מנוע WP לעומת אירוח אתרים: תכונות, מהירות, יתרונות וחסרונות 2020

מנוע WP לעומת אירוח אתרים: תכונות, מהירות, יתרונות וחסרונות 2020

מנוע WP לעומת אירוח אתרים: תכונות, מהירות, יתרונות וחסרונות 2020

השוואה בין מנוע WP ו- SiteGround נפוצה מאוד עבור אלה המחפשים אירוח וורדפרס בעל-על עם תכונות מעולות ותמיכה מדהימה.


מצד אחד, WP Engine – שבסיסה באוסטין, טקסס – החלה את מהפכת האירוח המנוהלת של וורדפרס והפכה להיות ג’וגנאוט מבוסס..

מצד שני, יש לך את SiteGround, שמבוסס מחוץ לבולגריה, עם תכונות מדהימות במחיר חסכוני שמפוצץ כמעט כל חברת אירוח אחרת.

השוואת מחירים: משתלמת לעומת פרימיום

תמחור מנוע WP – פרימיום

WP Engine מציע שני סוגים של תוכניות, ובהתאם לתוכנית, אתם עשויים לשלם הרבה יותר ממה שהייתם מצפים. עבור התוכנית האישית שלהם זה 29.99 דולר לחודש, ולתוכנית המקצועית תוכלו לצפות לשלם 99.99 דולר לחודש. לא אידיאלי אם אתה רק מתחיל לנסות לבסס את עצמך בנוכחותך המקוונת.

זכרו זאת: לעסקים אמיתיים, ההבדל בין אירוח שעולה 10 דולר לחודש לבין אירוח שעולה 50 $ לחודש הוא טריוויאלי. אבל עבור בלוגר מתקדם זה ההבדל בין הקמת אתר ולא. אז אם אתה עסק צומח, אל תצבט כאן פרוטות. התבונן בתמונה השלמה, התבונן בכל התכונות.

תמחור אתרים – סביר

אם אתה מחפש לחסוך קצת כסף, SiteGround מציע מגוון תוכניות ערך מדהים עבור התכונות שאתה מקבל.

תוכנית ההפעלה שלהם מתחילה ב -3.95 דולר לחודש, עם אפשרויות להאריך את התוכנית שלך לשלוש שנים. תוכנית ה- Big Big שלהם מתחילה ב -7.95 דולר לחודש וכוללת תוכניות שיכולות להימשך עד שלוש שנים ללא שינוי במחיר.

הזוכה: SiteGround

התבוננות במחיר תעזור לכם להחליט איזה אתר אירוח מתאים יותר לכם ולצרכים שלכם. SiteGround מציע שפע אפשרויות לתוכניות שלהם, והם לא יקרים מדי. SiteGround הוא המנצח בסיבוב זה.

תמיכת לקוחות: שתיהן מצוינות

מנוע WP: תמיכה בארה”ב 24/7

מההתחלה, WP Engine בלטה בתומך המותאם אישית שלה. הם באמת מאמינים ששירות לקוחות חשוב לחברה שלהם, ותמיכת הלקוחות שלהם מראה כיצד הם פועלים. 

החלק הטוב ביותר הוא הפעמון הקטן כשאתה משוחח עם הנציג שלהם ישירות מממשק הניהול המארח.

הם מספקים הגנה מפני כתיבת דיסק, מגבלות כתיבת דיסק וגיבויים. אתה יכול לגשת לבסיס ידע, תמיכה בדוא”ל ושירות טלפון.

SiteGround: סופר מהיר, מעל ומעבר

SiteGround מדהים ביותר בכל מה שקשור לתמיכה בלקוחות.

סוכני שירות הלקוחות שלהם מבוססים בכל רחבי העולם, זמינים 24/7. אתה יכול להתקשר אליהם 24/7, אשר WP Engine אינו מציע.

הזוכה: עניבה

לשתי החברות תמיכת לקוחות מצוינת, אך הקצה הולך ל- WPE, במיוחד אם אתה זקוק להתמקד בוורדפרס. WPE כולל גם בסיס ידע אליו תוכלו לגשת אם אתם צריכים לבצע בדיקות מסוימות. אם אינך משוגע בקשר לבסיס ידע, SiteGround אכן מציע מידע רב שיעזור לך לפתור כל בעיה באתר שלך.

מהירות

WPE

למרות שהמהירות טובה לכל אתר, עליכם לוודא שיש לכם חברת אירוח שאינה הולכת לאט מדי. ל- WPE מהירות מעולה, ודפים יכולים להיטען תוך 1.3 שניות בערך, מה שמאפשר למבקרים להרים את האתר במהירות. זה מעשי למי שצריך אתר אירוח שיש לו זמני תגובה מעולים.

SiteGround

ל- SiteGround יש גם מהירות מצוינת, ונכנס במהירות 1.3 שניות. עם זאת, היה להם מהירות מהירה יותר, אך בגלל זרם הלקוחות שנרשמו, זה גבה מחיר קטן בשרתים. בהתחשב בכך ש- SiteGround תומך ביותר מ- 250,000 לקוחות, ניתן להבין מדוע SiteGround פועל לאט יותר. יש להם שרתים במדינות אחרות, מה שאמור לעזור להם ליצור מהירויות מהירות יותר.

מנצח

בעוד ששתי החברות מספקות מהירויות מצוינות, אם אתה מוכן לזוכה אחד, WPE הוא המנצח. אין להם כמה שיותר אנשים שקשורים למערכת, מה שיכול להפוך את המהירות שלך למהירה עוד יותר. מכיוון שאינך מתחרה ביותר מ- 250,000 WPE הולך להיות מהיר מעט יותר מ- SiteGround.

ערך

WPE

תלוי במה שאתה זקוק לאתר שלך, אתה יכול לשקול תכונות אחרות בעלות ערך רב יותר. ל- WPE יש שטח דיסק של 10 או 20 ג’יגה-בייט בתוכניות שלהם, כולל פאנל משלהם ומספק תמיכה מצויינת ללקוחות. אמנם זה יכול להיות טוב, אך עליך לקחת בחשבון גם את תגי המחיר הקשים יחד עם התוכניות.

SiteGround

אם אתה מחפש את המפץ הגדול ביותר עבור הדולר שלך, SiteGround בהחלט מספק הרבה תכונות מיוחדות לתוכנית שלך. הם כוללים שטח דיסק, 10 או 20 ג’יגה-בייט, ותחום חופשי. כלול את תמיכת הלקוחות שלהם, ו- SiteGround היא בחירה מצוינת. לא רק שהם כוללים הרבה מאפיינים, אלא שמחיריהם תחרותיים במיוחד.

מנצח

אף שכולם קובעים ערך שונה, על סמך מספר הפריטים שאתה מקבל באמצעות SiteGround, הוא מציע את התמורה הטובה ביותר. אתה מקבל הרבה יותר עבור הכסף שלך, ואינך צריך להוציא יותר מדי שקלים עבור תכונות הבסיס. זה לבד הופך את SiteGround למנצח בעמודת הערך.

תכונות

WPE

קטע התכונות עבור WPE הוא אידיאלי, אך רק עבור משתמשי WordPress. יש להם הרבה תכונות שלא תמצאו באתרי אירוח אחרים. תהיה לך גישה לתוכניות שהן בלעדיות לוורדפרס, טכנולוגיית מטמון, SSL ו- CDN מוכנות וטכנולוגיית מטמון נאותה. לא רע עבור חברת אירוח בלעדית.

SiteGround

SiteGround מציע שפע של תכונות, כולל תכונות שמתאימות לוורדפרס. התוכניות שלהם כוללות מיילים, העברת או הגדרת אתר, התקנה בלחיצה אחת ותמיכה בלקוחות 24/7. שמות התחום שלהם הם גם חינם לכל החיים, מה שהופך את זה למעשי לכל אחד.

מנצח

שני אתרי האירוח טובים למשתמשים בוורדפרס, יתכן וקשה לכם להחליט איזה אתר יהיה טוב יותר. שתי הבחירות טובות, ולסיבוב זה אין מנצח ברור. זה עניבה, אבל זה בסדר להיות כאן עניבה. שתי החברות מציעות תכונות מצוינות שיגרמו לאתר שלך לקפוץ.

זמן השבתה / זמן פעולה

WPE

כשאתה מנהל אתר אתה זקוק לאתר אירוח המספק זמן פעולה מצוין. WPE הראתה כמה חוסר עקביות ברבעון האחרון, אך WPE מכריזה על זמן פעולה של 99.9%. בפברואר השנה הם אמנם חוו השבתה משמעותית במשך שבוע, אך ישנם גורמים רבים שיכולים לגרום לשבתה.

SiteGround

SiteGround מבטיח גם זמן פעולה של 99.9%, ולרבעון האחרון המספרים הוכיחו זאת. הם אמנם חוו הפסקות רבות יותר מ- WPE, אך הפסקות אלה היו קצרות מועד. שוב, זה יכול להיות בגלל מספר הלקוחות שיש להם בשרתים שלהם.

מנצח

כל מי שיש לו אתר זקוק לזמן פעולה חזק ושתי החברות אכן מספקות זמן עבודה של 99.9%. בעוד שדברים כמו תחזוקה והשבתה יכולים להפריע לאתר, עשויים להיות גורמים רבים. תלוי אם אתה יכול להתמודד עם תקופות השבתה קצרות יותר, או פחות, אך תקופות השבתה נרחבות, האחד עשוי להיות טוב יותר מהשני. הסיבוב הזה הוא עניבה.

בשביל מי זה?

משווקים

כשאתה משווק אתה זקוק לאתר אירוח שעובד היטב כמעט מאה אחוז מהזמן. SiteGround היא האפשרות הטובה יותר, למרות שהם יכולים לחוות תקופות השבתה תכופות, אך הן לא מחזיקות מעמד זמן רב. לא רק זה, אבל יהיה לך שם תחום שיימשך לנצח, וזו תכונה נחמדה שאתה צריך אם אתה מתכנן למיתוג. לא רק זה, אלא שהמחירים התחרותיים שלהם יגרמו לכל משווק להתאהב ב- SiteGround.

מפתחים

מפתחים אוהבים להשתמש בוורדפרס, מכיוון שאתה יכול להשתמש כמעט בכל דבר שתרצה כדי לשפר את האתר שלך. קיים זיכרון מטמון וביצוע מובנים הזמינים באמצעות WPE, וכולל גיבויים יומיים, המאפשרים לך לשמור את כל העבודה שלך. למרות שזה יכול להיות יקר יותר, עדיין תקבל איכות עם WPE. קל להשתמש בוורדפרס באמצעות WPE, ואם אתה מפתח, השימוש ב- WPE יעזור לך יותר מ- SiteGround. למרות ש- SiteGround אכן מציע שפע של אפשרויות מצוינות, ישנם דברים יותר טובים למפתחים באמצעות WPE. עליך לקבוע כיצד עליך להשתמש באפשרויות הזמינות כדי להבטיח שה- WPE מתאים לך.

בעלי עסקים קטנים

מכיוון שלבעלי עסקים קטנים יתכן ולא יהיה להם מספיק זמן להפעיל את אתר האינטרנט שלהם, SiteGround היא בחירה מצוינת עבורם. קל להקים אתר, יהיה לך זמן פעולה מצוין, המון תכונות מעולות ולא צריך להתעדכן כל הזמן. כבעל עסק קטן אתה יכול להשיג את הכל ולהתקין אותו. התרת אתר האירוח לטפל בדברים הטכניים יותר יכולה לחסוך לבעל עסק קטן יותר זמן.

חברות מסחר אלקטרוני

חברות מסחר אלקטרוני הן ענקיות, והעובדה שיש אתר אירוח המאפשר להם לספק ללקוחות שלהם עצום. WPE היא בחירה מצוינת עבור חברות מסחר אלקטרוני, מכיוון שהאתר יכול לספק מענה לשווקים ספציפיים, וישנן אפשרויות נוספות שחברת מסחר אלקטרוני צריכה לה להישאר תחרותית. עם זאת, אם הם מגלים שיש יותר מדי השבתה עם WPE, SiteGround היא אלטרנטיבה מצוינת. לא רק זה, אלא שהם זולים יותר מ- WPE, אינם זקוקים ליותר תשומת לב ומשתמשים ברמות מטמון שונות. זה מצוין אם חברת המסחר האלקטרוני שלך מנסה להשיג את המוצרים שלהם לעוד אנשים. אף אחת מהן אינה החלטה נוראית והיא יכולה לרדת למחיר של כל חברת אירוח.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector