ביקורות על WebHostingPad – מחפש את מארח האינטרנט הזול ביותר?

Contents

מה זה WebHostingPad?

WebHostingPad הוקמה בשנת 2005 ומשווקת למנהלי אתרים מתוקצבים, כמו סטארט-אפים או בעלי עסקים קטנים, ומחפשים ספק אירוח בעל עלות נמוכה במיוחד. WebHostingPad הוא אחד המארחים הזולים ביותר בשוק.


כמה טוב אירוח WebHostingPad?

תמחור WebHostingPad נמוך, כאשר התוכנית הבסיסית ביותר שלהם מתחילה בפחות משני דולר לחודש. ובמחירים נמוכים כל כך, אתה מקבל את מה שאתה משלם עבור השירותים שלהם. WebHostingPad מכסה את הצרכים הבסיסיים שלך, כגון אירוח וורדפרס, דוא”ל ותכונות אבטחה. אבל אתה תהיה הזוי אם היית מצפה שהם יעלו מעבר להגן על הנתונים שלך או יהפכו את החוויה שלך באמת יוצאת דופן במחיר כה זול. אז האם ההרשמה ל- WebHostingPad היא אסון שממתין לקרות, או שזה מהלך חכם למנהל אתרים בתקציב? אנו אומרים, זה קצת משני הדברים.

ראו האתר הרשמי ביקורות על WebHostingPad 2.8 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (2 הצבעות) יתרונות

 1. כנראה מארח האינטרנט הזול ביותר שיש
 2. אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
 3. לקוחות נאמנים מבחינה היסטורית

חסרונות

 1. דרך מתחת לזמן הממוצע & מהירות
 2. מגבה רק את הנתונים שלך "שיקול דעת"
 3. אין החזר כספי אם אתה מבטל לאחר תקופת החזר של 30 יום
 4. שירות לקוחות אינו מהמם

סיכום אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו. קשה להתלונן הרבה כשאתה מוציא פחות מ- 2 $ לחודש. אך האם WebHostingPad הוא מציאה מוחלטת, או שמא מדובר באסון מעוטר דק? המשך לקרוא כדי להחליט מה זה יכול להיות עבורך. תמיכה 2.5 מהירות 3 תכונות 3 ערך 3 שקיפות 2.5

סקירת האירוח הרשמית שלנו בנושא WebHostingPad

אם אתה קורא סקירה זו, אתה כנראה נמשך ל- WebHostingPad בגלל התמחור הנמוך להפליא שלהם. אז כנראה שאלתך היא, האם זה טוב מכדי להיות אמיתי? התפקיד שלנו עם סקירת WebHostingPad זו הוא לנהל את הציפיות שלך.

התכונות הטובות ביותר של אירוח WebHostingPad

יש למעשה כמה סיבות די משכנעות להירשם ל- WebHostingPad. הם אינם המארח הטוב ביותר בכל קטגוריית פיצ’רים, אבל במחיר החבילה באמת לא רעה. ראו את המחיר הנמוך כקשור בצורה בלתי ניתנת לביצוע עם כל היבט של השירות שלהם, ואתם עשויים למצוא כמה הפתעות נעימות. אבל ראשית, בוא נדבר על תמחור WebHostingPad …

תמחור WebHostingPad הוא משתלם במיוחד

סלח לנו אם זה מרגיש שאנחנו מכים סוס מת בשלב זה, אבל WebHostingPad מאוד זול. לא תמצא שירות אירוח אתרים זול יותר ב- WebHostingPad. למעשה, הם כל כך זולים שהם מפרסמים בעמוד הבית זה שאתה לא מקבל את מה שאתה משלם עליו – אתה מקבל יותר ממה שאתה משלם עבורו. במחיר של 1.99 $ לחודש עבור החבילה הבסיסית ביותר שלהם, אנו מאתגרים למצוא שירות אירוח אתרים זול יותר. אנו מוכנים להמר שהמחירים הנמוכים הם שהפכו אותך מלכתחילה ל- WebHostingPad.

