מנוע WP לעומת iPage: מה עדיף? אירוח – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

כשמדובר במציאת מארח האינטרנט המתאים, תוכלו לבזבז את כל זמנכם בבחינת שירותים פרטניים, לרשום אילו תכונות והיתרונות שהם מציעים, ואז להשוות את הפרטים בעצמכם. לחלופין, תוכלו לסמוך עלינו שנעשה עבורכם את ההשוואה ונחסוך זמן. יש לנו סדרה של ביקורות בלתי נגמרות שממצאות את המארחים הטובים ביותר זה מול זה, כך שתוכלו לראות כיצד הם נערמים זה לצד זה. בפרק זה אנו בוחנים את WP Engine ו- iPage Hosting.


מה שחשוב לציין כאן הוא ש- WP Engine אינו מארח אתרים רגיל. בעוד שרוב השירותים מספקים מגוון של דפי אינטרנט מסוגים שונים, WP Engine מוקדש אך ורק לוורדפרס. ככאלה, אם אינך מעוניין לבנות אתר וורדפרס או שאתה רוצה אפשרויות נוספות, תצטרך לחפש במקום אחר.

כמו כן, מכיוון ש- WP Engine זמין רק לאתרי וורדפרס, אנו הולכים להשוות בין השניים על סמך תכונות דומות. לא יהיה זה הוגן לרשום מחירים ומפרטים של iPage שקשורים לדפי אינטרנט סטנדרטיים מכיוון שאין שום דבר השווה ב- WP Engine. לפיכך, תהליך הבדיקה שלנו יהיה מעט שונה ממה שהוא בדרך כלל, אך התוצאות יהיו שוות יותר כך.

תמחור

כמו תמיד, אנו רוצים קודם להוציא את העלות מהדרך. עבור אנשים רבים התמחור יכול להיות אוסר, ולכן אנו רוצים לוודא שאתה יודע מה אתה מקבל לפני שנצלול לעומק יותר מכל אתר. עם זאת, ברגע שאתה יודע את המחיר אתה רוצה לראות מה הערך שמספק כל מארח, כך שתוכל להבין אם אתה מקבל את המפץ הגדול ביותר עבור הדולר שלך. להלן המחירים הסטנדרטיים לשני האתרים.

מנוע WP

 • אירוח רגיל: 29 $ לחודש
 • אירוח מקצועי: 99 דולר לחודש
 • אירוח עסקי: 249 $ לחודש
 • אירוח פרימיום: צור קשר לקבלת מחירים

iPage

 • אירוח WP Starter: התחל של 3.75 $ לחודש ואז נע ל 10.49 $ לחודש
 • אירוח WP חיוני: 6.95 $ לחודש להתחיל, ואז עוברת ל 12.49 $ לחודש

כפי שאתה יכול לראות, WP Engine הוא גבוה משמעותית מ- iPage, מה שאומר שאתה נוטה יותר ללכת עם האפשרות הזולה יותר. עם זאת, כפי שנמצא בהמשך, יש סיבה קריטית לאי-התאמה במחירים, שקשורה שוב לערך. בסך הכל, אם אתה רציני בבניית אתר וורדפרס איכותי, אז ל- WP Engine יש עוד הרבה מה להציע. עם זאת, סתם להמשך iPage בעלות בלבד יש את היתרון הברור.

הזוכה: iPage

התחייבות להחזר כסף

דבר נוסף שיש לבחון לגבי התמחור הוא האם מארח יציע החזר כספי מלא אם לא תחליט שאינך אוהב את השירות. מכיוון שלבניית אתר לוקח זמן ויש כל כך הרבה קטעים מורכבים שצריכים לעבוד יחד, יתכן כי בעיות בשירות אינן ניכרות בקלות, מה שאומר שאתה עשוי לגלות שאתה מפסיד פרט מכריע רק לאחר שהאתר שלך יהיה למעלה ורץ. כיוון שכך, מארחים רבים מציעים ערבות להחזר הכסף המאפשרת לכם לבדוק קודם את השירותים כדי לוודא שהכל עומד בסטנדרטים שלכם. שני המארחים מציעים ערבות כזו, כאשר iPage מספקת שלושים יום לשנות את דעתך, ו- WP Engine מעניק לך שישים.

לא רק שעדיף לקבל יותר זמן להסתובב עם תכונות השירות, אלא שיש חלון כה ארוך גם מראה כי WP Engine בטוח כי תאהב את מה שאתה מקבל. זהו בונוס עיקרי כשמשווים בין שני המארחים.

הזוכה: מנוע WP

שירות לקוחות

מבחינת הערך, למרות שחשוב לשפוט כל מארח על סמך התכונות שהם מספקים, אנו מגלים שבעצם עדיף לראות כיצד הם מגיבים כשמשהו משתבש. לא משנה עד כמה אתה בונה את האתר שלך, משהו בהכרח יקרה שמאלץ אותך ליצור קשר עם שירות לקוחות, לכן חובה שהם יהיו מגיבים ועוזרים בכל פעם. עם זאת, ישנם ארבעה אזורים שונים שבהם מארח יכול לספק תמיכה, אז בואו נשווה ביניהם בכל בחינה.

תמיכה טלפונית

אם אתה זקוק לבעיה שנפתרה מייד, בדרך כלל השיטה הטובה ביותר היא להתקשר למישהו שיעזור לך. כשמדברים על בניית אתרים, עדיף שתוכלו ליצור קשר עם מישהו בכל שעות היממה, למקרה שתעבדו מאוחר בלילה ותיתקל בבעיה. עם זאת, שני המארחים מספקים תמיכה טלפונית 24/7, ואף אחד מהם לא יצטרך לחכות יותר מדי בהמתנה.

הזוכה: עניבה

צ’אט חי

זוהי אפשרות פופולרית נוספת מכיוון שהיא מאפשרת להגיע לתוצאות מיידיות מבלי שתצטרך להקשיב למוזאק המשעמם בזמן שאתה מחכה. שוב, הדבר החשוב כאן הוא שתוכלו להגיע ליום או לילה נציג כך שהנושא שלכם יתקן מייד. בדומה לתמיכה טלפונית, שני המארחים מספקים זמני גישה 24 שעות ביממה וזמני תגובה מהירים.

הזוכה: עניבה

אימייל

אם יש לך בעיה שאינה זקוקה להתייחסות מיידית, אך אתה עדיין רוצה ליצור קשר עם מישהו, אז פתיחת כרטיס ושליחת דוא”ל זו דרך נהדרת לפתור אותה. עם זאת, אתה רוצה להיות בטוח שאתה לא מחכה ימים אחדים לתשובה; אחרת, זה יגרום לכל התהליך להיפטר. גם ל- iPage וגם ל- WP Engine יש מערכת כרטיסים, ותוכלו לצפות לתגובה בדרך כלל באותו יום או לפחות תוך 24 שעות, תלוי מתי פתיחת הכרטיס שלכם.

הזוכה: עניבה

פורומים / הדרכות

לבסוף, למי שאוהב ללמוד עוד על תיקון בעיות בלי להסתמך על איש מקצוע של תמיכה טכנית, מארחים רבים יספקו גישה לפורומים בהם תוכלו למצוא תשובות לסוגיות נפוצות ולברר כיצד לתקן אותן בזמן שהן מתרחשות. בעניין זה, לשני המארחים יש מאמרים ומדריכי לימוד נרחבים המכסים כמעט את כל הנושאים שאתה יכול לדמיין, ושניהם מסודרים היטב כך שלא תבזבז מחצית מזמנך בניסיון למצוא את המידע הנכון..

הזוכה: עניבה

כפי שאתה יכול לראות, כשמדובר בתמיכה, אתה מקבל ערך רב גם עם iPage וגם עם WP Engine, כלומר שלא משנה באיזה תבחר אתה לא תישאר תלוי.

מהירות

זה הזמן להיכנס להיבטים הטכניים יותר של המארחים. הדבר הראשון שאנחנו מסתכלים עליו הוא כמה מהר האתר שלך יהיה ברגע שהוא חי, מכיוון שזה כנראה אחד הדברים החשובים ביותר לקהל שלך. לא משנה כמה טוב הדף שלך מתוכנן או כמה הוא אינטראקטיבי, אם הוא לא נטען במהירות, לא תוכל להשיג מספיק אנשים לבזבז זמן על זה. מכיוון שכך, חובה שזמני הטעינה יהיו מהירים, כלומר לוקח רק כמה שניות או פחות עד שהכל יעלה. אם הקהל שלך צריך לחכות עשר או עשרים שניות לדף שלך, הוא לא ישמור סביב לראות מה עומד עליו.

מנוע WP

 • זמן הטעינה הטוב ביותר:69 שניות
 • זמן הטעינה הגרוע ביותר:94 שניות
 • ממוצע: 48 שניות

iPage

 • זמן הטעינה הטוב ביותר: 965 אלפיות השנייה
 • זמן הטעינה הגרוע ביותר: 30 שניות
 • ממוצע: 90 שניות

כפי שאתה יכול לראות, ל- iPage יש את הממוצע והמהירות הטובים יותר. עם זאת, הדבר מבוסס על דפי אינטרנט סטנדרטיים ואינו לוקח בחשבון את אתרי הוורדפרס שלו. לפיכך, כדי להבין טוב יותר את הביצועים של WP Engine עלינו להסתכל על שאר המארחים של וורדפרס בלבד. כשעושים זאת, WP Engine טוב יותר מרובם, כאשר ישנם מארחים שלוקח 30 שניות לטעינה. בסך הכל, בכל הנוגע לאירוח וורדפרס, WP Engine הוא בראש.

הזוכה: מבחינה טכנית iPage, אבל WP Engine טוב יותר כשמדורגים כנגד בני גילה

זמן השבתה / זמן פעולה

הדבר הבא שצריך לבדוק אחרי המהירות הוא זמן עבודה. זהו שיעור האחוזים שהאתר שלך נשאר במצב שאינו חווה קריסות או השבתה. בדרך כלל, המארחים יציעו ערבות לדירוג זה, כלומר שאם זמן הפעילות שלכם נופל מתחת לאחוז מסוים, אז אתם זכאים לפיצוי כלשהו. WP Engine אמנם מציעה ערבות של 99.95%, אך ל- iPage אין כזה. להלן האחוזים הממוצעים לכל אחד.

 • מנוע WP: 95%
 • iPage: 84%

למרות שאתה יכול לראות שמנוע ה- WP מעט טוב יותר, מכיוון שההבדל נמדד בשברים של אחוזים, אנו עלולים לומר שהם כמעט זהים. עם זאת, בהתחשב בעובדה ש- WP Engine אכן מציעה ערבות פירושה שהם טובים יותר בסך הכל.

הזוכה: מנוע WP

ערך

אז עכשיו, אחרי שראינו עד כמה אמינים שני המארחים, איך הם נערמים עד לתכונות ויתרונות? אילו שירותים אתה מקבל במחיר החודשי שלך? להלן סקירה קצרה של מה שתוכלו לצפות משתי החברות.

מנוע WP

 • חבילה סטנדרטית: אתר אחד, 25K ביקורים בחודש, אחסון של 10 ג’יגה-בתים, נתונים ללא הגבלה, אישורי SSL בחינם
 • חבילה מקצועית: 10 אתרים, ביקורי 100K בחודש, אחסון של 20 ג’יגה-בתים, נתונים ללא הגבלה, אישורי SSL בחינם
 • חבילה עסקית: 25 אתרים, ביקורי 400K בחודש, אחסון של 30 ג’יגה-בתים, נתונים ללא הגבלה, אישורי SSL בחינם
 • חבילה פרימיום: 150 אתרים, מיליון ביקורים בחודש, אחסון של 100-300 ג’יגה-בתים, נתונים ללא הגבלה, אישורי SSL בחינם
 • חבילה ארגונית: 150 אתרים, 5 מיליון ביקורים בחודש, אחסון 400GB-1TB, נתונים ללא הגבלה, תעודות SSL בחינם

iPage

 • חבילה Starter WP: 1 דומיין בחינם, שטח דיסק בלתי מוגבל, חשבונות דואר ללא הגבלה, לוח בקרה מותאם אישית, ערכות נושא מותקנות מראש ותוספים
 • חבילה חיונית של WP: 1 דומיין בחינם, שטח דיסק בלתי מוגבל, חשבונות דואר ללא הגבלה, מיליוני ביקורים בחודש, תמיכה במומחים, אבטחה משופרת

לרוע המזל, iPage מעט מעורפל בכל הפרטים שאתה מקבל במנוי שלך, כך שלא נוכל לספק פרטים נוספים על מה ששמנו. עם זאת, כפי שאתה יכול לראות, הם דומים, כאשר iPage יוצא בראש עם אחסון בלתי מוגבל וספירות ביקורים גבוהות יותר בחודש. לעומת זאת, WP Engine מאפשר לך ליצור אתרים נוספים ורוחב פס בלתי מוגבל, שניהם מרכיבים חיוניים.

בסופו של דבר נראה כי אירוח iPage וורדפרס הוא אידיאלי לכל מי שהוא חדש במערכת ואינו רוצה ליצור יותר מאחד או שניים. iPage עוזר לך על ידי מתן כלים לבניית דף בסיסי עם יישומי פלאגין ותבניות, כך שהרבה יותר קל להתחיל.

עם זאת, אם אתם בקיאים בוורדפרס ורוצים לעשות הרבה יותר מסתם אתר בודד, אז WP Engine הוא הדרך הטובה ביותר ללכת. לא רק שאתה מקבל יותר קיבולת, אלא שאתה מקבל גם תכונות נוספות שיעזרו לך לבנות אתרים עדכניים. בהתחשב בכך שכל השאר נוגע לשוויון ביחס למהירות, זמן עבודה ושירות לקוחות, נראה כי לשני האתרים יש הרבה מה להציע..

הזוכה: iPage למתחילים, WP Engine למומחים

כדי לחקור אפשרויות אירוח נוספות, ראה כיצד WP Engine מתמודד מול Squarespace בתפקיד שלנו ב- Squarespace לעומת WP Engine. האם WP Engine יכול לעמוד בראש Bluehost? גלה בפוסט WP Engine שלנו לעומת Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map