14 הספקים והשירותים הטובים ביותר לאירוח ענן (מאי 2020)

14 הספקים והשירותים הטובים ביותר לאירוח ענן (מאי 2020)

14 הספקים והשירותים הטובים ביותר לאירוח ענן (מאי 2020)

מחפש את אירוח הענן הטוב ביותר אך אין לי מושג מאיפה להתחיל?


ענן פירושו דברים שונים לאנשים שונים. 

בעיקרו של דבר, אנו מחפשים אירוח מהיר, מבוזר וניתן להרחבה – עם תמיכה טובה ובמחיר שמתאים לעסק.

האירוח הטוב ביותר עבור עסקים קטנים

מחשוב ענן הוביל לפריחה באפשרויות אירוח. שירותי אירוח רבים נכנסו לשוק באמצעות שרתי ענן, אך זה יכול להשאיר לקוחות מבולבלים בנוגע לשאלה האם הם באמת יקבלו את אירוח הענן הטוב ביותר. אנו נסתכל על 14 מהאפשרויות המרשימות יותר בשוק ואז נסביר מהו שרת מבוסס ענן ואיך אתה יכול להפיק תועלת מהרשמה עם ספק שירותי אירוח בענן..

בעזרת מחקר זה תוכלו לבחור את אירוח הענן הטוב ביותר במאי 2020.

1. אירוח ענן של Cloudways

כבישים עננים

מחיר התחלתי: 10 דולר לחודש

זמן תגובה: 710 שניות

זמן עבודה: 99.99%

עיין בתמחור של Cloudways

Cloudways היא חברת אירוח המתמקדת במתן כוח רב במחיר סביר. הם אינם הזולים המוחלטים בתחום אירוח שרתי הענן, אך תמחור שרתי הענן שלהם מייצג ערך מצוין לכמות הכוח שמציעות המערכות שלהם. החברה מציעה את האפשרות לארח את האתר שלך בפלטפורמות אירוח רבות של שרת ענן, כולל:

 • אוקיינוס ​​דיגיטלי
 • לינוד
 • וולטר
 • שירותי רשת אמזון
 • פלטפורמת הענן של גוגל

תוכלו גם למצוא מחירי שרת ענן התואמים מגוון רחב של סולמות. התוכנית שלהם בסך 10 דולר לחודש מספקת מופע עם ליבה יחידה, אך אתה יכול לבדוק אפשרויות המציעות פתרונות ליבה כפולה ועד 32 ליבות. ברגע שתגיעו לעולם 32 ליבות, כמובן, אתם מתמודדים עם פתרונות אירוח ענן בדרגה ארגונית, אז צפו לשלם צפונה מאלף דולר.

Cloudways לא משיג ציונים מעולים לתמיכה ללקוח או טכנית. בהרבה מקרים, אתה בעצמך אם אתה רוצה להשתמש בקוד מותאם אישית או פחות בפתרונות מיינסטרים. זה כנראה לא אופציה נהדרת עבור אנשים שיש להם מעט ידע עד טק, אבל הם כן מציעים מחירי שרת ענן מעולים לאנשים שאולי ירצו יכולות AWS אך לא רוצים להיכנס לעשבים כמו שההצעות של אמזון דורשות לעתים קרובות.

צפו בסקירת הענן המלאה שלנו

2. ענן מנוהל באינטרנט נוזלי

אינטרנט נוזלי

מחיר התחלתי: 51 דולר לחודש

זמן תגובה: 150 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתמחור אינטרנט נוזלי

Liquid Web מציע את מה שניתן בקלות לאפיין בין שירותי הענן הטובים ביותר בשוק. עם זאת, ככל שמתמחרים שרתי ענן הם מקשים מאוד על לקוחות ברמת הכניסה להשיג את הבוהן. אפילו אם אתה מוכן לשלם עבור אירוח הענן הטוב ביותר בסביבה, הנטייה שלהם לירוק את השירותים שלהם ל”מוצרים “שונים עלולה להפוך את הדברים לבלבלים.

מוצרי אירוח אתרים בענן שלהם מחולקים לארבעה סוגים של חבילות אירוח. לפי סדר הגודל מהפחות חזק לחזק ביותר, אלה הם:

 • אתרי ענן
 • אירוח VPS בענן
 • אירוח שרתים ייעודי מבוסס ענן
 • אירוח ענן אישי

האפשרות של אתרי ענן היא אירוח שמות תחום ללא הגבלה. עם זאת רבים שתוכלו לחשב בחשבון שתוכלו לקבל תמורת 51 דולר לחודש. ענן VPS בעצם זהה לשימוש בשרת פרטי וירטואלי או בשרת ייעודי, למעט העובדה שהוא מתארח בענן והרבה יותר ניתן להרחבה כתוצאה מכך. אותו רעיון חל גם על פתרונות הייעוד האירוח בענן, למעט שיש לך מופע שלם לעצמך במקום לחלוק משאבים מחולקים עם אחרים.

אולי האופציה המעניינת ביותר היא אירוח ענן אישי. זוהי למעשה מערכת ענן שלמה הכל לעצמך. ניתן לדמיין שאתה משלם צפונה של 1,500 דולר לחודש רק כדי להתחיל. עם זאת, עבור חברות הדורשות כוח אש משמעותי, זה דבר שמעט ספקי אירוח אתרים אחרים מספקים. אתה יכול אפילו לחלק את המופע שלך, עם תוכניות מתקדמות המאפשרות עד 5 שרתים וירטואליים הפועלים בו זמנית באותו ענן.

חסרון נוסף של האינטרנט הנוזלי הוא שהם מציעים סיוע בהתמודדות עם מגוון רחב של סוגיות אירוח אתרים בקנה מידה ארגוני. לדוגמה, אתה יכול לקבל סיוע ב:

 • תאימות PCI לאתרי מסחר אלקטרוני
 • תאימות HIPAA לספקי שירותי בריאות
 • אירוח אפליקציות

מופעי הענן שלך יפעלו על כונני SSD מודרניים במרכזי נתונים שיש להם מספר כפילויות עבור אחסון וכוח. אם אתה רוצה את חברת שירותי הענן המוחלטת והמוחלטת ואתה מוכן להוציא כסף בכדי לגרום לזה לקרות, קשה להתאים את Liquid Web. עם זאת, לכל אחד אחר זה כנראה יהיה יקר.

צפו בסקירת LiquidWeb המלאה שלנו

3. A2 אירוח VPS בענן

a2 אירוח

מחיר התחלתי: 5.00 $ לחודש

זמן תגובה: יותר מ- 1,000 ms

זמן עבודה: 99%

בדוק את A2 אירוח VPS בענן

אם אתם מחפשים את אחת האפשרויות הזולות יותר בקרב ספקי הענן המובילים, A2 Hosting עושה עבודה טובה מאוד לפנות ללקוחות בגומחה ההיא. אמנם לא תגיע למהירות במהירות הבזק, אך אתה יכול לקבל חבילה בעלת ארבע ליבות עם גישה לשורש תמורת 15 דולר לחודש בלבד. יש לציין כי הצעות אירוח A2 נחשבות מקבילות לאירוח VPS, אך יש גבול למה שניתן לצפות בטווח המחירים הזה..

עם זאת, בכל אופן, החברה עושה הצעה טובה לעבודה תוך מתן תמריצים. יש ערבות להחזר כספי. כל חשבון כולל כונן SSD בחינם ולפחות 2 TB בחודש רוחב הפס. הם מספקים גם תמיכה טכנית 24 שעות ביממה ולקוחות לאורך כל השנה וזה כולל עזרה בטלפון.

אם אתם מחפשים אפשרות קרוב ככל האפשר להתחלה עם אירוח בענן, A2Hosting כיסה אתכם. אנשים המחפשים מרכזי נתונים אמיתיים בדרג ארגוני עם תגובה גבוהה, אולי ירצו לחפש במקום אחר, במיוחד בהתחשב בעובדה שהיצע השיא שלהם אינו מעולה למחירים הגבוהים יחסית. עם זאת, בסוף השוק יש אפשרויות טובות.

צפו בסקירת A2 אירוח המלאה שלנו

4. SiteGround

שדרה

מחיר התחלתי: 80 דולר לחודש

זמן תגובה: 710 שניות

זמן עבודה: 99.99%

צפה בתמחור אתרים

SiteGround מנסה לשלב ביצועים טובים ולא מעולים עם מגוון של freebies אשר ימשכו אנשים שאינם מהשורה הראשונה של הילדים המגניבים המתקדמים בטכנולוגיה. הם מספקים זמן פעולה מצוין, וזמני התגובה מספיק טובים כך שכל האתרים והיישומים המקוונים האיטיים ביותר צריכים להשיג זמני טעינה סבירים.

אתה יכול גם להשיג:

 • גישה ל- CDN בחינם
 • תעודת SSL בחינם
 • עזרה בהגירה בחינם עם אתר וורדפרס אחד
 • כתובת IP ייעודית
 • גישה ל- SSH ו- SFTP

הם גם מבטיחים כי כל משאבי המחשוב לענן עבור מערכת מבוססת ענן שלך יוקדשו לשרת שלך בלבד. אם אתה זקוק לסיוע בתחום ה- IT, יש להם צוות מקוון שיעניק יד עם שירותים מנוהלים במלואם.

SiteGround מקל מאוד על הקצאת משאבים לחשבונות משנה. אם אתה מנהל סוכנות שיווק או עיצוב, הדבר יכול להקל מאוד בהתאמה אישית של כל חשבון משנה שמקבל. במיוחד כשאתם מתמודדים עם לקוחות, תוכלו להשתמש בתכונה זו לצד מדרגיות הצפויה מאירוח ענן כדי להציע מגוון חבילות. ניתן להקצות לחשבונות משנה פרטיים שירותי DNS בחינם.

החברה מספקת גם גיבויים יומיים. הגיבויים המיידיים הללו נשמרים מחוץ לאתר, וניתן לשחזר אותם באמצעות פיתרון בלחיצה אחת.

SiteGround עושה עבודה טובה באיזון בין סוג הכוח הטכנולוגי שמגיע לך לקבל כשאתה הולך עם מארח ענן ומספק חוויה ידידותית למשתמש. משתמשים מתקדמים יתלהבו מרמת הגישה שיש להם, ושאר העולם עדיין יקבלו תמיכה מספקת של לקוחות וטכנולוגיה בכדי להתמודד עם הכל.

צפו בסקירת האתר המלא שלנו

5. InMotion

אירוח רגש

מחיר התחלתי: 34.99 דולר לחודש

זמן תגובה: 400 שניות

זמן עבודה: 99.95%

עיין ב- InMotion Hosting

מטרד קטן שמגיע עם הצלילה למנחות של InMotion הוא שהם לא עושים עבודה טובה בכדי לפרוש את הדברים ישר. התוכניות מוצגות כמתקיימות עבור סוכנויות, עסקים קטנים, ארגונים ויישומים. התוכנית הזולה ביותר נמצאת תחת “אפליקציות”, והיא יכולה לשמש לטיפול באירוח כמו שאר היישומים שניתן להשתמש בהם.

החיסרון העיקרי הוא שההצעות שלהם מבוססות לינוקס בלבד. זה פחות או יותר מערכת אקולוגית של ערימה של LAMP. אם אתה רוצה שרת ענן של Windows, אתה בהחלט מחפש במקום אחר. יש להם רק מרכזי נתונים שנמצאים בארה”ב.

אנשים ששמחים עם יישום ה- LAMP הצר, כמו אלה שמפעילים את וורדפרס, WooCommerce או Magento, ימצאו את InMotion כגירסה חסכונית יותר של SiteGround אך עם פחות freebies. אם אתה מרגיש בנוח עם פחות תמיכה ורוצה לתעדף בין מחיר לביצועים, במיוחד בסוף הנמוך של השוק, InMotion קשה לנצח. עבור משתמשים פחות מפותחים וטכנולוגיות הקהל של מיקרוסופט, במקרה הטוב, זה יהיה עקומת למידה.

החברה אכן מציעה תקופת חזרה ארוכה של 90 יום. אם אתה יכול לנסות זאת, זו הזדמנות ללא סיכון להכיר מארח אינטרנט חדש.

צפו בסקירת InMotion המלאה שלנו

6. HostGator

מארח

מחיר התחלתי: 4.95 דולר לחודש.

זמן תגובה: 430 שניות

זמן עבודה: 99.98%

צפה בתמחור של HostGator

עבור חברה זולה באופן לא -ולוגי, HostGator הוא קצת הפתעה. במחיר של 4.95 דולר לחודש אתה מקבל:

 • שתי ליבות מעבד
 • שני GB של זיכרון RAM
 • רוחב פס לא מדוד
 • תעודת SSL בחינם

לחברה יש גם עסק לרישום שמות דומיין, כך שתוכל לשמור על כל הדברים באתר שלך יחד על חשבון יחיד. בעוד שחשבון העלות הזול ביותר מאפשר רק דומיין אחד, המעבר לרמה הבאה בלבד, 6.57 $ לחודש, מעניק לך אירוח דומיין ללא הגבלה וכפל ליבות וכפל RAM..

כמקובל בשכבות הנמוכות של חברות אירוח, אתה יכול לצפות לערימת תוכנה מוגבלת. תהיה לך גישה לסביבת Linux התומכת ביישומים כמו:

 • ג’ומלה
 • דרופל
 • מג’נטו
 • וורדפרס

באופן לא מפתיע, אתם עומדים לבד ללא שירותים מנוהלים. עם זאת, באפשרות זולה לכלוך, אתה יכול לעשות הרבה יותר גרוע מ- HostGator.

צפו בסקירת HostGator המלאה שלנו

7. DreamHost

dreamhost

מחיר התחלתי: 4.50 $ לחודש

זמן תגובה: 720 שניות

זמן עבודה: 99.96%

בדוק את DreamHost

משתתף נוסף בענף אירוח הענן בעלות נמוכה, DreamHost הוא גם ספק שירותי אירוח אתרים נוסף שיכול להפיק תועלת מלהיות ברור יותר לגבי הצעותיו. הטרד העיקרי הראשון שיכה אותך כלקוח הוא שהמוצרים היחידים שהוא מפרט בדף האירוח שלו הם “DreamCompute” ו- “DreamObjects.” במקום להבהיר את ההבדל בין מופעי מחשוב ענן לשירותי אירוח בענן, הם מגבילים אותם יחד תחת הכותרת “מחשב”, מונח הרלוונטי יותר בעולם למידת המכונה מאשר בתעשיית אירוח אתרים..

לאחר שתחרוש מעבר לזה, תמצא הצעה מאכזבת לחלק זה של השוק. אתה מקבל ליבת מעבד אחת בתוכנית הזולה ביותר, והכל מבוסס על מחסנית קוד פתוח ללא אפשרויות אחרות. נראה כי הדברים ממוקדים למשתמשי פייתון, Node.JS ורובי, שלמען האמת, הם יראו הצעות מחשוב גדולות יותר מחברות כמו אמזון.

גם מבנה החיוב מוזר. בחודש נתון יש לך 600 שעות של מחזור מחשוב. חודשים ארוכים מזה, והתקפת DDoS בודדת שלא זוהתה עלולה להכניס אותך בקלות לבריחת חשבון שמובילה לחיוב. למען האמת, אם אתה רוצה מבנה חיוב בזמן מחושב, AWS קיים ומספק תשתית גדולה יותר ורעית יותר.

מצד שני, ההצעות שלהם לאנשים שרוצים לארח את פייתון או Node.JS קלים מאוד להתקנה. אם זה המסלול שלך, DreamHost עשוי להיות מעניין. עם זאת, כל אחד אחר יכול למצוא הצעות טובות יותר ופחות בלבול בנקודת המחיר הזו.

צפו בסקירת Dreamhost המלאה שלנו

8. Bluehost

כחול

מחיר התחלתי: 9.99 דולר לחודש למשך 36 חודשים

זמן תגובה: 590 שניות

זמן עבודה: 100%

צפו בתמחור Bluehost

BlueHost מציע חשבונות המחויבים בתנאים של 12, 24 או 36 חודשים. לאנשים שרוצים להיכנס לרמות הנמוכות ביותר של אירוח אתרים במחיר הוגן, זה יכול להיות מעט מרשים. אתה יכול להשתמש בעצמך בערבות להחזר כספי כל עוד

החברה אכן מציעה מהירות מעולה וזמן פעולה ללא תחרות. אם אתם מעוניינים בביצועים סולידיים, BlueHost מספקת חבילה בעלת ביצועים גבוהים ויציבה במחיר זול בערך כמו שתמצאו.

במקום בו לקוחות מסוימים יודחו על ידי BlueHost הוא מבנה התוספות של ניקל-ו-מטבע של החברה. רוצים IP ייעודי? זה 5.99 דולר לחודש. רוצה תעודת SSL מובחרת? זה יהיה 49.99 דולר לשנה. זה מסתכם במהירות.

תצטרך גם לעבור את הרמה כדי לקבל שמות דומיין בלתי מוגבלים בחשבון. עם זאת, חבילה הבסיסית עם שני מעבד היא פעולה טובה. באופן דומה, רוחב הפס אינו מוגדר, ו- cPanel עם SSH כלול בחינם.

BlueHost היא אפשרות נהדרת, אך ישנם כמה אזהרות. וודא שהחבילה שאתה מקבל מכסה את כל מה שאתה צריך מכיוון שהתוספות יכולות לרסק אותך די מהר.

צפו בסקירת Bluehost המלאה שלנו

9. 1&1 IONOS

1 ויוניוס

מחיר התחלתי: 15 דולר לחודש

זמן תגובה: 330 שניות

זמן עבודה: 99.8%

בדוק את 1&אירוח IONOS

הצעת המחיר לביצועים עם 1&1 IONOS זה לא נהדר. כאשר החברה מפצה את הקרקע, לעומת זאת היא מספקת שירותים מנוהלים. למען האמת, אנשים מנוסים טכניים, לא יתרשמו מהתקנה שמתחילה בליבת מעבד בודדת ורק GB אחד של RAM מוקצה. עם זאת, לקוחות פחות מומחים בתחום הטכנולוגיה ישמחו לקבל שם תמיכה טכנית ותמיכת לקוחות שתדריך אותם במספר תהליכים.

כמקובל ברגע שאתה חורג מתחת ל 50 $ לחודש בענף אירוח אתרים בענן, אתה נעול בתוכנת לינוקס ותוכנות קוד פתוח. 1&1 נותן לך קצת יותר במסגרת זו המוגבלת, ומספק שרתי Apache, Nginx ו- Tomcat שישחקו יפה עם Python ו- PHP. זמני התגובה קרובים גם לשכבה הטובה ביותר.

אם אתה זקוק קרוב לזמני הטעינה הטובים ביותר שקיימים, 1&1 אולי שווה להסתכל. מי שמעוניין בשרת ענן של Windows יצטרך להמשיך הלאה, וההצעות שלו אינן נהדרות מבחינת חומרה.

צפו ב -1 המלא שלנו&סקירת יונוס 1

10. מנוע WP

wpengine

מחיר התחלתי: 35 דולר לחודש

זמן תגובה: 650 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתמחור של מנוע WP

WP Engine הוא, כפי ששמו מעיד, הצעה הממוקדת ללקוחות וורדפרס. קנה המידה מיועד ללקוחות ארגוניים, ותגלו שהשכבות עולות בעלות במהירות למאות דולרים. לשכבות הנמוכות אין תמיכת לקוחות מעולה, ורק שני השכבים הגבוהים ביותר זוכים לתמיכה טלפונית. עם זאת, אחריות להחזר הכסף של 60 יום עשויה להוציא חלק מהעוקץ לבחינת האפשרויות שלך.

כל חבילה כוללת תמיכה מרובת אתרים בחינם כך שלא תצטרכו לשלם תוספת תשלום רק כדי להוסיף דומיין. אם אתה זקוק למרכזי נתונים גלובליים כדי לשרת מבקרים בכל רחבי כדור הארץ, WP Engine כיסה. זוהי חברה שרואה את עצמם כמאמצים מוקדמים להנדסת וורדפרס, והצוות מתגאה במתן תמיכה ברמה הטכנולוגית ללקוחות..

זו הצעה מכוונת בצמצום, בוודאות. מי שרק רוצה אירוח וורדפרס סולידי סולידי שלעולם לא יירד ויכול להתגבר במהירות, עם זאת, יעריך את WP Engine.

