ביקורות על Site5 – האם אירוח אתר5 מתאים לאתר שלך?

ביקורות על Site5 – האם אירוח אתר5 מתאים לאתר שלך?

ביקורות על Site5 – האם אירוח אתר5 מתאים לאתר שלך?

Contents

מה זה אירוח אתרים 5?

אתר 5, שנוסד בשנת 1999 במהלך תנופת הדוט-קום, ובסיס בדאלאס, טקסס, הוא חברת אירוח אתרים תחת מטריית קבוצת Endurance International Group. EIG מחזיקה בין היתר גם ב- Bluehost ו- HostGator. Site5 מתמחה בחוויית אירוח אתרים בוטיקית המיועדת למעצבים ומפתחים.


כמה טוב אירוח אתרים 5?

Site5 היא חברת אירוח מובחרת עם תמיכה בפועל, מהירות ותמיכה טכנית. מה שבאמת מבדיל אותם מהמתחרים שלהם הוא שהם מציעים לחלוטין ניסיון חינם למשך 30 יום. כל אלה הם נקודות מכירה מוצקות, אך בסך הכל אתר 5 אינו חדשני להפליא ומתומחר גבוה מרוב המתחרים. כמה מהיתרונות שלהם עשויים לגרום להם להיות שווים אתכם במקרים ספציפיים, אך לרוב הרבה מארחים אחרים עושים זאת או יותר לטובת זול יותר.

ראה באתר הרשמי 5 ביקורות 3 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (3 הצבעות) יתרונות

 1. תוכניות מדרגות
 2. רוחב פס בלתי מוגבל ושטח דיסק
 3. מארח אתרים מרובים
 4. אישורי SSL מגיעים סטנדרטיים
 5. בחירת מיקומי שרת מרובים
 6. 30 יום ניסיון חינם

חסרונות

 1. אין אחסון בכונן במצב מוצק
 2. יקרים יותר מכולם
 3. רק תחום אחד בתוכנית הזולה ביותר

סיכום אין דבר ש- Site5 עושה שזה לא נכון בהכרח, אנו פשוט מצפים ליותר עבור מחירי הפרימיום והשיווק הממוקד במפתחים. בסך הכל, מהירות, זמן עבודה ותמיכה כולם מספיקים בהחלט. אבל אם יכולות רב-מנהל או מבחר של מספר מיקומים הם נקודות מכירה גדולות עבורך, Site5 יכול להיות בחירה נהדרת. מי שמחפש מארחי תקציב או חווית פרימיום באמת צריך לחפש במקום אחר. תמיכה .3 מהירות 3 תכונות 3 ערך 3 שקיפות 2.5

סקירת האתר הרשמי שלנו 5 בנושא אירוח

עם הרבה ניסיון והרבה הבטחות מעצבן שמכוונות למעצבים ומפתחים, ל- Site5 יש הרבה תכונות אטרקטיביות שהקנו להם מוניטין בסיס בסיס של קהל לקוחות. אבל האם אירוח אתרים 5 אכן מספק בחשבון את מחירי הפרמיה שהם גובים?

התכונות הטובות ביותר של אירוח אתרים

אתר 5 בהחלט נותן הופעה לדעת מה הם עושים. בניגוד לדף הבית של החלקיקים שלהם עם הסרטים המצוירים כמו HostGator או GoDaddy וזה באמת נראה שאתה בוחר באפשרות האירוח המתוחכמת יותר. ויש המון לחבב!

מפתחים אמיתיים, המון ניסיון

אם יש לך רקע טכני, Site5 משתמש במפתחי שיחות שיכולים לגרום לזה להרגיש כאילו סוף סוף מצאת ספק אירוח שמדבר את השפה שלך. לטענתם, הם שומרים על מהירות השרת שלהם מכיוון שהם מעולם לא מעמיסים על השרתים המשותפים שלהם יותר מדי עם נתוני לקוחות רבים מדי. צוות התמיכה שלהם מקומי לחלוטין, דובר אנגלית שוטפת ובעצם ניסיון טכני בעצמם. מהנדסי הבית שלהם בנו את פורטל ה- Backstage של Site5 המותאם בהתאמה אישית לצרכי הפיתוח שלך. הם מתחילים בהנחה שגם אתה יודע מה אתה עושה, והסוג הזה של ביטחון בך כלקוח מרענן (בתנאי כמובן שאתה באמת יודע מה אתה עושה).

תוכניות Site5 ניתנות להרחבה

תוכניות Site5 מתחילות בסיסיות למדי בפחות מחמישה דולר לחודש. לאחר מכן ישנן מספר אפשרויות שדרוג, המאפשרות לך לספק את התוכנית שלך ככל שתמצא לנכון ככל שהאתר שלך יגדל. על פני השטח יש להם שלוש תוכניות בסיסיות, החל מ- HostBasic במחיר של 4.95 דולר לחודש, hostPro ב -8.95 דולר לחודש, ולבסוף לעבור למהירות הברק ב -11.95 דולר לחודש. זה רק לתוכניות האירוח המשותפות שלהם. אתה יכול לעבור לאירוח משווקים, אירוח VPS ואפילו לשרת ייעודי משלך.

רוחב פס בלתי מוגבל ושטח דיסק

כל ספק אירוח אתרים שיכול לספק רוחב פס בלתי מוגבל ושטח דיסק תמיד שווה מבט שני. יש הרבה יותר מדי ספקי אירוח אתרים בחוץ שמנסים להציב כובע על כמה נתונים שניתן להעביר בין המבקרים שלך, לעצמך לאתר עצמו. נוסף על כך, זה תמיד כאב ראש נוסף כשאתה צופה בכמות שטח הדיסק שאתה משתמש מקרוב. מרבית האתרים לא מתכוונים להשתמש בשטח של 10 טרה-בתים של שטח דיסק, לכן יש לך דעתך שתוכל להשתמש בכמה שאתה זקוק, היא תמיד תכונה נחמדה שיש לספק האירוח שלך. רוחב פס בלתי מוגבל פירושו שלעולם לא תצטרך לדאוג שהמשתמשים שלך יקבלו שגיאה שעברת את מגבלת רוחב הפס שלך.

Site5 מאחורי הקלעים מאפשר יכולות רב-ניהול

מאפיין מצוין בתוכנית hostPro של Site5 הוא בכך שהם מאפשרים לארח אתרים מרובים מחשבון יחיד. כל אחד מאותם אתרים יגיע עם פאנל ניהול משלו של Site5 Backstage המאפשר לך לשמור על מידע זה מסודר. אתה לא מקבל את זה עם התוכנית hostBasic, המאפשרת תחום אחד בלבד. בטח זה אומר שעליך להשתמש בתוכנית hostPro ומעלה, אך זו תכונה מצוינת שבעצם מעניקה לך את היכולות של חשבון מפיץ עבור חלק מהמחיר. תכונה זו לבדה עשויה להספיק בכדי להפנף אותך לעבר Site5 אם יכולת זו מהווה יתרון מרכזי עבורך.

מארחים את האתר שלכם ממבחר שרתים ברחבי העולם

עם תריסר שרתים הממוקמים בארבע יבשות שונות, כולם בסמוך למטרופלאקסים מרכזיים, Site5 נותן לך את היתרון הנוסף של היכולת לבחור היכן האתר שלך מתארח ברחבי העולם. זה יכול לתת לך יתרון נוסף ב- SEO אם דירוג מקומי הוא בראש סדר העדיפויות עבור העסק שלך.

אישורי SSL מגיעים סטנדרטיים

כל מנהל אתר שיש לו אתר מסחר אלקטרוני יודע את החשיבות של תעודות SSL, וכמה זה יכול להיות מרגיז אם מארח האינטרנט שלך מציע יכולות מסחר אלקטרוני בחינם אך גובים תשלום עבור אבטחתם הבסיסית. אישורי SSL מצפינים ומגנים על עסקאות אינטרנט, ומרוויחים לך את אמונם וכספם של הלקוחות שלך. אם אתה מתכנן לכלול סחר אלקטרוני באתר שלך, תצטרך לקבל אישורי SSL בצורה כזו או אחרת. מרענן לדעת שעם Site5 לא תצטרך להוציא כסף נוסף על כך כשייתכן שלא תקצבת לזה..

שילוב Word5 WordPress

כמו אירוח אתרים רבים, Site5 מציע התקנות בלחיצה אחת עבור וורדפרס, תוכניות אירוח וורדפרס מדרגיות ושירות לקוחות הבקיא בתוספות ומחוצה לה של CMS פופולרי זה. עם זאת, הם אינם מציעים הצגה של וורדפרס, המהווה חסרון רציני בהתחשב בעובדה שחשוב כלי זה יכול להיות עבור מעצבים ומפתחים, היעד שהוכרז על ידי אתר5 demografically..

ניסיון חינם למשך 30 יום לחלוטין

הרבה חברות אירוח אתרים מציעות ערבות להחזר הכסף, אך Site5 הוא אחד ממארחי האינטרנט היחידים שמאפשרים לכם לנסות את שירותיהם במשך חודש שלם ללא עלות. זה די חד קרן בעולם אירוח אתרים.

חסרונות של אירוח אתרים 5

מרבית התלונות שלנו בנושא Site5 יורדות למחיר. הם פשוט יקרים יותר מחברות אירוח אחרות המספקות את אותן רמות (או לפעמים טובות יותר) שירות. עבור מארח אינטרנט מובחר המיועד למפתחים, אנו מצפים לכלים חדשניים יותר.

הם לא מבצעים החזר כספי מראש

זה דבר אחד שיש להבטיח כסף בחזרה עד לנקודה מסוימת – תקן הענף הוא 30 יום. לאתר 5 יש אחריות להחזר הכסף של 45 יום. עם זאת, כל ספק אירוח אחר שאי פעם ראיתי יציע החזר יחסי לאחר שתחרוג מסימן התוחם, שבמקרה זה הוא 45 יום. אתר 5 לא יספק החזר כספי. אם שילמת עבור שישה חודשים של אירוח ואתה מבטל ביום ה -46, הם לא יתנו לך החזר כספי. בנוסף, כדי לקבל את המחיר הטוב ביותר ברוב התוכניות, לפעמים תצטרך לשלם מראש על שירות בשווי שנתיים. זה סכום עצום של מזומנים שיש להציב מראש, אז בהחלט נצלו את הניסיון החינמי הזה לפני שאתם קונים.

אין להם כונני מצב מוצק

אין SSD פירושו שכל פעולת האתר שלך פועלת בכוננים קשיחים מכניים ישנים שיכולים להאט קשות את האתר שלך. כמעט כל ספק שירותי אירוח אתרים ששווה את המלח שלהם מציע כונני מצב מוצק כציוד רגיל. בטח, Site5 מעולם לא מעמיס על השרתים שלהם עם יותר מדי לקוחות. אבל זה יכול להיות רק בגלל שהחומרה הישנה והחלודה שלהם ממש לא יכולה לקחת את זה.

תמחור של אתר 5 הוא די חשוב למה שאתה מקבל

אתר 5 זה בסדר. אבל אנחנו לא רואים שום סיבה שהם מתומחרים כמו שהם. בערך באותו מחיר, A2 Hosting מספקת מהירות וזמן פעולה העולה על אתר 5. אפשרות אחרת במחיר דומה היא SiteGround, המציעה תמיכת לקוחות יוצאת דופן באמת המנשאת את Site5 מהמים. או, לכמחצית המחיר, ל- HostGator יש את כל אותם התכונות של Site5 בתוספת כמה פעמונים ושריקות שנוספו.

שורה תחתונה

Site5 הוא מארח הולם בהחלט עם פורניר אסתטי ומיומן, שבטוח מושך את המעצבים והמפתחים. השירותים שלהם יש כמה עליונות גדולים שהופכים אותם לערך מצוין עבור מנהלי אתרים עם דרישות נישה. אבל אם אתה מנהל אתרים מתחיל שמחפש מארח תקציב, אין שום סיבה להיכלל במחיר פרמיום עבור שירותים ממוצעים. גם מעצבים ומפתחים צריכים לעשות מחקר רב לפני שהם בוחרים את Site5. ישנם שפע של מארחי רשת בוטיק שיעניקו לך תכונות נוספות לכספך.

הצג תכונות נוספות

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy

שאלות נפוצות בנושא אירוח אתרים 5

כמה זמן קיים אתר 5? מה המשימה של החברה?

במהלך תנופת הדוט-קום, שני חברים הקימו חברת אירוח על בסיס הפילוסופיה כי אירוח צריך להיות מהנה, קל, אמין ונגיש – מעל לכל, זה לא אמור להיות כואב. מת’ר לייטר ורוד ארמסטרונג החלו את אתר 5 בשנת 1999, ובעוד שמכרו את החברה בשנת 2008 לבעלים הנוכחיים, הם נותרים מעורבים אינטימיים בחברה, עובדים על הידיים להשלים פרויקטים מפורטים יותר.

אתר 5 מעניק עדיפות גבוהה לחמישה אזורים שונים, הכוללים:

 • אין שרתים עמוסים מדי: פילוסופיית האירוח של החברה מבוססת על ביצועים מובטחים משרתים מהשורה הראשונה שלהם.
 • אין תמיכה במיקור חוץ: כל הטכנאים ואנשי השירות והתמיכה הם עובדי אתר 5.
 • אין גימיקים: Site5 גאה באירוח אתרים ברור וקל להבנה ובתכונות שהם מציעים.
 • ערבות להחזר כספי; Site5 מציע אחריות להחזר כספי של 45 יום ללא טרחה.
 • מפתחים ומהנדסים מהבית: כמו שטכנאי התמיכה שלהם הם כולם עובדי Site5, כך גם המפתחים והמהנדסים שלהם, הפועלים לשיפור השירותים שהם מציעים.
מהן תוכניות האירוח של Site5?

אתר 5 מציע מגוון רחב של תכניות אירוח ותוכניות, הכוללות:

 • אירוח אתרים
 • אירוח אתרים בענן
 • אירוח משווקים
 • אירוח משווקי ענן
 • VPS מנוהל לחלוטין
 • VPS לא מנוהל
 • ענן VPS

כל התוכניות כוללות תכונות רבות ומגוונות, כולל רוחב פס שאינו מוגן, שטח דיסק שאינו מוגן, הגירות בחינם, גיבוי לשחזור מאסון ותמיכה 24/7.

היכן ממוקמים השרתים של Site5? אילו מיקומים אוכל לבחור עבור אירוח האתר שלי?

שרתי Site5 ממוקמים ברחבי העולם, ומאפשרים ללקוחות לבחור היכן מתארחים האתרים שלהם. Site5 מחזיקה בשרתים במרכז, מזרח ומערב ארצות הברית; מונטריאול, טורונטו וונקובר, קנדה; וג’ואאו פסאו וסאו פאולו, ברזיל, כמו גם אמסטרדם, בוקרשט, פריז, סינגפור והונג קונג..

אילו תוכניות אירוח משותפות מציעה Site5?

Site5 מציעה שלוש רמות שונות עבור תוכניות אירוח אתרים, שכוללות שטח דיסק בלתי רוחב ומרוחב פס, התקנות סקריפט בלחיצה אחת, וכן הגירה בחינם והתחייבות להחזר הכסף למשך 45 יום..

פירושו של אתר שאינו מוגן באתר5 אומר כי אין הגבלה מוגדרת לכמות שטח הדיסק או רוחב הפס שיש למשתמשים בחשבונותיהם. זה נועד לאפשר ללקוחות את השקט הנפשי לבנות את אתרי האינטרנט הדרושים להם מבלי לדאוג להגיע או לחרוג מגבולותיהם. כל עוד הלקוחות עוקבים אחר תנאי השירות ומדיניות השימוש במשאבים, הם נשארים היטב בשימוש רגיל; בחברה אומרים כי .1 האחוזים שנמצאים מחוץ לשימוש רגיל מפרים את התנאים וההסכמים.

לקוחות אירוח אתרים משותפים יכולים לבחור מבין 13 מיקומים שונים עבור מיקומי השרת שלהם, וזה אידיאלי כאשר בוחנים את המיקומים הגיאוגרפיים של רוב המשתמשים של כל לקוח עצמו. עם זאת, ישנה עלות נוספת של $ 1 בכל חודש עבור לקוחות שבוחרים באתר מחוץ לדאלאס.

כל תוכנית אירוח אתרים משותפת כוללת גם גיבויים ליליים מלאים של כל קובץ, ונגישים בקלות בעת הצורך. הממשק של Site5, Backstage, מעניק למשתמשים כניסה מהירה ויעילה בה הם יכולים למצוא את כל המידע החשוב שלהם, כמו רישום תחום, חיוב וחשבונות שותפים, בין עובדות אחרות. הם גם נותנים לכל משתמש SiteAdmin, עור ה- cPanel המותאם אישית המאפשר למשתמשים לקבל את המידע הדרוש להם על השרתים, בסיסי הנתונים, חשבונות ה- FTP, הדומיינים שלהם ולהציג נתונים סטטיסטיים על אתרי אינטרנט..

תוכניות משותפות מתחילות hostBasic, המתחיל ב -4.95 דולר בכל חודש כאשר הלקוחות בוחרים בתוכנית לשנתיים; למי שרוצה תוכנית לשנה, הם יתחילו בעלות חודשית של 5.95 דולר.

hostPro, השכבה השנייה בתוכניות האירוח המשותפות של Site5, מתחילה ב -8.95 דולר לחודש עבור תוכנית לשנתיים; תוכנית לשנה מתחילה ב- $ 9.95 בכל חודש, ובשכבה זו לקוחות יכולים לבחור בחוזה חודשי המתחיל ב- $ 10.95 לחודש. בנוסף לכל הכלול ב- hostBasic, משתמשים מקבלים אתרי אינטרנט ללא הגבלה.

הרובד הגבוה ביותר של החברה הוא hostPro + טורבו, שמתחיל ב -11.95 דולר לחודש עבור תוכנית ל -24 חודשים. שנה אחת עם חבילה זו עולה 12.95 $ לחודש, וחוזה חודשי מתחיל ב 13.95 $ לחודש. לקוחות ברמה זו מקבלים IP ייעודי, כמו גם שליטת MultiAdmin, המעניקה לכל אתר בחשבון לוח בקרה נפרד..

מה שתוכנת Cloud Cloud מציעה Site5?

שלוש תוכניות אירוח אתרים בענן של Site5 תוכננו כולן כדי למזער את זמן ההשבתה לתפעול של דואר אלקטרוני ואתרי אינטרנט, ומיועדות ללקוחות עם תקציבי IT קטנים אך עם צרכים של זמן עבודה גבוה. Site5 מעניק ללקוחות הענן שלב מעל אירוח אתרים משותף עם אותה איכות של חומרה וזמני זמן כמו שרת VPS.

כל לקוחות הענן זוכים באתרי אינטרנט ללא הגבלה, IP ייעודי, גיבויים ו- Backstage. לכל לקוח יש גישה גם ל- SiteAdmin וגם ל- MultiAdmin.

 • ה ועוד התוכנית מתחילה ב 20 $ בכל חודש בהתחייבות ל 12 חודשים. פלוס מציע שטח דיסק של 10 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 100 ג’יגה-בייט. לתוכנית חודש לחודש, המשתמשים יכולים לצפות להתחיל ב 25 $ בכל חודש.
 • הרמה הבינונית, מתקדם, מתחיל ב -27 $ לחודש עבור תכנית של 12 חודשים, ו -30 דולר כאשר הלקוחות רוצים לשלם כל חודש. התוכנית המתקדמת מעניקה למשתמשים שטח דיסק של 20 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 200 ג’יגה-בייט.
 • הרמה העליונה של Site5, ה- פרימיום, מציע למשתמשים שטח דיסק של 40 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 500 ג’יגה-בייט, בעלות חודשית של 36 $ כאשר משתמש רוכש תוכנית של 12 חודשים, ועולה 40 $ בכל חודש בתכנית חודשית.
מהן אפשרויות VPS של Site5?

אתר 5 מציע מספר מרשים של אפשרויות VPS, עם 10 אפשרויות מנוהלות לחלוטין. הם פועלים כדי לעדכן את התוכנה, לספק ניטור מתמיד ולוקחים תגובות פרואקטיביות מיידית לבעיות או התקפות. הם יטפלו גם בכל תיקוני האבטחה.

התוכניות המנוהלות לחלוטין מתחילות ב- $ 55 בכל חודש עבור VPS2, הכוללת כתובת IP אחת, SiteAdmin / MultiAdmin ו- Softaculous או cPanel / WHM ו- Softaculous, 2 ליבות, זיכרון של 1 ג’יגה-בייט, שטח דיסק של 50 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 800 GB. בחירה בין לוחות בקרה עולה תוספת של 10 $ לחודש, אך הבחירה ב- cPanel / WHM מעניקה למשתמשים 2 כתובות IP בחינם. לקוחות יכולים להוסיף גיבויים מרחוק למשך 30 יום תמורת 7 דולר.

הרובד הגבוה ביותר, VPS11, כולל 16 ליבות, זיכרון של 20 ג’יגה-בייט, שטח דיסק של 1000 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 7 טרה-בתים עבור כתובת IP אחת עם הבחירה בין SiteAdmin / MultiAdmin ו- Softaculous. שוב הבחירה בין שתי אפשרויות לוח הבקרה עולה 10 דולר ומשתמשי cPanel / WHM ו- Softaculous יקבלו שתי כתובות IP בחינם. ניתן להוסיף גיבויים מרחוק למשך 30 יום תמורת 125 דולר בכל חודש.

אם לקוחות רוצים גישה לשורש, הם יכולים לבחור מבין אחת מ -11 אפשרויות VPS לא מנוהלות. הראשון, UVPS1, מתחיל ב -25 דולר בכל חודש עבור 2 ליבות, זיכרון של 1 ג’יגה-בייט, שטח דיסק של 50 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 800 ג’יגה-בייט. גישת שורש מלאה כלולה, כמו גם הבחירה בתבנית מערכת הפעלה CentOS, Debian או Ubunto. בחירת cPanel / WHM מוסיפה 10 דולר לרישיון, ולקוחות יכולים להוסיף רישיון Softaculous תמורת 1.25 $ בכל חודש..

רובד ה- VPS הגבוה ביותר שאינו מנוהל, UVPS11, כולל הרבה מאותן תכונות, כולל תבניות של מערכת הפעלה, כתובת IP אחת, ואותן עלויות רישוי עבור cPanel / WHM ו- Softaculous, אך מוסיף 16 ליבות, 24 ג’יגה-בתים של זיכרון, 1200 ג’יגה-בייט של שטח דיסק ו -8 טרה-רוחב פס, החל מ -600 דולר כל אחד חודש.

11 אפשרויות VPS בענן מנוהלות גם הן באופן מלא, עם הרבה מאותן תוספות מנוהלות: גיבויים מרחוק מוסיפים 5 דולר בכל חודש, ואפשרות לוח הבקרה עולה 10 דולר נוספים לחודש. הרובד הנמוך ביותר שלהם, CVPS1, מעניק ללקוחות 2 ליבות, זיכרון 768MB, שטח דיסק של 15 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 600 ג’יגה-בייט, החל מ -60 דולר בכל חודש. הרובד הגבוה ביותר, CVPS11, כולל 16 ליבות, זיכרון של 20 ג’יגה-בייט, שטח דיסק של 400 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 7 טרה-בייט, ומתחיל ב -1,490 דולר בכל חודש..

האם Site5 מציע תוכניות משווקים?

ל- Site5 שלוש תוכניות אירוח למשווקים, שמתחילות מ- 23.95 $ לחודש, וכוללות שלוש כתובות IP, cPanel / WHM, שרתי שמות DNS מותאמים אישית, תוכנת חיוב וגיבויים, כמו גם שטח דיסק של 50 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 500GB בכל חודש. הרמה הגבוהה ביותר עולה 49.95 $ בכל חודש עבור אותן תכונות, אך מספק שטח דיסק של 120 ג’יגה-בייט ורוחב פס 1000GB.

CloudOne, אפשרות אירוח למשווקי ענן, עולה 50 $ בכל חודש וכוללת שטח דיסק של 50 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 500 ג’יגה-בייט, יחד עם אותם תכונות כמו תוכניות שאינן בענן..

של אתר 5 hostPro תוכנית אירוח משותפת מעניקה לך גם אפשרות לנהל דומיינים מרובים מחשבון אחד, שיכול לשמש גם כחשבון משווק לייט אם אתה נמצא בתקציב..

ספר לי על הערבות להחזר הכסף של Site5.

אתר 5 מציע התחייבות להחזר כספי של 45 יום, עם החזר כספי מלא באתר האינטרנט המשותף שלהם ואירוח ענן משותף, כמו גם אירוח ענן המשווקים והמשווקים. הם לא מבטיחים שום תפס או הודעה מתקדמת. כל התוכניות של VPS, כולל מנוהל, לא מנוהל וענן, מגיעות עם אחריות למשך 15 יום הכסף. האחריות אינה חלה על רישום, העברה וחידוש של שמות דומיינים, ומתחילה בעת הפעלת החשבון.

Site5 מציע גם אחריות לזמן פעולה של 99.9 אחוזים, וייתן זיכוי שנקבע לפי פרופיל עבור שרתים ייעודיים משותפים, משווקים, ייעודיים למחצה, מנוהלים למחצה, מנוהלים ומנוהלים, עם זיכוי של 100 אחוז עבור חשבוניות עתידיות עבור כל פחות מ- 95 אחוז זמן עבודה. אפשרויות הענן שלהם (VPS משותפת, משווקת ומנוהלת) מגיעות עם אחריות לזמן הפעולה של 99.99 אחוז, ועם כל פחות מ- 99.5 אחוז Uptime, הלקוחות יכולים לקבל זיכוי של 100 אחוז בפרופיל.

בנוסף, נקודות זיכוי לכל אירוע ניתנות ללקוחות שחיכו יותר משש שעות לתגובה לתמיכה טכנית. בממוצע, התגובות ניתנות תוך דקות, אך אם כרטיס זה יימשך יותר משש שעות, הלקוחות יכולים לבקש זיכוי בסך $ 1 לכרטיס.

עוד באתר Site5.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector