7 חברות אירוח אתרים הטובות ביותר ושירות לקוחות אירוח בשירות לקוחות

7 חברות אירוח אתרים הטובות ביותר ושירות לקוחות אירוח בשירות לקוחות

7 חברות אירוח אתרים הטובות ביותר ושירות לקוחות אירוח בשירות לקוחות

מגיע לך התמיכה הטובה ביותר לאירוח אתרים מכיוון שאתה מדהים. ועסוק מכדי לבזבז את זמנכם.


התמיכה הטובה ביותר לאירוח אתרים - מגיע לכם!

התמיכה הטובה ביותר לאירוח אתרים - מגיע לכם! התמיכה הטובה ביותר לאירוח אתרים – מגיע לכם!

תמיכת לקוחות גרועה משאירה אותך מבולבל, כועס ומפסיד כסף.

זה ככל הנראה הדבר החשוב ביותר עבור אירוח אתרים.

למה?

אלא אם כן אתה מפתח אתרים או מקצוען IT, אתה נתקל בבעיות עם אירוח אתרים שלך.

זו עובדת חיים, כמו מוות ומסים.

אז על מי אתה יכול לסמוך על מנת לקבל תמיכת לקוחות מהממת? חיפשנו את הטוב והנמוך ביותר והבאנו אותם אליכם לכאן.

1. SiteGround – מארח התמיכה הטוב ביותר מס ‘1

SiteGround דוחה אותו לחלוטין מהפארק עם תמיכת הלקוחות שלהם.

הם מהירים, מנומסים והולכים מעל ומעבר לתמוך בך.

אתר זה מתארח באתר SiteGround מכיוון שהם פשוט מדהימים.

אני לא יכול להגיד לך את מספר הפעמים בהן נתקלתי בבעיות בראש והם עזרו לי מייד.

למעשה, זמני התמיכה בלקוחות שלהם הם הטובים ביותר בעסק.

הבדיקה שלי מראה שהם עונים מתחת לדקה אחת בצ’אט חי, ו- מתחת לעשר דקות כשאתה מפרסם כרטיס.

עכשיו זו רק הבדיקה שלי לבינתיים, אבל רבים יגידו אותו דבר.

אם אתה רק רוצה את המארח הטוב ביותר עבור תמיכה בלקוחות – עבור עם SiteGround. אני מתכוון לזה.

PC Mag אמר זאת על SiteGround: “אתה משלם קצת יותר עבור קצת פחות בדרך של תכונות טכניות, אך האבטחה, השירות והלקוחות הדרושים הופכים את מארח האינטרנט הזה לידידותי במיוחד לעסקים קטנים ומנהלי אתרים חדשים.”

2. WP Engine – הטוב ביותר עבור אתרים עסקיים בוורדפרס 

אחד היתרונות הגדולים ביותר של פלטפורמת WP Engine הוא שירותי הגיבוי המובנים שלהם וסריקת תוכנות זדוניות. מכיוון שזה כלול בשירות אירוח הדומיין שלך, אתה יכול לחסוך טונות של כסף בכל חודש.

מנוע WP ידוע בכך שהוא מספק כמה מהאירוח המהיר ביותר בשוק. צרכנים רבים ציינו כי מהירויות האתר השתפרו במידה רבה לאחר שעברו לשרתי החברה. בנוסף, תהליך ההעברה הקל הופך את הפשטות לאתר מחדש באתר האינטרנט שלך ב- WP Engine.

תמיכת הלקוחות זורחת גם ב- WP Engine. עבור אלו המשתמשים ב- WordPress לצורך בניית אתרים, צוות WP Engine בקיא במיוחד בפתרון בעיות בפלטפורמת בניית האתרים הפופולרית. ביקורות לקוחות ציינו את התשוקה של חברת האירוח, ואמרו כי הן חשות מוערכות וכי הנושאים שלהן נמצאים בראש סדר העדיפויות.

יתכן שהתכונות הטובות ביותר של WP Engine כספק אירוח הן תכונות האתר הבימתיות המצוינות. באמצעות תכונה זו, אתה יכול בקלות להפעיל את האתר שלך כאילו הוא מקוון לפני פרסום, ולאפשר לך לבדוק באגים ובעיות פוטנציאליות חשובות אחרות.

פרסומי ביקורת אוהבים גם את WP Engine. איכויות כמו העברות נתונים ללא הגבלה, גיבויים יומיים, סריקת תוכנות זדוניות, וביצוע האתר שלהם, כל אלו יחד כדי להפוך את WP Engine לפלטפורמה פופולרית..

3. אירוח A2 – אירוח ותמיכה סופר מהירים

כשמדובר באירוח משותף זול ומהיר, A2 Hosting לוקח את העוגה. עם מהירויות של עד פי 20 מהר יותר מספקי אירוח משותפים אחרים, אני בהחלט ממליץ עליהם על פני המארחים המשותפים “הסטנדרטיים”.

אספקת חבילות מתקדמות למשתמשים חשמליים, A2 Hosting היא בחירה מצוינת למשתמשים המחפשים שירותי אירוח מובחרים. A2 מציעה שירותי תצורה של שרתים אוטומטיים, המאפשרים לדפי וורדפרס להיטען עד פי 6 מהר יותר. בנוסף, תקבל גישה לכתובות אתר התחברות ייחודיות לוורדפרס, ולעדכונים אוטומטיים המותאמים A2. כדי לסיים את ההטבות שהם מציעים למשתמשים בוורדפרס, A2 מאפשרת למשתמשים לגשת לטכנולוגיית ReCaptcha בדפי הכניסה שלהם ל- WordPress..

אירוח A2 דורג כאחד האתרים המובילים למתן אפשרויות שקיפות עדכניות לגבי סטטיסטיקות ושיעורי uptime. באופן עקבי, החברה סיפקה שיעורי זמן סטנדרטיים של 100% ללקוחותיהם לאחר שהתחדשו באתר שלהם בשרתי החברה.

נושא האבטחה למשתמשים הוא עוד בראש סדר העדיפויות של צוות האירוח A2. עם גיבוי אחורה של שרתים ושירותי HackScan בחינם, מובטח לך לא רק תחומים מאובטחים, אלא כסף שנחסך בשירותי אבטחה ואנטי פריצה יקרים אחרת..

לבסוף, A2 Hosting מוקדש ליוזמות שירות לקוחות. למעשה, ה- BBB העניקה לחברה דירוג A + בשירות הלקוחות. כאשר לחברה שלך יש רק ארבע תלונות לקוחות רשומות בתקופה של שלוש שנים, אתה יודע שאתה עושה שירות לקוחות נכון. A2 מציעה לעיתים קרובות סקרי לקוחות כדי לשמור על פרקטיקות התמיכה שלהם.

הם מתהדרים בזמני תפנית מהירים של תמיכה, תמיכה טכנית טובה והרבה תכונות בנוסף. לאחרונה יש קצת פטפוט על כך שהתמיכה שלהם קצת איטית, אבל הצוות שלהם אמר לי שזה פשוט זמני.

לפני ההרשמה, צא בתחילה בצ’אט עם תמיכת המכירות שלהם וראה איך אתה אוהב את זה.

רוצים קריאה נוספת? עיין בפוסט שלנו ב- A2 Hosting לעומת SiteGround כדי לקרוא מי מבין השניים שאנחנו חושבים שהוא טוב יותר.

4. קינסטה – טכנאי IT אמיתיים שעוזרים לך

אז דבר אחד שהופך את קינסטה למוכרת לחלוטין הוא העובדה שאתה מקבל סוכני תמיכה של שכבה 1. במקום “תמיכת לקוחות” אתה מקבל טכנאי IT בפועל ומפתחי אתרים אמיתיים שיעזרו לך. הם מכירים את וורדפרס מבפנים ומבחוץ ואינם צריכים “לשאול את המנהל שלהם” בנושאים טכניים בסיסיים.

אם זה עשוי להיות יקר יותר לקינסטה, עדיף לך. ולמרות שקינסטה עשויה להתחיל קצת יותר בתכניות האירוח שלהם, אנו חושבים שזה מוחלט ללא עסקים עבור עסקים אמיתיים. אם אתה חושב על זה, מפתח וורדפרס טוב או טכני שעוזר לתקן את הגדרת האירוח שלך באיכות נמוכה הולך להחזיר לך $ 50 – 150 שעה. אבל תוכניות קינסטה מתחילות ב -30 דולר לחודש בלבד – מתמטיקה קלה למדי שם.

מה שכן – תגיד לי, מה העלות של פריצה נגד החברה שלך? על פי מחקרים, תוכנות זדוניות, פריצות, DDOs וכו ‘עולות לחברות בממוצע

5. Bluehost – תמיכה חדשה ומשופרת

Bluehost ידוע על ידי כולם. כולנו יודעים שהם סופר זולים, אבל התמיכה שלהם אינה הגדולה ביותר, נכון?

ובכן, הם למעשה השתפרו מאוד בשנים האחרונות. לאחר תלונות משתמשים הם הגבירו את המשחק שלהם והתחילו לספק מוצר טוב יותר עם תמיכה טובה יותר.

מצד אחד, אנחנו אוהבים שהם מארח נפח גבוה שיש לו מחירים נמוכים ותמיכה נאותה, מצד שני אנו ממליצים על כמה מארחים נוספים בעמוד זה שמעליהם..

6. InMotion Hosting – 100% צוות תמיכה בארה”ב

שירות לקוחות ממוקם לעתים קרובות בחזית ובמרכז בשיווק של InMotion, ולא בכדי. עם צוות שירות לקוחות 100% בארה”ב, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה יכול בקלות לתקשר את הבעיות שלך לאנשי המקצוע ב- InMotion. הודות למגוון הרחב של אפשרויות התמיכה, כולל צ’אט, דואר אלקטרוני, טלפון ושאר פונקציות תמיכה, אתה יכול ליצור קשר מייד מכל מקום בעולם.

ב- InMotion הוכיחו כי שיעורי ההפעלה שהם מספקים לאתרים שעושים חזרות בשרתים שלהם הם דבר רצוי. ניתן להגיע בעקביות לשעות הפעילות הסטנדרטיות של 99.9% והן נמנעו לחלוטין מהתמוטטות משמעותית, כפי שחלק מחברות אתרי אירוח אחרות עברו בעבר.

אתרי ביקורת נהנים להצביע על הכלים החינמיים הרבים ש- InMotion מספק ללקוחותיהם, כמו גם את אפשרויות שירות הלקוחות המצוינות שלהם. למעשה, PC Mag בחר ב- InMotion כבחירה המובילה שלהם עבור אירוח וורדפרס מנוהל.

7. גלגל תנופה – תמיכה חביבה לסוכנויות עיצוב

גלגל תנופה הפך את מקומו בעולם לחברת אירוח עבור סוכנויות עיצוב. הם מציעים תוכניות המקלות על סוכנויות יצירתיות למכור מחדש ולנהל את אירוח הלקוחות שלהם. אז אם אתה סוכנות – הם מושלמים עבורך, והתמיכה שלהם 24/7 מקבלת לך את הגב.

על התמיכה שלהם הם מצהירים:

תמיכה. הצוות שלנו זמין 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע באמצעות צ’אט חי. כולם מומחים בענף, כך שהם יכולים לעזור בכל דבר, החל משגיאה משונה ועד המלצה לפלאגין.

החיסרון עם התמיכה של גלגל תנופה הוא שהם מציעים תמיכה בצ’אט רק עבור לקוחות שמשלמים <250 דולר לחודש. אם אתה רוצה תמיכה טלפונית, אתה צריך לשלם יותר. בסופו של יום אני באופן אישי חושש להתקשר לטלפון כך שזה לגמרי בסדר אצלי, אבל זה באמת תלוי בהעדפות שלך..

רשימת המחקרים שלך בנושא אירוח

אוקיי, אנו יודעים שתמיכה בלקוחות היא קריטית, אך מה עוד עליכם לקחת בחשבון כשאתם מחליטים על מארח? יש מיליון תוכניות אירוח בחוץ – איך אתה אפילו מתחיל להבין את התוכנית הטובה ביותר?

מבולבלים בגלל מונחים כמו LInux, cPanel, CDNs וכו ‘? יש לנו. להלן מה שאתה צריך לקחת בחשבון:

  • מה סוג אירוח אתרים אתה צריך? יש הרבה שם בחוץ. באופן כללי, אם אתה חברה קטנה אתה יכול ללכת עם תוכנית אירוח משותפת כמו מה שמציע SiteGround ו- Bluehost. אם אתה קצת יותר גדול מעסק, עליך לשקול אירוח ענן או אירוח VPS. אפילו גדול יותר? לכו עם אירוח ייעודי.
  • האם כלול שם תחום? לעסקים זה לא עניין גדול. אבל אם אתה עסק קטן, מארח שמציע שם תחום בחינם מועיל במיוחד.
  • תעודות SSL בחינם. כל כך הרבה מארחים מציעים תעודת SSL בחינם בימינו, אני בכנות לא סומך על מי שלא.
  • זמן עבודה ושבתה. עליכם לצפות שהמארח יהיה שקוף בעניין זה. אתה רוצה משהו כמו 99.99% זמן פעולה. אחרי הכל, מארח עם זמן אחסון של 98% פירושו שהאתר שלך מושבת במלואו 7+ ימים בשנה!
  • תוספות – זה מכסה המון, אבל אתה רוצה לקחת בחשבון אם אתה מתכוון לסנוס ולעומעם עבור כל תוסף קטן, או אם חברת האירוח נדיבה ומציעה לך המון בחינם. מצאנו SiteGround הוא אחד הטובים ביותר לכלול הרבה תכונות במחיר נמוך, כמו גם WP Engine ו- A2 Hosting.
  • ערבות להחזר כספי: מרבית המארחים מציעים ערבות להחזר הכסף עבור 30 יום. כוכבי-על כמו הצעת WP Engine 60 יום.

אתה כבר מתחיל טוב – אתה מבצע את המחקר שלך ומשווה השוואה טובה. מהירות ההחלטה שלך!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector