חוות דעת על Rackspace מאי 2020: האם Rackspace הוא המשחק המארח המושלם שלך?

Contents

מה זה Rackspace?

Rackspace היא חברת אירוח אתרים מבוססת סן אנטוניו המתמחה באחסון מנוהל לעסקים ותאגידים. Rackspace, שנוסד בשנת 1998 על ידי פט קונדון ודירק אלמהוף, מכיל מרכזי נתונים בדאלאס, סן אנטוניו, ונקובר והונג קונג. Rackspace נמכרה לאחרונה לחברת Apollo Global Management ולכן יתכן וכמה פרטים השתנו מאז העסקה.


כמה טוב הוא אירוח Rackspace?

Rackspace היא חברת אירוח מובחרת עם תמיכה ושירותים נוספים המיועדים לעסקים. הם אינם מיועדים למשתמש הממוצע שלך, כאשר אירוח מתחיל בספרות המשולשות בחודש. זה מחיר חסון בוודאות, אבל היתרונות רבים. החברה מבטיחה שום השבתה, והיא בעלת ניסיון רב יותר עם OpenStack מאשר כל חברה אחרת בשוק. בהחלט Rackspace הוא לא ההחלטה הטובה ביותר אם אתה רק מחפש לארח אתר אחד. אך מי שמחפש שירותי אירוח מנוהלים, שירותי ענן ושירותי תשתית באחד, ימצא זאת עם Rackspace. עם זאת, המתחרים שירותי רשת אמזון וגוגל קלאוד מציעים תיקי שירותים גדולים יותר בפחות כסף משמעותי.

צפה בתכונות נוספות ביקורות Rackspace 4.2 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (3 הצבעות) יתרונות

 • תמיכה קנאית
 • המון תכונות
 • אוריינטציה עסקית

חסרונות

 • תמחור Rackspace יקר עבור המשתמש הממוצע
 • מבנה חשבונות מבלבל
 • שכבות תמיכה שונות אינן ברורות

SummaryRackspace אינו מיועד למשתמש המארח בפחות זמן, הם מתמקדים בעסקים והיותם פיתרון טכני, ולא רק לספק אחר. למרות היותו משתמש בסולם הארגון, עם זאת, עדיין ישנם כמה תכונות חסרות. Support4Speed4.5Features5Value3.5 שקיפות4

סקירת האירוח Rackspace הרשמית שלנו

ל- Rackspace מוניטין יוקרתי המבוסס על תמיכת הלקוחות הפנאטית שלהם ועל ידיהם על שירות מנוהל. החברה נקראה לא פעם “נורדסטרום הענן.”שוק היעד שלהם הוא עסקים בינוניים עד גדולים שיכולים להרשות לעצמם התמחור הגבוה יותר ומתאים במיוחד לחברות עם מחלקת IT רזה. מי שמחפש שירותי אירוח באופן בלעדי אך אותה תחושה בוטיקית צריך לבדוק את WP Engine, פיתרון וורדפרס מנוהל ללא שירותי הענן.

התכונות הטובות ביותר של אירוח Rackspace

Rackspace שינתה את הצעות שמות ושירותים במהלך השנים האחרונות כשהם מנסים להחזיר לעצמה את דרכם ולהחליט איזה סוג של חברה הם רוצים להיות בעקבות שירותי האינטרנט של אמזון, Pair Networks וספקים זולים אחרים. המיתוג הגבוה שלהם הוא המפתח במסגור מחדש זה מכיוון שכל כך הרבה מתחרים פגעו בשוק.

שירות הלקוחות של Rackspace מהיר וקלאסי

בתוכניות הבסיסיות ביותר, יש לך גישה לדוא”ל, צ’אט חי ותמיכה טלפונית – דוא”ל נענה בדרך כלל תוך פחות מ 20 דקות עם תגובות יסודיות להפליא, ותגובות צ’אט חי בדרך כלל מתקבלות תוך דקה. ניתן להגיע אל המדפים באמצעות הטלפון 24/7 והם מועילים מאוד בטלפון.

חלק גדול מצוות התמיכה יעבור מעל ומעבר בכדי להעניק לך תמיכה נהדרת במיוחד. בחשבון ברמת תשתית, התמיכה לא תיכנס לחשבון ותבצע עבורך שינויים, אך במצבים מסוכנים הם עשויים להתקדם ולעשות זאת בכל מקרה. תוכניות סוף גבוה מאפשרות זאת, מה שיכול לחסוך לך הרבה זמן ואבל. Rackspace מתגאה במתן תמיכה ברמה העולמית ובסך הכל שהם מספקים.

תכונות בשפע & אפליקציות אינטרנט

ל- Rackspace טונות רבות של תכונות והן מסוגלות להתאים אישית ביותר מכל תצורה לאתר שלך. כשמדברים עם מנהל חשבון הם יחפרו כדי למצוא את התכונות שאתה באמת צריך ודרכים לשיפור המבנה שלך. מדיה עשירה, אפליקציות סלולריות, מסחר אלקטרוני, מערכות SharePoint, SaaS ורבות זמינות בתוך Rackspace ופועלות בצורה חלקה. החומרה שלהם מהשורה הראשונה ומאפשרת לכם שרתים רלוונטיים רבים ככל הנדרש.

זמן עבודה 100%

Rackspace פועלת משרתים ייעודיים ומגבה את המידע שלך מדי יום, ומאפשרת להם להתאים ולהזיז דברים במהירות כאשר הם מתמודדים עם איומי השבתה. איפה שרבים האשימו את שירותי האינטרנט של אמזון בהעמסת יתר על השרתים שלהם, נראה ש- Rackspace מצליח להיבט זה. יש להם באמת את המספרים גם כדי להוכיח את זה. מאז 2005 Rackspace רץ uptime כמעט מושלם של 99.99%.

תמחור Rackspace מבוסס על שימוש

החל מ 499 $ לחודש, לשרת ומכסת על 1,249 $, השרתים הייעודיים של Rackspace מתומחרים על פי שטח השרת בו אתה משתמש. מנהלי החשבונות שלהם יעריכו את השירותים הדרושים לכם בהתבסס על הצרכים העסקיים שלכם וימליצו על תעריף שעתי לפי שעה לתכנית. ניהול שרתים חכם מסוג זה מועיל מאוד לעסקים שמתכננים לבצע קנה מידה ורוצים לקחת איתם את שירותי האירוח והענן שלהם.

חסרונות של אירוח Rackspace

Rackspace אינו מושלם והם ניסו תוכניות תמחור ושירותים שונים כתגובה לשינויים בענף. ומכיוון שהם כמה מהספקים היקרים ביותר בסביבה, כדאי לכם להקפיד לבחון מקרוב היכן הם נופלים, תוך שמירה על העיניים עבור כל פורעי עסקות..

לוח מנהל המערכת וצרכי ​​מבנה עובדים

הקצה האחורי שלהם די נקי ומהיר לפי הרבה סטנדרטים. אבל עדיין צריך לעשות קצת ניקוי. אם אתם רגילים ל- cPanel, הם לא משתמשים בזה, אז היו מוכנים להתרגל למערכת אחרת. חסרון נוסף הקשור לכך הוא אם יש לך מספר רמות חשבון, תצטרך להיכנס ולצאת מכמה מהן. הארגון אינו אינטואיטיבי לחלוטין והוא יכול ליצור עקומת למידה תלולה עבור אלה שרגילים לספקי אירוח ברמה הבסיסית יותר.

שכבות נוספות

אם אתה רוצה לשנות את סטטוס חשבונך או לדון בתמחור תצטרך לדון עם מנהלי חשבונות ייעודיים, אינך יכול פשוט להיכנס ולשנות אותו בעצמך. אם אתה מישהו שאוהב לעבור את הכל, זה יכול להועיל, אבל אם אתה אוהב מידה מסוימת של שליטה ויש לך גישה DIY, זה יכול להוכיח כמכשול נוסף.

תמיכת הכרטיסים גוזלת זמן

לפעמים אתה לא רוצה לטלפון ולדבר עם מישהו. באותם זמנים שאתה פשוט רוצה לפטר כרטיס ולהיפתר הבעיה שלך, יתכן שתצטרך לחכות כ -30 דקות. זה מהיר יותר ממארחים רבים, אך אינו מהיר כמו Siteground. לפעמים הם יציעו לסכם מחדש את שיחת הטלפון שלכם בכרטיס, אולם הדבר מועיל. הם גם מבטיחים תגובות מיידיות למצבי “חירום”, אך ההגדרה שלך לחירום עשויה להיות שונה משלן.

הרושם הראשון הוא מכריע

אתר Rackspace יכול להיות מבלבל להפליא עבור הדיוטות שאינם בקיאים בענן וב- VPS. Rackspace מציעה כמות עצומה של שירותים וניתן לשלב את התוכניות שלהם במספר אינסופי של דרכים, מה שאומר שביקורכם הראשון באתר שלהם יכול להרגיש כמו להסתובב ללא מטרה במבוך. בנוסף, כדי לבצע רכישה אתה צריך להירשם תחילה, להפציץ את עצמך באמצעות דוא”ל לקידום מכירות. עשו לעצמכם טובה ואל תשימו את תיבת הדואר הנכנס העיקרית שלכם כדוא”ל ליצירת קשר אם אתה רק מחפש לקבל מידע נוסף. עם זאת, Rackspace עושה עבודה נפלאה כדי שהאונדינג יהיה קל כמו פאי, כך שאם תצליחו לעבור את השלב הראשוני הזה תוכלו לצפות לשיט חלק.

שורה תחתונה:

בשורה התחתונה, Rackspace מיועד לעסקים, במיוחד לעסקים עם אתרים גדולים ו / או מורכבים מבחינה טכנית. אם אתה מנהל חנות מג’נטו ואתה זקוק לאירוח מורכב, שקול את Rackspace. אם אתם מחפשים שותף טכנולוגי, זרקו אותם לתערובת. Rackspace עולה על רבים ממתחרות הענן שלהם בתמיכת הלקוחות ובזמן הפעילות שלהם. אך האם זה מספיק כדי לפצות על מחירי הפרימיום שלהם? עבור חלקם התשובה היא כן נלהב. אבל אם אתם מחפשים אפשרות זולה יותר עם פחות ניהול ידיים, תכונות מוכרות יותר ולא חוששים מקצת השבתה, הייתם שמחים יותר עם שירות אחר.

הצג תכונות נוספות

שאלות נפוצות בנושא אירוח Rackspace

מה שמיוחד ב- Rackspace?

אירוח Rackspace הוא ספק שירותי אירוח אתרים שהוא ספק אירוח הענן המנוהל הגדול ביותר. היא משרתת יותר ממחצית חברות Fortune 100 ונחשבת למובילה בתעשייה ברבע הקסמים של גרטנר לאירוח אתרים מנוהלים המאפשרים ענן. אירוח Rackspace משרת ארגונים גדולים כמו גם עסקים קטנים, עם צוות מומחים מיומן המוכן לספק את כל הפתרונות הטובים ביותר והמעודכנים לאירוח אתרים, החל מניהול אבטחה ועד אירוח אתרים, פתרונות מסחר אלקטרוני לניהול מסדי נתונים, ואירוח דוא”ל..

אילו שירותי אירוח מציעים Rackspace?

אירוח Rackspace מציע אירוח ייעודי, שירותי אינטרנט של אמזון, Microsoft Cloud או Azure אירוח, ו- Openstack Cloud. לצורך אירוח ייעודי, Rackspace מציעה למעלה מ- 3,000 מהנדסי אירוח ברחבי לינוקס, חלונות ו- Vmware. עבור שירותי האינטרנט של אמזון, Rackspace מונה מעל 370 אנשי מקצוע מוסמכים של AWS התומכים בכל 11 האזורים הציבוריים של AWS. עבור Microsoft Cloud / Azure, Rackspace הוא שותף אירוח חמש פעמים של מיקרוסופט השנה, וזוכה בפרס פעמים רבות יותר מכל ספק שירותי אירוח אתרים זמין כרגע. לבסוף, עבור Openstack Cloud, Rackspace הוא המייסד המשותף של שירות אירוח האתרים יחד עם נאס”א, כלומר ל- Rackspace יש את הכי הרבה ניסיון בעולם פי מאה פעמים..

מהן התכונות המובילות ביותר של Rackspace?

אירוח Rackspace נבדק על ידי המשתמשים על ארבע התכונות המובילות. ארבע התכונות המובילות הללו הן תמיכה, תכונות, ערך ותמיכה. מעבר לכל לוח, אירוח Rackspace זכה בדירוג הגבוה ביותר על ידי המשתמשים בזמן אמת, השני ביותר בתכונות, והכי פחות בתמיכה וערך..

כמה דומיינים יכול לקוח לארח ב- Rackspace?

כמו רוב פלטפורמות אירוח אתרים המציעות שירותי אירוח משותפים, אין הגבלה לכמה דומיינים שאפשר לארח באמצעות פלטפורמות אירוח של Rackspace. לקוח יהיה בשליטה על כל מה שרת הענן שלו אם הוא מארח דומיינים דרך Rackspace.

האם Rackspace יהיה קשה למי שחדש או מכיר את אירוח אתרים?

אירוח Rackspace עשוי להיות קשה למי שאינו מכיר שירותי אירוח אתרים או לא מכירים אותם, אך הדבר תלוי. רמת הקושי של האדם בהתמודדות עם שירותי אירוח של Rackspace תלויה לרוב בהיכרותם וברמת הניסיון שלהם להיות מנהל מערכות עבור שרתי אירוח אתרים של לינוקס או חלונות. עם זאת, השירותים הספציפיים אירוח ענן מכוונים במיוחד ללקוחות ולקוחות שהם חדשים בתחום אירוח אתרים ורוצים להפעיל את אירוח האתר שלהם מאפס, ולא יש להם תכונות המותקנות מראש כמו שירותי אירוח אתרים של לינוקס או Windows Server..

מה ניתן לעשות עם שרת ענן באמצעות אירוח Rackspace?

כל עוד זה חוקי ושומר על מדיניות השימוש המקובלת של Rackspace, אפשר לעשות הכל עם שרת ענן דרך אירוח של Rackspace. שירות האירוח של Rackspace Cloud Server הוא גישה בלתי מוגבלת ברמת שורש / מנהל מערכת, סוג סביבת לינוקס או Windows של שירות אירוח אתרים שיכול לפעול בכל סוג של יישום או שירות משרת פעולות מסורתי, פיזי, או ייעודי שאינו מנוהל דרך הענן..

האם Rackspace יכולה לעזור לי בהתקנת חבילת תוכנה?

האם אירוח Rackspace יסייע ללקוח או לקוח בהתקנת חבילת תוכנה תלוי ברמת השירות אותה לקוח או לקוח נרשם ומשלם עבורו. עבור חשבונות ענן עם תשתית מנוהלת, הלקוח או הלקוח אחראים להתקנה ותחזוקה של כל התוכנות בשרת שלהם, אך עבור שרתי ענן עם פעולות מנוהלות, Rackspace אכן מספקת תמיכה טכנית בכל הקשור להתקנה ותחזוקה של חבילות תוכנה ספציפיות. ואפילו תצורות שרת.

האם אוכל להתקין הפצה אחרת בשרת הענן של Rackspace? או שאני צריך להתחיל מחדש?

באמצעות אירוח Rackspace ניתן להתקין מחדש הפצה שונה בשרת הענן שלהם. אין צורך להתחיל הכל מחדש. כל שעליכם לעשות הוא פשוט להדחיק את כפתור ה- Rebuild בלוח הבקרה ואז הם יוכלו לבחור תפוצה חדשה. אך לפני שתבצע זאת, וודא שיש גיבוי של כל הנתונים מכיוון שיש סיכוי שתהליך זה של התקנה מחדש של הפצה חדשה ושונה יהרס את כל הנתונים הקודמים מההפצה הישנה שנמצאת בשרת. תהליך בניית הפצה חדשה ושונה מאפשר גם לשמור את כתובת ה- IP שלהם מההפצה הקודמת.

מה אם אני טועה בשרת הענן שלי?

אם מישהו היה מבלגן את שרת הענן שלו, יש להם אפשרויות רבות לתקן את הבעיה. עם Rackspace, אם לקוח יתעסק, הוא יכול לאתחל מחדש את השרת, לשחזר כל הנתונים מהשרת בגיבוי, או פשוט למחוק את השרת ולהתחיל מחדש מאפס. יש להם גם אפשרות להפעיל מחדש למצב הצלת חירום ולנסות לתקן את הבעיות עצמן, או להתקשר לתמיכה טכנית אם רלוונטי ואם אף אחד מהפתרונות שלעיל לא עושה את העבודה. הדרך הטובה והקלה ביותר להימנע מטעויות בשרת הענן היא לשמור על גיבויים קבועים ולבצע גיבוי חדש לפני שתנסה לבצע שינויים גדולים בתצורת השרת או לפני התקנת תוכנה חדשה..

האם Rackspace מציעה הנחות לשרתי ענן?

כן, אירוח Rackspace מציע הנחות לשרתי ענן אך ישנם סוגים שונים של הנחות המבוססים על שימוש.

האם אוכל לקנות שטח אחסון נוסף לשרת שלי?

לקוחות יכולים להוסיף כמויות נוספות של אחסון זמין לשרתים שלהם בכל עת באמצעות שירות אחסון הענן של Rackspace המארח, אך הקצאת האחסון המקורית לשרת ענן מבוססת על סוג הענן שאחד בוחר..

לביצועי שירות, מה ההבדלים, אם בכלל, בין שרתי ענן למטרה רגילה וכללית?

ישנם כמה הבדלים בולטים ומשמעותיים בביצועי השירות בין שרתי הענן הרגילים למטרות הכלליות באירוח Rackspace. ראשית, שרתי ענן למטרות כלליות משתמשים בכוננים מהירים יותר של מצב מוצק, או SSDs, בהשוואה להקצאת הדיסק המסתובב הרגיל המשמש את שרתי הענן הרגילים. שנית, לשרתי ענן למטרות כלליות יש עד 120 ג’יגה-בתים של RAM זמין בהשוואה לשרתי ענן למטרה סטנדרטית שיש להם רק עד 30 ג’יגה-בייט של זיכרון RAM. לסיום, רוחב הפס המרבי של רשת עבור שרתי ענן למטרה סטנדרטית הוא 300 מגהביט לשנייה ורשת פרטית של 600 מגהביט לשנייה, ואילו עבור שרתי ענן למטרה כללית, רוחב הפס המרבי של הרשת הוא 10,000 מגהביט לשנייה שניתן לחלק בין הרשת הציבורית והפרטית בכל סכום שיכול להיות הלקוח חפץ.

האם עדיין יחויב בתשלום אם השרת שלי כבוי?

כן, אירוח Rackspace יחייב את הלקוחות שלהם גם אם השרתים שהם משתמשים בהם לארח את אתרי האינטרנט שלהם כבויים בכל עת ובכל פרק זמן. כאשר נוצר השרת, מקבלים ללקוחות כמות מסוימת של ייעודי RAM ושטח כונן קשיח זמין. כל עוד השרת קיים, אף אחד אחר לא יוכל להשתמש באותם משאבים שהוקצו. זו הסיבה העיקרית לכך שמחויבים לקוחות לפי שעה גם אם ובזמן ששרתים כבויים. אם לקוח רוצה להפסיק לחייב חיובים עבור שרת שמכובה, עליו למחוק את השרת בלוח הבקרה.

כמו כן, אם לקוחות רוצים להפסיק לשלם עבור שרת, אך עדיין זקוקים או רוצים לשמור על התצורות מאותו שרת, האפשרות הטובה ביותר שלהם היא ליצור תמונה של שרת הענן. תצורות המערכת בדיסק המערכת נשמרות בתמונה והתמונה נשמרת בקבצי הענן ונגישה דרך הכרטיסייה תמונות שמורות בלוח הבקרה. עם זאת, יש עמלה הקשורה לאחסון קבצי ענן אך היא נמוכה משמעותית מעלות הפעלת שרת פעיל. לקוחות יצטרכו גם לשמור את הנתונים מדיסק הנתונים שלהם אל Cloud Block Storage או Rackspace Cloud Backup כדי שיהיו זמינים בשרת הבא שלהם. אז הלקוחות יהיו חופשיים למחוק את השרת המקורי, כשהם בטוחים כי הם תמיד יכולים לספק שרת חדש באמצעות התמונה השמורה של השרת הישן שלהם והנתונים השמורים הישנים שלהם. לאחר שחזור השרת שלהם מהתמונה השמורה, ההבדל העיקרי בין השרתים שלהם הוא שלשרתם החדש יש כתובת IP שונה מזו הקודמת. הפעלת השרת החדש עשויה לדרוש מהלקוחות לעדכן את רשומות ה- DNS המשויכות על מנת לשקף את כתובת ה- IP החדשה.

כמה משתמשים יכולים להיכנס לכל מחשב?

מספר הלקוחות או המשתמשים במחשב מארח של שרת ענן יהיה תלוי בגודל שרתי הענן של הלקוחות וסוג מערכת ההפעלה שהם רוכשים..

האם נתמכות קבוצות אבטחה ברשתות ענן?

כן, קבוצות אבטחה ברשתות ענן נתמכות ב- Rackspace. Rackspace משתמש בתוכנה הטובה והמעודכנת ביותר על מנת לוודא ששרתי הענן שלהם ושירותי אירוח אתרים אחרים הם הבטוחים והבטוחים לשימוש ואחסון נתונים עליהם. עוד באתר Rackspace.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map