צפה בסקירת WP Engine המלאה שלנו

11. קינסטה

קינסטה

מחיר התחלתי: 30 דולר לחודש

זמן תגובה: 230 שניות

זמן עבודה: 99.8%

עיין בקינסטה אירוח

באמצעות מינוף פלטפורמת הענן של גוגל, Kinsta מתכוונת להציע אירוח ענן ברמה העליונה בלעדית לבעלי אתרי וורדפרס. הכל WP ותו לא. החברה מספקת מגוון של freebies, כגון:

 • אתרי הבמה
 • אפשרויות ניהול חשבונות יעילות
 • תמיכה בסוכנויות
 • ישיר רובד 1 תומך בטכנאים בקיאים

מאפייני ניהול חשבונות הם נקודת מכירה עיקרית. הרעיון הוא בעיקרו שמשרדי יצירה יוכלו לפתח אתרים עבור לקוחות, לפרוס אותם ואז להעביר את המפתחות ללקוח. הכל פועל מהר מאוד, וזמן הפעולה מצוין. אם אתה מנהל סוכנות המתמקדת בפלטפורמת וורדפרס, Kinsta קשה להתאים.

צפו בסקירת Kinsta המלאה שלנו

12. DigitalOcean

דיגיטלי

מחיר התחלתי: 5 דולר לחודש

זמן תגובה: 360 שניות

זמן עבודה: 99.99%

צפה בתמחור באוקיינוס ​​הדיגיטלי

DigitalOcean מציעה תכנית ברמת כניסה זולה בעפר, אך תצטרך להתאמץ כדי למצוא אותה באתר האינטרנט שלהם ולהגדיר אותה כך שתוכל לבצע אירוח של שרתי רשת. הנחות המשרד מעוצבות לכאורה בניגוד ישיר לידידותיות למשתמש.

כן, ניתן למצוא פיתרון בלחיצה אחת, שיאפשר לכם לפרוס שרת LAMP או כל אחד ממספר ההצעות הדומות תוך שנייה. בהצלחה למצוא אותה. טוב בסדר, הנה זה כי מעולם לא התכוונת למצוא את זה לבד.

האובססיה של החברה ל”טיפות “ומצבים מחושבים אינה מספקת ביטחון רב כי אכפת להם מארח לקוחות. אתה תהיה לבד. גרוע מכך, אופציות נמוכות מתחילות בסוף הביצועים הנמוכים למגזר זה. תקבל מעבד אחד וזיכרון אחד GB.

החיסכון העיקרי הוא גישה בלחיצה אחת על הפעלת שרתים. תקבל תוכנת קוד פתוח מודרנית למדי, כגון MySQL 5.7 ו- PHP 5.2. אם אתה לא טכנאי הארדקור, עם זאת, יכול להיות שיהיה חכם יותר ללכת לאחד מבן זוגה של DigitalOcean, כמו Cloudways שהוזכרו בעבר..

13. ענן AWS

aws אמזון

מחיר התחלתי: 3.50 דולר לחודש

זמן תגובה: 500 שניות

זמן עבודה: 99.99%

צפה ב AWS Lightsail

שרתי וירטואלי של Lightsail מהווים את הבסיס של כל הצעות AWS לענן בכל הקשור לאירוח אתרים. אמזון מציעה רמת גישה מרשימה, ותוכלו ליצור פתרונות בלחיצה אחת עבור שרתי הענן של לינוקס וגם של חלונות. איזון עומסים מובנה ממש, וביכולת הרחבה אוטומטית.

יש שני חסרונות גדולים. ראשית, אירוח ענן של AWS הוא הגדרת תשלום כפי שאתה מתכוון. אפשר לקבל תמחור קבוע, אך עליכם להקפיד מאוד על תצורת החשבון. כמו כן, כל הטכנולוגיות מלבד הטכנולוגיות המחוננות ביותר ימצאו את עצמן אבודות ללא תקווה מנווטות בין שלל האפשרויות בענן האמזונס.

בכל זאת אתה מקבל אישור SSL בחינם, והחודש הראשון זמין בחינם כניסוי. לרוע המזל, תצטרך לכלול את פרטי החיוב שלך. באופן דומה, ביטול נדרש, אחרת החיוב יתחיל בחודש הבא.