לקוחות נאמנים מבחינה היסטורית

ל- WebHostingPad שיעור תחלופה נמוך מאוד. רוב הלקוחות שלהם נמצאים איתם זמן רב מאוד. זו אולי אחת הסיבות לכך שהם כל כך נוחים – הם לא צריכים להתמודד עם פתיחת וסגירת חשבונות כל הזמן. הם פותחים יותר חשבונות מכפי שהם סוגרים. יש להם מעל 75,000 לקוחות קבועים. זה בעצם אומר לא מעט, בהתחשב בכך שהם פתחו את דלתותיהם בשנת 2005. הם היו פתוחים כבר 11 שנים, מה שאומר שאם מודדים את הצמיחה שלהם בקצב ליניארי, הם צברו למעלה מ 6000 לקוחות בשנה – כל שנה מאז הם נפתחו.

תוכניות WebHostingPad כוללות cPanel

העובדה שיש להם יכולת סטנדרטית בתעשייה זו בעלות כה נמוכה היא יתרון עצום. האפשרות cPanel בהישג ידך מאפשרת מעבר מהיר, קל ומוכר למי שמחפש לקצץ בעלויות מהאתר האינטרנט הישן והפרמיום יותר שלו. cPanel הוא אמין, יש לו אפשרות להציע התקנה בלחיצה אחת (עם הסקריפטים הנכונים), ועובד בצורה חלקה עם WordPress. אפילו כמה מארחים סופר יקרים ומנוהלים בבוטיק כמו Rackspace אינם מציעים cPanel.

אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום

זה תמיד דבר נחמד לראות חברה המציעה ערבות להחזר כספי של 30 יום. למרות שזה תקני, חברות מסוימות לא מציעות זאת. אם אתה מסתכל על בסיס הלקוחות שלהם – בסיס הלקוחות ההולך וגדל שלהם – לקוחות שדורשים החזרים הם כנראה מעטים ורחוקים בין לבין. אולי בגלל שפחות משני דולרים בחודש, למה לטרוח לבטל?

אבטחה בדרגה צבאית תקנית

זהו מצב הונאה מתסכל וגבולי, שחברות אירוח כה רבות גובות תשלום בכדי לספק אבטחה בסיסית לנתונים שלך. זה נכון בדרך כלל לגבי חברות אירוח אתרים תקציביות, אך לא WebHostingPad. בעזרת תוכניות הוורדפרס שלהם תקבלו סורק תוכנות זדוניות אוטומטי והסגר והסרת תוכנות זדוניות.

תמיכה ב- WebHostingPad אינה רעה למחצה!

הופתענו לטובה לגלות שתמיכה ב- WebHostingPad מוצעת באמצעות צ’אט חי. שמחנו עוד יותר לגלות שהם ענו לשאלות שלנו תוך פחות מדקה. ושוב שמחנו כשהתגובות המהירות שקיבלנו היו די מועילות. עם זאת, אנו לא נטען בשום דרך כי התמיכה ב- WebHostingPad היא מעולה, ממוצעת בלבד. תמיכה 24/7 היא הטענה שלהם, אבל קשה להם להגיע הרבה יותר במהלך שעות החופשה. וכאשר השרתים שלהם יורדים (נרחיב על כך בהמשך), להגיע אליהם כמעט בלתי אפשרי. הם אינם SiteGround, זה בטוח. אך לעומת המחיר, התמיכה ב- WebHostingPad טובה בהרבה ממה שציפינו.

חסרונות של אירוח WebHostingPad

ישנם כמה תסכולים גדולים עם WebHostingPad שלמרות המחירים הנמוכים ברצינות, עשויים להיות פורצי עסקאות עבור משתמשים רבים פוטנציאליים..

כמה מזמני הטעינה האיטיים ביותר שראינו אי פעם

בממוצע, עמודים שמתארחים ב- WebHostingPad נדרשים לטעון זמן כפליים מספקי אירוח אחרים. זה מטריד מאוד כשאתה מחשיב את זה כמעט מחצית משתמשי אינטרנט יקפצו מעמוד שנדרש לטעון יותר משתי שניות. אם אתה מנסה לייצר רווח מהאתר שלך, אירוח באמצעות WebHostingPad עלול לשבש באופן דרמטי את שיעורי ההמרה שלך. במקרה כזה, אנו ממליצים ללא סייג ללכת עם מארח אינטרנט מהיר יותר ויותר איכותי. אתה יכול לשלם קצת יותר, אבל אתה יותר מאשר לפצות על זה עם מבקרים באתר שלא יקפצו. לקבלת המהירות הטובה ביותר בשוק אירוח אתרים, בדוק את A2 Hosting.

Uptime הוא תהום – אחריות Uptime היא חסרת ערך

WebHostingPad מבטיח אחריות לזמן פעולה של 99%. זה נשמע כמו ערובה איתנה עד שתבצע את המתמטיקה ותבינו שאחוז אחוז מההשבתה מתרגם ליותר מ 87 שעות השבתה בכל שנה, או בערך 7 שעות בכל חודש. כדי להחמיר את המצב, WebHostingPad יפצה אותך רק בצורה של חודש שירות בחינם לכל 8 שעות השבתה מעבר לערבות 99% שלהם. זה אומר שאתר האינטרנט שלך צריך להיות מושבת במשך 15 שעות בחודש לפני שתחזיר כסף. קשה לבלום את המספר הזה כשאתה מחשיב שספקי תקציב רבים אחרים חווים לעתים קרובות רק 8 שעות השבתה לאורך השנה כולה.

אם אתה תלוי בכך שהאתר שלך יהיה נגיש בשבילך להרוויח כסף, כמו עבור עסק בתחום המסחר האלקטרוני, כדאי מאוד לשלם עבור ספק שירות עם זמן uptime טוב יותר. עדיף, בחר אחד שיפצה אותך ברגע שהם יטבלו מתחת לערבות שלהם, ולא 8 שעות של זמן השבתה אחר כך. דולר וחצי נוספים לחודש עשויים להשיג שיא מסלול של 99.99% עם זמן השירות HostGator.

תחום “חינם” מגיע עם המון אזהרות

כמו ספקי אירוח רבים, WebHostingPad ישליך שם תחום בחינם עם ההרשמה. אבל יש המון מיתרים המחוברים להוביל אותנו לייעוץ נגד ניצול הקידום הזה. ראשית, עליכם להשתמש בקוד קופון, וקוד זה מבטל כל קידום אחר שתרצו להחיל. שנית, שם הדומיין הוא בחינם למשך שנה בלבד. לאחר שנת השירות הראשונה, תצטרך לשלם דמי רישום רישום שנתי חוזרים ונשנים של כ 15 $. בהתחשב בכך שניתן לרכוש את מרבית שמות הדומיינים רק פעם אחת בפחות מ- $ 15, שם התחום “בחינם” אינו באמת מציאה כלל. אם ברצונך להשתמש ב- WebHostingPad, אנו ממליצים להשתמש בקופון אחר ולקנות את שם הדומיין שלך במקום אחר. תחסוך יותר כסף בטווח הרחוק.

נתונים מגובים רק לפי “שיקול דעתם”

גיבויים בחינם של הנתונים שלך נשמעים נהדר, נכון? אבל קרא מקרוב:

WebHostingPad, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, ייקח גיבויים שבועיים של חשבונות הלקוח, עד וכולל 1GB של קבצי אתר בלבד. גיבוי זה אינו כולל כתובות דוא”ל, חשבונות דוא”ל, מסדי נתונים, או כל דבר שאינו קבצי אתרים. כל חשבון שהוא גדול מ- 1GB לא ייכלל בשירותי גיבוי אוטומטיים המסופקים על ידי WebHostingPad. במקרה שלקוח דורש שחזור גיבוי, WebHostingPad עשוי לגבות דמי שירות שחזור גיבוי חד פעמי בסך 39.95 $..

בהשכרה משפטית, בהתחלה אולי לא נראה עד כמה זה גרוע בעסקה. “שיקול הדעת הבלעדי” שלהם אומר שאתה לא יכול לגבות ידנית את האתר שלך אם היית, למשל, מעצב אותו מחדש. יתר על כן, 1GB של קבצים הוא זעיר ומוגבל רק לקבצי אתרים, כלומר אתה עלול לאבד את כל הודעות הדוא”ל והמידע שלך. העבר על 1GB של קבצים והאתר שלך לעולם לא יגובה. ולבסוף, אם אי פעם תזדקק לגיבוי משוחזר, תצטרך מזלג מעל 40 $ וזה אפילו לא ישחזר את הדוא”ל שלך.

כאב ראש מסוג זה נראה שכיח יחסית בקרב מארחי המציאה. GoDaddy המתחרה, למשל, קריפי באופן דומה בתדירות הגיבוי שלהם וגם יגבה מכם דמי מופקע כדי לשחזר את האתר שלכם. אם אתה מתכנן לשמור מידע רב על האתר שלך, בצע את המחקר לפני שתבחר את המארח שלך.

