12 הטובים ביותר בהשוואה בין ספקי אירוח וורדפרס (מאי 2020)

בעולם של אירוח וורדפרס, איך אתה יודע מה הכי טוב עבורך?


האם זה לא מרגיש מהמם?

איך לעשות את הבחירה הנכונה?

לדעתנו, כדאי להסתכל על חברות אירוח דרך העדשה של מה שהן עושות טוב.

הכי טוב אירוח

עולם אפשרויות האירוח של וורדפרס זרוע בחברות המציעות הכל, החל מבחירות אירוח משותפות ברמת הכניסה ועד שרתי אירוח וורדפרס ייעודיים ברמה ארגונית. עבור האדם או הארגון שרק מנסים לזהות את אירוח הוורדפרס הטוב ביותר לצרכים שלו, זה יכול לגרום לתהליך הבחירה להרגיש מבלבל.

בסקירת אירוח זו, נבדוק מי מציע את האפשרות הטובה ביותר במגוון נישות אירוח אתרים שונות הנוטים לחשוב ביותר עבור הלקוחות. כשתסיים, נסביר גם כמה מהטרמינולוגיות הנהוגות בענף ומה יש לו קשר לצרכים של שירותי אירוח שלך..

הכי טוב לכולם: SiteGround

שדרה

מחיר תוכנית כניסה: 11.95 דולר לחודש

זמן תגובה: 500 שניות

זמן עבודה: 100%

צפו בתכניות האתר

SiteGround מציעה שלוש קבוצות של תוכניות אירוח בעלות נמוכה ללקוחות וורדפרס. שכבת ה- StartUp שלהם מארחת אתר אינטרנט אחד, מציע שטח אחסון של 10 ג’יגה-בתים ומקבלת 10,000 ביקורים. הרמות של GrowBig ו- GoGeek מציעות אתרי אינטרנט ללא הגבלה ועוד יותר מקום ומבקרים בחודש.

חשוב מכך, SiteGround הוא ספק אירוח אתרים המספק מהירות, זמן עבודה ותכונות. אירוח מבוסס PHP מגיע להתקנה מראש, והמערכת כוללת גם פלאגין להעברת אתרים שמזרז את תהליך המעבר. הם גם מוכרים דומיינים, מה שהופך את תהליך ההתאמה של כתובת אתר לאתר עם הגדרת האירוח הספציפית שלך לרוח. אתה יכול גם לקבל תמיכת לקוחות 24/7 באמצעות:

 • אימייל
 • טלפון
 • בעיות כרטיסים
 • תמיכה בצ’אט

בצד החיסרון, SiteGround אינו מוקדש לאירוח בלעדי של אתר וורדפרס. הם אכן מטפלים בסוגים אחרים של אירוח אתרים, והם גם לא שחקנים גדולים באירוח אתרים בוורדפרס מנוהל. עם זאת, באיזון, SiteGround מציע את השילוב הטוב ביותר של מהירות, מחיר ותכונות לכל פרט למערכת המשתמשים העוצמתית.

קרא את הסקירה המלאה של SiteGround

הכי טוב לעסקים דיגיטליים: קינסטה

קינסטה

מחיר תוכנית כניסה: 30 דולר לחודש

זמן תגובה: 235 שניות

זמן עבודה: 99.8%

צפו בתוכניות קינסטה

קינסטה מחייבת את עצמה כחברה שנבנתה על ידי מפתחים מיומנים לטובת סוכנויות שיווק דיגיטליות, מעצבים גרפיים, סטארטאפים רזים, יזמים וצוותי עיצוב פנים. החברה קיבלה מקום בליבם של רבים מקהילות השיווק והעיצוב בכך שהיא מציעה מערך שירותי אירוח מלא באנרגיה באופן שמנגיש אותם לאנשים שאין להם דוקטורטים במדעי המחשב. עם זאת, הקינטה היא חלק ממעמד קטן של ספקים שמתמקדים אך ורק בהיותם חברות אירוח ספציפיות לוורדפרס.

