המדריך האולטימטיבי להעברת אירוח מארח אתרים – השווה מחירים ותכניות – מאי 2020

שמירה על נוכחות באינטרנט היא חלק חיוני מהפעילות העסקית שלך. אתר האינטרנט שלך משמש כייצוג וירטואלי של המותג שלך ועובד להגדיל את הידע שיש ללקוחות שלך ולקוחות פוטנציאליים לגבי היתרונות שאתה מספק להם. ככל שהעסק שלך גדל, צרכי אירוח האינטרנט שלך עשויים להשתנות בתהליך. העברת אתר למארח חדש אינה קלה כמו פשוט לארוז כמה ארגזים ולהעמיס משאית זזה.


בעולם הווירטואלי, ישנם כמה צעדים שעליך לבצע כדי להעביר את האתר שלך משירות אירוח אחד למשנהו. המטרה הסופית היא שלא תהיה שום השבתה בה לקוחות ולקוחות פוטנציאליים אינם יכולים לגשת לאתר שלך בתהליך. על ידי ביצוע הצעדים האלה, אתה אמור להיות מסוגל לבצע משימה זו מבלי שהעולם הווירטואלי יבחין בשינוי.

 1. מצא ספק מארח אתרים

אירוח אתרים הוא שירות המאפשר לעסק שלך אתר אינטרנט שנגיש לכל מי שיש לו חיבור לאינטרנט. לכן, ספק מארח אתרים הוא החברה שנותנת לך מקום במאגר המידע שלהם כדי להחנות את הקבצים הדרושים להפעלת האתר שלך. בחירת ספק מארח אתרים אינה החלטה שעליך לקחת בקלילות. להלן מספר דברים שכדאי לזכור כשמחפשים ספק מארח אתרים.

 • התאמה של מערכת הפעלה

אחד האלמנטים החשובים ביותר שעליך לחפש אצל ספק אירוח אתרים חדש הוא מערכת ההפעלה הקיימת. עליכם להבטיח שזו אותה מערכת בה משתמש ספק שירותי אירוח אתרים הישן. שמירה על אותה מערכת הפעלה עוזרת לייעל את תהליך ההעברה מבלי לגרום להפרעות בשירות.

מרבית האירוח נמצא בשרת לינוקס, ורוב המארחים הגדולים מארחים אוטומטית במערכת הפעלה זו. עם זאת ישנם מארחים שמשתמשים ב- Windows בשרתים שלהם, אז חפשו אחר אי התאמה זו בעת ביצוע מתג. רוב המארחים נמצאים ב- Linux, אך שימו לב.

 • תמיכה טכנית אמינה

תחזוקה של אתר קלה למדי לאחר סיום ההתקנה הראשונית והאתר פועל בצורה חלקה. יהיו מקרים בהם תצטרך לבצע עדכונים למידע התוכן או לדפים הקיימים באתר שלך.

אמנם עדכון ושמירה על התוכן וקוד החזית של האתר שלך הוא דבר אחד, שמירה על השרת ועל בסיסי הנתונים זה דבר אחר. עברתי את הכאב של מחיקה בטעות של מסד הנתונים של אתר הוורדפרס שלי והייתי צריך לעבוד בצמוד עם חברת האירוח כדי לשחזר אותו. באופן דומה, באפשרותך להוסיף בשוגג תוספים או תוספים מיושנים לאתר וורדפרס או מג’נטו המיושנים שלך הגורמים לשגיאת מסד נתונים או חזית קדמית שלא תוכל לתקן בעצמך. פיתרון הבעיה ככל הנראה ייקח יותר ידע טכני מכפי שיש ברשותך. אם אתה מנסה לפתור את עצמך, זה יכול לקחת שעות או ימים, בעוד שצוות תמיכה טוב באירוח כמו הצוות ב- Siteground יכול לתקן את זה תוך דקות. כשזה יקרה, תרצה שספק מארח אתרים עם תמיכה טכנית אמינה במקום. היכולת להגיע לתמיכה טכנית באמצעות צ’אט חי, דואר אלקטרוני או טלפון זה מציל חיים.

 • זמינות שטח דיסק

אתר האינטרנט שלך דורש כמות משמעותית של שטח דיסק כדי שהקבצים ומרכיבים חיוניים אחרים יוכלו לתפקד מאחורי הקלעים. למרות שאתה אולי לא ממש מבין איך הכל עובד, עליך לבחור ספק מארח אתרים שמציע אותה כמות שטח דיסק כמו הספק הנוכחי שלך. אינך יכול להעביר את האתר לחשבון ספק עם פחות שטח דיסק פנוי. פעולה זו תביא לכך שהאתר שלך לא יתפקד כראוי, מה שעלול לגרום לאתר שלך לסבול מהשבתה. זה מונע מהלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שלך גישה לאתר שלך עד שתפתור את הבעיה.

אפילו אם ספק אירוח אתרים מציע כמות נדיבה של שטח דיסק, עדיין יש כמה גטאות נסתרות שהם לא מספרים לך עליהן מלפנים. לדוגמה, גם אם מארח מציע שטח דיסק של 30 ג’יגה-בתים, הם רבים דורשים כמות מסוימת של זה כדי להיות זמינה בכל עת מסיבות ביצועים..

פריט נוסף עם האותיות הקטנות הוא inodes. הקודים הם “מסד נתונים של כל פרטי הקבצים למעט תוכן הקובץ ושם הקובץ”. זה קצת פריט מתקדם, אבל מארח טוב יכול לעזור לכם לנקות או לנהל אותם. הם מרכיב נסתר באירוח אתרים שלא מדברים עליו לעתים קרובות מדי.

 • זמינות העברת נתונים

שטח נתוני אתר עובד באותו אופן כמו שטח דיסק. האתר שלך מכיל מספר מסוים של קבצי נתונים כדי לפעול כראוי. כשאתה מסתכל על ספקי אירוח אתרים פוטנציאליים, שימי לב לכמות הזמינות להעברת נתונים שהספק החדש נותן לך. אתה צריך להיות מסוגל להעביר את כל האתר שלך מבלי שנגמר לו שטח ההעברה.

חלק מהמארחים יציעו העברות ללא הגבלה, חלקם יתנו את זה. היזהר אחר ההבדל בתכונות בין מארחים, מכיוון שלעיתים קרובות אחת תגביל אותך על תכונה אחת אך לא את השנייה.

 • הגדרת בסיס נתונים

הידיעה באיזה סוג מסד נתונים משתמש ספק מארח אתרים פוטנציאלי חיוני כדי לזהות האם זה יתאים לאתר שלך או לא. רוב ספקי האינטרנט המארחים משתמשים בבסיסי נתונים של MS SQL הפועלים בתוכנות הפעלה של Windows. ספקים הפועלים בתוכנית הפעלה בסיסית של Linux ישתמשו בבסיסי נתונים של MySQL.

MySQL פופולרי מאוד ורוב אם לא כל מפתחי האתרים יידעו להשתמש בבסיס הנתונים. שימו לב לכך לפני שתעבירו מארחים כדי לוודא שאין שם בעיות.

 • שפת תסריט

שפת סקריפט היא שיטה לתכנות תקשורת בה משתמש האתר שלך לביצוע המשימות השונות הנדרשות להפעלה תקינה. זה משהו שקורה מאחורי הקלעים ודורש הבנה בסיסית, במקרה הטוב, מצידך.

עליך להיות מודע לסוג שפת הסקריפט שבה האתר שלך משתמש כרגע. אם האתר שלך דורש דרישת שפת סקריפט מיוחדת, כגון PHP, CGI או ASP, תרצה לבדוק עם ספק מארח אתרים חדש כדי לוודא ששפות אלה זמינות באתר זה. כישלון בכך יגרום לאתר שלך לא לתפקד כראוי ברגע שתעביר הכל לספק החדש.

היזהר באיזו תדירות המארח יעדכן את הסקריפט בשרת שלו. לדוגמה, תוספים או פלטפורמות מסוימים כמו ב- WordPress ידרשו מכם גרסה PHP אחרונה. לפעמים המארח ידרוש ממך לבקש ממנו ידנית לעדכן את ה- PHP. זה יכול לגרום למקור מתח בעתיד, כך שזהו פריט שיש להיות מודעים אליו.

 • ביצועים טובים

האתר שלך הוא רק היבט חשוב בפעילות העסקית שלך כאשר הוא פועל כראוי. ספק מארח האינטרנט שתבחר ממלא תפקיד משמעותי בכך שהוא מוודא שהשרתים בקצהם מתפקדים כראוי. כאשר אותם שרתים יורדים, האתר שלך הופך להיות בלתי נגיש על ידי לקוחות ולקוחות פוטנציאליים. קרא ביקורות של לקוחות ואתר ספקי האינטרנט המארח כדי לקבל אינדיקציה לתדירותם של השרתים שלהם. רוב הספקים יספקו אחוז מהזמן שהשרתים שלהם אמינים.

אם אתה חברה או מסחר אלקטרוני רציני שיש לך מוניטין לשמור עליו, אינך רוצה לחפש על התמחור בהיבט זה. אם למארח אין רשומת זמן טובה, עליך להימנע מהם או לתכנן פיטורים. לא כדאי להסתכן במכירות שאבדו או נזק למוניטין של המותג.

אם האתר שלך רק מתחיל או שאין לך טון נפח, זמן הפעילות לא יהיה קריטי לפעולות שלך.

 • שירות אמין

היבט מרכזי בבחירת ספק מארח אתרים הוא שירות אמין. אתה רוצה להימנע מבחירת ספק רק כדי לגלות שהם לא מספקים את התכונות והמתקנים שהם מדגישים באתר האינטרנט שלהם. ספק האינטרנט המארח שלך צריך להיות זמין ומוכן לעזור לך אם אתה צריך לפתור בעיה או סתם לשאול שאלה.

לפני שתבחר מארח חדש, עליך לעבור בערוצי שירות הלקוחות שלהם ולבחון את זמן התגובה שלהם. בדוק את צ’אט חי ותמיכה בדוא”ל שלהם. אם הם מאטים להגיב לפניות מכירות, סביר להניח שהם אטים לענות לבקשות לתמיכה בלקוחות.

 • מדרגיות

כשאתה יוצר אתר לראשונה, ייתכן שהחברה שלך עדיין נמצאת בשלב ההפעלה. בשלב זה, צרכי אירוח האינטרנט שלך הם מינימליים במקרה הטוב. עם זאת, ככל שהחברה שלך גדלה, גם צרכי האתר שלך גדלים. מסיבה זו, עליכם לבחור ספק מארח אתרים אשר יספק לכם מקום גדל לאתר שלכם. כשמסתכלים על האפשרויות הזמינות, חשבו לטווח הרחוק ותראו את השירותים עבור החבילה הגדולה ביותר שהספק מציע. מצא ספק מארח אתרים שמציע לך מדרגיות, שהוא מקום לצמוח את צרכי האתר שלך.

חברות סטארט-אפ וחברות רבות עברו ל- Amazon Web Services (AWS) בגלל יכולת הגודל המהירה שלהן. אם אתה עסק סטארט-אפ או צמיחה גבוהה, זו ללא ספק אחת התכונות החשובות ביותר שיש לקחת בחשבון, מכיוון שהיא יכולה להיות צמיחה או קיפאון עבור החברה שלך. אינך רוצה להסתכל בפני חברת אירוח שאינה מתרחשת בקנה מידה.

 • הגירה קלה לאתר

העברת אתרים היא תהליך העברת הקבצים הדיגיטליים באתר שלך ומיקום מארח מספק ספק מארח אחד לספק אחר מארח. היזהר מספק אירוח אתרים שעשוי לחייב אותך בתשלום עבור שירות זה. מרבית ספקי האינטרנט המוניטין מציעים שירות זה ללא עלות כדרך להודות לך שבחרת אותם לצורכי אירוח האתר שלך.

 • מערכת לוח בקרת משתמשים

רוב זמנך בעבודה על הקמת אתר האינטרנט שלך או עדכון התוכן והדפים מחייב את מערכת לוח הבקרה שספקי האינטרנט שלך מספקים לחשבונך. זהו תחום של ניהול אתרים שאתה צריך להכיר ולהכיר את השימוש בו. כשאתה מסתכל על ספקי אירוח אתרים פוטנציאליים, קבע אם הם משתמשים במערכת cPanel או במערכת WHM. תרצה לחפש את האפשרות התואמת את מערכת לוח הבקרה של ספק שירותי האינטרנט המארח שלך. זה יקל על הניהול של ספק חדש.

חלק מספקי אירוח כמו Rackspace ו- GoDaddy (מדור קודם) אינם משתמשים ב- cPanel אלא יש להם מערכות לוח בקרה משלהם. אם אתה כבר משתמש ב- cPanel, זה עשוי להיות כואב לבצע את המתג וללמוד ממשק חדש.

 1. אשר את בעלות הדומיין שלך

שלב מכריע להעברת האתר שלך לספק אירוח אתרים חדש הוא תחילה את הבעלות על התחום הראוי. שם תחום הוא כתובת האתר שלקוחות ולקוחות פוטנציאליים מקלידים בסרגל הדפדפן כדי להגיע לאתר שלך. עליכם לשמור על בעלות על שם תחום זה ועל כל פרטי הרישום הרלוונטיים, כגון פרטי קשר ואמצעי תשלום, על בסיס שנתי..

עם פרטי הבעלות על הדומיין שלך, עליך לקבוע אם אתה עומד להעביר את רישום הדומיין לספק האינטרנט המארח החדש שלך או לעבור לשרת שמות דומיין חדש. להלן מידע נוסף על שתי האפשרויות שיעזרו בתהליך קבלת ההחלטות שלכם.

 • העבר רישום תחום

כשאתה מעביר רישום תחום לספק אירוח אתרים חדש, אתה מעביר את כל מה שרלוונטי לשירות אירוח האתר שלך לחברה החדשה. זהו תהליך שלוקח מספר ימים של זמן עיבוד כדי להיות שלם, אם כי לרוב זה קורה תוך שעה. עליך לספק לספק האינטרנט המארח הישן את המידע הבא.

 • פרטי הקשר שלך
 • ביטול הגדרת רישום פרטית או מוגנת
 • הרשאה ליזום העברת תחום
 • מידע חדש על ספקי מארח אתרים

בסיום התהליך, ספק מארח האינטרנט הקודם שלך ישלח לך אישור אלקטרוני על השלמת ההעברה.

 • החלף שרתי שמות דומיין

החלפת שרתי שמות דומיין היא דרך קלה יותר לעקוב אחרי שאתה עובד על העברת אתר האינטרנט שלך לספק חדש של מארח אתרים. רישום הדומיין נותר ללא מגע ונשאר אצל ספק שרת הדומיינים המקורי (DNS) שלך. חברות DNS פופולריות כוללות פתרונות GoDaddy, NameCheap ו- Network. חברות אלה מפורסמות יותר בזכות היותן רושמות דומיין מאשר חברות אירוח, אם כי הן עושות את שתיהן. עם חשבון ספק האינטרנט המארח החדש שלך במקום, אתה רק צריך להפנות את שרתי שמות הדומיין מחברת האירוח הישנה לחברת אירוח האינטרנט החדשה שלך..

 1. פתח חשבון אירוח אתרים חדש

ישנם מגוון ספקי מארח אתרים הזמינים לצורכי אירוח אתרים שלך. כל אחת מהן מציעה בעצם את אותם תכונות ושירותים שאתה מקבל בעת העברת אתר האינטרנט שלך למיקומי השרת שלהם. כמה מספקי אירוח אתרים בולטים יותר כוללים את החברות הבאות.

הרשימה רק מתחילה לשרוט את פני האפשרויות של אירוח אתרים הזמינים עבורך. ערוך חיפוש אחר מארחי אתרים המספקים חברות ובדוק את כל האפשרויות, התכונות והמתקנים שכל אחד מהם מספק. מתוך רשימה זו בחר את החברה שנראית הכי מתאימה לך. הרשמה לשירות אירוח תדרוש מידע ליצירת קשר בסיסי, אמצעי תשלום, שם תחום והאם תעביר את רישום הדומיין או פשוט תעבור את שרת שמות הדומיין..

כל שירות אירוח אתרים קובע מחיר משלו כאשר הסכום האופייני הוא $ 4.95 עד $ 9.95 לחודש עבור שירותי אירוח. אם אתה חברה רצינית, אל תחפש על תכונות למחיר. אם אתה מחובר במזומן ופשוט מתחיל, זה בסדר להתחיל עם ספקים בעלות נמוכה בעלות עלות.

 1. העבר נתונים מהמארח הישן שלך

כאשר חשבון האירוח החדש שלך פעיל כעת, הגיע הזמן להתחיל להעביר את הכל מחשבון שירות אירוח האינטרנט הישן שלך. הימנע מסגירת חשבון שירות אירוח אתרים הישן שלך עד שכל הנתונים והמידע הרלוונטי שלך יועברו לשירות האירוח החדש. עם סגירת החשבון הישן שלך, ספק האירוח מוחק את כל נתוני האתר ומידע רלוונטי מהשרתים שלהם. בשלב זה, אתה מאבד גישה לכל מידע שעשוי להישאר על אותם שרתים.

אין דרך אפשרית לאחזר מידע זה לאחר המחיקה, מה שמשאיר אותך להתחיל מאפס ונזקק לבניית בסיס אתר חדש. אתה תאבד זמן גישה יקר לאתרים בזמן שאתה נמצא בתהליך בניית האתר מחדש. זמן אבוד זה שווה הכנסות שאבדו והובילו דורות מובילים שכן לקוחות ולקוחות פוטנציאליים אינם יכולים לגשת לאתר שלך בזמן שהוא לא פעיל.

עם זאת, עליכם לקחת גיבויים של האתר שלכם מדי יום, כך שאפילו בתרחיש שלמעלה תוכלו לאחזר את קבצי האתר שלכם. גבה דרך תוספים ושירותים מרובים כדי לשמור על הכל בטוח.

 1. הורד את קבצי הגיבוי שלך

לפני שתתחיל להעביר את הכל מספק אירוח אתרים הישן שלך לספק האירוח החדש שלך, עליך ליצור קובץ גיבוי של כל נתוני האתר הנוכחיים שלך. זה ייתן לך חסם הגנה אם משהו ישתבש כשאתה מתחיל בתהליך ההעברה לשירות אירוח אתרים חדש.

תהליך הגיבוי מתחיל כשאתה נכנס למערכת לוח הבקרה של המשתמש. מאותה נקודה, עליך לגשת לחלק לוח הבקרה שמכיל את התווית ‘גיבוי’ או משהו דומה. שם הקובץ המדויק ישתנה בהתאם לכל שירות אירוח אתרים בו אתה משתמש. בתוך החלק הזה אתה רוצה לבחור בתיקיה ‘public_html’ ולמצוא את האפשרות להורדת גיבויים.

כשתלחץ על הקטע ‘הורדת גיבויים’, תראה את אפשרויות הגיבוי העומדות לרשותך. אתה יכול להחליט אם להוריד את כל קבצי הגיבוי באתר שלך או קטעים של קבצי גיבוי של תת-דומיין. זהו תהליך קל יותר לך פשוט להוריד את כל קבצי הגיבוי באתר שלך בכללותם. התמקדות בקבצי תת-דומיין יוצרת את הפוטנציאל לצפייה בטעות על קובץ קריטי שאתר האינטרנט שלך זקוק לו כדי לפעול כראוי.

הורד את כל קבצי הגיבוי שלך בתבנית דחוסה שתעלה בהמשך לשרתים הקיימים באתר האינטרנט החדש שלך לספק שירותי אירוח. הימנע מפענוח הדחיסה של כל אחד מהקבצים הללו שכן הפעולה האוטומטית אותה יבצע שרת אירוח אתרים החדש שלך בעת העלאת קבצי הגיבוי שלך. עם סיום ההורדה, שמור את הקבצים במחשב שלך, התנתק ממערכת לוח הבקרה של המשתמש והמשך למערכת לוח הבקרה של המשתמש שבה משתמש אירוח האינטרנט החדש שלך..

 1. העלה את קבצי הגיבוי שלך לחשבון החדש

לאחר יצירת חשבון חדש עם ספק מארח אתרים, תקבל דוא”ל המכיל מידע ספציפי בנוגע לשירות שמות הדומיין שלך. המידע בהודעת דוא”ל זו יספק לך את שרתי שמות הדומיין ופרטי כתובת ה- IP של תוכנית האירוח שתבחר. תזדקק למידע זה כדי להעלות את קבצי הגיבוי שלך לשרתי אירוח אתרים חדשים.

תהליך העלאת קובץ הגיבוי מתחיל כשאתה נכנס למערכת לוח הבקרה של המשתמש בחשבון האירוח החדש שלך. חפש את תווית הקטע ‘גיבוי’ או משהו דומה בדף הראשי של לוח הבקרה. תחת סעיף זה, ברצונך למצוא את תיבת העלאת הקבצים לביצוע העלאת אתר גיבוי מלא. בלחיצה על כפתור זה תהיה לכם הזדמנות לאתר את קובץ הגיבוי בכונן הקשיח של המחשב ולבחור את הקובץ להעלאה..

כאשר השרת מתחיל להעלות את קבצי הגיבוי באתר שלך, תתחיל לראות עדכון סטטוס מופיע על המסך. השרת יציג מצב שורה אחר שורה כאשר כל קובץ בגיבוי שלך עובר בהצלחה למיקום השרת החדש. תהליך העלאה רגיל מכיל שני עמודים ותדע שהתהליך הושלם כאשר העמוד השני יסיים להעלות. עדכון סטטוס מוצג על המסך ומודיע לך שעכשיו אתה יכול להתחיל לעבוד על ביצוע התאמות באתר שאתה סבור שאתה נחוץ.

 1. בדוק את פונקציית מסד הנתונים

מאחר שהמערכת פועלת להעברת כל קבצי הגיבוי באתר שלך למיקום השרת החדש, היא מבטלת אוטומטית כל שם משתמש וסיסמא רלוונטיים המהווים חלק מחשבון מסד הנתונים שלי ב- SQL. מסיבה זו, תצטרך לאתר את הקטע המקביל למשתמש המשתמשים במסד הנתונים במערכת לוח הבקרה הראשי של המשתמש ולהזין מידע זה למערכת.

תצטרך גם לעדכן את שם המשתמש ומידע בסיסי אחר בקטע חשבון FTP של שרתי אירוח האינטרנט שלך. לשם כך עליכם להיכנס למסד הנתונים של חשבון FTP דרך מידע על כתובת ה- IP של האתר. לאחר מכן תוכל לבצע את כל השינויים הדרושים בשם המשתמש, הסיסמאות, הרשאות האתר ומידע רלוונטי אחר. הקפד לשמור את השינויים שלך לפני שאתה יוצא מחלק זה של מערכת לוח הבקרה. השינויים שתבצע בחלק זה של התהליך הם חיוניים לרכיבי הפעולה מאחורי הקלעים באתר האינטרנט שלך.

 1. החלף את שרתי שמות הדומיין שלך

כאשר המידע שמאחורי הקלעים פועל כראוי, כעת עליכם להתמקד בהצגת מידע על אתרי אינטרנט שרואים לקוחות ולקוחות פוטנציאליים כאשר הם מגיעים לדף הבית של האתר שלכם. עבור חלק זה של תהליך ההעברה, תשנה את המיקום של שרתי שמות הדומיין שלך. התהליך מתחיל כשאתה מתחבר ללוח הבקרה של הרישום בחשבון ספק שירותי אירוח אתרים שלך.

אתה מחפש את הקטע ‘שרתי שמות דומיין’ או משהו עם שם דומה. המידע שתראה בסעיף זה ייראה דומה למידע זה.

 • Old-Webhost.com
 • Old-Webhost.com

תחליף מידע זה במידע על שרת שמות הדומיין עבור חשבון האירוח החדש שלך באתר. המידע החלופי לתהליך זה נמצא בדוא”ל האישור שאתה מקבל עם פתיחת חשבון שירות אירוח אתרים חדש אצל הספק החדש. בצע את השינויים על ידי החלפת החלק ‘old-webhost.com’ בנתוני שרת שמות הדומיין במידע החדש-webhost.com. בסיום, תוכלו לשמור את השינויים ולצאת ממערכת לוח הבקרה של המשתמש.

 1. הימנע מביצוע שינויים באתר

במהלך המעבר של המעבר לשרת שמות הדומיינים החדש, הימנע משינויים כלשהם בתוכן או בפריסת האתר שלך. כאשר השרתים פועלים לבצע את השינויים שאתה מבקש, ייתכן שמידע חדש שתוסיף לא יופיע במיקום החדש באתר שלך. באופן דומה, כל מידע שתמחק במהלך תקופת מעבר זו עשוי להופיע בתוכן לאחר השלמת שינוי השרת.

שינויים בשרת שמות הדומיין ייכנסו לתוקף 12 עד 24 שעות. במהלך תקופה זו, הלקוחות והלקוחות הפוטנציאליים שלך ימשיכו לראות את אותו המראה המוכר באתר בעת ההגעה לדף הבית שלך. אתר האינטרנט שלך יישאר פתוח לייצור מכירות ויוביל ללכידת פוטנציאל כמו רגיל מכיוון שכל העבודה שמתרחשת מתרחשת מאחורי הקלעים.

 1. בדוק את השינויים באירוח אתרים

לאחר השלמת שינוי שרת הדומיין, תקבל דוא”ל אישור מספק האירוח החדש שלך. בשלב זה, אתה רשאי לבטל את שירות אירוח אתרים אצל הספק הישן שלך, מכיוון שיש לך עכשיו את הביטחון שהכל יהיה במקום שהאתר שלך יפעל כראוי במיקומו החדש. עם השלמת הרשומות באופן רשמי, תרצה לבדוק את האתר כדי לוודא שהכל פועל כראוי.

כשאתה בודק את האתר שלך במיקומו החדש, בדוק את הפונקציות הבסיסיות על ידי וודא שכל הקישורים החיצוניים והפנימיים שלך פועלים כראוי. שלח דוא”ל לבדיקה לבלוג שלך או לשירותי מנויים לניוזלטר. התבונן בכל אחד מהדפים שלך כדי להבטיח שהפריסה תופיע כראוי וכל התוכן שלך יהיה במקום.

המחשבה הסופית

התהליך של העברת אתר מספק ספק מארח אתרים אחד לספק אחר מארח אתרים הוא פשוט למדי, אך ניתן גם לטפל בו במורכבות. זה משהו שכל בעל עסק עובר לפחות פעם אחת בקריירה שלו, כאשר העסק מגיח את מצבו של ספק האירוח הנוכחי. לאורך הדרך יכולים להיות רגעים של תסכול בהבנה מלאה כיצד לבצע שינוי קטע, להעלות קבצים חדשים או לבצע שינויים רלוונטיים אחרים.

מסיבה זו, מועיל לספק ספק מארח אתרים אמין עם מערכת תמיכה טכנית פונקציונאלית לחלוטין. הדבר החשוב שכדאי לזכור בעת העברת אתר האינטרנט שלך לספק מארח חדש הוא לקחת דברים צעד אחד בכל פעם. יש קובץ גיבוי זמין בקלות כמחסום הגנה במקרה שמשהו ישתבש. לאחר השלמת תהליך ההגירה, נשמו לרווחה והיו גאים בהישגכם הטכנולוגי החדש.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map