ביקורות על מועדון Reseller מאי 2020 – אירוח מחירים ותכניות

כמה טוב אירוח Resellerclub?


ראה ביקורות רשמיות על מועדון מפיצים 2.7 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (11 הצבעות) יתרונות

 1. תכונת תמיכה 24/7
 2. אפשרות לתוכניות רבות
 3. 99.9% אירוח Uptime
 4. מבנה תמחור מעולה
 5. אתה יכול לבחור את מיקום השרת שלך

חסרונות

 1. ביקורות על אירוח גרועות
 2. זמן תגובה גרוע לתמיכה
 3. מחירי דומיין גבוהים יותר
 4. סוגיות עם עדכוני נושא קריטי

תמיכה 2.5 מהירות 2.5.5 תכונות3.5 ערך 2.5 שקיפות 2.5

סקירת האירוח הרשמית של מועדון המשווקים שלנו

לא כל ספק שירותי אירוח אתרים חותר במיוחד למשווקים. מנהלי אתרים רבים נאלצים להתמודד עם מכירה מחדש של שטח אירוח מספק אירוח אתרים המציע מעט מאוד בדרך למכירה מחדש. Resellerclub הוא חלום של מנהלי אתרים שמתגשם.

התכונות הטובות ביותר של אירוח Resellerclub

כספק אירוח אתרים המתמקד אך ורק במכירה מחדש, יש להם יותר תכונות מרוב הספקים האחרים. הספקים היחידים האחרים שראיתי שיש להם תכונות רבות יותר מ- Resellerclub הם אלה שמספקים ארגונים גדולים.

מאפייני תמיכה מעולים

אודות תכונת התמיכה היחידה שחסרת ​​אירוח Resellerclub היא מספר טלפון ישיר. הם מציעים מערכת כרטיסים תומכת 24 שעות ביממה, דואר אלקטרוני וצ’אט אינטרנטי חי. צ’אט האינטרנט החי הוא תמיד תכונה מבורכת שכן ספקי אירוח אתרים רבים אינם מצליחים להציע זאת.

תכונות רבות יותר ממה שאתה יכול לנער מקל

אירוח Resellerclub מיועד לאנשים המשווקים שטח אירוח מחדש. בלוגרים ופרילנסרים לא ימצאו כאן את מה שהם מחפשים. מכיוון שהוא מיועד למנהלי אתרים, תוכלו למצוא תכונות העומדות בפניהם – לא הבעלים של העסק העסקי הממוצע שמחפש לארח את האתר. כל אחת מהתכניות שלהם תומכת ב- MySQL, PHP Hypertext Preprocessor (PHP), Apache, Perl, Python, Drupal, WordPress, Joomla ו- SuperSite Storefront.

תכניות, תוכניות ועוד תוכניות

אירוח מפיצים מציע כמעט כל דבר שמנהל אתרים יכול לקוות לו. הם מציעים תכניות קומבו, שרתים ייעודיים, שרתים מנוהלים, אירוח VPS, אירוח משותף, אישורי קומודו, אבטחת SiteLock, גיבוי CodeGuard ועוד. זה רק כדי להתחיל. כל אחת מהתוכניות שלהם מעניקה לך אפשרות לבחור משרת Windows או שרת לינוקס. יש להם ארבע תוכניות אירוח אישיות, 10 תוכניות VPS, שתי תוכניות משותפות וארבע רמות שירות עם תוכניות אירוח המוכרות מחדש.

צוות מכירות בעל ידע

יש להם צוות מכירות הבקיא. אני מאוד אוהבת את זה כשדיברתי איתם, הם לא הרגישו שהם דחפו למכור לי משהו שלא הייתי צריך. הם מכירים את המוצרים שלהם היטב וידעו מתי מוצר לא הולך לעבוד בשבילי. הם לא דחפו את הנושא, שהיה נחמד.