מדיניות העברה מגבלת

WebHostingPad מפרסם העברות נתונים בחינם ללקוחות המעוניינים להעביר את אתר האינטרנט שלהם לשירותיהם. אך למען האמת, זה בחינם רק לאתרים עם כמות קטנה יחסית של נתונים: 2GB. וכמו בגיבוי, העברה זו לא תכלול דוא”ל, כתובות FTP, תת-דומיינים או כל תחומי addon שעשויים להיות לך..

שורה תחתונה

זה מטבעם של אנשים רבים לנסוע באופן אוטומטי לעבר האופציה הזולה ביותר שיש. ואם המחירים הנמוכים הם בראש סדר העדיפויות שלך בחיפוש אחר מארח אתרים, WebHostingPad הוא למעשה ערך טוב למדי למחיר הנמוך הזה. אבל עבור מנהלי אתרים שמתעדפים מהירות, זמן עבודה או גיבויים, WebHostingPad רק יגרום לתסכול. לשלם אפילו דולר יותר לחודש במקום אחר יחסוך לאנשים אלה המון צער.

הצג תכונות נוספות

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy

שאלות נפוצות בנושא WebHostingPad

מתי התחיל WebHostingPad, ומה הערכים שלהם?

WebHostingPad הוקמה בשנת 2005 באילינוי על ידי מנהיגים בתעשייה וותיקים שרצו לספק אירוח אמין ובמחיר סביר. החברה שמה עדיפות גבוהה לשביעות רצון הלקוחות, ומציעה ללקוחות בדיוק את מה שהם צריכים כדי שלא יצטרכו לשלם עבור שירותים שהם לא רוצים. להחזיק מספר אישורים, אימות ואישורים מכמה מהחברות הבולטות בביקורת באינטרנט. WebHostingPad מבטיח שירות מעולה במחירים נוחים.

איזה תוכניות אירוח משותפות מציעה WebHostingPad?

כל התוכניות של WebHostingPad כוללות את היתרונות הבלתי מוגבלים הבאים:

 • שטח אירוח
 • רוחב הפס
 • חשבונות אימייל
 • חשבונות FTP
 • Addon ותת-דומיינים
 • מסדי נתונים של MySQL

הם גם מציעים ללקוחותיהם רישום תחום או העברה בחינם, כמו גם בניית אתרים, cPanel. תקבל גם סריקת אבטחה מתקדמת ורישום במדריך עסקי.

לחברה שתי תוכניות משותפות שונות, תוכנית הכוח ותוכנית הכוח פלוס. ההבדל הגדול ביותר בין שניים הוא כמה תכונות נוספות הנוספות ב- Power Plan Plus, הכוללות מסנן דואר זבל מתקדם, אישור SSL בחינם, גישה ל- SSH וסטטיסטיקות אינטרנט מתקדמות..

התמחור מבוסס על אורך השירותים שלך, כאשר שנה של תוכנית הכוח מגיעה ל- $ 3.99 לחודש, ושנה מתוכנית Power Plus בעלת $ 6.99 לחודש. אם תבחר להירשם לשלוש עד חמש שנים ברמת תוכנית הכוח, תשלם 1.99 דולר לחודש; עלות ה- Power Plan Plus יורדת לשפל של 3.99 $ לחודש עבור לקוחות שנרשמים לארבע או חמש שנות שירות.

האם WebHostingPad מציע תוכניות מפיץ או VPS?

ל- WebHostingPad יש שש תוכניות שונות למי שמעוניין בתוכנית משווק / VPS. השרתים הפרטיים הווירטואליים שלהם מופעלים באמצעות VPSDepot, המאפשרת אותה פונקציונליות ללא אותן עלויות כמו שרתים ייעודיים טיפוסיים.

תוכנית המתחילים שלהם, שמתחילה ב -29.95 דולר לחודש במשך שישה חודשים, מעניקה לך שטח דיסק של 20 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 100 ג’יגה-בייט, ו- 1GB RAM. לקוחות מקבלים כתובת IP אחת, ומעבד .5 CORE.

הרמה השלישית, תוכנית הפרימיום, מספקת שטח דיסק של 160 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 1 טרה-בתים, ו -4 GB זיכרון RAM, תמורת 49.95 דולר לחודש לתכנית של שישה חודשים. תקבל גם שלוש כתובות IP ו -2 מעבד CORES.