בקינסטה תמצאו:

 • אירוח משותף
 • אירוח בענן
 • אפשרויות חשבון מנוהלות

תמיכה ברמה 1 זמינה ומומחי וורדפרס מנוסים טכנולוגיים מחכים לסייע לך. עם זאת, הם לא מוכרים שמות דומיינים, כך שתצטרכו להתמודד עם המשימה המבולבלת במקצת של חיבור דומיין לאתר. עם זאת, בצד הבהיר, קינסטה הופכת אותו לסופר קל ל:

 • הגדרת אתרי הבמה
 • העבר אתר יחיד לחשבון הלקוח
 • בצע אוטומטית גיבויים יומיים

יש להם צוות טכני שעומד לרשותך לבצע העברת אתר, ושירות זה ניתן ללא עלות. אם אתם מחפשים חברה שמתמקדת בסייע לכם, כמעצבת, ליצור אתר וורדפרס במהירות ולהעביר אותו למישהו אחר, קשה לנצח את קינסטה.

קרא את סקירת Kinsta המלאה

הכי טוב לעסקים בעלי צמיחה גבוהה: WP Engine

wpengine

מחיר תוכנית כניסה: 35 דולר לחודש

זמן תגובה: 650 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות מנוע WP

WP Engine התחיל את דרכו כראשון מבין חברות האירוח הגדולות של וורדפרס, ולא באופן מפתיע, היא שומרת על מוניטין טוב בעיני המהנדסים המוקדמים שאימצו אותה. החברה התרחקה ממשתמש ברמת הכניסה כמטרה שלה, דבר זה מה שמעיד על הצעות המחיר הגבוהות יחסית ברמת הכניסה. הם מתרחשים די מהר, כאשר הנדבך הבא עומד על 115 $ לחודש, והשכבה העליונה עולה 290 $ לחודש והיא בנויה לאנשים עם דרישות תנועה גבוהות..

אלה מייצגים מבצעים ממש טובים אם אתה מחפש בקנה מידה מהיר של מאות אלפי מבקרים בחודש. כל החבילות עם WP Engine כוללות אירוח רב-אתרים, ולחברה מרכזי נתונים גלובליים זמינים. עם זאת, לאנשים שמתחילים לצאת המחיר יכול להיות מעט תלול.

תמיכת הלקוחות ב- WP Engine אינה נהדרת, במיוחד ברמת הנמוכה ביותר. החברה מציעה רק תמיכה טלפונית 24/7 לשני הרמות הגבוהות יותר. למרות זאת, מדובר בחברה אמריקאית שנמצאת במרחב השוק המארח בוורדפרס זמן רב, וזה יכול להיות משמעותי רבות ללקוחות המעריכים ניסיון. ההבטחה להחזר הכסף של 60 יום מ- WP Engine היא גם זריקה נחמדה למי שרוצה להתחיל פרויקטים בלי לקחת הרבה סיכונים.

קרא את סקירת WP Engine המלאה

הכי טוב למעצבים: גלגל תנופה

גלגל תנופה

מחיר תוכנית כניסה: 23 דולר לחודש

זמן תגובה: 700 שניות

זמן עבודה: 99%

צפה בתוכניות גלגל תנופה

גלגל תנופה הוא בין המחלקות החדשות יותר של חברות אירוח וורדפרס ששמות דגש על היותן נגישות וידידותיות. במקרה זה, הם מתמקדים במתן פלטפורמה למעצבים וסוכנויות שיווק. הצד האירוח המנוהל של העסק הוא כולו הבעיה שלהם, והם רוצים שתוכל להתחייב בכל האנרגיות שלך לעיצוב אתרים מעולים..

התמחור הוא קצת יותר טוב ממצטרפים דומים באותה כיתה. מבנה המחירים לפי שכבות עוקב אחר דפוס דומה לחברות אירוח אתרים גדולות יותר כמו WP Engine, ו- גלגל תנופה מציע גם:

 • תעודת SSL בחינם
 • העברת אתרים בחינם
 • אתרי הבמה
 • גישה למספר נושאים
 • תמיכה של טכנאים הבקיאים ב- PHP 7 ו- WordPress
 • משאבי למידה רבים ללקוחותיהם

זמני התגובה נוטים להיעשות מעט איטי יותר מכמה מהשחקנים הגדולים, אך 700 מיליטונר עדין עדיף על המינימום המומלץ של 1,000 ms. פלוס אחד ענק, עם זאת, הוא שהחברה מחויבת בלעדית לספק תכניות אירוח מנוהלות בוורדפרס. זהו זה. הם לא מציעים שום דבר אחר.

כמו מתחרים אחרים הממקדים סוכנויות ומעסיקים אתרי בימוי, העברת חשבון אירוח ללקוח היא משב רוח. אם אתה רואה את עצמך כמעצב ביותר, משווק או כחלק מסוכנות, זו פלטפורמת האירוח שתרצה להסתכל עליה תחילה בחיפושך. זה קרוב לפיתרון אירוח בוורדפרס בלחיצה אחת, כמו שתמצא.

קרא את הסקירה המלאה של גלגל תנופה

הכי טוב עבור WooCommerce: LiquidWeb

אינטרנט נוזלי

מחיר תוכנית כניסה: 29 $ לחודש עבור WordPress ו- 39 $ לחודש עבור WooCommerce

זמן תגובה: 152 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתכניות וורדפרס של LiquidWeb

WooCommerce הוא פלאגין עבור WordPress המאפשר למשתמשים ליצור אתרי מסחר אלקטרוני הכוללים תכונות מלאות. בהתחשב באתגרים הפוטנציאליים בהפעלת אתר כזה, טוב שיהיה שם צוות תמיכה מנוהל שיעזור לך לגהץ דברים. ל- Liquid Web יש גם מוניטין של היותו פיתרון אירוח ידידותי למפתחים. אם אתם מודאגים מגישה לחוטים וברגים של אתר וורדפרס, Liquid Web הוא אפשרות אירוח מושכת במיוחד.

אם אתה מתמודד עם פרויקט כזה, אתה כנראה עושה זאת בתמיכת מישהו שיודע לבצע קוד. הם ישמחו לשמוע ש- LiquidWeb מספק גישה גם ל:

 • שרתי VPS
 • אירוח בענן
 • שרתים ייעודיים
 • אשכולות שרתים

רשת נוזלית היא, במובנים מסוימים, האנטיתזה של מה שחברות כמו גלגל תנופה וקינסטה מנסות להיות. במקום להקל על הכל בצורה מעולה עבור מעצבים, הם מציעים מהירות, עוצמה וגישה ברמה נמוכה. אתה יכול ללכלך את הידיים שלך עם דברים כמו:

 • מעטפת SSH
 • אישור SSL בחינם
 • בקרת גרסת גיט
 • גישה ישירה למסד הנתונים MySQL המניע את וורדפרס

במקביל יש עומס של אוטומציה ותמיכה. לדוגמה, התוספים והליבה של וורדפרס מתעדכנים באופן קבוע. תחזוקת אתרים כלולה גם כן. יש מבנה לוח מחוונים כדי להפוך את ניהול האתר לפשוט ולאפשר למשתמשים גישה לניתוח עבור האתרים שלהם.

אם אתם מחפשים להתמודד ברצינות עם מנוע ה- WP והמסחר האלקטרוני, לליזלי ווב יש הרבה מה להציע. כל מי שמנהל עסק קטן עם חנות מקוונת צריך להתחיל את החיפוש ב- Liquid Web.

קרא את סקירת האינטרנט הנוזלית המלאה

הכי טוב לזול ומהיר: אירוח A2

a2 אירוח

מחיר תוכנית כניסה: 3.92 דולר לחודש

זמן תגובה: 1730 שניות

זמן עבודה: 99%

צפה בתוכניות אירוח A2

A2 Hosting מציעה חבילה זולה לכלוך שאין לה מגבלות על העברת נתונים או מבקרים. הזיכרון הפיזי אפילו לתוכניות הפחות זולות הוא נמוך עד כאב, אם כי, בין 512 מגה-בייט ל -2 ג’יגה-בייט, מספרים שספקי אחסון וורדפרס אחרים היו שם כמעט עשור. מלבד סיוע ב- DNS מנוהל והעברת אתרים, אין תמיכה רבה בחינם לעבודה ישירה עם האתר שלך.

החברה אכן מוכרת דומיינים, והם מספקים גם אירוח VPS ושרתים ייעודיים. עם זאת, נתיב השדרוג שלך הוא כולו שלך להתמודד איתו, משהו שצפוי למחיר.

השרתים שלהם לעולם לא יואשמו כי הם ברקים במהירות, אך הם לא נוראות מהמחיר. אירוח דוא”ל כלול, ואנשים שרוצים להיכנס לשרתים שלהם כמנהלי מערכת יכולים להשתמש ב- cPanel. אתה יכול גם להשתמש ב- CMS אחר מלבד WordPress באתר שלך. הם מציעים גם את האפשרות לבחור ממרכזי נתונים בארה”ב, אירופה ואסיה. אפילו אם לוקחים בחשבון עובדה זו, אל תצפו לזמני טעינת עמודים גדולים.

אם אתה מתמודד עם קוד וורדפרס ישן יותר, A2 Hosting כן כולל לפחות אפשרות מעניינת אחת. הם מאפשרים לך לבחור גרסאות PHP שיחזרו ל- 5.5. תהיה לך תמיכה גם ב- MySQL, Node.JS, SSH GIT, Python ו- Ruby. אם אתה קצת מיומן כמפתח, זה הרבה מה להציע לחבילת אירוח אתרים בוורדפרס שזה זול כל כך.

לא היינו ממליצים על חבילה זו לכל מי שאין לו ניסיון טכני. מעצבים, משווקים וסוכנויות צריכים להיזהר אלא אם כן יש להם קוד אשר נוח להם לעבוד איתם.

קרא את סקירת A2 אירוח מלאה

הכי מתאים לאפשרויות אירוח ענן עליונות: Cloudways

כבישים עננים

מחיר תוכנית כניסה: לא ברור משהו

זמן תגובה: 580 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות Cloudways

הכנת טכנולוגיית אירוח אתרים ברמה העליונה יכולה להיות אתגר עבור אנשים שאין להם רקע פיתוח או תכנות. Cloudways הוא שירות אירוח אתרים שמטרתו להעניק ללקוחותיו גישה נוחה לטכנולוגיות כמו:

 • AWS
 • Google Cloud
 • אוקיינוס ​​דיגיטלי

כל זה מגובה ברמת התמיכה הטכנית, הניהולית והלקוחית הנדרשת כדי לעזור למעצבים, סוכנויות ושאר לא מפתחים להעמיד כוח מחשוב כה רב לעבודה. אתה מקבל ערמת תוכנה מודרנית המשתמשת ב:

 • סביבת ה- Nginx הקלה
 • MariaDB

משתמשים שרוצים להישאר במערכת האקולוגית הישנה של וורדפרס של אפאצ’י ו- MySQL ישמחו גם כאן Cloudways מציעה תכניות אירוח שמתייחסות גם לצרכים שלהם..

חסרון אחד גדול עם Cloudways הוא שהחברה לא עושה עבודה נהדרת לשרטט קו היישר ממבנה התמחור שלה לתכנית אירוח ספציפית של וורדפרס. זה הופך להיות מפותל עוד יותר כשמבינים כי אפשרויות מסוימות, כגון שימוש ב- AWS, עוקבות אחר מבנה המדידה של ספק הענן. אמזון, למשל, משתמשת בשיטת חיוב לשעון מעבד שעשויה להפוך את התמחור למשתנה ובלתי צפוי.

עם דרכי ענן אתה מקבל מערך אירוח אתרים בוורדפרס הממנף טכנולוגיות מחשוב ענן מודרניות כדי לספק מהירות ויציבות כאחד. אם אתם מחפשים את האירוח הטוב ביותר הזמין עבור מנוע ה- WP בענן, קשה לנצח את Cloudways. מבנה התמחור הבלתי צפוי עשוי לדחות הרבה אנשים.

קרא את הסקירה המלאה של Cloudways

הכי מתאים לכניסה: Bluehost

כחול

מחיר תוכנית כניסה: 7.99 דולר לחודש

זמן תגובה: 410 שניות

זמן עבודה: 99.99%

צפו בתוכניות Bluehost

Bluehost הוא המתנה ותיקה בענף עבור רבים שהפעילו לפחות חשבון אירוח בלוג וורדפרס אחד. הם מציעים שם תחום בחינם לשנה הראשונה, וכמובן, זה גם אומר שהם מוכרים דומיינים. אתה יכול גם לקבל אישור SSL בחינם דרכם. זהו חיסרון לאנשים שרוצים לשמור את כל הדברים שלהם בחשבון אירוח יחיד.

בסוף הנמוך, 50 GB של אחסון SSD. עם זאת, כמעט כפול מהמחיר, תוכלו לעבור לאחת מתכניות האירוח המתקדמות שלהן ולקבל אחסון ללא הגבלה ואתרי אינטרנט ללא הגבלה בחשבון יחיד. תהיה לך גישה גם לרשת מסירת תוכן שתעזור לך להגיש קבצים סטטיים, כגון תמונות, דפי PDF ו- HTML. Bluehost היא גם אחת משלוש חברות אירוח שהומלצו כשותפה על ידי WordPress.org.

אם אתם מחפשים אפשרות ברמת כניסה שמספקת הרבה באנג לדולר שלכם, Bluehost היא בחירה מצוינת. תקבל מהירות וזמינות איתנה, והאתר שלך יהיה מאובטח ומתעדכן באופן קבוע. זו בחירה טובה במיוחד אם אתם מחפשים לעשות דברים כמו שמות דומיינים בפארק או לייצר אתרי שיווק מרובים.

קרא את הסקירה המלאה של Bluehost

הכי טוב עבור הוסטינג ענן זול: HostGator WordPress Cloud

מארח

מחיר תוכנית כניסה: 5.95 דולר לחודש

זמן תגובה: 1400 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות HostGator

HostGator הוא המתנה לאירוח אתרים שקיימת מאז 2002, וסומכים על ידי משתמשים רבים. הענן המציע ספקים תמחור פשוט, ותוכניות ניתנות לגדול ככל שגדל עסק קטן. זמני התגובה הם תת חלקים, אך זמן הפעולה מצוין.

אם אתם מחפשים תוכנית אירוח משעממת ופשוטה במחיר הוגן, HostGator יביא יותר לעבודה. Hostgator משתמש ב- cPanel המנוסה והאמיתית כמרכז השליטה שלו. זו לא סביבה נהדרת עבור אנשים ללא רקע פיתוח, אבל זה הגדרה בסדר אם יש לך מישהו בקיא בלוחות הבקרה הישנים המשמשים את רוב ספקי אירוח אתרים הישנים. לא תקבל חבילת אירוח מהירה וורדפרס מהבהבת, אבל היא תעשה את העבודה.

קרא את סקירת HostGator המלאה

הטוב ביותר עבור ארגונים מנוהלים: למרבה הצער

בצורה מעורפלת

מחיר תוכנית כניסה: 199 דולר לחודש

זמן תגובה: 1400 שניות

זמן עבודה: 100%

צפו בתכניות עמומות

אם מחיר זה של 199 דולר לחודש עבור ההתקנה הזולה ביותר מ- Pagely נותן לך הפסקה כלשהי, סביר להניח שאתה לא לקוח היעד שלהם. Pagely עוסקת במתן ה- VPS הטוב ביותר עבור WordPress ללקוחות בקנה מידה ארגוני. ההצעות שלהם נכנסות לאלפים בחודש, והן מציעות מדידת רוחב פס החל ממאות GB.

התצורה מיועדת להיות מאובטחת מאוד ומנוהלת ביסודיות. צוות התמיכה מוכן לעזור ללקוחות 24/7.

אם אתם מחפשים פיתרון מתקדמים המעניק לכם גישה לארכיטקטורת הענן של AWS, למרבה הצער זו בחירה מעולה. הם לא החבר הכי טוב של סטארט-אפים ועסקים קטנים, אבל הם בהחלט חברה שתרצה לזכור כשדרישותיך גדלות. בסופו של דבר אתה יכול לפגוע בכמות תנועה שבה יותר משתלם לקנות את החבילה ה”זולה “של Pagely מאשר להמשיך ולהסלים עם חבילות המתקדמות של ספקים אחרים..

קרא את סקירת Pagely המלאה

הכי טוב לזול לכלוך: EasyWP מאת NameCheap

namecheap 2019-juni

מחיר תוכנית כניסה: 3.88 דולר לחודש

זמן תגובה: 350 שניות

זמן עבודה: 99.9%

צפה בתוכניות Namecheap

כשזול פשוט לא מספיק טוב בשבילך, יש NameCheap. אתה מקבל שם תחום בחינם וסיוע חינם בהעברת אתרים, וזה לא כלום. הם מציעים חבילות אירוח משותפות המספקות את הביצועים הצפויים.

זמן Uptime הוא למעשה די הגון עבור חברה שלא תמיד מסתדרת טוב בביקורות של אירוח וורדפרס, וכך גם היענות. אתה לא תשיג הרבה עזרה עבור ארבעה דולרים בעצם, אבל אתה יכול להחמיר בפלח המחירים הזה. אם אינך מרוצה, אתה יכול גם להירגע בידיעה שהם מציעים גם 30 יום הכסף להחזר כספי.

קרא את הסקירה המלאה של NameCheap

הכי טוב לבעלי תחומים: GoDaddy WordPress

קדימה אבא

מחיר תוכנית כניסה: 9.99 $ לחודש

זמן תגובה: 800 שניות

זמן עבודה: 99.8%

צפה בתוכניות GoDaddy

GoDaddy גילף פלח ענק משוק שמות הדומיינים לפני שנים. באופן לא מפתיע, הצעותיו כוללות אירוח של בלוגים של וורדפרס. יש להם פתרונות גרירה ושחרור רבים, וזה עשוי להיות משכנע עבור אנשים שכבר יש תחומים איתם.

החברה אינה באמת הזולה ביותר או המהירה ביותר. הם לא באמת מהמעלה הראשונה בשום דבר. אם יש לך מספר דומיינים איתם, עם זאת, שמירה על כל העבודה שלך בחשבון אירוח אחד יש את המעלות שלה.

קרא את סקירת GoDaddy המלאה

תכונות אירוח של וורדפרס שיש לקחת בחשבון לפני הקנייה

תבחין בכמה נושאים שמתפתחים אצל ספקי האירוח השונים. חברות מסוימות מכוונות לאנשים הזקוקים לכוח גולמי ומהירות, בעוד שאחרים מנסים למכור שירותים בזול בזול. אחרים מספקים מענה לסגמנטים מסוימים, כמו אלו הממקדים סוכנויות ומעצבים על ידי הצעה:

 • אתרי הבמה
 • פרסום בלחיצה אחת
 • סיוע בהגירה חינם
 • דומיינים בחינם ותעודות SSL

אם אתם מודאגים מרמת השליטה במפתח על אתר אינטרנט, תרצו גם לדאוג לדברים כמו גישה ל- SSH ו- FTP, מהזמינות של לוחות בקרה מסורתיים כמו Plesk ו- cPanel, בקרות גרסת Git והגישה לבסיסי הבסיס. מאגר מידע.

תוספים שהותקנו מראש הם גם עניין גדול. תוספות וורדפרס הן אף פעם לא דבר קל לטפל בעצמך. יתכן שיש לך משהו שעבד בצורה נהדרת ב- PHP 5.1, אך כעת אתה משתמש בקוד שהוצא משימוש בגירסה 7.3. התקנה מקדימה ועדכון אוטומטי קבוע של תוספים היא הדרך הפשוטה ביותר למנוע קונפליקטים מסוג זה.

המחיר הוא לא הכל, אבל זה משנה. חשוב מכך, היכולת לתקוע בוהן במים ולראות איך החוויה היא רעיון טוב. היזהר אחרי ערבויות להחזר הכסף.

זה גם מועיל להבין כמה מושגים בסיסיים. בואו נסתכל על כמה כאלה.

מהו אירוח משותף בוורדפרס?

אירוח משותף נחשב לרבים מהקצה המוחלט של תוכניות אירוח. מערכת אירוח משותפת היא מופע יחיד בשרת המספק אירוח לכל אתר דרך מערכת הפעלה יחידה. המשמעות היא שאתה משתף שטח זיכרון ומחזורי מעבד עם אתרי אינטרנט של אנשים אחרים.

עוד בנושא, אתה חולק גם שטח מערכת קבצים עם אחרים. זה הופך את כל ההתקנה שלך לפגיעה יותר. בהחלט אל תניח אתר מסחר אלקטרוני או כל דבר שאוסף נתוני משתמשים רגישים במערך אירוח משותף. יש להשתמש בגישה זו רק באתרי אינטרנט בעלי מינימום אחריות אשר יש להעמידם במחיר הזול ביותר האפשרי. אם אתה רוצה לפרסם בלוג בוורדפרס על רכבות, השתגע עם אירוח משותף.

אפשרויות משותפות מוגבלות לעתים קרובות. יתכן שלא תוכל להתקין תוספים משלך או אפילו ערכות נושא. רובם לא יעניקו לך גישה ברמת SSH, כך שמפתחים כנראה יכולים לשכוח מהם. ההתאמה האישית מוגבלת, ובדרך כלל קשה גם להגדיל את חבילת האירוח בסביבה משותפת.

ככל הנראה תתקע בהגירה כשתפגע בגבולות המארח שלך. גרוע מכך, יתכן שתגלה את גבולות המארח שלך אפילו ביום איטי לאתר שלך. זכור, המשאבים שלך הם המשאבים של כולם. דרוש רק משתמש אחד אחר שגורם לטרוק כדי לגרום לכל האתרים האחרים במארח משותף להאט או אפילו להתרסק.

מהו אירוח ענן של וורדפרס?

בניין עסקי, גורד שחקים מרים את מבטו

אירוח בענן נועד להשתמש בחוות שרת מאסיביות בכדי להפנות טונות של משאבים לעבר המשימות. זה הופך אותו ליקיר הקהל הלומד במכונה, והוא פופולרי מאוד גם בקרב חברות המספקות תוכנה כשירות (SaaS). בעיקרו של דבר, וורדפרס היא רק אפשרות נוספת עבור SaaS.

מה שיפה באירוח ענן הוא שאתה יכול להגדיל במהירות את המשאבים במהירות או במטה. זה יכול להיות יצרן הבדלים אמיתי עבור חברות שיש להן דרישות עונתיות. אם אתה מצפה לתנועה מאסיבית במהלך עונת קניות החגים, פיתרון אירוח בענן יבטיח כי יהיו לך המשאבים הדרושים לטיפול בעומס. באופן דומה, תוכל להשיג דחיפה במהירות כמעט מיידית על ידי שדרוג חשבונך.

החיסרון העיקרי של אירוח בענן הוא תמחור מדוד. AWS, במיוחד, ידוע לשמצה בשל שטרות בלתי צפויים. כדאי לשאול לגבי תמחור צפוי לפני ההרשמה. מתקפת מניעת שירות אחת שלא התגלתה, למשל, עלולה להותיר אותך תלויה עם שטר ענק.

מהו VPS אירוח VPS?

VPS מייצג שרת פרטי וירטואלי. VPS בעצם פועל כאילו מדובר במכונה עצמאית, אך למעשה הוא מחולק במחשב גדול יותר.

בהסמקה ראשונה זה אולי נשמע כמו אירוח משותף, אבל זה לא. ההבחנה היא שב- VPS מוצא חלק של אחסון, זיכרון וכוח מעבד עבור המחשב הווירטואלי שלך. יש לה מערכת הפעלה ומערכת קבצים משלה, ואלו אינם קשורים לחשבונות של אף אחד אחר. משמעות הדבר היא שחשבון האירוח שלך מאובטח ויציב בהרבה ב- VPS הגרוע ביותר מאשר בחשבון המשותף הטוב ביותר.

VPS היא בחירה טובה אם אין לך כסף לחשבון גדול יותר. זה לא ממש טוב כמו להחזיק מכונת אירוח ייעודית, אך לעיתים רחוקות תבחין בהבדל אלא אם כן אתה מופגז במאות בקשות בשנייה..

מה זה אירוח מנוהל WordPress?

הצליח לארח עסקה גדולה לכל מי שאין לו המון ניסיון בפיתוח. אפילו מפתחים אוהבים ניהול חשבונות מכיוון שזה אומר שיש להם מישהו בחברה שמוכן לחייב אותם כשיש בעיות. אם אתה פועל בחשבון לא מנוהל, אתה לא טוב יותר מאשר אם אתה מפעיל שרת אינטרנט במשרד שלך.

דבר אחד גדול שכדאי לזכור בחשבונות אירוח מנוהלים הוא שאיכות צוות התמיכה חשובה מאוד. המון חברות יגידו שהן מציעות תמיכה מנוהלת, אבל זה לא יעזור אם ייקח לך 40 דקות לקבל תגובה מאדם בזמן שוירוס מסומן על השרת שלך על ידי גוגל.

באופן כללי, חברות המתחייבות בעצמם כמי שאינן הטכנולוגיות בעולם עושות עבודה טובה יותר באמצעות אירוח וורדפרס מנוהל. מעצבים וסוכנויות לא מתכוונים להשלים עם חוסר תמיכה לאורך זמן. הם פשוט הולכים לעלות על ההון וללכת לחברה אחרת.

הוא אירוח וורדפרס בחינם אמיתי?

האם קיימות אפשרויות בחינם? כן. הם לא הילדים הלא לגיטימיים של ביגפוט ומפלצת הלוך נס.

האם הם טובים? לא.

חזור וקרא את הקטע בנושא אירוח משותף. עכשיו תחזיקו בראשכם את כל הרעיונות מאותו קטע ותארו לעצמכם כל דבר אפשרי שעובד בצורה גרועה יותר.

לא עומד להיות צוות תמיכה מנוהל שיחכה לעזור לך. למען האמת, יהיה לך מזל לקבל עזרה מצ’ט-בוט מבוסס AI. כן, שיהיה לך יום רע אחד עם אירוח בחינם, ותאחל לימים שבהם יכולת לדבר עם דובר אנגלית שאינה שפת אם במרכז הטלפוני בצד השני של כדור הארץ..

אירוח וורדפרס בחינם הוא פשוט לא קשה. אפילו לא פעם אחת. הקוד שלך לא עשה לך דבר רע מספיק כדי להגיע אליו.

הערה על המהירות

מהירות, מוניץ ', אורות

מהירות סופרת הרבה. כדי להיות ברורים למדי, טען זמני אתרים עבור אתרים ברחבי העולם הם נוראים. לקמעונאים הגדולים ולמותגי הרכב יש אתרים שנדרשים 9 עד 11 שניות לטעינה. מרבית ההנחיות לביצועים מציעים למשתמשים להתחיל לנטוש אתרים לאחר מכן רק שלוש שניות. רק תוכן רוצח שומר על אנשים במשך 10 שניות.

כשמסתכלים על המהירויות שפירטנו, 1,000 אלפיות השנייה מניות הופכות לשנייה שלמה. בסקירה הראשונה, אתם עשויים לחשוב, “מגניב, כל המהירויות הללו הן מתחת לשלוש שניות. אני מסודר! תן לי את הזול ביותר! “

הנה הבעיה: זמני התגובה רק מראים לך כמה זמן לוקח לדפדפן ושרת לעבד את מה שנקרא בקשת HELO. זה רק מאפשר ל- Chrome, Firefox, Edge, Opera או Safari לדעת שמשאב מבוקש ספציפי קיים ויוגש. במילים אחרות, זה כמה זמן לוקח לשרת להרים את הטלפון ולומר, “שלום, הגעתם לאתר וורדפרס שרץ על ערימת LAMP.”

כשאתה מוסיף וורדפרס לערימה אתה מוסיף זמן מחשוב. קוד ה- PHP של מנוע ה- WP לוקח כמה אלפיות שנייה כדי לעבד כל משימה. זרוק כמה תוספים ונושא כדי להפוך את זה לאט אפילו יותר. אם Javascript פועל בדף, למשל מחבילת ניתוח מחוץ לאתר, אתה מוסיף כעת שניות מלאות.

לפתע, ההבדל בין זמן טעינה של 200 מילימטרים לזמן טעינה של 1,400 מילימטרים נראה רלוונטי. במיוחד אם אתה מנהל התקנה כבדה, שניה נוספת זו עשויה להיות ההבדל בין מבקרים שרואים את התוכן שלך או עוזבים.

מסקנות

מציאת מארח WordPress זה מעשה איזון. ברור שאתה רוצה לקבל תמיכה, מהירות ופונקציונליות כמה שיותר עבור הדולר שלך. זה כמובן יוגבל בכמה דולרים שאתה יכול להרשות לעצמך לפגוע בחודש נתון.

באופן כללי, עליך לבחון אפשרויות כמו:

 • VPS
 • שרתים ייעודיים
 • אירוח וורדפרס ייעודי
 • מארחים מבוססי ענן

אף אחד מאלו אינו פיתרון מושלם, אך בדרך כלל הם עולים על כל מה שאתה רואה במגזר החינמי או המשותף.

עליך גם לרשום מלאי של הדרישות שלך. למפתח פנים-יומי שמנהל אתר אחד פועל עומד להיות צרכים שונים מאוד מאשר מעצב בסוכנות. היזם רוצה שתהיה התקנה יחידה עליה תהיה להם שליטה רבה, לקבל דברים כמו SSH, FTP, MySQL ו- Git. המעצב, לעומת זאת, עשוי להפיק תועלת אדירה מהתקנה המאפשרת להם למסור חשבון מנעול, מלאי וחבית ללקוח בתוך מספר חודשים..

עם זאת, הערכה עצמית קצרה תוכל לקבוע במהירות את הדרישות שלך. בנה רשימת ביקורת בכתב ובדוק את תוכנו של מאמר זה. דאג לכלול גם את סעיף השורה התקציב הנורא. על ידי השוואה בין רשימת הבדיקה שלך לחוזקות וחולשה של כל חברת אירוח, תגלה די מהר איזה מהם או שניים הם המתאימים ביותר לצרכים שלך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map