iPage לעומת אירוח אתרים באמזון: מה עדיף? אירוח – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

כשמדובר באירוח אתרים, ישנן שתי שיטות עיקריות בהן תוכלו להשתמש בכדי להעלות את האתר שלכם ברשת. הראשונה היא להשתמש באתרים בדרגה צרכנית אשר יעמידו את הדף שלכם בשרת בתעריף נמוך ויציעו משאבים מוגבלים. זה עובד טוב עבור רוב האנשים, מכיוון שאתרים רבים אינם חייבים תכנות או פונקציונליות מתקדמת כדי לבצע את עבודתם. אם אתה מנהל בלוג, למשל, אינך רוצה לשלם תוספת עבור דברים כמו מסדי נתונים ושטח דיסק אם אינך זקוק לו. בצד השני, אם אתה מפתח אז אתה זקוק להרבה רכיבים שונים בכדי לגרום לאתרים שלך לעבוד בצורה הטובה ביותר עבורך. דברים כמו שרתים ייעודיים, תכנות משולבת ויכולות ענן הם כולם שווים לקורס למפתחי אתרים, וזו הסיבה שהם יצטרכו לחפש אפשרויות אירוח מקיפות יותר. עם כל זה בחשבון, אנו מביאים לך סקירת השוואה בין שתי פלטפורמות אירוח שנמצאות משני צדי הספקטרום. לגבי אירוח צרכני, יש לנו iPage, ולגבי אירוח מפתחים, יש לנו AWS, העומדת בשירותי האינטרנט של אמזון. לכן, דבר אחד שכדאי לזכור הוא שכשאנחנו עוברים ומשווים בין שני המארחים האלה בין דברים כמו תמחור ותכונות, הם מיועדים לסוגים שונים של משתמשים.


תמחור אם הייתם משווים את רוב אתרי אירוח הצרכנים, הייתם רואים שרבים מהם מציעים תמחור תחרותי בכדי להכניס אתכם לדלת. במקרה זה, ל- iPage יש מחיר מבוא פנטסטי, שזול כמעט לכל אחד. עם זאת, אנו בדרך כלל להרתיע מאנשים לחשוב שעלות נמוכה יותר טובה, מכיוון שהרבה יותר חשוב לראות איזה ערך אתה מקבל עבור הכסף שלך. מבחינת אמזון, אתה מקבל הרבה יותר תכונות ויתרונות, מה שאומר שאתה צריך לשלם תוספת כדי להשיג אותם. כיוון שכך, מחיר הבסיס של שני המארחים הללו שונה לחלוטין.

  • iPage: $ 1.99 לחודש (אז עולה ל- $ 10.99)
  • אמזון: משתנה, אך יכול להיות נמוך מ -19 $ לחודש עד כמה מאות דולרים

המנצח: אם אנחנו ממשיכים למחיר לבד, אז על iPage יש את העליונה. עם זאת, כשמסתכלים על AWS, הסיבה שקשה לנעול נקודת מחיר היא שיש כל כך הרבה אפשרויות שונות מהן תוכלו לבחור. אפילו למשהו פשוט כמו אירוח של דף אינטרנט בסיסי יש אפשרויות בחירה מרובות של שירות, שיכולות לנפח את המחיר מהיר להפליא. מבנה תמחור הבחנה חשובה אחת בין שני השירותים הללו היא שהם מחייבים באופנים שונים. בעוד iPage מציעה עמלת תשלום לחודש שמבוססת על הרשמה לשנה שלמה, AWS משתמשת במבנה “תשלום כפי שאתה הולך” שיכול להיות הרבה יותר חסכוני אם אתה זקוק לאירוח זמני בלבד. כמו כן, iPage מקבצת את הכל לתוכנית אחת, כלומר אתה קונה שירותים שאולי לא תזדקק להם, בעוד ש- AWS מחייבת רק עבור מוצרים ותוכניות שבהם אתה משתמש. בסופו של דבר, אם אתה יודע מה אתה עושה ואתה אסטרטגי לגבי התשלום שלך, אתה יכול להפיק הרבה יותר מהכסף שלך מ- AWS.