חברות אינטרנט גדולות כמו נטפליקס פועלות בענן AWS. אם אתה רוצה אותו סוג של כוח ונוח לך להיכנס לאומץ של פיתרון אירוח, זו בחירה מצוינת. עבור אלה הזקוקים להדרכה, זו אינה הצעה טובה, מחיר טוב ככל שיהיה.

עם זאת, מבין השחקנים הגדולים אמזון נוטה להיות זה שיגרום לך יותר להרגיש שהם רוצים עסק קטן שרץ על חומרת הענן שלהם. עם זאת זהו פס נמוך מאוד.

14. Google Cloud

גוגל ענן

מחיר התחלתי: 45 דולר לחודש

זמן תגובה: 300 שניות

זמן עבודה: 99.99%

צפה ב- Google Cloud

גוגל הוא שם גדול נוסף בענף שנראה לא מעוניין לסייע לשחקנים קטנים להקים אירוח אתרים במקרים של שרתי ענן. תמיכת הלקוחות של גוגל היא נוראית להפליא, ולקוחות מנוסים טכנולוגיים בזים במיוחד לנטייה של החברה להתחיל את כל הבירורים ברמת הנמוך ביותר. בגוגל צריך אפילו לשאול את האדם החכם ביותר בעולם “ניסית לכבות אותו ואז להפעיל אותו מחדש?”

במילים אחרות, Google Cloud הוא גרוע יותר מהרבה מהפלטפורמות שרק עוזבות לבד. יש המון ספקי שירותים אחרים שבנו על גבי פלטפורמת הענן של גוגל, וכדאי לך להשתמש בהם. גם אם אתם מחפשים כוח מחשוב בעל ביצועים גבוהים, AWS תספק את אותם ביצועים ללא חווית התמיכה הרעה המתנשאת.

יש רק שתי קבוצות של לקוחות שצריכים לסבול מהאימה של גוגל. ראשית, יש כאלו שהאתרים שלהם מתארחים תלויים בנתונים או בפלטפורמות למידת מכונה של G. שנית, יש כאלו הזקוקים למרכזי נתונים בעלי ביצועים גבוהים בכל יבשת אוכלוסיה. אחרת, הסתכל בשותף במורד הזרם כמו קינסטה או Cloudways כדי לקבל גישה לחומרה ללא בעיות התמיכה המוחצות.

מהו שרת ענן?

שרת ענן הוא מערכת המיועדת לספק כמויות עצומות של משאבים כחלק מחבילת תוכנה כשירות (SaaS). ראוי לציון, השאלה מהו שרת ענן מחטיאה חלק גדול מהנקודה. שרת ענן אינו מכונה יחידה בשום צורה שהיא. במקום זאת, מדובר באוסף של מכונות רבות אשר נועדו לתפקד כמופע יחיד.

ניתן לחלק בין מקרים בין לקוחות או משימות במגוון דרכים. חשוב מכך, ניתן להוסיף משאבים במהירות למקרים כדי להבטיח יציבות ומדרגיות.

זה דבר אחד שהופך את מחשוב הענן לאופציה מושכת כל כך הן עבור חברות והן עבור לקוחות. ספק ענן מוביל יכול להמשיך ולבנות את הביקוש לקראת הרחבת הלקוחות, ולאפשר לו יכולת הרחבה כמעט אינסופית. מהסוף שלך כלקוח שמשלם עבור אירוח אתרים בענן, אתה יכול לקנות בביטחון שירותים בקצה הנמוך של הסולם ולהוסיף כוח תוך שניות על ידי לחיצה על אפשרות בלוח המחוונים של האירוח שלך..

מה זה אירוח בענן?

פתרונות אירוח בענן הם רק חלק אחד מעוגת ענף הענן, בנוסף לדברים כמו למידת מכונות, אירוח קבצים, כריית נתונים, IT מרחוק, אירוח VPS ואפילו שירותי חירום. עם כל כך הרבה דברים שקורים בעולם מחשוב הענן, אתם אולי תוהים “מה זה אירוח בענן?”

לספקי האירוח הטובים ביותר בענן יש את המשאבים הדרושים כדי לספק חוויה שלא ניתן להבחין בהם באמצעות שרת ייעודי או VDS, למעט ככל ששירותי אירוח בענן נוטים להיות יציבים וזמינים יותר. ספקים מסוימים אפילו רוצים להציע מקרי ענן פרטניים ללקוחותיהם, למעשה מאפשרים להם להיות ספקי שירותי אירוח משלהם.

מדרגיות היא יתרון מרכזי עם אירוח בענן לעומת אפשרויות דומות. בעוד שרתים ייעודיים וירטואליים ייעודיים בהחלט מהווים שלב אחד מהבחירות הפחות טובות כמו אירוח משותף, לכולם יש גבולות. בפרט, לאחר שתקצץ את המשאבים שלך, הפיתרון היחיד להעביר הכל לשרת חדש וחזק יותר.

בתחום המחשוב בענן, עם זאת, ניתן פשוט להפנות משאבים רבים יותר למופע שלך. תוך שניות, יש לך יותר ליבות מעבד, זיכרון RAM ואפילו אחסון. זו התחייבות הרבה יותר מסובכת, במקרה הטוב, כשאתה עובד עם שרת פיזי או מחשב וירטואלי.

סוגים שונים של שירותי אירוח בענן

כשאתה משתמש בשרת מבוסס ענן מחברה שפועלת ביחד, אתה פשוט קונה גרסה טובה יותר של אירוח אתרים. כל עוד תבחר בתוכניות אירוח ענן מתאימות, תוכל להריץ את כל מה שאתה רוצה במערכות שלך, כגון WordPress או Magento..

ברמת מערכת ההפעלה, תוכלו למצוא חברות המציעות הפצות לינוקס רבות. מספר מספק גם מערכות חלונות, ומספרן יגדל ככל שמיקרוסופט תמשיך לנוע באגרסיביות לחלל פלטפורמת הענן.

תוכלו למצוא גם ערימות תוכנה רבות זמינות, כולל הצעות סטנדרטיות כמו לינוקס, אפאצ’י, MySQL ו- PHP. המון חברות נכנסו לשוק גם עם שרתי רשת Nginx קלים, מתורגמני פייתון ואפילו אפשרויות אירוח של Node.JS. עם מופע ייעודי לחלוטין או שרת פרטי וירטואלי בענן, תהיה לך גישה לשורש שתאפשר להתקין את כל הפרוייקט שלך.

רבים מספקי אירוח הענן הטובים ביותר מספקים גם פתרונות המותאמים באופן צר. לדוגמה, המון חברות אירוח מציעות כעת אירוח וורדפרס הכולל תמיכה מנוהלת מחוץ לקופסה. אתה פשוט מגדיר חשבון בלוח הבקרה של האירוח, הם מספקים לו את כל התוכנות הדרושות ואז אתה יכול לעבוד עליו בדיוק כמו בכל אתר אינטרנט אחר בוורדפרס בכל שרת אינטרנט אחר. אם יש חששות, צור קשר עם תמיכת הלקוחות ויהיה להם מומחה טק שיעזור לך לסדר את הדברים.

סיכום

יש מפרץ מוחלט בעולם אירוח הענן בין החברות שאכפת להם מעסקים קטנים (ראה מארחי העסקים הקטנים המועדפים עלינו) לבין אלה שלא. תבחין בהבדל בכל פעם שאתה טוען אחד מהדפים שלהם. אם הם משתמשים במונחים כמו “אירוח” ותמחוריהם מראש, אתה במקום טוב. אם הם משתמשים במילה “מחשב” ומתעקשים לדבר על כל דבר מהזרם ל- AI, אתם תיתקעו ועושים הרבה עבודה בעצמכם.

באיזון, מרבית הלקוחות לא ימצאו את הכוח שמציעים השחקנים הגדולים כמו גוגל, DigitalOcean ו- AWS כערך האבל. למרבה המזל, יש המון שחקנים קטנים שרוצים את הדולר הרוויח הקשה שלך. קבע מראש את סדר העדיפויות שלך, במיוחד כמה אתה זקוק למדרגיות מסיבית לעומת מחיר נמוך, ותזהה במהירות שלוש חברות שמתאימות להצעת החוק היטב.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector