Namecheap לעומת GoDaddy אירוח ביקורות – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

בעולם המודרני של ימינו, מעולם לא היה קל יותר לבנות ולהקים אתר. בין אם אתה עסק קטן שמחפש לפנות אל הלקוחות שלך או שאתה רוצה לפתוח בלוג מיוחד כדי להרוויח כסף, הקמת אתר זה משהו שכמעט כל אחד יכול לעשות, בתנאי שהם יודעים היכן לחפש.


למרבה הצער, מכיוון שיש גרגרנות כזו של אתרי אירוח שונים שם בחוץ, זה יכול להיות קשה לקבוע איזה מהם הוא המתאים ביותר לצרכים שלך. אמנם איננו יכולים להשוות את כולם בבת אחת, אך אנו נעשה זאת עם שניים מהמארחים המובילים כיום; Namecheap ו- Godaddy.

כשמשווים בין שני מארחים אלה, נמדוד אותם על פי אותם תכונות ויתרונות, כמו כן נראה לך איזה מהם מתאים לך יותר, בהתאם לצרכים שלך..

תמחור

ככל שמדובר בעלויות, הדבר החשוב ביותר לבדוק הוא כמה לרשום דומיין חדש. למרות שיכולים להיות שדרוגים אחרים הכרוכים ביצירת אתר, כדי להקל על הדברים, אנו פשוט נבחן את מחיר הדומיין ואת החידוש. בהנחה שתרצו להשאיר את האתר פעיל במשך זמן רב, תצטרכו לחדש אותו מדי שנה בכדי לשמור עליו חי ונגיש..

Namecheap

 • חבילת ערך: 9.88 דולר להקמה, עם חידושים 38.88 דולר לאחר השנה הראשונה
 • חבילה מקצועית: 19.88 דולר לשנה הראשונה ו- 78.88 דולר לחידושים
 • חבילה אולטימטיבית: 29.88 דולר להקמה והחידושים עלו 129.88 דולר לשנה
 • מקצוען עסקי: 19.88 דולר לחודש

קדימה אבא

 • כלכלה: 1 $ לחודש / אחר כך 7.99 $
 • מפואר: 5.99 $ לחודש / אז 10.99 $
 • סופי: 9.99 $ לחודש / אז 16.99 $

המנצח: Namecheap יכול להיות יקר יותר מלפנים, אבל אם אתה מתכוון להקים את האתר שלך במשך שנים אז תסיים לחסוך כסף בכך שתלך עם המארח הזה.

שירות לקוחות

גם אם אתה גורו טק, בהכרח יהיו זמנים שבהם עליך ליצור קשר עם התמיכה כדי לפתור בעיה. עם זה בחשבון, חובה שהמארח יספק לך מספיק ערוצים כדי ליצור איתם קשר עם כל בעיה, וכן לחזור אליך בהקדם. ישנם שלושה סוגים עיקריים של תמיכת לקוחות, אז בואו לראות מה המארחים האלה מציעים.

גישה 24/7

במקרה זה, Namecheap מאפשרת לך ליצור קשר איתם בכל נושא ביום או בלילה, כולל סופי שבוע. באשר לגודאדי, הם מגיבים רק לשאלות בימים שני עד שישי, כלומר אם אתה נתקל בבעיה בסוף השבוע, אתה צריך לחכות כדי שזה ייפתר.

הזוכה: Namecheap, מסיבות מובנות.

צ’אט חי

כדי לעזור לכם לפתור את הבעיה בזמן אמת, מארחים רבים יציעו חדר צ’אט בחינם בו תוכלו לבקש עזרה ולקבל תשובה מייד. גם Namecheap וגם Godaddy יש תכונות צ’אט חי, אך Namecheap זמין 24/7 ולא לוקח זמן רב להתחבר. עם גודאדי, יש לך שעות מסוימות בהן אתה יכול להשתתף בפגישה בצ’אט, כלומר לא תוכל לתקן בעיות בכל עת.

הזוכה: Namecheap שוב

תמיכה טלפונית

בעוד שרוב האנשים מעדיפים לתקשר באמצעות אימייל או טקסט בימינו, לפעמים שיחה עם אדם חי היא הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה שלך בזמן. לשני המארחים האלה יש מספר טלפון שאפשר להתקשר אליו, אך לגודאדי שוב יש שעות מוגבלות בהן תוכלו ליצור עימם קשר, והסיכוי הוא שתצטרכו לחכות זמן רב יותר כדי להגיע לאדם בצד השני..

הזוכה: Namecheap

מהירות

בהנחה שאתה רוצה שהאתר שלך יהיה נגיש לכל אחד בכל עת, חשוב מאוד שתקבלי מארח המספק מהירות מספקת כדי שלא תיתקל בזמני פיגור על בסיס קבוע. בעוד שכמעט כל מארח יטען שהוא מציע זמן עבודה של 99.99%, במקרים רבים זה פשוט לא המקרה, כלומר אתה צריך לבדוק אותם בעצמך כדי למצוא לאילו מהם יש את הביצועים הטובים יותר..

על פי בודק המהירות העצמאי hostbenchmarker.com, הנה התוצאות עבור שני האתרים הללו.

Namecheap: מהירות העומס הממוצעת היא 3.4 שניות, כשהזמן המהיר ביותר הוא 2.85 שניות והאט ביותר הוא 72.7 שניות.

קדימה אבא: המהירות הממוצעת היא 3.14 שניות, כאשר המהירות ביותר היא 2.38 והאטה ביותר היא 37.97 שניות.

הזוכה: כפי שאתה יכול לראות, גודאדי מנצח את Namecheap בסך הכל, גם במהירויות ממוצעות וגם איטיות. חלק מזה נובע מכך של- Godaddy משתמשים רבים יותר משתמשים, וכתוצאה מכך, יש שרתים מהירים יותר שיוכלו להתאים אותם.

זמן עבודה

כפי שציינו, מרבית אתרי האירוח יבטיחו זמן עבודה כמעט של 100%, כלומר האתר שלך לא אמור לרדת מכל סיבה שהיא. שוב, הסתכלנו ב hostbenchmarker.com כדי לראות כיצד המארחים הללו נערמים זה בזה.

Namecheap: אחוז זמן הממוצע הממוצע הוא 99.93%, כאשר הנמוך ביותר הוא 92.92%.

קדימה אבא: זמן הפעילות הממוצע הוא 99.95%, כאשר הנמוך ביותר הוא 94.72%

הזוכה: שוב, משתמשים רבים יותר פירושו שלגודאדי יש תשתיות טובות בהרבה מאשר Namecheap, וכתוצאה מכך מדובר בספק זמן אמין יותר. כמו כן ראוי לציין ששני המארחים מספקים לפעמים זמן עבודה של 100%, אז קחו זאת גם בחשבון.

ערך

כשמשווים שני מארחים, עליך להשוות את הערך שאתה מקבל למנוי שלך. לרוב, ערך זה נקבע על פי כמה תחומים אתה יכול לקבל, כמה שטח בכונן הקשיח תקבל וכמה מסדי נתונים אתה מקבל בסך הכל..

Namecheap

 • תוכנית ערך: 3 דומיינים, שטח דיסק של 20 ג’יגה-בייט, 50 מסדי נתונים ו -50 חשבונות דוא”ל.
 • מקצועי: 10 תחומים, שטח דיסק של 50 ג’יגה-בייט, 100 מסדי נתונים ו -100 חשבונות דוא”ל
 • סופי: עד 50 דומיינים, שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל
 • מקצוען עסקי: תחומים ללא הגבלה, שטח דיסק של 20 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 5000 ג’יגה-בייט

קדימה אבא

 • כלכלה: תחום אחד, רוחב פס בלתי מוגבל, שטח דיסק של 100 ג’יגה-בתים
 • מפואר: תחומים, אחסון ורוחב פס ללא הגבלה
 • סופי: הכל החל מ- Deluxe, כולל כלי ניהול DNS ותעודת SSL לשנה

כפי שאתה יכול לראות, רק Namecheap כולל דברים כמו דומיינים נוספים וחשבונות דוא”ל, מה שאומר שאם אלה חשובים לך, Namecheap תהיה אפשרות טובה יותר. עם זאת, אם הביצועים הם נקודת מכירה גדולה יותר, גודאדי יכול להיות האפשרות הטובה ביותר שלך. אף על פי שכתובות דוא”ל אינן מצורפות לתוכניות של גודאדי, אתה יכול להתמודד איתן במחיר של עד 5.99 דולר לחודש, מה שיהפוך את המחיר הכולל שלך אפילו גבוה יותר.

הזוכה: Namecheap למיילים ותחומים, Godaddy למהירות וביצועים

תכונות

לצד הידיעה מה הערך שאתה מקבל ממארח ​​האינטרנט שלך, אתה צריך גם להבין אילו תכונות נוספות זה מספק לך כדי להקל על הקמת האתר שלך. להלן כמה פונקציות נפוצות שמארחים אלה חולקים.

אירוח וורדפרס

כשירות, וורדפרס הופכת במהירות לבונה אתרים לאתר. גם גודאדי וגם Namecheap מציעים את סגנון האירוח הזה, כלומר זה צריך להיות קל מספיק כדי להוסיף פונקציונליות לדף האינטרנט שלך מבלי שתצטרך ללמוד המון תכנות..

cPanel

זהו ללא ספק לוח הבקרה המועדף ביותר על כל אתר שהוא, מכיוון שהוא נותן לך את האפשרויות והשליטה המרבית על התוכן והגיבויים שלך. גם גודאדי וגם Namecheap מציעים cPanel לכל החבילות שלהם.

נוסף אבטחה

עם האקרים בכל פינה וירטואלית, חובה שאתר האינטרנט שלך מוגן. גודאדי מציע הגנה על SSL (Secure Socket Layer), כמו גם Namecheap. לשני האתרים תוכניות אבטחה שונות מהן תוכלו לבחור, בהתאם לצרכים שלכם.

שיווק

אחד המכשולים הגדולים ביותר שיהיו לכם לאחר יצירת אתר האינטרנט שלכם הוא שתצטרכו לקדם אותו בכדי להניע תנועה ולהגדיל את המספרים שלכם. גודדי מציע תכניות שיווק שונות, כולל אופטימיזציה לקידום אתרים, שיווק בדוא”ל ומיקוד מקומי למודעות. נראה כי ל- Namecheap אין עדיין תוכניות שיווק רשמיות.

תשלומים מקוונים

אם אתה בונה אתר שישמש מסחר אלקטרוני כפונקציה ראשונית, חובה שתלך עם מארח שיוכל לספק לך את כל הכלים שתצטרך כדי לגרום לזה לקרות. Namecheap מאפשרת לך להשתמש בתוכנה המספקת אמצעי תשלום, כלומר תוכל ליצור חזית חנות דיגיטלית תוך זמן קצר.

המנצח: בסך הכל, ל- Namecheap יש את התכונות הטובות ביותר, אם כי לגודאדי יש את היתרון המובהק בכל הקשור לשיווק ועיצוב אתרים. למעשה, אתה יכול לשלם לגודדי לבנות עבורך את אתר האינטרנט והמותג שלך, כלומר בקושי צריך להרים אצבע כדי להתקין.

מי הכי מרוויח

אז ראינו מה שני המארחים יכולים להציע, אבל מה זה אומר עבורך? בין אם אתה מקצוען לשיווק או בעל עסק קטן, כיצד השוואת המארחים הללו כאשר הם מספקים לך את השירותים והתכונות שאתה צריך? בואו נשבר את זה.

מפתח

בסך הכל, רמת הביצועים של Godaddy גבוהה יותר מ- Namecheap, כלומר אם אתה מפתח תוכנה, אולי תרצה להשתמש ב- Godaddy. עם זאת, אף אחד מהאתרים הללו לא מותאם במיוחד לפיתוח אתרים, לכן עליכם לחפש במקום אחר כדי לראות מה תוכלו למצוא.

משווק

אם אתה מנסה לפתח אתרים כדרך לקדם אירועים ועסקים, זה יכול להיות מועיל יותר להשתמש בגודדי, מכיוון שכבר יש להם רשת לשיווק אתרים שונים. עם זאת, אם אתה רוצה שליטה רבה יותר על מה שאתה יכול לעשות, אנו מציעים ל- Namecheap אפשרות טובה יותר. שוב, אף אחד מהמארחים האלה לא מותאם במיוחד לדברים מסוג זה, אז קחו זאת בחשבון.

בעל עסק קטן

בהנחה שבבעלותך עסק קטן וברצונך לקדם אותו דרך אתר האינטרנט שלך, עדיף להשתמש בחומרי השיווק והרשת של גודאדי לטובתך האישית. עם זאת, אם אתה מנסה למזער את השורה התחתונה שלך, Namecheap יעלה לך פחות בטווח הרחוק.

חברת סחר אלקטרוני

מכיוון ש- Namecheap מאפשרת לך להגדיר תשלומים מקוונים, אפשרות זו היא אידיאלית לכל עסק מקוון. החשוב מכל, רמת האבטחה והתמיכה שתקבלו מ- Namecheap פירושה שתוכלו להתמודד עם כל בעיית תשלום מייד.

כיצד GoDaddy משווה לאתרי אירוח אחרים? עיין בפוסט ההשוואה שלנו ב- GoDaddy לעומת HostGator כדי לגלות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map