מנוע WP לעומת Hostgator: מה עדיף? אירוח – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

המשימה המתמשכת שלנו היא להביא לכם את השוואות האירוח הטובות ביותר באינטרנט, והתשלום הבא שלנו מציג את מארח הוורדפרס החביב עלינו עם אחד האתרים המובילים בענף: Hostgator. לפני שנוכל לצלול לסקירתנו, עם זאת, עלינו לספק גילוי מסוים אודות מאמר זה. WP Engine הוא שירות העוסק אך ורק ב- WordPress, כלומר שאם אתה רוצה לבנות אתר מחוץ למערכת זו, לא תוכל לעבוד איתם. לעומת זאת, Hostgator מספקת מגוון רחב של אפשרויות אירוח, מה שהופך אותן לבחירה פנטסטית עבור כל מי שלא אוהב או דואג לוורדפרס. לפיכך, בכדי לשמור על סקירה זו בצורה אובייקטיבית ככל האפשר, נשווה בין שני המארחים רק על סמך תוכניות וורדפרס שלהם. אמנם Hostgator אכן מציעה פתרונות אירוח אחרים כמו שרתים ייעודיים או תוכניות VPS, אך השוואה בין השניים בהקשר זה תהיה מטעה. במקום זאת, אנו ממקדים רק אירוח וורדפרס עבור Hostgator על מנת להבטיח שתקבלו מושג טוב יותר כיצד הם נערמים זה לזה..


תמחור כמו כל הביקורות שלנו, אנחנו מתחילים בעלות. משתמשי אתר חדשים רבים מודאגים בעיקר מגורם זה מכיוון שהוא יכול לגרום או לשבור את היכולת שלהם להתחיל באינטרנט. עם זאת, שני המארחים הללו ידועים מסיבות שונות, וזו הסיבה שיש הרבה אי התאמה בין דגמי התמחור. מכיוון ש- Hostgator חותר בעיקר למתחילים חדשים, אין להם פונקציונליות רבה כמו WP Engine. ניכנס לפרטי פרטים מאוחר יותר, אבל זה משהו שכדאי לזכור כשמסתכלים על המספרים האלה.

Hostgator

 • תוכנית התחלה: 5.95 דולר לחודש
 • תוכנית סטנדרטית: 7.95 דולר לחודש
 • תכנית עסקית: 9.95 דולר לחודש

מנוע WP

 • תוכנית אישית: 29 דולר לחודש
 • תוכנית מקצועית: 99 דולר לחודש
 • תכנית עסקית: 249 דולר לחודש

כפי שאתה יכול לראות, יש הבדל עצום בין שני האתרים. שוב, יש סיבה לכך בגלל כמה אתה יכול לעשות עם WordPress עם כל שירות, אבל אם אתה חדש במערכת או שאתה לא מתכוון לעשות המון תכנות נוספות, ברור ש- Hostgator הוא המנצח הברור..

הזוכה: Hostgator

התחייבות להחזר כסף בעוד שהעלות הראשונית להפעלת אתר מהווה מרכיב מכריע בתהליך ההחלטה שלך, היא גם עוזרת לדעת שתוכל לגבות אם הדברים לא מסתדרים כפי שתכננת. שירותי אירוח רבים מציעים אפשרות להחזר כספי כלשהו, ​​כך שאינך תקוע בחוזה עם שירות שאינו מספק את כל מה שאתה צריך. תקן התעשייה כאן הוא שלושים יום, אך שני המארחים הללו מספקים הרבה יותר מזה. Hostgator נותן לך ארבעים וחמישה ימים ואילו WP Engine נותן לך שישים. לא רק זה אומר שיש לך יותר זמן לבדוק הכל ולוודא שעשית את הבחירה הנכונה, אלא שזה גם מוכיח עד כמה כל שירות עומד מאחורי המוצרים שלהם. אם אתה נותן לך יותר מחודש לבקש החזר כספי מלא אמור לך ששניהם מצטיינים בתחומם. עם זאת, בהקשר זה, WP Engine מנצחת לאורך קילומטר.

הזוכה: מנוע WP

שירות לקוחות מכיוון ש- Hostgator נועד לעבוד עם מתחילים ברשת, ול- WP Engine יש כל כך הרבה פונקציות שונות, זה בלתי נמנע שתצטרך ליצור קשר עם התמיכה בכל אחת מהמערכות. בין אם מדובר בבעיה בלוח הבקרה ובין שיש לכם שאלה לגבי הגדרת משהו בדף שלכם, חובה שתוכלו לדבר עם מישהו ולקבל מייד תשובה. אחרי הכל, אם אתה נתקל במשבר עם האתר שלך, אינך רוצה לחכות שעות או ימים כדי לפתור את הבעיה. עם זאת, נסתכל על הדרכים השונות בהן ניתן ליצור קשר עם התמיכה ולראות כיצד כל שירות מספק.

תמיכה טלפונית לבעיות מיידיות, תמיד נחמד להגיע למישהו בטלפון שיכול לעזור לך לפתור את הבעיה שלך מייד. עם זאת, קריאה לקו תמיכה רק להמתנה למשך שעות מביס את המטרה, כך שתרצה להגיע לאדם תוך זמן קצר. למרבה המזל, לשני האתרים יש זמני תגובה מצוינים ולא ישאירו אותך לחכות למשך זמן רב.

הזוכה: עניבה

צ’אט חי

בימינו עדיף הרבה יותר לדבר עם מישהו בשירות צ’אט מאשר בטלפון, כך שתוכלו לעבות את מחשבותיכם באופן מלאכותי תוך קבלת משוב מיידי ופתרון בעיות. שוב, אתה רוצה לקבל תשובה מהירה כאן, כך שלא תישאר לכווץ את אגודליך בזמן שאתה מחכה לתשובה. כמו כן, חשוב שתפנה למישהו בכל שעות היממה למקרה שתעבוד מאוחר בלילה באתר האינטרנט שלך. שוב, שני המארחים מופיעים כאן בצורה מעוררת הערכה ומספקים פתרונות 24/7/365. לעולם אינך צריך לחכות יותר מכמה דקות באף אחד מהאתרים, ותוכל לפתור את הבעיות שלך במהירות וביעילות.

הזוכה: עניבה

אימייל

לבסוף, כשמדובר ביצירת קשר עם התמיכה, לפעמים דוא”ל מהיר הוא כל מה שאתה צריך כדי לתקן את הבעיה שלך. כאשר הנושא אינו מיידי או שאינו דורש תשומת לב מיידית, זו דרך מצוינת ללכת. עם זאת, אתה עדיין לא צריך לחכות יותר מיום לתגובה. בהקשר זה, שני המארחים חוזרים לשאילתות דוא”ל במהירות, כאשר רוב זמני ההמתנה הם פחות משמונה שעות.

הזוכה: עניבה

פורומים אם אתה מסוג האנשים שיעדיפו לעשות מחקר ולברר לבד את התשובות לשאלות שלך, מועיל לך לגשת למדריכי לימוד מפורטות ולדפי שאלות נפוצות כדי למצוא את מה שאתה צריך. לשני המארחים יש מידע נרחב בהישג ידך, אך WP Engine מעניק את הכל בפורמט קל לקריאה בהרבה. ככאלה, הם מעט טובים יותר במתן גישה קלה לטכניקות פתרון בעיות.

הזוכה: WP Engine, אך רק במעט

מהירות

כשמדברים על הערך של אתר, חלק עצום מזה טמון באיזו מידה המארח יכול להביא תוצאות לקהל שלכם. מהירות היא מרכיב עיקרי במוניטין של האתר שלך, כאשר דפים איטי יותר בעלי שיעור יציאה מדף כניסה גבוה יותר. במילים פשוטות, עליכם לוודא שהמארח שלכם ימשיך לפעול בצורה חלקה באתר שלכם, לא משנה היכן הצופים שלכם נמצאים כך שהם לא מחכים דקות לטעינת הדפים שלכם. בימינו, סבלנות אינה סגולה שיש לאנשים רבים, במיוחד ברשת. אלה התוצאות מבדיקות מהירות עצמאיות לשני השירותים.

Hostgator

 • דירוג: 75/100
 • מהירות טעינה: 916 שניות
 • מהירות ממוצעת: 5 שניות

מנוע WP

 • דירוג: 73/100
 • מהירות טעינה:86 שניות
 • מהירות ממוצעת: 2 שניות

כפי שאתה יכול לראות, אין הבדל עצום בין השניים, אבל הקצה אכן עובר ל- Hostgator. חלק מהסיבה לכך היא מכיוון של- Hostgator יש יותר שרתים ויכולים להעביר נתונים בצורה יעילה יותר, אבל זה גם בגלל שאתרי וורדפרס שלך לא יהיו בעלי פונקציונליות רבה כמו WP Engine. בסופו של דבר נוכל לקרוא לזה שטיפה, אך אנו נותנים את הזכייה הזו להוסטגאטור ללא קשר.

הזוכה: Hostgator

זמן השבתה / זמן פעולה

יחד עם מהירות העמוד וזמן הטעינה, אתה גם רוצה להיות בטוח שהאתר שלך לא יקרוס מכל סיבה שהיא. מארחים רבים מציעים “אחריות לזמן הפעולה”, כלומר אם הדף שלך יורד לתקופה משמעותית כלשהי, אתה זכאי לפיצוי כלשהו. WP Engine מציעה ערבות כזו, ואילו Hostgator לא עושה זאת. עם זאת, כשעושים השוואה בין השניים, קשה לראות מנצח ברור.

Hostgator

 • התוצאות הטובות ביותר: 100%
 • תוצאות גרועות: 97%
 • ממוצע:99%

מנוע WP

 • התוצאות הטובות ביותר: 100%
 • תוצאות גרועות:51%
 • ממוצע:98%

כפי שאתה יכול לראות, יש יותר התאמה עם WP Engine, אך הממוצעים זהים בערך. כמו כן, כאשר WP Engine מציעה ערבות, פירוש הדבר שאפילו בתקופות הנמוכות אתה יכול לקבל תגמול על חווית קשיים טכניים. שוב, זה יכול להתרחץ, אך אנו עדיין נתבע ב- Hostgator כזוכה כאן.

הזוכה: Hostgator

תכונות בסדר, אז ראינו מה שני המארחים האלה יכולים להציע במובן של משיכות רחבות, אבל איך הם נערמים זה לצד זה? כדי לקבל תחושה טובה יותר של הערך שאתה מקבל מכל שירות, אנו הולכים לראות אילו אפשרויות ותכונות מסופקות עם כל תוכנית. שוב, אנו מסתכלים רק על אירוח וורדפרס, אם כי Hostgator אכן מציעה שפע של אפשרויות אחרות.

Hostgator

 • תוכנית התחלה: אתר אחד, 25K מבקרים בחודש, אחסון של 50 ג’יגה-בייט, כתובות דוא”ל בלתי מוגבלות
 • תוכנית סטנדרטית: שני אתרים, 200K מבקרים בחודש, נפח אחסון של 150 גיגה-בייט, כתובות דואר אלקטרוני ללא הגבלה
 • תכנית עסקית: שלושה אתרים, 500K מבקרים בחודש, אחסון בלתי מוגבל וכתובות דוא”ל

מנוע WP

 • תוכנית אישית: אתר אחד, 25K מבקרים בחודש, נפח אחסון של 10 ג’יגה-בתים, נתונים ללא הגבלה, אבטחת SSL
 • תוכנית מקצועית: עשרה אתרים, מבקרים של 100K בחודש, אחסון של 20 ג’יגה-בתים, נתונים ללא הגבלה, אבטחת SSL
 • תכנית עסקית: 25 אתרים, 400K מבקרים בחודש, אחסון של 30 ג’יגה-בתים, נתונים ללא הגבלה, אבטחת SSL

דבר אחד שכדאי לשים לב גם לכאן הוא של- WP Engine יש גם תוכניות פרימיום וארגונית המאפשרות מיליוני מבקרים בחודש ועד 150 אתרים. כפי שאתה יכול לראות, כאשר משווים בין שני השירותים, ל- Hostgator יש עוד הרבה מה להציע בנושא אחסון ומבקרים. כשמסתכלים על תוכניות הבסיס של כל שירות, אתה מקבל תוצאות טובות יותר עם Hostgator בסך הכל. כמו כן, למרות שזה לא מספק אבטחה ונתונים מקיפים כמו WP Engine, אתה עדיין מקבל תכונות בטיחות עם התוכנית שלך. ההבדל הגדול ביותר בין השניים הוא כמה אתרים תוכלו להפעיל וכמה מבקרים יכולים להגיע לדף שלכם. כשאתה עולה ב- WP Engine, אתה יכול לראות שהתוכניות מיועדות לאתרים עם תנועה גבוהה, וכאן הם מאירים. עם זאת, אם אינך מתכנן להשיג מיליוני מבקרים בחודש, ייתכן שלא תזדקק לשירות כה רב.

הזוכה: Hostgator לתוכניות בסיסיות, WP Engine למתקדמים

סיכום בסופו של דבר, כשמדובר באירוח וורדפרס, Hostgator היא האפשרות הטובה יותר עבור כל מי שאינו זקוק לטון של תכנות ופונקציונליות בדפים שלו. אלא אם כן אתה משתמש וורדפרס הארדקור, השירות אמור לתת לך את כל מה שאתה צריך כדי להצליח. כיוון שכך, אנו מאמינים שזו הבחירה הטובה יותר בסך הכל.

הזוכה בסך הכל: Hostgator בדוק את הפוסט WP Engine שלנו מול GoDaddy כדי לבדוק אם WP Engine יכול לנצח את GoDaddy. האם A2 יכולה לארח את HostGator המובילה? גלה זאת על ידי קריאת הפוסט שלנו ב- A2 Hosting לעומת HostGator.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map