המנצח: AWS

שירות לקוחות בין אם אתה מעצב אינטרנט מתחיל או ותיק, יבוא זמן שתצטרך ליצור קשר עם מישהו כדי לפתור בעיה. זה יכול להיות קשור לדף האינטרנט שלך, או שזה יכול להיות משהו טריוויאלי כמו שאלת חיוב, אך ללא קשר לכך חובה שתוכל להשיג מישהו אחר מייד כדי לוודא שהבעיה שלך תיפתר מייד. לכן, כשמשווים בין שיטות תמיכה שונות, אנו הולכים להתמקד בארבע הראשונות: טלפון, צ’אט, דואר אלקטרוני ופורומים. לפני שנתחיל, עם זאת, חשוב לציין כי AWS גובה תשלום נוסף עבור מערכות תמיכה מקיפות, בעוד iPage כוללת זאת במחיר הבסיס שלך. עם זאת, ל- AWS יש חבילה בסיסית הכלולה במערכת האירוח הרגילה שלך. ככאלה, אנו הולכים להשוות בין מערכות התמיכה הללו ולא בין האפשרויות הנוספות שתוכלו למצוא ב- AWS.

תמיכה טלפונית כאחת החברות הגדולות בעולם, אמזון תמיד נהדרת לענות לטלפונים ולהפחתת זמני ההמתנה. אם תיצור קשר עם צוות התמיכה של AWS, לא תחכה יותר מכמה דקות. ל- iPage יש הגדרה דומה, אבל אם תתקשר בשעות שיא, ייתכן שיהיה עליך להמתין עוד קצת.

המנצח: AWS

לive צ’אט למי שרוצה תוצאות מיידיות מבלי שיצטרך לדבר עם מישהו, צ’אט חי הוא משאב פנטסטי העומד לרשותך. שני שירותי האירוח מציעים פונקציית צ’אט, אך AWS מעט חסר בחבילה הבסיסית. אם תשדרג, תוכל לקבל עזרה בהתאמה אישית בכל שעות היממה, אך אם אתה נשאר עם המערכת הסטנדרטית, ייתכן שתמצא זמני המתנה ארוכים יותר. iPage הרבה יותר מגיב בסך הכל, אם כי יש להם עדיין כמה בעיות בשעות השיא.

המנצח: iPage אימייל כשמסתכלים על תמיכה בדוא”ל, הדרך הטובה ביותר להשוות בין השניים היא לראות כמה זמן לוקח לתגובה. גם ל- iPage וגם AWS יש מערכת כרטיסים רגילה, אך נראה כי AWS תחזור מהר יותר בסך הכל. עם זאת, בסך הכל מדובר בערך.

המנצח: עניבה הדרכות / פורומים אם אתה מסוג האנשים שרוצים ללמוד כיצד לפתור בעיה בעצמך, תרצה גישה לשלל מידע שיכול לעזור לך בפתרון בעיות נפוצות מבלי שתצטרך לדבר עם אף אחד. בעניין זה, ל- iPage מוגדרת מערכת טובה בהרבה לחברים בסיסיים, ומעניקה לה יתרון על פני AWS. אם תשדרג את תוכנית התמיכה שלך עם אמזון, לעומת זאת, יש לך גישה רחבה הרבה יותר למדריכים ופורומים, אז זכור גם זאת.

המנצח: iPage

מהירות בעולם המודרני של ימינו, אנשים מצפים לתוצאות מיידיות, במיוחד באינטרנט. למרות שלפני שנים יתכן שחיכיתם דקות לטעינת דף, בימינו אם זה ייקח יותר מ- 0.001 שניות הקהל שלכם יעבור לפני שהוא יכול אפילו לראות מה יש באתר שלכם. כתוצאה מכך, אתה רוצה לוודא שלמארח שלך יש את המהירות והאמינות הטובות ביותר, כך שלא תצטרך לדאוג שהאתר שלך יתפגר כל הזמן. במקרה זה, גם ל- AWS וגם ל- iPage יש מהירויות טעינה מהירות, אך ל- AWS יש קצת יותר אי התאמה. במקרים מסוימים, נראה שזה ייקח לנצח, בעוד שפעמים אחרות הוא מהיר. למרבה הצער, עקביות היא המפתח, וזו הסיבה של iPage יש את הקצה.

