ביקורות על אירוח של Namecheap מאי 2020 – Shared, EasyWP ו- VPS

Contents

מה זה אירוח Namecheap?

זוכר מתי GoDaddy הסתבך בכך שהמייסד שלהם ירה בפילים?


ובכן, Namecheap תפס את המתח הגבוה המוסרי ועזר ללקוחות המומים לעבור לפלטפורמה שלהם.

הם הולכים כשרוצים שם תחום, אבל מה עם האירוח שלהם?

חברה זו הוקמה בשנת 2000 על ידי אדם בשם ריצ’רד קירקנדל, והיא בבעלות ומפעילה באופן עצמאי.

במחצית הראשונה של קיומה, נמקeap סיפקה אך ורק רשמי שמות דומיין, אך מאז 2007 הם הרחיבו להציע גם אפשרויות אירוח משותפות. משרדי Namecheap ממוקמים בלוס אנג’לס, ועד כה הם מתהדרים ברשימת לקוחות של למעלה משני מיליון.

כמה טוב מארח Namecheap?

כפי שהשם מרמז, אתר זה ידוע בשמות התחום הזולים שלו.

אבל עכשיו הם דביקים דבש ומסכמים את טענתם באירוח אתרים.

תמורת 10 דולר בלבד לשנה.

החברה קיימת כבר למעלה מחמש עשרה שנה, החברה זכתה למוניטין יציב כרושמת דומיין, ושירותי אירוח אתרים הם בסדר, גם אם הם לא מדהימים כמו אתרים אחרים. בסך הכל, הדבר הטוב ביותר ב- Namecheap הוא המחיר, אבל יש להם שירות לקוחות די טוב והם מספקים את כל מה שצריך כדי להפעיל את אתר האינטרנט שלך. אם אתה מחפש משהו פשוט ופשוט, Namecheap יכולה להיות אפשרות הגונה, בהנחה שאתה רוצה לחסוך כסף. עם זאת, אם אתה זקוק למשהו חזק יותר או רוצה לארח מספר אתרים או לעשות משהו מורכב ביותר, Namecheap יכול להיות מאוד מגביל.

ראו באתר הרשמי Namecheap Hosting 3.6 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (2 הצבעות) יתרונות

 1. עלות תועלת
 2. תמיכת לקוחות הגונה
 3. רשם דומיינים מנוסה
 4. ממשק ידידותי למשתמש
 5. שעות פעילות אמינות
 6. מאפיינים עסקיים הגונים

חסרונות

 1. תכונות מוגבלות המוצעות
 2. תוכניות הערך מוגבלות בהרבה
 3. לא אידיאלי עבור ארגונים גדולים או לאירוח אתרים רבים
 4. סוגיות יכולות להתלקח על בסיס קבוע למדי

סיכום ככל ששירותי אירוח אתרים עוברים, Namecheap בהחלט לא נמצא ברובד העליון. עם זאת, עבור כל מי שמחפש משהו חסכוני ללא סלסולים, זו יכולה להיות אפשרות טובה. התמחור הוא הדבר הטוב ביותר בזה, אבל זה לא בהכרח אומר שיש לו ערך רב. תמיכה .3 מהירות 3 תכונות 3 ערך 4.5 שקיפות 4

סקירת האירוח הרשמית של Namecheap שלנו

חברה זו הוקמה בשנת 2000 על ידי אדם בשם ריצ’רד קירקנדל, והיא בבעלות ומפעילה באופן עצמאי. במחצית הראשונה של קיומה, נמקeap סיפקה אך ורק רשמי שמות דומיין, אך מאז 2007 הם הרחיבו להציע גם אפשרויות אירוח משותפות. משרדי Namecheap ממוקמים בלוס אנג’לס, ועד כה הם מתהדרים ברשימת לקוחות של למעלה משני מיליון. Namecheap מוסמך על ידי ICANN.

התכונות הטובות ביותר של אירוח Namecheap

לפני שנעמיק בנושאים הרבים שמגיעים עם Namecheap Hosting (למרבה הצער ישנם לא מעט), בואו נתחיל בדברים שהם עושים טוב. להיות עסק כל כך הרבה זמן ולקיים כל כך הרבה לקוחות (כך אומרים) פירושו שהם צריכים לעשות כמה דברים כמו שצריך, ולכן עלינו להדגיש את ההיבטים החיוביים שמגיעים עם קבלת דומיין ואתר זול מאתנאמצ’אפ.

1. חסכוני

ישנן ארבע תוכניות בהן תוכלו לבחור, וכולן זולות בצורה מגוחכת בהשוואה לאתרים אחרים. איפה שמאנצ’אפ באמת זורחת היא בתמחור המקדים שלה, שמתחיל ב -9.88 דולר עבור חבילת Value. רשימת התמחור היא כדלקמן.

 • ערך: 9.88 דולר להתחיל, להתחדש ב 38.88 $ לשנה
 • מקצועי: 19.88 דולר להתחלה, חידוש 78.88 דולר לשנה
 • סופי: 29.88 דולר להתחיל, להתחדש ב 129.88 $ לשנה
 • מקצוען עסקי: 19.88 דולר להתחלה, 17.98 דולר לחודש לחידוש

כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול להתחיל במחיר היכרות נמוך מאוד. אבל האם אתה מקבל הרבה כסף? לא בדיוק. אבל ניכנס לזה אחר כך.

2. Onboarding מהיר וקל

בכל פעם שנרשמים לאתר אירוח חדש, עליכם לקבל את כל המידע שלכם ולהפעיל את הכל. אתרים מסוימים יכולים לעשות את זה מסובך ללא צורך, מה שאומר שאם אתם לא מכירים את הפריסה, זה יכול להיות מבלבל ולקחת זמן רב יותר מהנדרש. Namecheap, למרבה המזל, הופך את תהליך האונליין לפשוט ביותר. אתה מקבל דוא”ל ברוך הבא לאחר ההרשמה ותוכל להתחבר מייד לאחר מכן. הכל ערוך בצורה יעילה, כלומר לא תסתובב כלל ותצטרך להתקשר לתמיכת לקוחות.

3. תמיכה

כשבוחנים ביקורות של לקוחות, נראה שיש אי התאמה מסוימת במערכת התמיכה. מצד אחד, חלק מהמשתמשים יטענו כי ניתנה להם המסלול, ומצד שני אנשים שונים אומרים שתמיכת הלקוחות היא הדבר הטוב ביותר באתר. עם הניסיון המצומצם שלנו, עלינו לומר כי בסך הכל השירות הניתן הוא מעט מעל הממוצע, וזמן התגובה מהיר יחסית.

דבר אחד שאנחנו מעדיפים הוא אם תהיה להם תמיכה טלפונית, אך אתה יכול לעשות צ’אט חי, מה שאומר שאתה אמור להיות מסוגל לתקן את הבעיה שלך תוך שעה בערך. האפשרות הנוספת היא לפתוח כרטיס שיכול לקחת בין חמש שעות ליום שלם, תלוי בנפח הלקוחות.

4. ניהול אתרים

כפי שהזכרנו לעיל, Namecheap טוב רק לכל מי שאינו זקוק להרבה תכונות או פונקציונליות לדף שלו. רוב התלונות שראינו היו ממשתמשים שרצו לשלב המון יישומים ותוכניות שנוספו באתר שלהם, מה שאינו אידיאלי עבור מארח זה.

עם זאת, בהנחה שהפשטות היא המשחק הסופי שלך, אז Namecheap עושה לך דברים קלים. לאחר שתתחיל באתר שלך, הקצה האחורי הוא מינימליסטי וידידותי למשתמש, כלומר אינך זקוק לתואר במדעי המחשב כדי לנווט בין אפשרויות התפריט. יש שאולי אפילו יגידו שזה פשוט מדי.

5. אפשרויות גיבוי

בכל פעם שאתה מנהל אתר, עליך לוודא שאתה מגבה את החומר שלך על בסיס קבוע. Namecheap אכן מוריד הרבה מהעומס הזה מכתפיך, ומגבה את האתר שלך פעמיים בשבוע. למרות שאנו ממליצים שתעשו זאת לבד, זו תכונה נחמדה שהם מציעים, כך שאם תשכחו לעשות זאת, אתם לא דפוקים בטווח הרחוק.

