DreamHost לעומת InMotion אירוח אירוח – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

DreamHost ו- InMotion Hosting הן חברות ידועות והן מבוססות המציעות שירותי אירוח אתרים. שתי החברות הללו קיימות כמעט לנצח כבר שנים באינטרנט (InMotion Hosting הוא בן 14, ו- DreamHost הוא 20!) מכיוון שיש הרבה חברות בחוץ שמציעות אירוח אתרים, זה יכול להיות קשה לדעת איזו חברה מציעה את המוצרים , תמחור ושירותים המתאימים ביותר עבורך. אם חשבתם ללכת עם אחת החברות הללו, יתכן שלא תדעו איזו מהן היא הבחירה הטובה יותר. למרבה המזל, אנו יכולים לעזור לך עם זה. המידע הבא אמור לעזור לכם להתקרב לקבלת החלטה מושכלת, שכן אנו משווים את DreamHost ו- InMotion Hosting על מגוון רחב של פיצ’רים כדי להבין איזה מהם מציע את התמורה הגבוהה ביותר לכסף..


השוואה בין תכונות

בחלק זה אנו נבחן כמה מהפיצ’רים העיקריים שתוכלו לצפות מכל שירות אירוח אתרים, כדי לראות כיצד שתי החברות הללו מתערימות זו בזו..

 • מחיר

אחד הדברים הגדולים ביותר שמישהו מחפש בשירות אירוח אתרים הוא בשורה התחתונה – כמה זה יעלה? ובכן, גם DreamHost וגם InMotion Hosting מציעים רמות שונות של שירות, לכל אחת התמחור שלה. עבור DreamHost, שירות אירוח אתרים בסיסי מתחיל ב- $ 10.95 לחודש. עם זאת, תשלום לשנה מלפנים עלול להוריד כסף ממחיר זה, ותשלום במשך שלוש שנים בבת אחת מוריד את המחיר ל -7.95 דולר לחודש.

InMotion Hosting מציעה חבילת אירוח אתרים בסיסית במחיר של 7.99 דולר לחודש. כמו DreamHost, תשלום עבור שנה מראש מעניק לך הנחה של דולר לחודש, וגם ניתנת לך האפשרות לשלם במשך שנתיים מקדימה, מה שמביא את הסכום ל -5.99 דולר לחודש..

שני השירותים מציעים גם מוצרים אחרים, כולל VPS (שרתים פרטיים וירטואליים) ואירוח שרתים ייעודי. כמובן ששירותים נוספים אלה מגיעים עם תג מחיר גבוה יותר, אך השווה.

 • אירוח וורדפרס

למי שמחפש אירוח וורדפרס, שתי החברות מציעות שירות זה. DreamHost מציעה את החבילה הבסיסית שלה החל מ- $ 7.95 לחודש, ואילו InMotion Hosting מתחיל ב- $ 5.99 לחודש. לשתי החברות יש דרגות שירות שכבות, תלוי בצרכים שלך. ל- InMotion Hosting שלוש רמות שירות שונות – החבילה הבסיסית שכבר הוזכרה, ושתי רמות שירות נוספות, המצטמצמת במחיר של 13.99 $ עבור רמת ה- Pro שלה של WordPress Hosting. DreamHost מציעה את מה שהיא מכנה “DreamPress” במחיר של 16.95 דולר לחודש, אך טוענת ששירות זה מהיר פי חמישה מאפשרויות הבסיסיות של אירוח וורדפרס, והוא בנוי במיוחד כדי להתמודד עם כל הבעיות בנתונים ורוחב הפס..

