ביקורות על אירוח גלגל תנופה: האם גלגל תנופה מתאים לך?

ביקורות על אירוח גלגל תנופה: האם גלגל תנופה מתאים לך?

ביקורות על אירוח גלגל תנופה: האם גלגל תנופה מתאים לך?

Contents

מה זה גלגל תנופה?

גלגל תנופה הוא חברת אירוח וורדפרס מנוהלת שממוקמת באומהה, נברסקה עם משרדים בסידני, אוסטרליה. החברה נוסדה בשנת 2013 ומעבירה שירותי אירוח עבור מעצבים ומפתחים שמתפרנסים מהשקת אתרי אינטרנט ללקוחות.


כמה טוב אירוח גלגל תנופה?

גלגל תנופה מציע אפשרות אירוח וורדפרס מנוהלת במחיר הירך ומשתלמת לחברות אירוח מנוהלות יותר ויותר, יקרות יותר כמו WP Engine. גלגל תנופה אינו מיועד למנהלי אתרים חובבים, כאשר עיקר קהל הלקוחות שלהם מורכב על ידי מעצבים ומפתחים. תמיכת גלגל תנופה היא בעלת ידע רב ומוכרת בנושאי פיתוח מורכבים, ותוכניותיהם בנויות בהיקף. אנו ממליצים על גלגל תנופה עבור קריאייטיב דיגיטלי המעוניין בגמישות מחברת האירוח שלהם. חקור אפשרויות אחרות אם אתה מתחיל, או אם אתה מייצג גורם תאגידי החפץ בניהול אולטרה-ידיים.

ראה ביקורות רשמיות על גלגל תנופה 3.5 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (1 הצבעה) מקצוענים

 1. ניהול וורדפרס ייעודי
 2. העלות למבקר ניתנת למשא ומתן
 3. הגירות חינם / אתרי הדגמה חינם
 4. גיבויים אוטומטיים עם תהליך שחזור קל
 5. מפתח & תכונות ידידותיות למעצבים
 6. חסרונות

  1. זמני תפנית איטית בתמיכה, ללא גישה 24/7
  2. אתרים יכולים להיות איטיים
  3. הבמה היא עדיין בבטא

  תמיכה 3 מהירות 3 תכונות3.5 ערך 4 שקיפות 4

  סקירת גלגל התנופה הרשמית שלנו

  לגלגל תנופה יש תחושה מעורפלת ומושכת שכל כך חסרות חברות אירוח רבות אחרות. בהשוואה למראה המצויר של שמות גדולים כמו HostGator, או לתחושה המחניקה של חברות אירוח מובחרות כמו Rackspace, גלגל תנופה הוא נשימה של אוויר צח. גלגל תנופה, שנבנה עבור מעצבים ומפתחים המעוניינים להשיק אתרים עבור לקוחותיהם, מצא את הגומחה שלהם בשוק אירוח הוורדפרס המנוהל. מרבית הפיצ’רים של גלגל תנופה הם מהשורה הראשונה והתאמה מושלמת לקהל הלקוחות המיועד שלהם. עם זאת, כמה מטרדות קלות עלולות להניא את חלק המשתמשים. אנו ממליצים גם נגד גלגל תנופה לאתרים שמקבלים מיליוני ביקורים מדי חודש.

  התכונות הטובות ביותר של אירוח גלגל תנופה

  גלגל תנופה בנוי עבור מעצבים ומפתחים שיודעים באמת את דרכם סביב וורדפרס, ולכן מכירים את זה מספיק כדי לדעת שמיקור חוץ לניהול אבטחה ועדכוניו שווה את זה בהחלט. החבר’ה האלה בקיאים ויודעים בדיוק מה לקוחותיהם הטכניים רוצים בשירות אירוח, כלומר מהירות, תכונות חדשניות ואינטואיטיביות, אבטחה וגיבויים רגילים..