6. תכונות אתר

בעוד שהתכונות הנוספות שמציע Namecheap מוגבלות בהשוואה לאתרים אחרים, אלה שיש להן די טובות.

 • Softaculous: בכל הקשור להתקנת סקריפטים ויישומים של צד שלישי, תוכנית זו הופכת את הדברים לסופר קלים בכך שהיא מאפשרת למקם הכל בלחיצה אחת.
 • CloudFlare: תוכנית צד ג ‘זו יכולה לעזור להאיץ את האתר שלך ולהפוך אותך לנייד יותר. Namecheap מאפשרת לך להשתלב עם CloudFlare לביצועים טובים יותר.
 • אפליקציות גוגל: לכל מי שאוהב את גוגל, אתה יכול להתקין את היישומים של החברה באתר שלך דרך Namecheap

7. זמן עבודה

כשאתה הולך לאתר אירוח כלשהו, ​​כולם יטענו שהם מבטיחים מעל 99% אמינות של זמן uptime. ככל שיכולנו לדעת, Namecheap לא מפרט את מה שהם יכולים להציע אם אחוז זה יטבול, מה שאומר שהערבות שלהם עשויה להיות רק כמה הבטחות ריקות.

עם זאת, לא ראינו בעיות משמעותיות עם זמן uptime, כלומר נראה שיש להם את כל השליטה. רוב התלונות שראינו היו על תכונות וסקריפטים שאינם פועלים כראוי, אך נראה כי לאיש אין כל כך הרבה בעיות עם זמן uptime. כמובן, לפעמים דברים קורים, אך נראה כי בסך הכל האתר עומד בהבטחתו.

8. רשם התחומים

בראש ובראשונה, Namecheap התחיל כרשם לתחומים, וככזה, זה מה שהאתר מצליח להפליא. אם אתם מחפשים לרכוש דומיין ומארחים אותו במקום אחר, Namecheap מקל מאוד על כך. למעשה, אתרים מרכזיים רבים משתמשים בשירות זה ואז עוברים באתר אירוח אחר מכיוון שהוא כל כך חסכוני וקל לשימוש. בסך הכל, גם אם אינך משתמש ב- Namecheap לצורך אירוח אתרים (סביר להניח שלא), זו יכולה להיות אפשרות נהדרת לרכישת דומיינים..

חסרונות של אירוח Namecheap

עכשיו כשבחנו את הצד החיובי של נמקeap, עלינו להעיף את המטבע ולראות מה לא עובד. למרבה הצער, במקרה זה הרע אינו עולה על התועלת, אך אם אתה זקוק לאתר אירוח זול ואין לך הרבה דרישות נוספות, ייתכן שלא תצטרך לדאוג לאף אחד מהדברים האלה.

1. אפשרויות מוגבלות

כשמסתכלים על שירותי האירוח, Namecheap אכן מכניס כמוסות למספר הדומיינים והמאגרים שיכולים להיות לכם. ברור שככל שהחבילה שלך זולה יותר, כך תקבל פחות, אבל במקרה זה, המגבלות הן יותר ממה שהיית מצפה. הנה ההתמוטטות.

 • חבילת ערך: שלושה תחומים, שטח דיסק של 20 ג’יגה-בייט, חמישים מסדי נתונים וחמישים חשבונות דוא”ל.
 • מקצועי: עשרה תחומים, שטח דיסק של 50 ג’יגה-בייט, 100 מסדי נתונים וחשבונות דוא”ל
 • סופי: חמישים תחומים, שטח דיסק של 50 ג’יגה-בייט, 100 בסיסי נתונים וחשבונות דוא”ל
 • מקצוען עסקי: שטח דיסק של 20 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 5000 ג’יגה-בייט

כפי שאתה יכול לראות, אתה לא מקבל הרבה כסף עבורך כפי שהיית מצפה. עם זאת, אם אינך רואה שום בעיה להישאר תחת הכובעים הללו, תגלה ש- Namecheap הוא הרבה יותר חסכוני מהמתחרים. עם זאת, גם לא תקבל אותה רמת פונקציונליות וביצועים, לכן עליך לזכור זאת גם.