 • תכונות – קווי דמיון

כמובן שההפרש של דולר או חודשיים בחודש זניח בטווח הרחוק; עם זאת, מה שבאמת חשוב זה מה שאתה מקבל עבור הכסף הזה. מהבחינה הזו, שני השירותים דומים מאוד בכך ששניהם מציעים מגוון רחב של שירותים ותכונות. גם DreamHost וגם InMotion Hosting, למשל, מציעים מגוון של תכונות שיכולות לעזור לך לבנות ולהפעיל אתר מצליח ומראה נהדר. שני השירותים מציעים תבניות אינטרנט מוכנות מראש שתוכלו לבחור ואז להתאים אישית כך שיתאימו לצרכים הספציפיים שלכם. שניהם מציעים לך גם את היכולת לבנות אתר מהיסוד, ושניהם מעניקים לך יכולת אחסון בלתי מוגבלת לתוכן המקוון שלך. אם אתם מחפשים שירות לארח את אתר וורדפרס שלכם, נחשו מה? גם DreamHost וגם InMotion Hosting מציעים זאת. בקיצור, לשתי החברות רשימה ארוכה של כלים ושירותים שיעזרו לענות על הצרכים שלך.

 • תכונות – הבדלים

עם זאת ישנם כמה הבדלים. DreamHost מציע פתרונות מבוססי ענן מרובים כמו שרתי ענן ואחסון ענן. מה שכן, אתה יכול למעשה לבנות את האתר שלך בחינם ב- DreamHost – לשלם רק כשאתה מחליט לפרסם בפועל. המשמעות היא שאתה לא יכול רק לבזבז זמן רב ככל שאתה צריך בכדי להכין את האתר שלך, אלא שהם לא יחייבו אותך בזמן שאתה רואה את כל מה שיש להם להציע.

מאפיין נוסף שכביכול נותן ל DreamHost יתרון הוא המחויבות שלה לאתר ולמחוק תוכנות זדוניות לפני שהיא אי פעם באה במגע עם אתרי האינטרנט שלך. באמצעות סריקות זדוניות אוטומטיות ותהליך המכונה “אינטגרציה של פרחי ענן”, DreamHost פועל לשמור על התוכן והעסק שלך מפני טורפים עתידים להיות..

אם אינך רוצה לעבור בפועל את תהליך יצירת האתר שלך, או מסיבה כלשהי אינך רוצה ללמוד להשתמש בכלים ליצירת עיצוב אתרים המסופקים, InMotion Hosting מציע למעשה לבנות עבורך את אתרך. . על ידי שאלת כמה שאלות בסיסיות הנוגעות לצרכים שלך, InMotion Hosting למעשה יעצב ויבנה עבורך את אתר האינטרנט שלך, שתוכל להתאים אותו אישית כראות עיניך. בנוסף, InMotion Hosting מאפשר גם שילוב קל של Google Apps ושילוב מדיה חברתית באתר הקיים שלך. InMotion Hosting מציעה גם כמה יישומים שתוכננו במיוחד עבור אתרים הקשורים למסחר, כולל מג’נטו ו- Woo Commerce.

 • שירות לקוחות

גם DreamHost וגם InMotion Hosting מציעים תמיכה ללקוחות 24/7, עם יכולת לתקשר עם מומחה מוסמך בצד השני של הקו. עם זאת, בעוד ש- DreamHost מפרסם כי תמיכה 24/7 מתבצעת בעיקר באמצעות דואר אלקטרוני וטוויטר, InMotion Hosting מקל גם לדבר עם אדם אמיתי המשתמש במספר טלפון שאתה יכול להתקשר אליו, או באפשרות צ’אט חי גם כן..

 • מהירות

שני המארחים (כמובן) טוענים כי הם מספקים את שירותיהם במהירות סופר מהירה, ושניהם טוענים כי האתרים המתארחים שלכם יפעלו מהר ככל שהטכנולוגיה המודרנית מאפשרת. בשני המקרים נראה כי טענות אלה נכונות. DreamHost ו- InMotion Hosting משתמשים בכונני SSD (כונני מצב מוצק). טכנולוגיה זו מאפשרת לאתרים, נתונים וקובצי מטמון לטעון מהר יותר, מה שמקנה למשתמשים שלך חווית אינטרנט מהירה יותר.