  ניהול וורדפרס ייעודי ומשתלם

  כאשר וורדפרס היא ה- CMS מספר אחת בשימוש ברחבי העולם, אין פלא כי אירוח וורדפרס מנוהל הפך לתעשייה לוהטת בשנים האחרונות. גלגל תנופה ממלא יפה את הגומחה בין מנהלי אתרים מתחילים המשתמשים בפלטפורמת האירוח המנוהלת של וורדפרס המנוהלת של GoDaddy (החל מ- $ 3.99 לחודש), ותאגידים מרובי מיליון דולר המשתמשים בגרסה המקצועית במיוחד של WP Engine (29.99 $ לחודש). גלגל תנופה מתחיל ב -15 $ לחודש עם יכולת הרחבה גמישה למי שמחפש לארח אתרים מרובים.

  העלות למבקר ניתנת למשא ומתן

  אחד ממדדי החיוב הפופולרי בקרב חברות ניהול וורדפרס ייעודיות הוא מספר המבקרים בוורדפרס שצפוי לקבל אתר אינטרנט. רבות מחברות אלה מקיימות את מדיניותן לגבות סכום כסף מסוים עבור מבקרים בסכום מסוים. גלגל תנופה שונה – הצלחנו לנהל משא ומתן על העלות למחירי מבקרים. זה חשוב מאוד לאתרים שמתכננים להתארך עם הזמן.

  כניסה אחת לכל אתרי WordPress שלך

  כשאתה מנהל אתר למספר אתרי וורדפרס, אתה עלול למצוא את עצמך עם ספר שחור קטן ומלא בשמות משתמש וסיסמאות. עם זאת, עם גלגל תנופה זה לא המקרה. גלגל תנופה מאפשר לך להעביר את כל אתרי WordPress שלך תחת אישור אחד. נוסף על כך, אם אתה צריך לשתף פעולה עם אנשים אחרים, גלגל התנופה ייתן לכל אחד אישורי כניסה משלו. תכונה זו הופכת את גלגל תנופה לבחירה קלה עבור סוכנויות עיצוב ופיתוח המנהלות אתרים מרובים.

  הגירות מהירות בחינם

  אם אינך מרוצה מחברת הניהול שלך ב- WordPress הנוכחית, גלגל תנופה יעביר את כל האתרים הנוכחיים שלך לשרתים שלהם, באופן מאובטח ובחינם. בנוסף, הם מהירים מאוד בזה שהגירה נמשכת בדרך כלל בין 24 ל -48 שעות. ואם אתה רוצה את זה ממש מהר, הם מציעים הגירה מזורזת של 8 שעות תמורת 49 $.

  אתרי הדגמה חינם

  בעוד גלגל תנופה בדרך כלל גובה תשלום לפי דומיין, הם מאפשרים יכולות הדגמה וביצוע ללא הגבלה – תכונה נוספת שהופכת אותם למושלמים עבור מפתחים ומעצבים מקצועיים. אף על פי שאתרים אלה אינם חיים, הם מאפשרים ללקוחות לבנות אתר ולבדוק את הפונקציונליות שלו במלואה.

  Top Notch Security כולל SSL בחינם

  גלגל תנופה סורק כל הזמן את האתרים שלך אחר תוכנות זדוניות, ועושה עבודה כה יסודית שלא תצטרך להתקין עוד תוסף אבטחה של וורדפרס. במקרה בו האתר שלכם נפרץ, הצוות שלהם יעבוד ללא לאות כדי לתקן את הבעיה ולהחזיר את האתר לקדמותו. בנוסף, הם זורקים SSL בחינם עם כל תחום שאתה רושם איתם.

  גיבויים אוטומטיים עם תהליך שחזור קל

  גלגל תנופה מבצע גיבויים יומיים אוטומטיים. זה אומר שבכל יום ויום, גלגל תנופה יגבה את כל השינויים שלך כדי לוודא שלמות אתרי האינטרנט שלך נשארת שלמה. אם אי פעם הייתה בעיה באתר שלך, גלגל תנופה מקל על תהליך השחזור באמצעות פעולת לחיצה אחת. תכונה זו לבדה יכולה לחסוך לכם את הטרחה שבחשבון אי פעם למצוא חברת גיבוי מקוונת כדי להגן על שלמות הנתונים שהם אתר האינטרנט שלכם..

