אירוח A2 לעומת אירוח BlueHost – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

ישנם כמה אלמנטים חיוניים לבחירת שירות אירוח אתרים המתאים לעסק שלך. כשמשווים בין שתי חברות שירותי אירוח אתרים, שימו לב לאלמנטים כמו תמחור, תמיכת לקוחות ותכונות זמינות. התבונן בהשוואה זו של A2 Hosting ו- BlueHost.


זמן השבתה / זמן פעולה

השוואת האמינות מתחילה בהסתכלות על מה שיש ל- Bluehost להציע ללקוחותיה. החברה מפסיקה לספק את אחוז הזמן האמיתי ששירות האירוח שלהם ממשיך להתקדם. עם זאת, לקוחות נוכחיים מציינים כי השירות שלהם זמין 99.9 אחוז מהזמן. כאשר הוא חווה ירידה בשירות, השחזור מתרחש במהירות ואתה מגבה ורץ תוך זמן קצר. יש לך אפשרות לשפר את האמינות של שירותי אירוח עם קידוד SSL ​​ו- SSH.

אירוח A2 לא נרתע מלהצהיר ששירותי האירוח שלהם זמינים 99.9 אחוז מהזמן. הם מציעים דוחות רקע היסטוריים המצביעים על רמת הביצועים של השרתים שלהם מאז שירות האירוח עלה לרשת. הם פועלים תחת ההנחה כי מתן שירות איכותי פירושו לא להסתיר שום דבר. שירות האירוח לוקח אמינות צעד אחד קדימה על ידי הצעת כלי להחזרה המאפשר לך להחזיר אתר לנקודת שירות קודמת כשאתה נתקל בבעיות. כל השרתים במערכת A2 שוכנים במישיגן ונמצאים תחת אמצעי אבטחה הדוקים.

תכונות

BlueHost לא מאכזב כשמדובר בתכונות שיש לרשותך בשירות שלהם. לכל חשבון יש שטח אחסון בלתי מוגבל לדיסק, חשבונות דוא”ל וחשבונות FTP זמינים. יש לך גם אפשרות לארח גם כמה אתרי דומיינים שונים. BlueHost לא מגביל את מספר הדומיינים שאתה יכול לנהל בכל זמן נתון. יש תמיכה בסוגי קידוד שונים כולל PHP, Perl 5, Javascript ו- Flash. אם אתה מנהל אתר מסחר אלקטרוני, עומדים לרשותך עגלות קניות עדכניות.

אירוח A2 אינו מציע תכונות רבות כמו שירות האירוח האחר. עם זאת, מה שאתה מקבל הוא מרשים. כל תוכנית בשירותם כוללת העברת נתונים ללא הגבלה ואחסון RAID-10. אתה יכול להחזיק חשבונות דוא”ל רבים ככל שהאתר שלך זקוק להם יחד עם שליטת ניהול על דומיינים מרובים בו זמנית. אתה יכול להביא דומיין שיושב באתר אירוח אחר לחשבון A2 Hosting שלך ללא עלות. לחבילות יש CPanel זמין לשליטה יעילה גם באתרים שלך.

שירות לקוחות

על פי הערות הלקוחות הנוכחיות, ל- BlueHost יש הרבה עבודה במחלקת שירות הלקוחות. שירות האירוח טוען כי הוא זמין ללקוחותיו 24/7 באמצעות צ’אטים חיים, מיילים ומערכות תמיכה טלפוניות. יש ספריית הדרכות וידאו הזמינה גם כדי לעזור לבעיות דחופות. למרות שרוב הלקוחות רואים דברים אחרת. הם מדווחים כי קשה ליצור קשר עם שירות האירוח ומספק תמיכה מועטה ללא תמיכה ברגע שתוכלו להגיע לטכנאי. הלקוחות מקבלים סיוע מועט גם באמצעות הדרכות הווידיאו.

אירוח A2 מאיר במחלקת תמיכת הלקוחות. כל טכנאי השירותים שלהם פועלים מחוץ לארצות הברית, מה שהופך את השיחות לזמינות בכל ארבעת אזורי הזמן העיקריים. שירות האירוח לוקח את התמיכה שלהם צעד אחד קדימה בכך שהוא מספק לך מפתחים בצד השני של בקשת התמיכה שלך. אנשים אלה מבינים את שפת הקוד ושפות טכניות אחרות שיכולות להקל על הסבר הבעיה שלך. שירותי תמיכה זמינים באמצעות צ’אטים חיים, שיחות דואר אלקטרוני, שיחות טלפון ומערכת כרטיסים מקוונת.

תמחור

מבנה המחיר של BlueHost מתחיל מ- $ 3.95 לחודש עבור תוכנית האירוח המשותפת ברמה הבסיסית שלהם. יתרת תוכניות האירוח המשותפות נמשכות עד 13.95 דולר לחודש וכוללות מינימום שטח של 50 ג’יגה-בתים, אחסון בחשבון דוא”ל של 100 מגה-בייט והפעלת תחום אתר אחד לפחות. חבילות ה- VPS אירוח שלהן מתחילות ב -29.99 דולר לחודש וכוללות 2GB של זיכרון RAM, עד שתי כתובות IP לחשבון ו -2 ליבות מעבד. תכונת המחיר הנעדרת בולט עם שירות אירוח זה היא מדיניות קיימת של ערבות להחזר הכסף. כשמשהו משתבש, או שאתה משנה את דעתך לגבי השימוש בשירות שלהם, אתה מחלל את כל הכספים ששילמת לאותה נקודה.

A2 Hosting עושה עבודה טובה יותר במחלקת התמחור. תוכניות האירוח המשותפות שלהם מתחילות החל מ- 3.92 $ לחודש ונמשכות עד 9.31 $ לחודש. עבור מחירים אלה אתה מקבל שטח אחסון והעברה ללא הגבלה, SSD בחינם, חמישה מאגרי מידע ושירות המהירים פי 20 מהמתחרים. חבילות אחרות כוללות אירוח VPS החל מ- $ 32.99 לחודש ו- Hosting Server Server המתחיל ב- $ 99.59 לחודש.

המלצה

A2 Hosting ו- Bluehost הן שתיהן חברות אירוח מעולות המספקות הרבה תכונות נהדרות עבור הלקוחות. לשני שירותי האירוח יש תמחור סביר והם אמינים לגבי משך הזמן בו האתר שלך יפעל. אירוח A2 הוא האופציה הטובה יותר בסופו של דבר בגלל תשומת לבו לפרטים ותכונות שירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר.

מיהו שירות אירוח אתרים טוב יותר, AWS או A2 Hosting? גלה זאת על ידי קריאת פוסט ההשוואה שלנו בנושא AWS לעומת A2 Hosting. כמו כן, קראו את ההודעה שלנו ב- Bluehost לעומת GoDaddy בכדי לראות איזה משירותי אירוח אמן אלה שיווקיים יוצא בכלב הדף.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map