 • זמן השבתה / זמן פעולה

שני השירותים מציעים ערבויות הנוגעות לזמן פעולה. DreamHost מציין באופן ספציפי כי יש להם ערבות של 100% זמן פעולה, מה שאומר שהאתר שלך מובטח להיות תמיד פועל ופועל באופן מלא. InMotion Hosting מתגאה בהתחייבות לזמן הפעולה של שרתים של 99.9%, וזה כמעט טוב כמו 100%. לא בדיוק. אבל כמעט.

 • ערבויות להחזר כספי

DreamHost מציע ערבות מדהימה של 97 יום להחזר הכסף. מדובר בשלושה חודשים מלאים כדי לוודא שאתה מרוצה לחלוטין מכל מה שיש להם להציע. כדי לא להתעלם לחלוטין, InMotion Hosting מציעה אחריות של 90 יום. השבוע הנוסף הזה נותן ל- DreamHost את היתרון מבחינה זו, אך כך או כך אתה מסתכל על זה, זו תקופת ניסיון ארוכה כדי לוודא שאתה מרוצה מהחברות האלה. וכאמור, עם DreamHost תקופת הניסיון ללא תשלום של 97 יום שלך אפילו לא מתחילה מייד – כשאתה רק מקים את האתר שלך ויוצר אותו, אתה יכול לעשות זאת בחינם. כך שניסוי בן 97 יום לא יתחיל עד שתצליח לצלול ולפרסם את האתר שלך. כך שבמציאות, אתה מקבל זמן ממושך מאוד לוודא ש- DreamHost הוא שירות האירוח שאליו אתה רוצה ללכת. זו טענה אחת ש- InMotion Hosting אינה יכולה להתאים.

 • ערך

כשמסתכלים על כל המידע, נראה כי קשה לבחור זוכה ברור בקטגוריית הערך. שני שירותי האינטרנט המארחים האלה מציעים המון המון כסף עבור הרוויח הקשה שלך. בין אם אתה פשוט יוצר את האתר הראשון שלך או שאתה משיק את הדבר הגדול הבא בקמעונאות המקוונת, DreamHost ו- InMotion Hosting שניהם מציעים מגוון שירותים מרשים במחירים ניתנים לניהול. כך או כך, אתה בהחלט מקבל תמורה טובה עם הפרמיה החודשית שלך.

אז מי זוכה?

אז אם זה המקרה, איזה שירות אירוח הוא המנצח? ובכן, זו באמת קריאה קשה. מכיוון שהם כה דומים במובנים רבים, השטן, כמו שאומרים, נמצא בפרטים הקטנים. בעוד ששתי החברות דומות זו לזו, יש להן כמה הבדלים, ובשביל כספנו המנצח, על סמך אותם פרטים, הוא InMotion Hosting.

למה? ובכן, ללא קשר לרמת המומחיות שלך באתר, InMotion Hosting פשוט נראה שיש פיתרון טוב יותר שיעזור לך. עבור המשתמש החדש והלא מנוסה, שתי החברות הציעו מגוון רחב של תבניות אינטרנט שהוכנו מראש, שניתן להתאמה כמעט אינסופית. עם זאת, אהבנו את העובדה ש- InMotion Hosting תיצור עבורכם את האתר, אם תרצו. על ידי האזנה לך ולצרכים הייחודיים של האתר שלך בקרוב, InMotion Hosting יכול לבנות עבורך אתר, עם כל התכונות הדרושות לך כדי למקסם את הפונקציונליות המקוונת שלך..

עבור המשתמש המנוסה יותר, נראה כי InMotion Hosting מציעה מגוון שירותים שלם יותר. אם אתם מחפשים למכור באופן מקוון, שילוב של InMotion Hosting של מספר כלי מסחר אלקטרוני סטנדרטיים בתעשייה באמת עוזרים להפוך את אתר האינטרנט שלכם לתחנת כוח קמעונאית.

ובכל הרמות, שירות הלקוחות של InMotion Hosting מנצח בבירור מכיוון שהם זמינים דרך ערוצי תקשורת רבים ושונים – דבר ש- DreamHost אינו יכול לטעון.

בגלל התכונות הבולטות הללו, אנו נותנים ל- InMotion Hosting רווח – אך ברור מאוד – בזכייה זו בראש בראש.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map