  חסרונות אירוח גלגל תנופה

  שירות הלקוחות של גלגל תנופה הוא חכם באמת, אך לא תמיד נגיש

  לאירוח גלגל תנופה יש מוניטין של מתן תמיכה נהדרת. הצוות שלהם חנון בדיוק כמו קהל הלקוחות הכללי שלהם, וכמעט תמיד יכול לפגוש אותך בכל עומק טכני שאתה נתקל בו. עם זאת, הם אינם מציעים תמיכה בצ’אט חי, ושעות טלפון ותמיכה בכרטיסים מוגבלות פחות או יותר לזמני עסקים רגילים. למרות שמרבית הכרטיסים נענים תוך 24 שעות ומקבלים תשובות אדיבות, מועילות, יתכן וזה לא מתאים לכל אחד. אם אתה גר באזור זמן אחר, עובד שעות מזדמנות, או מצפה שתזדקק לתמיכה טכנית רבה, יתכן כי גלגל תנופה לא יהיה לך את המשאבים העומדים לרשותך לחזור אליך מייד. ניתן לצפות לכך בתכניות במחיר הזול יותר, אך ברגע שתתחיל לשלם 100 $ לחודש, התמיכה 24/7 אמורה להיות רגילה. WP Engine, המתחרה הבכיר של גלגל תנופה, מעניק ללקוחות ברמה הגבוהה יותר גישה 24 שעות ביממה לתמיכה בלקוחות.

  אוהבים cPanel? הביטו במקום אחר.

  לוח המחוונים המותאם אישית של גלגל התנופה הוא סופר מלוטש ויש לו המון כלים מועילים, אבל אם אתה מעריץ של cPanel קשה ומסתייג מללמוד ממשק אחר, גלגל תנופה אינו בשבילך. DreamHost הוא מארח נוסף, המתמחה באירוח משותף, המורה על cPanel לטובת לוח המחוונים שלהם. רוב המקצוענים של וורדפרס לא יתייחסו לעניין זה, אבל זה משהו שצריך לקחת בחשבון אם אתה או עמיתים לעבודה נאבקים כדי לעקוב אחר עשרות ממשקי לוח המחוונים השונים איתם אתם מתקשרים מדי יום..

  אזור הבמה נמצא בבטא

  אזור הבמה הוא המקום בו תוכלו לבצע מספר שינויים שלא נשמרו באתר שלכם ואז פשוט לדחוף את השינויים לאתר החי. אזור הבימה של גלגל תנופה נמצא בבטא. הם אכן טוענים כי בקרוב זה לא יהיה בבטא, אך לעת עתה יתכן שלא תקבל אזור שלבי תפקוד מלא. WP Engine מכה אותם באזור זה, לעת עתה לפחות.

   זמני הטעינה אינם המהירים ביותר

  גלגל תנופה טוען שיש לו מהירויות מהירות, אך מניסיוננו זו עשויה להיות טענה ריקה. העלאת התקנת וורדפרס בגודל ממוצע ארכה הרבה יותר משעה, ולעיתים דפי אינטרנט מורכבים יותר היו זוחלים לטעון. תכונות המטמון שלהם בהחלט עוזרות לנושאים אלה, אך גם אז המהירות שלהם הייתה נמוכה משמעותית מאלה שחוו עם WP Engine. ישנם טונות של גורמים התורמים לזמני העמסה, אך מצאנו כי מעבר לרחבה, גלגל תנופה הותיר משהו לרצוי. למהירויות סופר מהירות אנו ממליצים על A2 Hosting ועל התקנת וורדפרס המותאמת שלהם.

  שורה תחתונה

  אם מצפים או התרגלנו לטיפול בכפפות לבנות בחברות אירוח וורדפרס מנוהלות כמו WP Engine, אנו לא ממליצים לעבור לגלגל תנופה. חברה קטנה בהרבה עם תחושה מאוד מתחילה, גלגל תנופה עשוי לאכזב את מי שרוצה את כל מה שמטופל עבורם עם ההתקשרות המקצועית שתתאים. עם זאת, עבור פרילנסרים מגוחכים המחפשים אפשרות גמישה, במחיר סביר ומנוסה לאירוח, גלגל תנופה הוא חלום שמתגשם. לוח המחוונים שלהם בנוי כדי לנהל את אתרי הלקוחות שלך בצורה חלקה, ובכל חודש הם מפיצים תכונות והצעות חדשות המתאימות בדיוק לאלה שמתפרנסים מאתרי ההשקה. אם אתה מחפש אפשרות במחיר סביר ויש לך גישה DIY, אתה תמצא את כל מה שאתה מחפש בארגון וורדפרס מנוהל על גלגל תנופה.

  הצג תכונות נוספות

  שאלות ותשובות גלגל תנופה

  גלגל תנופה קל מספיק לכל אחד להשתמש בו, ומכיוון שכל אחד יכול להבין כיצד להשתמש בו, יש המון שאלות סביבו. למרבה המזל, יש תשובות לשאלות הללו, וזה מה שתמצא כאן. פתיחת חנות עצירה אחת לכל השאלות שלך תעזור לך להבין אם גלגל תנופה הוא אתר האירוח שאתה רוצה לאתר שלך. זה אמור לענות על הרבה שאלות נפוצות שיש ללקוחות חדשים לגבי גלגל תנופה.

  כיצד ניתן לעבור לתכנית בתפזורת מתוך אתר יחיד?

  אתה רוצה לגבות את האתר המקורי ואז ברצונך לשכפל את האתר. לאחר מכן עליך לבחור את אמצעי התשלום שלך. לאחר מכן תוכל להפנות DNS לאתר החדש, אלא אם כן היה מדובר באתר הדגמה או שעדיין לא חי, עליו תוכלו לדלג. תרצה לוודא שאתה מבטל ומוחק את האתר המקורי. האתר החדש שלך אמור לעבוד כראוי, ואם יש לך שאלות, אתה יכול לפנות לאתר העזרה שלהם כדי למיין בעיות.

  איך מתחילים לביים?

  הבימוי עדיין בפורמט בטא, כך שתצטרך לבקש את הגישה ישירות מ- גלגל תנופה. ברגע שתוכלו לקבל גישה, תוכלו לעבור את Staging למצב פועל תחת הכרטיסייה Advanced. זה יכול לקחת זמן עד שתהליך ה- Staging יהיה מוכן, במיוחד אם האתר שלך גדול למדי. לאחר סיום התהליך, הכרטיסייה Staging החדשה תופיע בלוח המחוונים של גלגל התנופה של האתר שלך. תוכל לגשת לאתר Staging דרך כתובת האתר בלשונית Staging, ולהשתמש בתעודות הוורדפרס שלך. יש סיסמה המגנה על האתר שלך בזמן שאתה עובד עליו, ותוכל לבצע את כל השינויים שאתה רוצה.

  האם ניתן לשנות את מיקום מרכז הנתונים של אתר?

  לא ניתן להעביר אתר בין מרכזי נתונים, אתה יכול לעקוף את הנושא כדי להשיג את אותן תוצאות. אתה רוצה לגבות את האתר המקורי ואז לשכפל אותו. יהיה עליכם לבחור את אמצעי התשלום ואת מרכז הנתונים אליו תרצו לשלוח. לאחר מכן תוכל להפנות DNS לאתר החדש, ואתה רוצה לבטל או למחוק את האתר המקורי. זה בערך אותו תהליך של החלפת התוכניות שלך.

  האם אוכל להתקין מחדש את קבצי ה- WordPress Core?

  אם אתה צריך להתקין מחדש את קבצי WordPress Core, ייתכן שיהיה קל יותר להתחיל הכל מחדש. בהתאם לסוג השינויים שתרצה לבצע, אתה תמיד יכול ליצור אתר הדגמה ולהוסיף אותו לאתר שלך כשאתה מוכן. אתה יכול ללחוץ על כפתור “אתר חדש” בלוח המחוונים של גלגל התנופה. אתה רוצה למלא את הטופס בהגדרות המועדפות עליך. אתה רוצה לבחור “הלקוח שלי ישלם בהמשך” כשיטת החיוב. יהיה לך אתר הדגמה בן 14 יום שתהיה אפשרות לעבוד עליו, וכשאתה מוכן לבצע את השינויים, תוכל להעביר אותו לאתר החדש ואז להמשיך לחיות איתו..

  האם ניתן לכפות SSL באתר?

  לאחר שתוסף SSL לאתר מאופשר על גלגל התנוף, כדאי לכפות את ה- SSL לאתר שלך. אתה רוצה להפנות תנועה לאתר באמצעות פרוטוקול HTTP ל- HTTPS כדי להפוך אותה לאבטחה יותר. אתה רוצה לעבור ללשונית המתקדמת, ולהעביר את האפשרות למצב “Force HTTPS”. זה יפנה את התנועה של האתר שלך אל HTTPS באופן אוטומטי.

  האם יש הנחות זמינות עבור עמותות?

  בהתאם לארגון שלא למטרות רווח שאתה חלק ממנו, יתכן שאתה זכאי להנחות מסוימות. עמותות השייכות למגזר 501 (ג) 3, תוכלו לשלוח בדוא”ל גלגל תנופה עם פרטי הארגון שלך. גלגל תנופה אמור להיות מסוגל למצוא הנחות שיעזרו לך להגיע ליעדים שלך.

  איך אפשר לחיות בשידור חי על גלגל תנופה?

  ישנם כמה צעדים שתצטרך לבצע כדי לגרום לאתר שלך לפעול. אתה רוצה להסיר את הגנת הסיסמה ב- גלגל תנופה. לאחר מכן תוכל להוסיף את הדומיינים שאתה רוצה שהצביע לאתר שלך. לאחר מכן תגדיר את הדומיין הנכון לדומיין הראשי. לאחר סיום זה, תוכלו לכוון את ה- DNS של הדומיין ברשימת הדומיינים ב- גלגל תנופה.

  מה המשמעות של מסך לבן / 500 שגיאה?

  ישנן סיבות רבות לכך שאולי יש לך מסך לבן במקום בו המסך הרגיל שלך צריך להיות. ישנן סיבות רבות, אך אם יש לך שגיאה 505, פירוש הדבר שהמחשב שלך לא יתרסק. זה יכול להיות בגלל תוספים או התנגשויות נושא, שגיאות תחביר PHP או זיכרון מותש בשרת. יש הגדרה בה תוכלו להשתמש כדי להחליף שגיאות PHP באתר. אתה רוצה לשנות את הגדרת WP_DEBUG, תחת הלשונית המתקדמת. לאחר מכן תוכל לבדוק את מקור הבעיה, ומאפשר לך לתקן אותה בקלות.

  מה הפירוש של אירוח וורדפרס מנוהל?

  גלגל תנופה מתייחס לכל אתר באופן פרטני, מה שמאפשר לכולם סגנון מותאם אישית לאתר שלו. המטמון והביצועים המנוהלים של גלגל תנופה מאפשרים לך להקים את האתר שלך ללא תוספים, בזכות השרתים. גלגל תנופה מנהל את האבטחה בוורדפרס, בהתחשב בכך שהוא יעד עבור האקרים ורעים, וזה עובד ברמת השרת כדי למנוע פריצות אתרים. גלגל תנופה מעדכן את התוכנה שלך, כך שאתה תמיד משתמש בגרסה המעודכנת ביותר של וורדפרס. אתה מקבל גם תמיכה מומחית בוורדפרס באמצעות גלגל תנופה. זה כמו שיהיה לך מזכירה מותאמת אישית לאתר שלך.

  האם גלגל תנופה נגיש דרך SSH?

  למרבה הצער, גלגל תנופה אינו מספק גישה ל- SSH לאתר כלשהו, ​​בשל אמצעי האבטחה והביצועים ש- Flywheel מספק. אתה יכול לגשת לגלגל תנופה דרך SFTP ולהגיע למסד הנתונים. אתה יכול לפנות לתמיכה של גלגל תנופה אם תרצה לעשות באמצעות SSH והם יוכלו לעזור לך בכל שאלה שיש לך.

  מהו אתר הדגמה?
   • אתרי הדגמה הם כמו תרגול של אתר אינטרנט. אתה יכול ליצור אתר ולהקים הדגמה לפני שאתה משלם עליו. זה שימושי לכל מי שיוצר אתר ללקוח. תוכל לספק דוגמא למה האתר, איך הוא ייראה וזה בחינם. זוהי דרך טובה למסור אתר ללקוח כאשר הוא מוכן לדאוג לתשלומים.
   • אם ברצונך להקים אתר הדגמה, תיצור אתר חדש. אתה יכול לבחור “הלקוח שלי ישלם מאוחר יותר” כאשר פרטי החיוב צצים. אתה יכול להעלות את האתר ללקוח שלך, להעביר את החיוב ואז לגרום לאתר לחיות. זו דרך טובה לוודא שכדאי ללכת לפני שתשקיע כסף באתר כלשהו.
  מה זה ביקור, לפי גלגל התנופה?

  ביקורים באתר חשובים כדי לעקוב אחר כמה אנשים מגיעים לאתר. גלגל תנופה ימליץ על תוכנית בהתאם למספר הביקורים שתקבלו בכל חודש. ביקור, לדברי גלגל תנופה, הוא כתובת IP ייחודית בפרק זמן של 24 שעות. זהו סכום חודשי ולא משנה כמה דפים ביקור בכתובת יחידה. זוהי דרך מאוזנת למדידת המבקרים שלך, וקל לעקוב אחריהם. תוכל גם לבדוק את מספר המבקרים באתר שלך. מרענן לדעת שאתה לא צריך לעקוב אחר זה בעצמך.

  האם יש סיבה שהסיסמאות מוגנות?

  ישנן הרבה סיבות לכך שיש כל כך הרבה הגנה לאתר, במיוחד לאתרי ההדגמה. הוא מוגן עד לתשלום האתר, וברגע שהוא שילם עבורו, באפשרותך להתאים את הגנת הסיסמה. כאשר מבקר מגיע לאתר שלך כאשר ההגנה על הסיסמה פועלת, הוא יכול להזין את האישורים שלהם כדי לגשת לאתר. זוהי דרך להגן על אתר ההדגמה שלך מפני דליפה או גניבה בזמן שאתה מרכיב אותו.

  האם גלגל תנופה יתמוך בריבוי אתרים?
   • גלגל תנופה יתמוך multisite במגוון תוכניות. זה לא מסופק עם התוכנית הזעירה, והתכנית המותאמת אישית שלך מאפשרת לך להשתמש במרכבים מרובים. עם זאת, כל האתרים שנמצאים בתוך ההתקנה המרובת אתרים לא צריכים לחרוג ממגבלות הדיסק כאשר הם מתווספים יחד.
   • אם ברצונך לאפשר ריבוי אתרים, אתה יכול לעשות זאת בכרטיסיית ההרחבות ולהפעיל את המפעל הגדול. גלגל תנופה יפעיל מספר דומיינים ייחודיים עם התקנה יחידה של הפונקציה המרובת-אתרים. יהיה עליך לפנות לתמיכה של גלגל תנופה כדי שיסייעו לך בתהליך.
  מהם שמות השרתים של גלגל תנופה?

  מומלץ לא לעדכן שרתי שמות כאשר אתה מצביע על גלגל תנופה. באפשרותך לשנות את רשומות ה- A ו- CNAME DNS כדי להפנות את הדומיין שלך לגלגל תנופה. זה קל יותר מאשר לשנות את שרתי השמות שבהם אתה משתמש. במקום לכוון תנועה דרך גלגל תנופה לדומיין שלך, גלגל תנופה יכוון את התנועה לאתר שלך. כל מה שתעשו הוא לשנות את כתובת ה- IP למקום בו הוא נמצא.

  מהי תכנית גלגל התנופה הנכונה?

  ישנן שלוש תוכניות עיקריות מציעות גלגל תנופה, אך קיימות גם תוכניות מותאמות אישית. התוכניות מתחילות ב -15 דולר לחודש ועולות, תלוי באיזו תוכנית תזדקק לאתר שלך. דברים כמו מספר ביקורים, שטח דיסק, רוחב פס, תמיכה ב- SSL, תמיכה ב- CDN ותמיכה מרובת אתרים משתנים בהתאם למחיר. אם אינך זקוק לשטח דיסק רב או רוחב פס רב, תוכל להתאים אישית את התוכנית שלך. אין תוכנית שגויה, ואתה יכול לדבר עם תמיכה בגלגל תנופה כדי לעזור לך לענות על כל שאלה.

  האם גלגל תנופה יסייע בהגירת אתר?
   • כן, גלגל תנופה יסייע בהעברת אתר, ובהתחשב בכמה קשה להעביר אתר וורדפרס, גלגל תנופה יעביר אתר בחינם. יהיה עליך לבקש בקשה המכסה פרטים על חשבון האירוח הקודם שלך. גלגל תנופה מעביר את האתר שלך ומגדיר אותו כהדגמה. אתה יכול להציג תצוגה מקדימה של ההדגמה כדי לראות את הביצועים של האתר שלך לפני שאתה מפעיל אותו.
   • השלבים להעברת אתר קלים. אתה רוצה לבצע גיבוי של האתר שלך, ו- Flywheel מבצע אתר הדגמה בחשבונך. אתה יכול לחפש בבסיס הנתונים ולהחליף כתובת URL ישנה כלשהי. גלגל התנופה יסרוק את האתר אחר תוכנות זדוניות, יוודא את הביצועים והמראה, ווודא שהכל פועל כשורה. כאשר הכל בודק, האתר מועבר לתשלום. בדרך כלל זה לוקח יום עד יומיים.
  כיצד ניתן להתקין DNS?

  מומלץ לנהל את ה- DNS באמצעות רשם הדומיינים. זה המקום בו קנית את הדומיין. לרשם צריכים להיות מוגדרים שרתי השמות שכבר יאפשרו לך לנהל את ה- DNS שלך. גלגל תנופה יכול לעזור לך בכל שאלה בנושא ה- DNS, וזה מאוד מבלבל להבין ולהתקין. בודק הבריאות של גלגל התנופה כדי לוודא שהכל בודק ואתה מוכן לצאת לדרך.

  האם ניתן להגיע לאתר באמצעות SFTP?

  לא תצטרך לשתף שמות משתמש וסיסמאות של SFTP כשאתה משתמש גלגל תנופה. כל אחד ישתמש בשם המשתמש והסיסמה האישיים שלהם בכדי להיכנס ל- SFTP, ויהיה להם גישה מיידית לכל האתרים. אתה מאפס את סיסמת גלגל התנופה שלך כדי לשנות את ההגדרות, ואם יש לך שאלות, גלגל תנופה יעזור לך. גלגל תנופה אכן תומך בכל לקוחות SFTP הגדולים, וזה אידיאלי לכל מי שמשתמש בכל SFTP.

  האם גלגל תנופה מציע תעודות SSL?

  כן, גלגל תנופה אכן מציע אישורי SSL. הם בשותפות עם Let’s Encrypttm. גלגל תנופה מציע Simple SSL, שהיא דרך חינמית ואוטומטית לייצר ולהתקין תעודת SSL. ישנם מקרים שבהם תצטרך לספק אישור חוקי מספק SSL של צד שלישי. לא משנה איזו תעודה קודמת, גלגל תנופה יעזור לכם להתקין אותו בחינם. אם אין לך כבר כזה, אתה יכול למצוא אחד דרך GoDaddy, RapidSSL או Instant SSL.

  עוד באתר GetFlywheel.com

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Adblock
  detector