ביקורות על Register.com מאי 2020 – אירוח מחירים ותכניות

כמה טוב אירוח Register.com?


ביקורות Register 2.3 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (0 הצבעות) יתרונות

 1. גישה ל- FTP
 2. גיבוי אתרים בשלושת הימים האחרונים
 3. תמיכה טלפונית ודוא”ל 24/7

חסרונות

 1. מאוד יקר
 2. הם גובים תשלום עבור כלי בניית האתרים שלהם
 3. דפי מכירות מבלבלים
 4. הם גובים תשלום נוסף עבור דוא”ל

Support2Speed2.5Features2.5Value2 Transparency2.5

סקירת האירוח הרשמית של Register.com

Register.com היא אחת מחברות הרישום המקוריות לשם שמות מתחם שעדיין פועלות כיום בעסקים. הם הרחיבו את קו המוצרים שלהם באמצעות אירוח אתרים. התחום האחד בו נראה כאילו הוא מאיר הוא באזור תמיכת הלקוחות שלהם.

התכונות הטובות ביותר של אירוח Register.com

Register.com מציע שלוש חבילות אירוח – כולן עם תמיכת לקוחות מעולה. הרובד הגבוה ביותר שלהם – חבילת המסחר האלקטרוני – תומך בתכונות עיבוד כרטיסי אשראי ועגלות קניות.

גישה ל- FTP

מעט מאוד ספקי אירוח מציעים גישה נוספת ל- FTP. למרות שמדובר בפתרון טכני יותר, הוא גם מאפשר מידה רבה יותר של גמישות והתאמה אישית. FTP הוא תקן אינטרנט העומד בפרוטוקול העברת קבצים. פרוטוקול זה נותן לך את החופש להעביר קבצים מכל סוג קדימה ואחורה בין המחשב לשרת שלהם להתאמה אישית מלאה.

גיבויים לאתר

למרות שמדובר בתכונה סטנדרטית עבור חלק מספקי האירוח, נראה שהיא חסרה אצל רבים אחרים. עם register.com, לא רק אתר הגיבוי שלך, אלא שהם נותנים לך גישה לתכונה שהם מכנים שחזור קבצים. שחזור קבצים מאפשר לך להחזיר את גרסת האתר שלך כדי למחוק את כל הטעויות שעלולות להיווצר. מצאנו את זה בקוצר ראייה שהוא רק שומר את הנתונים שלך בשלושת הימים האחרונים, אבל העובדה שהם בכלל היו כאלה היא בהחלט יתרון.

תמיכה טלפונית ודוא”ל 24/7

זה המקום בו register.com מאיר. יש להם תמיכה כל השנה 24/7 באמצעות הטלפון והדוא”ל. למרות שהם לא מציעים צ’אט חי, מצאנו שקיבלנו נציג תמיכה מוסמך בטלפון בכל פעם שהתקשרנו – והתקשרנו מספר פעמים ביום. זה משמעותי בגלל המגמה בעסקים שמעבירה אנשים דרך זמני אחיזה ארוכים להגיע לסוכן תמיכה חי.

חסרונות של אירוח Register.com

למרבה הצער, היה יותר מה לא לאהוב ב- register.com ואז היה לרצות – התרחשות נדירה.

מאוד יקר

אם אתה מחשיב את העובדה ש- register.com היה אחד מרשמי המקור המקוונים, זה מפתיע מעט. כרגע GoDaddy הוא הרשם הנפוץ ביותר ברשת כיום. ספקי אירוח רבים אחרים משתמשים בתכונת ההרשמה של GoDaddy כשלהם. עם זאת, גו-אבא גובה רק 14.99 $ כדי לרשום את שם הדומיין שלך. Register.com גובה 35 דולר לשנה עבור כתובת dot-com – עלייה של 250 אחוז מהרשם הפופולרי ביותר ברשת.

זה משמעותי ביותר בהתחשב בכך שאנשים רבים משתמשים בספקי אירוח אתרים כדי להחנות תחומים. עלייה של 250 אחוז ברישום שמות הדומיין תסתפק במהירות רבה ביותר, מה שיהפוך את register.com לאחד המקומות הגרועים ביותר לרשום ולחנות תחומים.

הם גובים תשלום עבור כלי בניית האתרים שלהם

כל ספק אירוח אחר המספק כלים לפשט את חוויית בניית האינטרנט שלך מספק כלים אלה בחינם. Register.com מחייב עבור כלי בניית האתרים שלהם. זה כמעט מרגיש כאילו register.com מנסה לניקל ולמסמר אותך – מנסה להוציא ממך כל אגורה שהם יכולים. וורדפרס מציעה כלים טובים יותר לבניית אתרים עם תבניות בחינם. נוסף על כך, וורדפרס קל יותר לשימוש ובכל זאת ב- register.com מתעקשת לחייב אותך בכלי שכל ספקי אירוח אחרים מציעים בחינם.

דפי מכירות מבלבלים

בכל פעם שאתה רואה קו קדמי שקובע כי “אנו נבנה את האתר שלך בחינם”, זה בהחלט משהו שכדאי לבדוק. מי לא ירצה לנצל שירות כזה?

הבעיה עם זה היא כי האותיות הקטנות יבהירו לך בבירור שהם יגבו מכם 94.95 דולר לחודש עבור שירות זה. אפילו אפשרות האירוח היקרה ביותר היא פחות מ 30 $ לחודש, אז מה זה? האם הם יבנו את האתר שלך בחינם או שיגבו מכם קרוב ל 100 $ לחודש עבור זה?

לאחר שחפרתי בתנאי השירות שלהם, גיליתי שהם גבו 799 דולר עבור שירות בניית האתרים שלהם, בתוספת 94.95 $ לחודש. לא הייתי בטוח אם זה אמור להיות מרמה במכוון או אם הם התכוונו שהם לא יחייבו אותך בסכום של 1139.40 $ שזה יעלה לך במהלך 12 החודשים הבאים..

הם גובים תשלום נוסף עבור דוא”ל

זאת כאשר מצאנו קצת מגוחך. כל ספק אירוח אחר כולל אירוח בדוא”ל כחלק מחבילת אירוח אתרים. ל- Register.com לא רק שתי תכונות אלה נפרדות, אלא אם ברצונך לנהל את הדוא”ל שלך, עליך להיכנס לפורטל אחר באמצעות קבוצה אחרת של אישורים כדי לנהל את הדוא”ל שלך, ואז אתה מבצע את האתר שלך. אף אחת משלוש חבילות האירוח לא מגיעה לכתובת דוא”ל יחידה.

הם עשויים לנסות ולהפוך את זה במחיר סביר באמצעות גישה לפורטל דוא”ל עם אחסון של 5MB שיעלה לך 9.99 דולר לשנה, אך החבילה היקרה ביותר שלהם עם 10 תיבות דואר ו 100MB של אחסון עולה עד 99.99 דולר לשנה. אימייל אינו מצרך שיימכר כך – אפילו גוגל מציעה דוא”ל בהתאמה אישית לדומיין עם פי 10 יותר מתכונות במחיר שווה יותר.

שורה תחתונה

במקרה הטוב, register.com מטריד את בורותם של אנשים. אירוח אתרים שלהם עשוי להיות אמין וייתכן שיש להם שירות לקוחות מהמם כדי להתמודד עם זה, אך הם גובים מחיר רב מדי עבור השירותים שלהם והם לא מצליחים לספק רכיבי מפתח – כגון דוא”ל – שצריך לכלול בכל חבילת אירוח..

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map