש את החוזה שלי?

כשאתה חותם על תנאי השירות הראשונים שלך, תקבל הנחה. לאחר מכן, בכל פעם שתתחדש תחויב במחיר הרגיל של תוכנית השירות שלך.

האם התוכניות של JustHost כוללות דומיין בחינם?

כן, כל התוכניות של JustHost כוללות רישום חינם של שמות דומיין בחינם. אם יש לך תוכנית משותפת, היא בחינם למשך שנה בלבד.

אם יש לי השבתה כלשהי, JustHost תספק לי החזר?

לא. לשירותי האינטרנט של JustHost אין כל התחייבות לזמן הפנוי, כך שלא תקבל שום דבר בחזרה למשך השבתה.

האם יש ל- JustHost ערבות להחזר הכסף?

כן, אם תבחר לבטל את השירות שלך בתוך 30 יום תוכל לקבל החזר מלא של עלות התוכנית שלך. לאחר תקופת 30 הימים מחזירים את ההחזרים עבור חלק השירות החודשי שלא נעשה בו שימוש. יתכן שתחויב בגין שמות הדומיין שלך אם תבטל את החוזה שלך.

האם JustHost מציעה תוכניות אירוח לשרתים פרטיים וירטואליים (VPS)?

כן, הם בהחלט עושים זאת. הם מציעים ארבע אפשרויות שונות של אירוח VPS כך שתוכלו לבחור את הבחירה הדרושה לכם.

האם לתמיכה של לקוחות JustHost יש מספר טלפון שאוכל להגיע אליהם?

כן, תמיכת הלקוחות שלהם זמינה לכם באמצעות צ’אט חי וטלפון 24/7.

באילו שפות תכנות תומכת JustHost?

JustHost תומך בכל השפות הפועלות על שרתי לינוקס, כולל PHP, Python, Perl ו- Ruby on Rails..

האם יש אפשרויות למשווקים אם אני בוחר ב- JustHost?

לא, הם לא מציעים תוכניות משווקים.

האם JustHost תעזור לי להעביר את האתר הקיים לשרתים שלהם?

לא, הם לא יעשו זאת. JustHost לא מציעה שום סוג של שירותי העברת אתרים.

האם אוכל לקבל יותר מאתר אינטרנט בחשבוני בבת אחת?

כמובן, כל תוכנית JustHost כוללת שמות דומיין בלתי מוגבלים, כך שתוכלו לקבל כמה אתרים שאתה רוצה.

האם יש תוכנת לוח בקרה הכלולה בתוכנית JustHost?

כן, אתה מקבל תוכנת cPanel עם כל תוכנית אירוח.

אילו אמצעי תשלום מקבל JustHost כדי לבצע את התשלומים החודשיים או השנתיים שלי?

הם מקבלים המחאות, הזמנת כסף, Discover, אמריקן אקספרס, ויזה, MasterCard ו- PayPal עבור כל תשלומים קבועים עבור השירות.

האם אוכל להקים את חשבון אירוח האינטרנט שלי כדי לבצע תשלומים חודשיים?

כן, אתה יכול לשלם עבור שירותי אירוח אתרים שלך בכל מחזור חיוב שתבחר: שבועי, חודשי או שנתי. רק זכור שאם תבחר לבטל, ההחזר שלך יחושב למשך התקופה הנותרת של מחזור החיוב שלך.

האם JustHost מציעה כל סוג של שירותי גיבוי?

לא. בעוד שהם עשויים לבחור לגבות את האתרים שלך לפי שיקול דעתם, הם אינם מתחייבים לשירותי גיבוי כלשהם. אתה אחראי לגיבויים מחוץ לאתר שלך.

האם סטודנטים, בתי ספר או מלכ”רים מקבלים הנחה בשימוש בשירותי JustHost?

סטודנטים באוניברסיטאות המשתתפות עשויים להיות זכאים לתעריפים מוזלים עבור השימוש ב- JustHost לשירותי אירוח אתרים שלהם.

איזו תוכנית JustHost היא המתאימה ביותר לזרמת וידיאו?

כל התוכניות של JustHost טובות באותה מידה בהזרמת שמע ווידאו באיכות גבוהה.

היכן ממוקם שירות אירוח אתרים JustHost?

ל- JustHost מרכז נתונים נמצא בשיקגו, אילינוי, עם למעלה מ -2,000 שרתים וארבעה טכנאים באתר בכל עת.

האם ל- JustHost יש בלוג והאם זה בטוויטר??

יש להם בלוג, אבל הכניסה האחרונה הייתה מזמן. הרשומה האחרונה בטוויטר הייתה אפילו רחוקה יותר מפוסט הבלוג, כך שהם לא פעילים בשום אחד מהם.

האם אוכל להשתמש בוורדפרס בשירות JustHost??

כמובן שאתה יכול. WordPress נתמך באופן מלא באמצעות שירות אירוח אתרים זה.