המנצח: iPage

זמן עבודה הדבר הנוסף שיש לבחון הוא האם יש סיכון שהאתר שלך יירד מכל סיבה שהיא. זה מכונה זמן פעולה או השבתה, ורוב שירותי האירוח יספקו ערובה לכך שהדף שלך לעולם לא יחווה קריסות. כאשר משווים בין שני אלה, ל- iPage אין את התשתית שעושה אמזון, מה שאומר שאין לה אחוזים אחוזים ככל שעתיים. עם זאת, ההבדל הוא שבריר של אחוז, אז אל תחשוב ש- iPage מתרסק כל הזמן בהשוואה ל- AWS.

המנצח: AWS, אך בהפרש קל ערך כעת אנו נכנסים לאומים ולברגים של כל שירות. כפי שציינו קודם, AWS מיועדת למפתחים ומעצבי אתרים רציניים, בעוד iPage מיועד לצרכן הממוצע שלך שלא יודע הרבה על בניית אתרים. עם זאת, ל- iPage יש הרבה מאוד תכונות להציע, כך שאם אתם מחפשים משהו קצת יותר קל לניווט תוך שמירה על כל הפונקציונליות שלכם, זה יכול להיות בחירה מצוינת. להלן סקירה קצרה של כל מה שיש לכל שירות להציע. iPage מכיוון שיש רק תוכנית בסיס אחת לבחירה, אתה מקבל את כל התכונות הטובות ביותר מבלי שתצטרך לשדרג. הדבר היחיד שאולי תצטרך לשלם יותר עבורו הוא רוחב הפס, אך זה תלוי בתעבורת האתר שלך ובצרכים שלך ככל שנוכחותך המקוונת גדלה. iPage מקל על כולם בניית אתר אינטרנט, שכן הם מציעים תוכניות שיעזרו לך להתחיל וליצור את הדפים והכפתורים שלך. בנוסף, אתה יכול לשלב פונקציות של מסחר אלקטרוני ולשווק את הדף שלך באמצעות המערכת של iPage. בסך הכל, הם מטפלים ברוב ההרמה הכבדה עבורך ומציעים פלטפורמה פשוטה וקלה לשימוש.

AWS החוזק הגדול ביותר של אתר זה הוא גם חולשתו הגדולה ביותר. מכיוון שיש כל כך הרבה אפשרויות לבחירה, זו יכולה להיות משימה מפחידה להבין מה כל מה שאתה צריך, כלומר שאם אתה חדש בבניית אתרים, קל ללכת לאיבוד בתוך הדשדוש. עם זאת בחשבון, אם אתה מנוסה ויודע מה לחפש, אז AWS מקל על ההתאמה האישית של התוכנית שלך וליצור מערכת שיש בה כל מה שאתה צריך. בין אם אתם רוצים שרתים ייעודיים, רוחב פס גבוה יותר, או יותר שטח אחסון, ל- AWS יש מגוון עצום של אפשרויות עבורכם. זה מורחב גם לתכנות ובניית אתרים. בקיצור, בעוד iPage עושה את רוב העבודה בשבילך, AWS פשוט נותנת לך את הכלים הדרושים לך כדי לעבוד בכוחות עצמך. ראה כיצד AWS מתנגדת מול מתחרים אחרים בעמדת ההשוואה שלנו ב- DreamHost לעומת AWS.

המנצח: קשה לבחור כאן מנצח מכיוון ששניהם כל כך שונים זה מזה. עם זאת, למען הפשטות, עלינו לומר כי iPage היא הרבה יותר ידידותית למשתמש תוך שהיא עדיין מציעה פתרונות הניתנים להתאמה אישית עבור אלו המנוסים יותר. למרות של- AWS בהחלט יש הרבה יותר מה להציע בסך הכל, זה יכול להיות קשה לדעת מה כל מה שאתה צריך ואיך אתה יכול לבנות תוכנית מאפס.

סיכום אז בסופו של דבר, איזה שירות עדיף? עלינו לומר כי נבון בביצועים, AWS היא הבחירה האידיאלית, בעוד שאם הנוחות והפשטות לוחצים עליכם יותר, הרי ש- iPage היא אפשרות טובה בהרבה.

כדי לראות כיצד iPage משתווה עם שירותי אירוח אחרים, הקפד לבדוק את פוסט ההשוואה שלנו ל- iPage לעומת A2 Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map