אומת 99.9 אחוז אירוח זמן עבודה

נתונים של צד שלישי מוודאים שהם חווים 99.9 אחוז זמן אירוח. עוד בשנת 2010 נראה היה כי הם סובלים מבעיות זמן עבודה, אך נראה כי הם גיהצו את אלה מאז. עבור כל מי שמחפש לראות כמה אמין ספק אירוח אתרים, הוא עשוי למצוא בדיוק את מה שהוא מחפש באמצעות Resellerclub אירוח.

מבנה תמחור מעולה

אתה לא תמיד יכול לרצות את כולם בכל מה שקשור למחירים. עם זאת, מעולם לא ראיתי מבנה תמחור די כזה. מרבית החבילות מגיעות עם הצעה של 30 אחוז הנחה מסוג כלשהו. נוסף על כך, נראה שהם באמת מנסים לגרום לך לנסות לפני שאתה קונה. זה גורם לי להרגיש כאילו הם מנסים לגרום למוצר למכור את עצמו ולא לנעול אותך בחוזה כלשהו.

אתה צריך לבחור את מיקום השרת שלך

תכונה זו היא ייחודית. כשאתה מקים איתם, הם ישאלו אותך איפה אתה רוצה לארח את האתר שלך. יש להם שרתים הממוקמים בצורה אסטרטגית בכל רחבי העולם ותוכלו לבחור את אחד זה הקרוב ביותר למיקום הביתי שלכם.

חסרונות הם אירוח Resellerclub

לפעמים, דברים מסוימים פשוט טובים מכדי להיות אמיתיים. זה יכול להיות המקרה באירוח Resellerclub.

ביקורות אירוח לא טובות

בכל מקום שאתה נכנס לרשת, אירוח Resellerclub סובל מביקורות לא טובות. מצאתי את זה מעניין שהרבה מהביקורות הללו היו לפחות בנות 4. עם זאת, זה לא מרתיע אותם מכמה מהאחרונים האחרונים. קשה גם לגייס את זה לעובד ממורמר או למישהו שעבר חוויה לא טובה – יש יותר מדי מהם לספור.

זמן תגובה גרוע

זה עשוי ללכת יד ביד עם ביקורות האירוח הגרועות שלהם, אבל אחד הוויכוחים שתוכלו למצוא בפורומים מקוונים בכל הנוגע לאירוח Resellerclub הוא כמה זמן לקח לאנשי התמיכה לחזור איתם בנושא. הם נעים בין מספר ימים למספר שבועות. מבחינתי, המתנה של יותר משעתיים כאשר יש לי בעיה עם האתר שלי אינה מקובלת.

מחירי דומיין גבוהים יותר

יתכן שיהיו להם מחירים מצוינים כאשר הם מוכרים את התוכניות שלהם, אך אתה יכול להרשות לעצמך לחפש במקום אחר בכל מה שקשור לרישום שם הדומיין שלך. זה כמעט כאילו זה המקום בו הם מרוויחים את הכסף שלהם. זה הגיוני, מכיוון שהם ספקים מוכרים מחדש. אם אתה מוכר ברוב הזמן, זה הרבה יותר נוח לעבור על מיקום הבית שהוא לחפש במקום אחר ואז לייבא אותו.

סוגיות עם עדכונים קריטיים בנושא

אחת התלונות העיקריות שמצאתי ברשת היו אנשים עם בעיות עם עדכונים קריטיים בנושא. בכל פעם שיש עדכון בנושא קריטי, אנשים התלוננו שהם מתקשים לקבל אותו או שהם קיבלו שגיאות כשניסו להוריד או להתקין אותו.

שורה תחתונה

הרבה מהנושאים שמצאתי באירוח Resellerclub נבעו מלפני יותר מארבע שנים. בשנים האחרונות קשה למצוא איתם בעיות. יש להם תוכניות אידיאליות להפעלה, להתאמה אישית, ומספקים את כל מה שמנהל אתרים יכול לקוות לו.

הצג תכונות נוספות נוספות ב- ResellerClub.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map