הרמה הגבוהה ביותר שלהם, התוכנית המנוהלת, עולה 99.95 דולר לחודש למשך שישה חודשי שירות, ומעניקה לך שלוש כתובות IP, 3 מעבד CORES ורמת האחסון הגבוהה ביותר: שטח דיסק של 300 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 3 טרה-בייט ו- 8GB RAM.

ישנן תוכניות בין אלה המאפשרות לך למצוא את המפרט הדרוש לך. כל חשבון VPS כולל תכונות רבות בחינם, כמו:

 • cPanel / WHM
 • Softaculous
 • להכין
 • העברת אתר
 • חומת אש
 • חשבון משווק

כל חשבונות ה- VPS מציעים גם חשבונות cPanel ללא הגבלה, תחומים ותת-דומיינים, חשבונות דוא”ל ושליחה, חשבונות FTP ומסדי נתונים MySQL..

איך מארחים WebHostingPad וורדפרס?

תוכניות וורדפרס של החברה כוללות העברה בחינם, סריקות והסרה של תוכנות זדוניות אוטומטיות, כמו גם חשבונות דואר אלקטרוני בלתי מוגבלים, דומיינים חונים, ושטח אחסון.

התוכניות של וורדפרס נועדו לעזור למשתמשים בוורדפרס בכל היכולות, וכוללות מגוון שיפורי מהירות, כמו ביצועים בענן לינוקס, אחסון SSD ו- CDN Global. התוכנית הבסיסית, עם cPanel מעוצבת סביב וורדפרס, מתחילה ב -2.99 דולר לחודש.

התוכנית הבסיסית נותנת ללקוחות חמישה אתרים, עם כוח מחשוב 1x.

התוכנית האמצעית, WP Pro, שעולה 3,99 דולר לחודש, כוללת 10 אתרים, 2x כוח מחשוב, והיא כוללת גם גיבויים אוטומטיים בחינם.

תכנית אירוח הוורדפרס הגבוהה ביותר של WebHostingPad, WP Premium, כוללת בחינם תעודת SSL, גיבויים אוטומטיים וגיבויים בחינם, עזרה של מומחי וורדפרס ו -25 אתרים בעלי כוח מחשוב 3x. תוכנית זו מתחילה ב -5.99 דולר לחודש.

האם יש ל- WebHostingPad ערבות לזמן פעולה?

ל- WebHostingPad ערבות של 99% זמן פעולה, אך תפצה את הלקוחות רק על כל 8 שעות השבתה מעבר לתעריף המובטח.

מה המשמעות של שטח דיסק בלתי מוגבל עבורי?

WebHostingPad מציע לכל חשבונות האירוח רוחב פס בלתי מוגבל ושטח דיסק, אך מגדיל את השטח הדרוש בשלבים. כל חשבון מתחיל במגבלה הן לשטח הדיסק והן לרוחב הפס, אך ככל שהאתרים זקוקים לגידול, בקשת דואר אלקטרוני פשוטה ל- WebHostingPad היא כל מה שצריך כדי להרחיב את שניהם. בגלל מערכת זו החברה מסוגלת לייעל את פעולת השרת, מכיוון שרק השטח הדרוש הוא מה שמשתמש בה. כתוצאה מכך השירות ללקוחות מהיר ויעיל יותר.

לפני שהחברה תגדיל את רוחב הפס או שטח הדיסק, הם דורשים להשתמש במכסה הנוכחית לחלוטין, ובעל אתר האינטרנט יעמוד בתנאים וההגבלות של WebHostingPad..

כיצד WebHostingPad נשאר עדכני?

החברה מספקת בלוג של חברות שמדגיש פיסות מידע רבות ושונות שלקוחות ומשתמשים ימצאו בהם מעניינים, החל מדיון באגים ודרכים לתקן אותם, דרכים להגדיל את האבטחה ודיבורים על שינויים ועדכונים של החברה, כולל רמות שונות של תגמולים ותגובות לצרכי הלקוח.

מנהיגות נקטה לאחרונה צעדים כדי להתמודד עם כמה מהדאגות הגדולות ביותר של הלקוחות שלהם, אך לא רק הציבו סקר כדי לבדוק כמה מנהלי חשבון אימות ירצו בחשבונותיהם, אלא גם מבצעים עדכונים למערכת שלהם.