הדבר הנוסף בכובעים האלה הוא שהם לא פשוטים כמו אתרים אחרים. מכיוון שאתה מוגבל בכל היבט, פירוש הדבר שתצטרך לשדרג את החבילה שלך מסיבה אחת מרובות. לדוגמה, יתכן שיש לך אתר ותחום אחד, אך אם אתה זקוק ליותר מ 20 GB שטח דיסק, עליך לשדרג. באופן דומה, אם תזדקק למסדי נתונים רבים יותר תצטרך לשדרג וכן הלאה. שירותי אירוח אחרים מרחיקים דברים כך שתשדרג כשאתה גדול יותר ותוסיף תכונות נוספות. עם Namecheap, תוכל להמשיך להפעיל אתר אחד ותצטרך לעדכן ללא קשר לגודל שלך.

2. מהירות

מגבלה מרכזית נוספת של Namecheap היא המהירות שבה הוא טוען את הדף שלך. בהנחה שאתה רוצה שאנשים יביטו באתר שלך, עליך לוודא שלא ייקח זמן רב לטעון; אחרת הלקוחות שלך יתנפצו לפני שהם ראו משהו. כך, עליכם למצוא שירות אירוח שיכול להבטיח כי האתר שלכם יופיע במהירות, לא משנה באיזה מכשיר משתמשים.

מבחינה זו Namecheap אינו כה גדול. שוב, אם יש לך דף פשוט ללא הרבה גרפיקה או יישומים מורכבים, סביר להניח שלא תצטרך לדאוג. אבל אם לאתר שלך מתחילים להיות בעלי תכונות או פונקציונליות נוספים, ייתכן שאתה נמצא בבעיה. בסך הכל, Namecheap כמעט ולא נמצא במהירות הטעינה של הדפים כמו התחרות.

3. ערבות להחזר כספי

אמנם זה לא תמיד האינדיקטור הטוב ביותר לחוזק של חברה, אך אחת הדרכים להבין כיצד יהיה עסק אמין היא האם הם מציעים ערבות להחזר כספי. המשמעות היא שהחברה עומדת מאחורי המוצר שלה במאה אחוז, מה שמעניק ללקוחות תחושת ביטחון ונוחות.

עם זאת, Namecheap מציעה ערבות כזו, אך היא מוגבלת ביותר בהיקפה. רוב אתרי האירוח המציעים עסקה כזו יעשו זאת במשך שלושים יום. הנה, יש לך רק שבועיים להחליט אם זה מתאים לך, וזה לא מספיק זמן בספר שלנו. לפיכך, עלינו לרשום זאת כשלילי, שכן נראה כי האתר מקווה למשוך חדשים למתחילים שלא יודעים כי שבועיים קצרים מכדי להעריך חברת אירוח. אם Namecheap היה בטוח יותר בשירותיה, אז הוא היה מציע לפחות שלושים יום.

4. לינוקס בלבד

אמנם מגבלה זו אינה בהכרח מספיקה כדי לגנות את האתר, אך ראוי לציין כי Namecheap מציעה רק שירותים עבור לינוקס, כלומר משתמשי Windows או Mac לא יצליחו. מה שראוי לציון בכך הוא שנראה כי אתר זה מיועד למשתמשים ראשונים באתר, אשר ככל הנראה לא ישתמשו בלינוקס בכדי להגדיר את הדף שלהם. עם זאת, זה מה שיש לאתר שיש להציע.

שורה תחתונה

בסך הכל, כשמסתכלים על כל היתרונות והחסרונות, עלינו לומר שהדבר היחיד שעושה Namecheap עבורו זה שיש להם מחירים נמוכים מהמתחרים. אם אתה רוצה להסתמך על חברה זו שתחזיק את הדומיין שלך, אנו ממליצים מאוד לעשות זאת, מכיוון שזה מה שהיא עושה הכי טוב. עם זאת, כשמדובר בשירותי אירוח, ל- Namecheap יש יותר מדי סוגיות בכדי להפוך את זה לפיתרון בר-קיימא.

עם זאת, אם נאמר, אם אתה מסוג האנשים שעסק הרבה יותר במחיר מאשר בביצועים, אתה יכול לתת סיכוי לנאמצ’אפ. עם זאת, מחירים נמוכים אינם מתכוונים לערך טוב יותר, מה שאומר שתוכלו להשיג תכונות ופונקציונליות הרבה יותר טובות עבור קצת יותר כסף, ולא תצטרכו להתמודד עם כאבי ראש בהמשך הקו..

בקיצור, Namecheap התחיל כרשם דומיינים מצוין ואז החליט לנסות את דרכו באירוח אתרים. אולם מכיוון שזו לא הייתה המטרה המקורית, האתר אינו מתמחה בשירותי אירוח, כלומר יש לו ביצועים חסרי דופי..

בשורה התחתונה, קנו כאן את הדומיין שלכם, אך אירחו אותו במקום אחר.

הצג תכונות נוספות

שאלות נפוצות בנושא אירוח ב- Namecheap

אם אתה עדיין על הגדר סביב Namecheap או שוקל להירשם איתם, הנה כמה שאלות נפוצות שיש לאנשים לגבי השירות. אם אינך מצליח למצוא את מה שאתה מחפש כאן, אנו מציעים לפנות ישירות לאתר. הם צריכים להיות מסוגלים לענות על כל שאלה שיש לך, אם כי עליך לזכור שהם ינסו למכור לך חבילה, כך שזה עשוי להישמע טוב יותר ממה שהיא בפועל.

האם תוכלו לארח אתרים מרובים דרך Namecheap?

כן, אתה יכול, למרות שאתה מוגבל במספר. עם זאת, דבר אחד שכדאי לזכור הוא שאתה מכוסה על שטח דיסק ומאגרי נתונים, כלומר אפילו אם אתה מארח שני אתרים בלבד, יתכן שתצטרך לשדרג לרמה גבוהה יותר כדי לאפשר אחסון נתונים נוסף. עם זאת, Namecheap מאפשרת לכם לארח לפחות שלושה אתרים ולכל היותר חמישים.

איזה סוג אירוח זמין?

Namecheap מציעה ארבעה סוגים שונים של שירותי אירוח. שרתים משותפים, משווקים, VPS ושרתים ייעודיים.

האם האתר מציע דומיינים בחינם אם נרשמת לתכנית האירוח שלו?

לא, Namecheap לא מספק תחומים בחינם. מכיוון שזה התחיל כרשם, אתה צריך לקנות את הדומיינים בנפרד. למרבה המזל הם מאוד חסכוניים.

האם יש עמלות נסתרות?

למרבה המזל, Namecheap מאוד מקודם לגבי התמחור והעלויות שלה, כלומר אסור שתמצאו חיובים שלא צוינו והוצגו בפניכם לפני שנרשמתם..

האם אוכל לארח את הדוא”ל שלי דרך Namecheap אם אין לי אתר?

כן, האתר מציע שירותי אירוח דוא”ל ייעודיים. אתה יכול להשיג שטח דיסק ואחסון קבצים להודעות הדוא”ל שלך, כמו גם להגנה מפני דואר זבל.

האם Namecheap מציעה ערבות להחזר הכסף?

כן, אך זה תקף רק לארבעה עשר יום (שבועיים). עם זאת, אם תבחר בתוכנית שרת ייעודית, אין לך אפשרות זו. כמו כן, אם יש לך עמלות נוספות במהלך השבועיים הראשונים שלך, אלה לא יוחזרו.

האם אתר זה מציע מבנה של תכניות תשלום שונות?

כן, Namecheap מאוד מגוונת בכל הקשור לאופן שבו אתה יכול לשלם עבור שירותיו. אתה יכול לבחור לשלם חודשי, שנתי, דו שנתי, או אפילו תלת שנתי אם תרצה. עם זאת, תוכנית ה- Business Pro זמינה רק לחידוש חודשי, כך שלא ניתן לשלם מראש למשך שנה שלמה. בסך הכל, ככל שתשקיעו יותר מקדימה, תוכלו לחסוך בטווח הרחוק.

באשר לאיך אתה יכול לשלם, האתר אכן לוקח את כל כרטיסי האשראי הגדולים כמו גם PayPal ואפילו BitCoin.

אילו סוגים של אפשרויות תמיכה בלקוחות קיימות ב- Namecheap?

השיטה העיקרית ליצירת קשר עם צוות התמיכה היא באמצעות מערכת כרטיסים או על ידי פתיחת צ’אט חי. אין להם כרגע שירות טלפוני. תוכל גם לעבור במאגר הידע של האתר כדי למצוא תשובות לבעיות נפוצות.

היכן ממוקמים מרכזי הנתונים של Namecheap?

יש להם מיקומים רבים בצפון אמריקה, כמו דאלאס, פיניקס ואטלנטה. מטה האתר נמצא בלוס אנג’לס. ל- Namecheap יש גם מרכזי נתונים בבריטניה ובאירופה אם אתם מחוץ לארצות הברית.

האם ל- Namecheap יש פיטורים עבור מרכזי הנתונים שלה?

כן, כמו בכל אתרי האירוח, ל- Namecheap יתירות בגין כוח, תכונות אבטחה ורשתות.

האם האתר מציע ערבות לזמן הפעולה שלו?

אם אתה מקבל תוכנית שרת משותפת או ייעודית, Namecheap אכן מציעה אחריות של זמן אחסון של 100%. אם אתה מקבל תוכנית משווק או VPS, אחוז זה יורד ל 99.9%. אם אתה נתקל בפחות מזה, אתה יכול להיות זכאי להארכת מחזור. אבל אתה צריך להגיש כרטיס בתוך עשרה ימים כדי להעפיל.

האם Namecheap מציע תוכניות ללא הגבלה?

כן, לכמה מהתוכניות המוצעות אכן יש רוחב פס בלתי מוגבל ושטח דיסק. אבל אתה צריך לשלם פרמיה על זה.

האם ל- Namecheap יש מערכת לוח בקרה משלה?

לא, האתר משתמש ב- cPanel, שהיא מערכת סטנדרטית בתעשייה לניהול האתר שלך.

האם האתר מגבה את הנתונים שלי?

כן, תקבלו גיבוי פעמיים בשבוע, אם כי האתר אומר שזה מיועד למטרות שיקום בלבד. זה אומר שעליך לגבות בעצמך. אתה יכול לבקש גיבויים נוספים מ- Namecheap בחינם.

איזו שפת תכנות מתקבלת באתר זה?

Namecheap מאפשרת לתוכניות רבות בתעשייה להשתלב באתר האינטרנט שלך. השמות הראשיים הם MySQL, Perl, Ruby on Rails ו- PHP.

האם אוכל להעביר את הדומיין או האתר שלי ל- Namecheap?

כן אתה יכול. לאתר צוות מעבר שיעזור לך להביא שמות דומיינים ואתרים קיימים לשרתים שלהם. והכי חשוב, אם למארח הישן שלך היה הגדרת לוח בקרה שונה, Namecheap יהפוך אותו לתואם ל- cPanel. אתה יכול להעביר את כל החומר הקיים שלך לא משנה באיזו תוכנית תבחר.

אם אני חדש בבניית אתר אינטרנט, האם Namecheap מציע כלים שיעזרו לי?

כן, אתה יכול למצוא הרבה כלים רבים בתעשייה שיעזרו לך ליצור את האתר שלך בקלות. הנפוצים ביותר הם וורדפרס, ג’ומלה ודרופל. אתה יכול להגדיר הכל בלחיצה אחת באמצעות Softaculous. כלים אלה עובדים בין אם אתה מתחיל בלוג פשוט או מקים חנות מקוונת.

אילו אפשרויות אבטחה מספקות Namecheap?

עד כה האתר מגן רק על המידע שלך באמצעות חומת אש. באתר פועל גם צוות אבטחה קנייני אשר יפקח על כל סוגיה.

האם אוכל לספק הזרמת וידאו באתר שלי דרך Namecheap?

כן, אבל עליכם לעשות זאת באמצעות VPS או תוכנית שרת ייעודית. אם אתה משתמש בחבילת אירוח משותפת, אינך יכול להזרים וידאו מכיוון שזה ישפיע על מהירות השרת.

עוד ב- NameCheap.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map