למה אתה צריך לבחור JustHost
 • כשאתה נרשם לשירותי JustHost, אתה מקבל רישום אחד לדומיין בחינם. לחלופין, אם תבחר תוכל להעביר שם תחום במקום זאת.
 • אתה יכול לארח דומיינים רבים ככל שתרצה מהשרת שלך. כשאתה נרשם ל- JustHost, אתה מקבל את היתרון בכך שאתה יכול לנהל את כל אתרי האינטרנט שלך מלוח בקרה אחד. יש כמה אתרים או כמה שפחות שאתה צריך, מכיוון שאין גבול.
 • אתה מקבל זמן רב. אמנם זמן לא מובטח ב- JustHost, אך הם פועלים בכדי לספק לך פלטפורמת אירוח אמינה ובטוחה. השרתים שלהם כוללים טכנולוגיית מעבד מרובע, וגיבוי הכוח מסופק על ידי גנרטורים. מרכז הנתונים מנוטר בכל עת, כך שניתן לטפל בבעיות כמעט מיידית.
 • תמיכת לקוחות שתמיד זמינה. באמצעות שירות אירוח אתרים זה, אתה יכול לצפות לפתור כל בעיה במהירות ובקלות מכיוון שיש להם תמיד טכנאים זמינים. אתה יכול ליצור איתם קשר באמצעות שלוש שיטות קלות: דוא”ל, צ’אט וטלפון. ניתן להשתמש בכל שלושת הערוצים 24/7 לנוחיותכם.
 • זה זול וזה בלתי מוגבל. מכיוון שלא ניתן להבטיח זמן הפעלה ב- JustHost, הם יכולים להציע לך תמחור טוב יותר מכמה משירותי אירוח אתרים הידועים יותר. מה שהם נותנים לכם כאן הוא שירות במחיר משתלם עם הכל ללא הגבלה. אירוח דומיין ללא הגבלה, חשבונות אימייל ללא הגבלה, העברות אתר ללא הגבלה, ושטח אחסון בלתי מוגבל. אתה מקבל יותר ומשלם פחות, אבל אתה יכול לחוות השבתה.
 • אתה יכול להשתלב בלוח הבקרה. אתה מקבל תוכנת cPanel באמצעות חוזה JustHost שלך, המאפשר לך להקים את אתרי האינטרנט שלך כמו שאתה רוצה ולקדם אותם בצורה יעילה הרבה יותר. אתה יכול להשתמש בכלי פרסום, להתקין אפליקציות ואפילו להשתמש בעיצובים של תבניות כדי להפוך אותך למנהל אתר טוב בהרבה.
 • זה פשוט. בשונה מחברות אירוח אתרים אחרות, JustHost מנסה לשמור על הכל כך פשוט ככל האפשר, כך שלא יהיה בלבול. מההרשמה ועד השימוש בתוכנת לוח הבקרה, הכל מוגדר כדי להקל על הדברים. כל התהליך שלהם נועד להקל על חייך ולא להיות מסובך יותר.
 • אתה מקבל cPanel. תוכנת ממשק לוח בקרה זו זוכה בפרס מסיבה כלשהי. זה מאוד ידידותי למשתמש כך שתוכל לנהל את כל ההיבטים בחשבון האירוח שלך, ומאפשר לך להגדיר דוא”ל, שמות דומיין, להשתמש במידע על בסיס נתונים וגישה לסטטיסטיקה של כל אתרי האינטרנט שלך. cPanel הופך אותך למארח ולא ללקוח.
 • תסריטים בחינם. כשאתה נרשם ל- JustHost, אתה מקבל ספריית סקריפט שלמה והיא לגמרי בחינם. באמצעות SimpleScripts, באפשרותך להתקין כל אחד מהסקריפטים המובילים, כולל ג’ומלה, osCommerce, phpBB, וורדפרס הפופולרית. זהו כלי טוב וערך נהדר.
 • יש להם ערבות להחזר הכסף. אם תחליט לנסות את JustHost, יש ממש מעט סיכון הכרוך בכך. כל אחת מתכניות האירוח שלהם כוללת אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום, כך שכל עוד אתה מבטל לפני שחלפו 30 הימים הראשונים, אתה מקבל החזר מחיר הרכישה המלא שלך. אם אתה מבטל את חשבונך לאחר 30 הימים, תקבל החזר שנקבע לפי כמות הזמן שנותר לך בחוזה שלך. כל ההחזרים אינם כוללים דמי רישום והתקנה ששולמו, אך אתה צריך לשמור על שמות מתחם שרשמת בעת השימוש ב- JustHost. יש סיכון קטן מאוד לנסות את שירותי JustHost, אך הרבה תגמולים גדולים.
מחשבות אחרונות

אם אתם מחפשים אפשרות בעלות נמוכה לשירות אירוח אתרים, בהחלט כדאי שתבדקו טוב JustHost.  לחברת אירוח אתרים זו יש כמה שירותים בסיסיים למדי, אך הם עונים על הצרכים של רוב המשתמשים הממוצע.

תמיכת הלקוחות היא די טובה, אך חוסר הזמינות של אירוח חלונות מהווה בעיה.

הכל בסיסי כאן, כך שמשתמשים מתקדמים צריכים להמשיך לקנות, וכל לקוחות עסקיים ירצו להימנע משירות זה מכיוון שהם לא מבטיחים זמן פעולה. תוך כדי קריאת ביקורות לקוחות באופן מקוון, שמנו לב שהם כמעט כולם שליליים במיוחד, תוך שהם מציינים בעיות חמורות, השבתה משמעותית ובעיות בהגעה לשירות לקוחות..

הביקורות הרעות הרבות הללו מצביעות על כמה בעיות חמורות, לכן העצה שלנו היא להיזהר אם תבחר בשירות זה. למשתמשים ממוצעים שרוצים חוזה זול וקונים במחיר, JustHost יכול להיות שירות אירוח אתרים המושלם עבורך. עבור אתרי עסקים ומסחר אלקטרוני, זהו לא מוגדר.

עוד ב- JustHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map