 • מערכת חיוב מעודכנת: המערכת עוצבה מחדש כדי להגדיל את הפונקציונליות ולהפוך את ניהול החשבונות המתארחים לקלים עוד יותר לניהול.
 • בונה אתרים ב- Weebly: WebHostingPad עובדת על שותפות עם Weebly שתאפשר ללקוחות גישה למערכת בנייה קלה לשימוש..
 • עדכוני cPanel: בזמן שהחלפת הנושאים הנוכחיים של cPanel לנושא פנס נייר היא דרישה להפעלה נאותה, הם גם מראים ללקוחות כיצד עור רטרו גורם לממשק ה- cPanel החדש ביותר להיות דומה יותר לממשק x3.
 • שרתים מעודכנים: כל השרתים משודרגים לגירסה החדשה והיציבה של CentOS, התחייבות גדולה שתביא לחוויה טובה עוד יותר עבור הלקוחות..
כיצד WebHostingPad מתחזק את השרתים שלהם?

מרכז הנתונים N + 1 נמצא בשיקגו, ומציע אבטחה באתר 24/7, כמו גם מערכות אוורור HVAC. הם מגבים את מרכז הנתונים כל שבוע, אך מציעים גם גיבויים תכופים יותר על בסיס תוכנית האירוח שנבחרה. הגיבוי השבועי כולל חשבונות ועד 1 ג’יגה-בתים של קבצי אתר, ואינו כולל כתובות דואר אלקטרוני, חשבונות דואר אלקטרוני, מסדי נתונים או קבצים שאינם באתר. חשבונות הגדולים מ- 1GB אינם כלולים בגיבוי השבועי, אך החברה מציעה שחזור גיבוי חד פעמי תמורת תשלום. הם מציעים גם שירות גיבוי לפי דרישה בתשלום נוסף.

אם תהיה הפסקת חשמל, WebHostingPad שומר על דלק גנרטור שישמור על האתרים שלך במצב פועל.

איזה תמיכה מציעה WebHostingPad?

תוכנית שירות הלקוחות 24 שעות ביממה של החברה מכסה את צרכי השירות הבאים:

 • שירותים מבוססי אינטרנט, כמו FTP, SSH, cPanel, דואר אלקטרוני, MySQL ו- php. הם יבטיחו כי השירותים יפעלו כרגיל ויבדקו אם הלקוחות מאמינים שיש בעיה.
 • ניהול שרתים יכלול תחזוקה, אבטחה ותצורה של כל התוכנות השוכנות בשרתים שלהם, כולל Apache, MySQL ו- php.
 • שמירה על חומרה עם פיקוח ותיקונים שוטפים לפי הצורך
 • התקנת סקריפט לסקריפטים של צד שלישי, שאינה כוללת תמיכה, מידע על שימוש, תכונות, יישומי פלאגין או התאמה אישית..
 • גיבוי נתונים אינו מבטיח זמינות של נתונים שאבדו מגיבויים רגילים. הלקוחות צריכים להיות בטוחים שהם מתחזקים באופן קבוע גיבויים עדכניים.
 • תצורת דואר אלקטרוני בסיסית וחיבור FTP בסיסי

הלקוחות אחראים על היסודות באינטרנט, כמו גם על רישום שמות הדומיין שלהם והפעלת כל הסקריפטים והיישומים..

הם מציעים צ’אט חי, דואר אלקטרוני ותמיכה טלפונית, כמו גם דלפק עזרה המאפשר לך להגיש כרטיס תמיכה. החברה מחזיקה בסיס נתונים עם שאלות על מגוון רחב של נושאים תפעוליים, כמו גם מענה לתגובות בדף הפייסבוק ובחשבון הטוויטר..

מה אם WebHostingPad לא בשבילי?

החברה מציעה התחייבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום ללקוחות חדשים, עם הודעה מוקדמת מינימלית לשלושה ימים לפני הביטול.

ביטול VPS חייב להיעשות תוך חמישה ימים, וכולל רק את הכסף ששולם עבור שירותי אירוח; שירותים אחרים, כגון רישיונות, בוני אתרים או כתובות IP אינם כלולים.

WebHostingPad הוא אפשרות אידיאלית עבור לקוח המחפש שירות בעל עצמות חשמליות בעלות נמוכה לאירוח משותף ו- VPS. באופן אידיאלי, ללקוחות יהיה ידע עובד ביסודות האינטרנט והמחשבים, אך תמיכת הלקוחות של החברה יכולה לעזור במצבים נפוצים רבים

עוד באתר WebHostingPad.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map