האתרים הטובים ביותר לאירוח אתרים בחינם (מאי 2020)

אתה רק הקמת עסק ורוצה אתר, אך אינך יכול לפרוש את המזומנים?


למרבה המזל, ישנן כמה אפשרויות אירוח בחינם למעשה – למרות שאתה צריך להיות מודע למה שאתה מסתבך או שאתה עלול למצוא את עצמך מתוסכל יותר מתמיד.

לארח את האתר שלך מהבית

הקמת אתר אינטרנט יכולה להיות משימה מאתגרת, ובחינת העלויות לטווח הארוך של ביצוע פעולה זו אנשים רבים בוחנים אפשרויות אירוח שרתים בחינם.

יש הרבה יתרונות וחסרונות שמלווים עם אתרי אירוח בחינם. אם אתם מעוניינים באירוח שרתים בחינם, כדאי ללמוד קצת על אופן פעולתם ומהן כמה מחברות אירוח אתרים המובילות בחינם. בואו נסתכל על כמה מהגדולים בעסק ואז נדון במה כדאי לזכור לגבי שימוש בשרת אינטרנט חינמי.

אירוח אתרים

000 וובסט

זמן תגובה: 230 שניות

זמן עבודה: 99.75%

צפה בתוכניות 000 אירוח אתרים

000webhosting זכתה למוניטין של חברת אירוח אתרים בחינם המציעה רמת מהירות שהיא חלקית עם הכלבים הגדולים בעסק. משתמשים מקבלים מספר יתרונות באמצעות חשבונותיהם החינמיים, כולל:

 • 10 ג’יגה רוחב פס
 • שטח דיסק אחד בנפח אחד
 • גישה לתוכנות פורום ולמערכות צ’אט של דיסקורד

כפי שאפשר לצפות בשרת אינטרנט חינמי בעל ביצועים גבוהים, כן, יש כמה אזהרות. אחד גדול עבור כל מי שמקים עסק קטן הוא שהם לא מארחים חשבונות דוא”ל. באופן דומה, אתה יכול פשוט לשכוח מכל מה שדומה לתמיכה בלקוחות. ויש דוז’י: הם גם יעבירו את האתר שלך במצב לא מקוון למשך שעה בכל יום.

תוכל להקים בסיס נתונים של MySQL, ותוכל להציב שני אתרים בחשבונך. גישה FTP, זמינה גם. אולי הכי מרשים, הם מפעילים PHP 7.3 ומעלה בשרתים שלהם. אתה יכול להשתמש בשם התחום שלך, ותת-דומיינים מותרים בחינם. זה כולל מתקינים אוטומטיים שיכולים להגדיר וורדפרס, ג’ומלה ומערכות בלוגים אחרות ו- CMS.

היו גם דיווחים על “מודעות בחוסר פעילות” באתרי האינטרנט של אתרי אינטרנט. אלה משתמשים בסגנון קופץ, וזה אולי לא יושב טוב עם אנשים שצודים בחינם לאירוח אתרים ללא מודעות. ככל הנראה, אתה יכול להשבית את הפונקציה הזו ב- cPanel, אבל זה לא משהו שהמתחילים מתכוונים להבין עד שהבעיה שלהם תהיה.

צפה בסקירה המלאה של אירוח אתרים באינטרנט

אין סוף

עיקרי ללא אינסוף

זמן תגובה: 1,000+ ms

זמן עבודה: 99.9%

צפו בתוכניות Infinityfree

מגרש המכירות הגדול של Infinityfree הוא שהם מציעים רוחב פס בלתי מוגבל וגם שטח דיסק. עם זאת, עליך לשים לב כי ההתאמות של דפי אינטרנט ביום מוגבלות על 50,000. זה די והותר לכל מי שרק מפרסם אתר לתמונות משפחתיות או לפרויקט אישי, אבל זה לא נהדר לעסקים. אתה יכול לארח עד 400 מסדי נתונים ב- MySQL.

אחת ההיצעות המרשימות יותר של החברה היא בחינם SSL, DNS ו- Cloudflare CDN. אם אתה מנסה לייצר תנועה בהתאם להנחיות ה- SEO הנוכחיות של גוגל, זה הרבה דברים טובים שיש. אם אתה מחפש להקים חשבון אירוח דומיין פשוט וחינמי, זה יכול להיות יתרון מאוד. באופן דומה, אתה יכול לארח שמות דומיין בלתי מוגבלים בחשבונך. משתמשים יכולים גם להשתמש בעשרה חשבונות דוא”ל, ולכל אחד מהם אפשר חשבון FTP יחיד. Infinityfree מחייב את עצמו כשאין “מודעות מאולצות”. קצת לא ברור למה מתכוונים בכך, אבל החברה אכן מעודדת משתמשים תומכים לכבות את חוסמי המודעות שלהם.

מהירות זה קצת עניין. פעמים טעינות האתר מספרות בעשרות השניות, במיוחד עבור התקנות וורדפרס. אם אתם מחפשים תוכנית אירוח עם זמני טעינה של ברקים, אתם בטח תרצו לצוד בין שירותי אירוח אתרים חינמיים אחרים. כמו כן, מגבלת הלהיטים שוללת חלק גדול מערך שטח הדיסק הבלתי מוגדר ורוחב הפס.

וויקס

wix

זמן תגובה: 400 שניות

זמן עבודה: 99.9%

צפו בתוכניות אירוח של Wix

יתכן ותבחין בדפוס שמתפתח. לכולם בתחום שרתי האינטרנט החינמיים ישנה נישה שהם בונים את מגרש המכירות שלהם סביב. עבור Wix, זה לא קשור להיות המהיר ביותר או האמין המוחלט ביותר. במקום זאת, הם מתמקדים בכך שהיא החברה שמספקת את בונה האתר הכי נחמד עם ממשק גרירה ושחרור. במיוחד עבור אנשים המתחדשים בעיצוב אתרים, ספקי אירוח עם אפליקציות טובות לבניין המשולבות בהיצע שלהם יכולים להיות מושכים מאוד.

Wix היא בין החברות הטובות יותר גם מבחינת זמן uptime וגם של היענות. זה לוקח הרבה מהעוקץ מתוך קבלת תוכנית בחינם. הם מספקים רוחב פס של 500 מגה רוחב לחודש, וגם שטח דיסק דיסק לא גדול מדי. חשבונות דוא”ל אינם זמינים.

בונה אתרים בחינם, כפי שאתה עשוי לדמיין, יכול להתרגל קצת. למרבה המזל, Wix מספקת גם תמיכה ללקוחות באמצעות צ’אט, דואר אלקטרוני וטלפון. הבנאי גם מסוגל להקים חנויות מקוונות. אם אינך יודע קוד רב ומנסה להקים אתר תוך דקות, יש ויכוח טוב מאוד ללכת עם Wix.

x10 אירוח

הראשי x10

זמן תגובה: 340 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתכניות אירוח x10

מתמודד נוסף בתחום שטח הדיסק ורוחב הפס הבלתי מוגבל בשוק הוא x10hosting. הם משתמשים במערכת מבוססת ענן הממנפת כונני SSD בכדי לספק היענות טובה. תהיה לך גישה גם ל- cPanel, PHP ו- MySQL וזה הופך את הצעות החברה לבחירה מצוינת לכל מי שיש לו רקע ביניים לפחות בתכנות אינטרנט. כל חבילות התוכנה בערימה מוגדרות לגרסאות החדשות ביותר. הם גם עובדים יותר מעשור, והחבילה שלהם כוללת בניית אתרים.

מנסה להבדיל את עצמו מעט, x10hosting שואפת להיות חברת המתקינים בלחיצה אחת. אתה יכול לטעון מגוון אפליקציות, כולל:

 • וורדפרס
 • ג’ומלה
 • PHPBB
 • מג’נטו

המציע של מג’נטו הוא תוסף נחמד מכיוון שהוא מאפשר למתחילים להתחיל במהירות עם מסחר אלקטרוני.

כמקובל ברוב החברות בעסק של מתן אירוח אתרים ללא עלות ללא מודעות, אתה יכול לצפות שלא יהיה דוא”ל בשרת שלך. רק דומיין ואתר אחד מותר לכל חשבון.

הטרדה הגדולה עם x10hosting כאחת החברות המארחות “בחינם ובלתי מוגבלות עם כוכבית” היא שהן מפעילות מדיניות של השעיית חשבונות המשתמשים במשאבים רבים. זה נעשה על פי שיקול דעתם, וזה דורש התערבות משתמשים כדי להסיר את החסימה. משתמשים מסוימים אף דיווחו על מחיקות אתרים.

מהירות ומשך זמן מצוין מפתים. עם זאת, התמודדות עם מדיניות השימוש במשאבים פירושה התמודדות עם מצב כמעט גרוע כמו הפיכה. זה מבאס להשקיע הרבה עבודה בבניית אתר בפלטפורמת אירוח רק כדי לראות את זה משתולל.

AwardSpace

מרחב הפרסים

זמן תגובה: 800 שניות

זמן עבודה: 100%

צפו בתכניות אירוח AwardSpace

AwardSpace יוצאת לשוק כחברה נטולת מודעות במאה אחוזים המספקת תמיכה ללקוחות 27/7. ישנן אפשרויות בלחיצה אחת להתקנת ג’ומלה וגם וורדפרס, והן מספקות ערבות לזמן הפעלה של 99%, למרות שרוב ההערכות של הצעותיהן קובצות אותן בזמן של 100% זמן עבודה..

מהם התפסים? תקבל רק ג’יגה אחד שטח שטח ו -5 ג’יגה רוחב פס. זה לא מחריד, אבל הדברים מתחמרים מעט כשמתעמקים בתנאי השירות של החברה. קבורה ב- ToS היא הרשאה למכור את הנתונים שלך לצדדים שלישיים.

מהירות היא גם בעיה עם AwardSpace. למרות שנראה כי בדיקות מראות זמן תגובה שגוי של 800 מילישניות, היו דיווחים על מקרים שקרובים יותר ל -1,500 ms.

החברה מנסה למכור לך גם את הרמות המשולמות שלהם. בעוד שחלק מהתמחור שלהם נראה זול, דולר לדולר, סביר להניח שאתה יכול למצוא חבילת אירוח בחלק המאוחר שלנו בנושא ספקי אירוח אתרים כמעט בחינם, שיבצעו ביצועים טובים יותר.

FreeHosting.com

עיקרי בחינם

זמן תגובה: 948 שניות

זמן עבודה: 98.79%

צפו בתוכניות FreeHosting

מבחינת תכונות, FreeHosting.com היא אחת הטובות בחברות אירוח אתרים בחינם. אתה מקבל שטח דיסק של 10 ג’יגה-רוחב ורוחב-פס בלתי מדוד במסגרת מדיניות שימוש מקובלת והדוקה. המשתמשים יכולים גם לארח כל חשבון דוא”ל אחד באתר! לוח הבקרה זמין גם במספר שפות.

עם מרכזי נתונים שנמצאים באירופה, הביצועים הם סוגיה מסיבית של FreeHosting.com. זמן העבודה נמוך באופן בלתי מקובל, ומתקרב למקבילה של הימצאות במצב לא מקוון לפחות חצי יום בכל חודש. ההיענות גם די גרועה. זמני טעינת העמודים הם גרועים יותר, ואתה מצפה לאתרים שממנפים מערכות ניהול תוכן מבוססות PHP ייקח מספר שניות לטעינה.

FreeHosting.com הוא לא קשה לאף אחד שמנהל עסק קטן. למען האמת, גם אם רק תרצו לזרוק כמה תמונות משפחתיות לדף, סביר להניח שתצליחו יותר. אלא אם כן אתה זקוק לחלוטין לכובע רוחב פס שאינו מוגן באמת, חפש שירות חינם במקום אחר.

היתרונות והחסרונות של אתרי אירוח אתרים בחינם

מקצוענים

זה די בטוח לומר שהיתרונות הגדולים ביותר להשתמש בספקים בחינם הם שהם מציעים את הדברים שלהם בחינם. זו הפתעה גדולה. עם זאת, בדרך כלל, בחינם זה כיוון שאתה צריך ללכת רק אם אתה מחפש משהו כמו אירוח דומיין בחינם שבו אתה רק שמות חניות לשימוש או מכירה מאוחרים יותר. זה יכול להיות גם דרך טובה להתאמן באמצעות חבילות תוכנה כמו PHP ו- MySQL, אך שימו לב שמגבלות במנהל הקבצים וגישה למסד נתונים עדיין יכולות למנוע מכם לצמוח כמעצב אתרים או מתכנת. אנשים שמנסים לתפוס HTML ו- CSS, צריכים להיות בסדר.

חסרונות

אחת מהחסרונות די ברורה. חינם לעיתים רחוקות פירושו חופשי באמת. מדידה בלתי מוגבלת של רוחב הפס, למשל, כמעט תמיד כפופה למגבלות שימוש, מגבלות משאבים ואפילו מגבלות שרירותיות לגבי כמה צפיות ביום שהאתר שלך יכול לקבל..

יש חסרונות משמעותיים שלא נראים אם אינך מכיר היטב כיצד מוגדר שירות אירוח חינם בחינם. אירוח חינם כמעט אוניברסלי פירושו אירוח משותף. פירוש הדבר שהאתר שלך לא רק משתמש באותם משאבים כמו אתרים אחרים בשרת, אלא שיש סיכוי רציני שהאתר שלך יתארח גם באותה מערכת קבצים..

אתרי אירוח אתרים נמוכים רבים, אפילו כאלה שמשולמים בהם, משתמשים במודל זה כדי לשמור על עלויות נמוכות, אך זה בעייתי מסיבות אבטחה. איננו יכולים להדגיש מספיק בחוזקה שלא כדאי לאחסן נתונים רגישים באף סוג של מערכת אירוח משותפת. אם אינכם בטוחים במאת האחוזים כי התוכנית שלכם כוללת לפחות שרת ייעודי וירטואלי שיש לו זיכרון ושטח אחסון מחולקים משלו, עליכם בהחלט לאחסן כל דבר שדורש אבטחה במערכת הקבצים או בבסיס הנתונים.

הזמינות המרהיבה של התכונות היא בעיה. בפרט, היעדר דוא”ל בחינם נוטה להיות מעצבן. תוכלו גם לראות הרבה הצעות “בחינם” שלא באמת מספקות את הדבר המלא בחינם. לדוגמה, “SSL בחינם” הוא בדרך כלל רק אישור שנוצר על ידי משתמשים שאינו מאומת באופן מלא.

אישור SSL בחינם למעשה לא יתקיים בתכנית אירוח ללא עלות. סביר להניח שתצטרך לשלם לפחות 10 $ לחודש כדי לקבל אישור SSL בחינם המתאים לחברת אבטחה מוכרת. הדבר נכון גם לקבלת שם תחום בחינם.

לאנשים שהם מנוסים למדי, במיוחד קידודים, בחינם זה לעתים קרובות מאוד בעייתי. מארחים בחינם בדרך כלל תואמים לערימת המנורות הישנה של בית הספר. תוכלו לשכוח מהגדרת אתר המשתמש ב- Node.JS או Ruby, למשל. מסדי נתונים מודרניים יותר, כגון NoSQL, תוכלו פשוט לשכוח ממנה ברמת החינם.

מה האלטרנטיבה, אולי תשאלו? בואו נניח שאתה לא מסתכל על מארחים בחינם מכיוון שאתה רוצה מזלג על הרבה כסף. עם זאת בחשבון, הנה כמה חלופות כמעט חופשיות שכדאי לקחת בחשבון.

עדיף על חינם: תוכניות אירוח אתרים זולות מאוד

זול עדיף על חינם, מכיוון שתקבל אירוח ללא מודעות ותמיכה בפועל. אירוח חינם הוא לא ממש דבר, הם יביאו אותך איכשהו. יכול להיות שפשוט תצמצמו כמה דולרים בחודש.

iPage

ipage

מחיר התחלתי: 1.99 דולר לחודש

זמן תגובה: 780 שניות

זמן עבודה: 99.95%

צפה בתוכניות אירוח של iPage

ההפעלה עם iPage היא בעיקר על קבלת שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס במחיר נמוך מאוד. הם אינם מהיר הברקים של ספקי החינם כמעט, ויש להם רק שני מרכזי נתונים בארה”ב. החברה ממוקדת מקרוב גם בערימת ה- LAMP, כך שלא תתרחק מהפגמים הגרועים ביותר בחינם אתרי אירוח. הם מספקים גם תמיכת לקוחות איתנה באמצעות מערכת צ’אט, אך תמיכה טלפונית ודוא”ל אינם זמינים.

אתה יכול לקבל שם תחום בחינם לשנה הראשונה שלך, ויש אפילו תעודת SSL בחינם. המחיר מצוין, אך קרוב לוודאי שתוכלו למצוא אפשרויות מהירות וחזקות יותר במקום אחר. גם לספק מעט ביטחון על מחיר זה נחמד, ו- iPage מציעה אחריות של 30 יום להחזר הכסף.

צפה בביקורת המלאה של iPage Hosting

שם צ’יפ

namecheap הראשי יולי 19

מחיר התחלתי: 1.37 דולר לחודש

זמן תגובה: 535 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות אירוח של NameCheap

NameCheap היא חברה שעסקה כבר למעלה מעשור, והם התמקדו זה מכבר במכירת דומיינים ותכניות אירוח בעלות נמוכה. נקודת מכירה גדולה היא שהם מציעים סיוע חינם בהעברות אתרים. אם כבר קבעת נוכחות בשרתים של חברה אחרת, נחמד לדעת שיהיה שם תמיכה טכנית שתדריך אותך בתהליך.

לחברה מעט מוניטין חיובי בקרב סוחרי שמות מתחם. אם אתם מחפשים אפשרות חניה טובה בה תוכלו להוריד תחום, קשה לנצח את NameCheap.

עם זאת, תמיכת לקוחות מעט ספוטטית עם NameCheap. אפילו אנשים שהתמודדו עם נציגים מהשורה השנייה קיבלו תשובות להעתקה ולהדבקה מבסיס הידע.

אם אתה מתחיל שחושש שאולי תזדקק לסיוע כלשהו, ​​NameCheap הוא לא בשבילך. עם זאת, לאנשים מיומנים ומנוסים יותר, NameCheap מציע את המחיר התחתון ביותר ברצף שתמצא עבור מארח אינטרנט שמיש ללא מודעות באתר שלך..

צפה בסקירה המלאה על אירוח NameCheap

SiteGround

מקום ראשון ביולי 19

מחיר התחלתי: 3.95 דולר לחודש

זמן תגובה: 570 שניות

זמן עבודה: 99.97%

צפה בתוכניות אירוח אתרים

Siteground היא חברה המתמקדת במתן ביצועים ברמה הארגונית, ורוב התוכניות שלה מתומחרות בהתאם. הם לא רוצים להשאיר משתמשים ומתחילים ברמת הכניסה בשממה, וכאן נכנס לתמונה שכבת האירוח הזולה שלהם. העברות אתרים בחינם מוצעות, ותוכלו לקבל תמיכה ללקוחות וטכניים 24/7 באמצעות טלפון, דואר אלקטרוני או צ’אט.

יציבות סלעית היא גורם חשוב, במיוחד ברגע שאתה מתחיל לשלם לחברה כדי לשמור על האתר שלך פועל. למרבה המזל, Siteground מציעה מגוון רחב של תוספות המבטיחות יציבות. אלו כוללים:

 • CDN בחינם
 • גיבויים יומיים בחינם
 • מרכזי נתונים במספר מיקומים ברחבי העולם

זה לא מצוין בבירור בדף האירוח, אך רוחב הפס אינו מוגדר. תקבל גם שטח דיסק של 10 ג’יגה-בתים. שטח האחסון MySQL אינו מוגבל, ויהיה לך גישה ל- cPanel וגם ל- SSH. SSL ו- HTTPS כלולים גם בחינם.

מי שרוצה משהו שקרוב לביצועים ברמה העסקית מבלי להוציא כסף רב ימצא את SiteGround כאופציה אטרקטיבית. תוכל גם לשדרג בקלות לאחסון ומשאבים נוספים בכמה דולרים נוספים. הסיוע יהיה שם בשבילכם בכל שלב של דרך, וזה הופך את SiteGround לאחת האפשרויות היותר מעניינות כמעט חינם למתחילים.

צפה בסקירה המלאה של אירוח אתרים

ענן AWS

אמזון

מחיר התחלתי: 3.50 דולר לחודש

זמן תגובה: 500 שניות

זמן עבודה: 99.99%

עיין בתוכניות אמזון

שני דברים צריכים להיות מוגדרים מראש על השימוש בשירותי האינטרנט של אמזון לארח אתר. ראשית, זה פשוט לא למתחילים. AWS בנויה לארגונים כמו נטפליקס ובייסבול Major League שצריכים להזרים כמויות אדירות של וידאו ונתונים מדי יום. זה לא מקום ידידותי עבור הבחור הקטן לשחות.

שנית, מבנה התמחור יכול להיות מבלבל לחלוטין. כל השימוש בשרתים של אמזון ממוסד ומחויב על בסיס מחזורי CPU בהם נעשה שימוש. הם מנסים להנגיש כמה מבני תמחור פשוטים יותר ברמת זולה במחיר של $ 3.50 לחודש, אבל זה למעשה די קשה להתקנה.

מדידה וחיוב בצורה זו יכולים להיות דבר טוב. במיוחד אם אתה מנסה לשמור על פעילות באתר במהלך תנודות בין עונות שיא ושפל. לדוגמה, עסק קטן שיש לו אתר קמעונאי שמושך תנועה כבדה רק בעונת קניות החגים ככל הנראה לא רוצה לשלם אותו הדבר עבור אירוח ביוני כמו שהם עושים בדצמבר..

AWS מאפשר לשנות את הגודל באופן אוטומטי, אך אתה גם רוצה לעקוב אחר דף החיוב כדי לוודא שהעלויות לא יוצאת משליטה. גם אם אתה מנהל אתר קטנטן ומארח אותו ב- AWS, אל תישן על הבעיה הזו. מתקפת מניעת שירות בודדת שלא התגלה יכולה לאכול משאבים ולעלות לכם כסף.

יתרון מרכזי אחד של AWS הוא שאתה יכול לארח את העקיפה שתרצה על שרתי אמזון. אין דבר שמונע ממך לחלק מופע ענן ולהתקין עליו מערכת הפעלה לבחירתך. זו רמת שליטה מטורפת ברובד הזה.

סיכום

אירוח חינם נוטה להגיע עם המיתרים המצורפים אליו. חכם לחשוב מה סדר העדיפויות שלך לפני שאתה בוחר מארח. האם מודעות בדף מעוררות דאגה? האם אתה צריך לאבטח מידע? האם אתה מתחיל או מקצוען מנוסה?

אנו ממליצים לאנשים לחשוב לעבור לאופציה כמעט חופשית, אם בכלל אפשרית. תוכניות אירוח בחינם נהדרות רק לצורך הקמת פרויקטים או פרסום מידע על תשוקה אישית. אם אתה מנסה לשמור על עסק או ארגון קטן באינטרנט, ייתכן שתרצה להרוויח מעט מזומנים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map