ריבוע נגד מנוע WP: מה עדיף? אירוח – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

ריבוע נגד מנוע WP: מה עדיף? אירוח – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

ריבוע נגד מנוע WP: מה עדיף? אירוח – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

יש לנו מסע בלתי נגמר לספק ביקורות איכותיות על אתרי האירוח הטובים ביותר שם, וזה הפרק האחרון שלנו. היום, אנו מסתכלים על שני מארחים שיש להם גישות שונות בהרבה לספק תוכן למשתמשים שלהם, ולכן לפני שנתחיל, עלינו להתחיל עם הצהרת אחריות. WP Engine הוא שירות העוסק אך ורק בוורדפרס, בעוד Squarespace מיועד למתחילים וקריאייטיב שרוצים להתמקד יותר בתוכן מאשר בבניית אתרים. אלה שני פלחים שונים של משתמשים, כך תלוי באיזה סוג אתה תהיה תהיה נטייה לכיוון זה או אחר.


עם זאת, בואו נראה איך הם נערמים זה בזה ואיפה הם חופפים, כך שתוכלו לדעת מה הם מציעים. הצהרה נוספת כאן היא שקשה להבין איזה מהם הוא “הכי טוב” מכיוון שהם מספקים שני צרכים שונים, לכן ננסה לשמור על דברים כמה שיותר אובייקטיביים.

תמחור

בדומה לכל הביקורות שלנו, אנו רוצים קודם כל ליידע אותך מה אתה יכול לצפות בכל מחיר. בדרך כלל אנשים יעשו את זה בראש סדר העדיפויות שלהם, לכן אנו מודעים לכך שהוא יכול להיות מאפיין אוסר על כל שירות, אירוח או כל דרך אחרת. עם זאת, במקרה זה, אם אתה מתכוון לבסס את ההחלטה שלך על מחיר בלבד, זה יהיה קצת אתגר מכיוון שכל שירות מציע כל כך הרבה עבור מה שהם עושים. כפי שתראו, WP Engine הוא יקר בהרבה מ- Squarespace, אך סכום הערך שתקבלו יכול להפוך את התשלום הנוסף לשווה את זה. ניכנס לזה מאוחר יותר, אבל אנחנו רק רוצים לדעת מדוע יש אי-התאמה כזו.

המרחב

 • חבילה אישית: 16 $ לחודש, 12 $ אם מחויבים מדי שנה
 • חבילה עסקית: 26 $ לחודש, 18 $ אם מחויבים מדי שנה
 • חנות מקוונת בסיסית: 30 $ לחודש, 24 $ אם מחויבים מדי שנה
 • חנות מקוונת מתקדמת: 46 דולר לחודש, 40 דולר אם מחויבים מדי שנה

מנוע WP

 • תוכנית אישית: 29 $ לחודש
 • תוכנית מקצועית: 99 דולר לחודש
 • תכנית עסקית: 249 $ לחודש
 • תוכנית פרימיום: בקש הצעת מחיר

ברור של- Squarespace יש את היתרון במחלקת התמחור, בעיקר בגלל שיש לך אפשרויות נוספות שנמצאות באותו טווח יחסי. זה אומר שאם אתה רוצה אתר עם עצמות חשופות, אתה לא משלם יותר ממה שאתה צריך. בסך הכל, עלינו לתת את הזכייה ל- Squarespace, אך אם אתם מחפשים פונקציונליות רבה יותר, אז WP Engine תהיה הבחירה הטובה יותר.

הזוכה: המרחב

התחייבות להחזר כסף

היבט נוסף בעלות שירות אירוח הוא כמה זמן הם נותנים לך לשנות את דעתך. בניית אתר זה לא דבר שניתן לעשות במהירות (באופן יחסי), לכן אתה רוצה לקבל הזדמנות לחקור ולשחק עם התכונות והיתרונות שלך לפני שתקבל החלטה סופית. במקרה זה, Squarespace מאפשרת לך לנסות את שירותיהם בחינם עד ארבעה עשר יום, ואילו WP Engine נותן לך שישים לבקש החזר מלא. כפי שבטח שמתם לב, יש הבדל משמעותי בין השניים בכך ש- Squarespace לא מבקש כסף מלפנים, אבל לשהות רק שבועיים זה לא מספיק זמן אם תרצו לראות את כל מה שיש לה להציע. בסך הכל, ל- WP Engine יש את העסקה הטובה יותר.

הזוכה: מנוע WP

שירות לקוחות

כבר דנו בחשיבות הערך על העלות, ואחת הדרכים הטובות ביותר לקבוע כמה הערך אתה מקבל משירות הוא עד כמה הם מתייחסים ללקוחות שלהם. במקרה זה, גם ל- Squarespace וגם ל- WP Engine יש זמני תגובה מצוינים, אך הם עוסקים בזה מעט אחרת.

תמיכה טלפונית

עבור אנשים רבים, שיחה עם מישהו בטלפון היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שתוכל לפתור את הבעיה שלך, מכיוון שאתה יכול להישאר על הקו עד שאתה משוכנע שהדברים תוקנו. החיסרון היחיד ממתין בהמתנה, אך WP Engine די טוב בהגבלת זמני ההמתנה ללקוחותיה. לרחבה המרחב, לעומת זאת, אין מספר טלפון, אז אל תנסו אפילו להתקשר אליהם. זה לא אומר שהם מחוץ להישג יד, אבל לא תוכל לדבר עם אף אחד.

הזוכה: מנוע WP

צ’אט חי

זה הדבר הבא הטוב ביותר לביצוע שיחת טלפון מכיוון שהוא מספק את אותה מידת המיידיות ללא שום מוזאק או שתיקות מביכות. לשני המארחים שירותי צ’אט מעולים המגיבים במהירות ועוזרים לפתור כל בעיה בזמן שיא.

הזוכה: עניבה

אימייל

כאשר עורמים את שני המארחים הללו, זה המקום בו Squarespace מאיר מעל WP Engine. תלוי בשעה ביום, WP עשויה לחזור אליך מייד או דרך הדוא”ל. צריך לפתוח כרטיס ולחכות לתגובה. אמנם הם לא אורכים זמן מופרז (בדרך כלל כמה שעות בערך), אבל Squarespace מחויבת לענות על מיילים תוך שעה, ללא קשר לשעה ביום. כך, לעולם לא תצטרכו לחכות יותר מדי זמן כדי לקבל תשובה לכלום.

הזוכה: המרחב

פורומים

אם אתה מסוג האנשים שאוהבים להבין דברים בעצמך, פורומים ושאלות נפוצות הם הדרך הטובה ביותר ללכת מכיוון שהיא מאפשרת לך ללמוד את הפרטים הקטנים של השירות מבלי שתצטרך ליצור קשר עם אף אחד. לשני המארחים עומדים לרשותך משאבים כאלה, אך מכיוון ש- Squarespace מוגבלת יותר בסוגי הדברים שהיא יכולה לעשות, המידע אינו מעמיק כמו מה שאתה יכול למצוא ב- WP Engine.

הזוכה: מנוע WP

בסופו של דבר, לשני המארחים יש רשומות שירות לקוחות מעולות וניסיון, כך שלא משנה באיזה מהן תבחרו, אתם בטוחים שתפתרו את הבעיות שלכם במהירות וביעילות, וזה סימן נהדר למארח טוב.

מהירות

עכשיו אנחנו הולכים להיכנס לפרטים הקטנים והגניים של כל מארח ולראות מה הם יכולים להציע ככל שהביצוע. אינך רוצה שדף האינטרנט שלך יתרסק, וגם לא תרצה שיידרש לטעינה לנצח. במקרה זה, אנו רוצים לראות כיצד שירותים אלה מספקים את התוצאות הטובות ביותר עבור האתר שלך, כך שהקהל שלך יקבל חוויה פנטסטית בכל פעם שהוא יבקר בדף שלך. לשם כך בדקנו את הדירוג הממוצע של שני האתרים כדי לראות איזה מהם טוב יותר. בנוסף, מכיוון ש- Squarespace מתייעל באופן אוטומטי למכשירים ניידים, יש לנו ציון גם לזה. בואו נראה איך הם עשו.

המרחב

 • דירוג שולחן עבודה: 70
 • דירוג נייד: 40

מנוע WP

 • דירוג שולחן עבודה: 95
 • דירוג נייד: N / A

לא הצלחנו למצוא נתונים אמינים המראים כמה מהר WP Engine נמצא במכשיר נייד, אך בהתחשב באיזו ביצועים טובים הוא בשולחן העבודה, עלינו לדמיין שהוא עדיף טוב יותר מאשר Squarespace. חלק מהסיבה ש- WP Engine כל כך טובה יותר היא שהם מתמקדים בצורה ותפקוד, ואילו Squarespace בנוי לרוב בערך אסתטי. ככאלה, זה לא אחד השירותים המובילים למהירות.

הזוכה: מנוע WP

זמן השבתה / זמן פעולה

הצד השני של פונקציונליות האתר הוא אם זה מתרסק בכלל או לא. הן WP Engine והן Squarespace משתמשים באירוח ענן כדי למזער את זמן ההשבתה, מה שאומר שלשניהם יש רשומות מסלול חריגות. למעשה, ההבדל הוא 0.01% זניח, כך שהם קשורים למעשה.

המרחב: זמן עבודה 99.99%

מנוע WP: זמן עבודה 99.98%

כפי שאתה יכול לראות, לעולם לא תצטרך לדאוג שהאתר שלך יתרסק מכל סיבה שהיא, מה שהופך את שניהם למארחים איכותיים בהקשר זה.

הזוכה: עניבה

תכונות

אמרנו לכם שבסופו של דבר נתמקד בתכונות וערך של כל מארח, אז עכשיו זה הזמן שנצלול לדברים השונים שהם מציעים. דיברנו גם על כך שכל שירות מיועד לסוגים שונים של משתמשים, כך שתצטרך לזכור זאת כשמסתכלים על התכונות והיתרונות שאתה מקבל עם כל מארח..

המרחב

 • חבילה אישית: תחום חופשי, 20 עמודים, נתונים ללא רוחב רוחב פס, אבטחת SSL, מסחר אלקטרוני מסוגל
 • חבילה עסקית: תחום חופשי, עמודים ללא הגבלה, רוחב פס ונתונים, אבטחת SSL, חשבונות דואר אלקטרוני, מסחר אלקטרוני מסוגל
 • חנות מקוונת בסיסית: דומיין בחינם, עמודים ללא הגבלה, רוחב פס ונתונים, אבטחת SSL, ללא עמלות טרנזקציות, מעקב אחר מלאי
 • חנות מקוונת מתקדמת: דומיין בחינם, עמודים ללא הגבלה, רוחב פס ונתונים, אבטחת SSL, ללא עמלות טרנזקציות, מעקב אחר מלאי, שירותי הנהלת חשבונות, שירותי משלוח

בסופו של דבר חבילות אלה נועדו לעזור לך להקים חנות או בלוג למסחר אלקטרוני בקלות ובלי מגבלות. אם אתה מבצע עסקאות בחבילות האישיות או העסקיות, Squarespace אכן גובה עמלה, אז זכור זאת. עם זאת, הם הופכים את זה לפשוט ככל האפשר לפתוח חנות מקוונת.

מנוע WP

 • תוכנית אישית: אתר אחד, 25K מבקרים בחודש, נפח אחסון של 10 ג’יגה-בתים, נתונים ללא הגבלה, אבטחת SSL
 • תוכנית מקצועית: 10 אתרים, מבקרים של 100K בחודש, אחסון של 20 ג’יגה-בתים, נתונים ללא הגבלה, אבטחת SSL
 • תכנית עסקית: 25 אתרים, 400K מבקרים בחודש, אחסון של 30 ג’יגה-בתים, נתונים ללא הגבלה, אבטחת SSL
 • תוכנית פרימיום: 150 אתרים, מיליון מבקרים, אחסון 100-300 ג’יגה-בתים, נתונים ללא הגבלה, אבטחת SSL
 • תוכנית ארגונית: 150 אתרים, 5 מיליון מבקרים, אחסון 400 GB-1TB, נתונים ללא הגבלה, אבטחת SSL

אתה יכול לראות שתוכניות אלה עוסקות במתן פונקציונליות ותנועה רבה יותר. באמצעות WP Engine אתה מקבל גישה לכל התוכניות והתבניות של WordPress, מה שאומר שאתה יכול לעשות כל כך הרבה יותר עם אתרי האינטרנט שלך ממה שחשבת שאפשר. בנוסף, קל להוסיף להם אפשרויות למסחר אלקטרוני, מה שהופך את המארח הזה לבחירה אידיאלית נוספת עבור חנויות מקוונות.

קשה לומר איזה אתר טוב יותר מהאתר מכיוון שהוא כל כך שונה. מצד אחד, Squarespace מקל על הקריאייטיב והמתחילים להקים אתר יפהפה למראה, ומצד שני, WP Engine מעניק לך פונקציונליות רבה יותר. עם זאת, מדד אחד שעלינו לשים לב אליו ביותר הוא הביצועים, ו- WP Engine יכול לעשות הקפות סביב Squarespace. בסופו של דבר, האתר שלך עשוי להיראות נפלא, אך הוא לא יטען באותה מהירות. ככאלה, עלינו לתת את הכותרת ל- WP Engine.

הזוכה: מנוע WP

כדי לראות כיצד WP Engine מסתפק בשירותי אירוח אחרים בדוק את מנוע ה- WP שלנו מול GoDaddy או את ה- WP Engine שלנו לעומת HostGator Post.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector