سازندگان وب سایت برای عکاسان: 4 بهترین گزینه برای ساخت یک سایت (2020)

سازندگان وب سایت برای عکاسان: 4 بهترین گزینه برای ساخت یک سایت (2020)

سازندگان وب سایت برای عکاسان: 4 بهترین گزینه برای ساخت یک سایت (2020)

شما یک عکاس هستید ، اما وب سایت ندارید.


اینستاگرام شما زیباست اما گیج شده اید.

با ساخت و میزبانی سایت عکاسی از کجا شروع می کنید?

بیایید به چهار مورد از بهترین گزینه ها برای شروع عکاسان بپردازیم.

عکاس در حال ساخت یک وب سایت

ساختن وب سایت برای یک تجارت عکاسی بسیار متفاوت از میانگین سایت شما است.

باید روی عکاسی زیبا تمرکز کرد و همه چیز ثانویه.

علاوه بر این ، تصاویر می توانند فضای زیادی را در خود جای دهند – بنابراین نمی توانید با محدودیت ضعیف ذخیره سازی مقابله کنید.

سازنده وب سایت عکاسی

به همین دلیل است که ، به عنوان یک عکاس ، هنگام بازدید از سازندگان وب سایت های مختلف ، مهم است که مناسب را برای نمایش کار خود و جزئیات گزینه های خدمات خود پیدا کنید..

شما به عنوان یک عکاس در زمینه کار و عکس گرفتن از قبل کار کافی در صفحه خود دارید. ویرایش و لمس کردن عکس ها؛ و همچنین سازماندهی آنها در یک آلبوم در دسترس است.

غالباً عکاسان نمی خواهند وب سایتی داشته باشند که به آنها اجازه دهد سایت خود را به راحتی طراحی و ساخت کنند. برای این قابلیت های خاص می خواهید یک سایت ساز بسیار سریع و آسان پیدا کنید.

با این وجود ، هنوز وب سایتی می خواهید که قابلیت انعطاف پذیری را با شخصی سازی فراهم کند تا بتوانید سایت خود را به سبک منحصر به فرد خود تنظیم کنید.

عکاس در جاده به یک وب سایت

همچنین می خواهید میزبان انواع مختلفی از گزینه های CMS و گزینه های گالری تصاویر را ارائه دهد تا مطمئن شوید ظاهر دلخواه خود را به دست می آورید.

کیفیت مهم دیگر که باید در یک وب سایت ساز جستجو کنید این است تهیه نسخه پشتیبان و سرعت قابل اعتماد. وب سایت های عکاسی که در آن کار خود را به نمایش می گذارید ، به دلیل نیاز به فضای ذخیره سازی عکس های بزرگ ، با کیفیت بالا و ویرایش شده ، به فضای زیادی نیاز دارند..

با میزبانی همراه باشید که سرعت و قابلیت های خود را حفظ کند حتی اگر با فشار زیادی از فضای ذخیره ای روبرو شوید.

مهمتر از همه ، شما می خواهید یک وب سایت سازنده انتخاب کنید خدمات عالی مشتری و پشتیبانی کاربر. مهم نیست که در یک سرویس خاص چه امتیاز خوبی داشته باشد ، ممکن است در مورد سرویس مشکلی ایجاد شود یا ممکن است فقط با برخی عملکردهای وب سایت به راهنمایی نیاز داشته باشید. یک تیم پشتیبانی مشتری خوب می تواند برای حضور آنلاین شما تفاوت ایجاد کند.

بیایید به بهترین گزینه های میزبانی وب برای عکاس ها شیرجه بزنیم.

1) قالب: بهترین امتیاز برای سازندگان نمونه کارها

قالب یک بستر وب است که به طور خاص برای متخصصان هنری که می خواهند نمونه کارها حرفه ای خود را به نمایش بگذارد ، طراحی شده است. نظرسنجی در سال 2016 انجام شده توسط wisbuy.com نشان داد که فرمت بالاترین میزان رضایت مشتری را در بین سازندگان نمونه کارها آنلاین با 95٪.

فرمت به هنرمندان و عکاسان اجازه می دهد تا سایت خود را با سبکی که احساس می کنند بهترین کار را متناسب با موضوع کار خود تنظیم و سفارشی کند. Format بستر وب انتخابی برای بسیاری از عکاسان حرفه ای با مشخصات بالا و پاره وقت است.

قالب ساز آسان برای استفاده در وب ایجاد می کند که بسیار انعطاف پذیر و قابل تنظیم است نیازهای طراحی مشتری. یک جزء از فروش آنلاین و تجارت الکترونیکی در هر سطح از برنامه میزبانی وب قالب قالب است. از آنجا که عکاسان دائماً در حال ویرایش مطالب و طراحی سایت خود هستند فرمت باعث شده است که بدون ایجاد تبلت یا دستگاه تلفن همراه ، تغییرات و تنظیمات آن بسیار بدون درد باشد..

فرمت به طور کامل نیازهای عکاسانی را که می خواهند یک جزء وبلاگ سازگار و غنی از سایت خود را حفظ کنند ، مرتفع می کند. وبلاگ نویسی قدرتمند آنها ، باعث می شود بلاگ های عکاسی سریع و بدون درد ایجاد ، بررسی و ویرایش شوند.

بسیاری از سازندگان وب میزبان وب دیگر نمی توانند به طور مناسب به این مؤلفه بپردازند. فرمت یکی از بهترین میزبان های با ارزش برای ویژگی هایی است که در اختیار شما عکاسان قرار می گیرد.

فرمت همچنین نکته قابل توجهی را ارائه می دهد ویژگی تصحیح مشتری این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید کار خود را به صورت تخصصی بسته بندی کنید.

پشتیبانی مشتری از فرمت مفید و کارآمد است که اکثر مشتریان در طی 23 ساعت مشکلات خود را برطرف می کنند.

در اینجا ویژگی های کلی فرمت با کلیه برنامه ها آورده شده است:

 • پشتیبانی سریع و دوستانه 24/7
 • برنامه گالری فرمت کنید
 • فرم Adobe Lightroom را منتشر و به روز کنید
 • تصحیح مشتری
 • تایپوگرافی هوشمند
 • مضامین پویا
 • صفحات و طرح انعطاف پذیر

در اینجا گزینه های میزبانی قالب Format شما وجود دارد:

علاقه مندان 6 دلار در ماه

 • 100 تصویر
 • محصولات فروشگاهی
 • 15 صفحه

12 دلار در ماه

 • 1000 تصویر
 • 20 فروشگاه محصولات
 • صفحات نامحدود و پست های وبلاگ
 • 5000 تصویر اثبات
 • دامنه رایگان
 • CSS و ویرایش HTML ویرایش شده

نامحدود 25 دلار در ماه

 • تصاویر نامحدود
 • محصولات فروشگاه نامحدود
 • صفحات نامحدود و پست های وبلاگ
 • تصاویر اثبات نامحدود
 • مضامین رایگان حق بیمه
 • دامنه رایگان
 • CSS و ویرایش HTML ویرایش شده

همه این میزبانی وب یک بستر عالی برای میزبانی وب برای عکاسانی که وب سایت خود را ایجاد می کنند فراهم می کند.

قبل از تصمیم گیری که میزبان وب با شما همراه باشد ، باید آنچه را که می خواهید و از سایت خود انتظار دارید را طی کنید. سعی کنید موجودی از کارهای فعلی خود تهیه کنید ، بفهمید که چه نوع دسته هنری تحت اثر شما قرار می گیرد. این به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید کار خود را به نمایش بگذارید و به چه نوع مخاطبی می خواهید برسید.

2) مربع: آسان برای شروع و قالب های زیبا

فضای مربع یک انتخاب محبوب در بین عکاسان برای طراحی وب سایت حرفه ای ، زیبا ، با کیفیت بالا و در عین حال ساده است. Squarespace به طور گسترده در بین فریلنسرهایی که تأکید زیادی بر زیبایی شناسی سایت خود دارند ، استفاده می شود.

الگوهای طراحی از پیش نصب شده که Squarespace به کاربران خود ارائه می دهد ، پایه ای بسیار ساختار یافته را ارائه می دهد که کار شما را برای زیبایی شناسی بهینه نمایش می دهد. در بالای قالب های خیره کننده ، سازنده وب Squarespace بسیار آسان برای استفاده و محبوب در بین عکاسان است.

Squarespace بسیاری از ویژگی های طراحی شده برای برجسته کردن اثر هنری شما را ارائه می دهد. این ویژگی های artsy شامل الگوهای مدرن, ویرایشگر سبک ، ساخته شده در وب سایت های تلفن همراه ، CSS سفارشی ، طرح بندی محتوای قابل تنظیم ، فونت های رایگان گوگل ، بلوک های نمودار و پیش زمینه های ویدیویی.

اگرچه Squarespace به دلیل قابلیت های هنری مورد علاقه بسیاری از متخصصان خلاق قرار گرفته است ، اما بسیاری از آزادکاران خیالی ممکن است این محدود کننده را در نظر بگیرند. فضای مربع از نظر چیدمان محتوا ، قلم ها و سبک قابل تنظیم است اما بسیاری از آنها شکایت دارند که الگوهای کلی متن طراحی تخصصی آنها متناسب نیستند. برای این گروه از متخصصان ، میزبان با سازنده وب که الگوهای بسیار قابل تنظیم ارائه می دهد ، ممکن است مطلوب باشد.

Squarespace نیز ارائه می دهد محاکمه رایگان 14 روزه, اگرچه این زمان زیادی را برای آزمایش میزبانی وب از نظر قابلیت های SEO به شما نمی دهد ، این به شما امکان می دهد تا با جنبه های طراحی Squarespace بازی کنید تا ببینید قالب را دوست دارید یا نه.

قیمت گذاری Squarespace خدمات میزبانی وب خود را در محدوده قیمت متوسط ​​تا متوسط ​​بالا ارائه می دهد. اگر فقط می خواهید کارهای خود را در یک گالری عکس با اطلاعات مربوط به خود و کار خود به نمایش بگذارید ، ممکن است بخواهید برای برنامه شخصی تصمیم بگیرید. اما اگر می خواهید نسخه اصلی خود را از وب سایت خود بفروشید ، تجارت یا گزینه اصلی فروشگاه آنلاین ممکن است بهترین شرط بندی شما باشد.

برنامه شخصی: 12 دلار در ماه

 • نامحدود ، صفحات ، گالری ها و وبلاگ هایی با ذخیره پهنای باند نامحدود و 2 مشارکت کننده
 • وب سایت بهینه سازی شده موبایل
 • اندازه گیری وب سایت
 • امنیت شخصی دامنه سفارشی رایگان شامل
 • پشتیبانی 24/7 مشتری

برنامه کاری: 18 دلار در ماه

 • تمام ویژگی های برنامه شخصی
 • ایمیل حرفه ای از گوگل
 • 100 دلار اعتبار Google AdWords
 • محصولات نامحدود را بفروشید و کمکهای مالی را بپذیرید
 • 3٪ هزینه معامله
 • برنامه های پاپ آپ تبلیغاتی
 • تجارت الکترونیکی کاملاً یکپارچه

Squarespace همچنین 50٪ تخفیف سال اول را برای دانشجویانی که با آدرس ایمیل دانشگاهی خود ثبت نام می کنند ، ارائه می دهد.

3) WP Engine + Semplice: بهترین انتخاب برای عکاسان پیشرفته

چیزی فراتر از یک سازنده استاندارد وب سایت آسیاب را می خواهید?

شاید شما می خواهید کنترل و سفارشی سازی بیشتری داشته باشید اما نمی خواهید از ابتدا کدگذاری کنید.

ما یک راه حل جدید برای شما داریم: موضوع Semplice را از طراح Spotify توبیاس ون اشنایدر با WP Engine برای قدرت نهایی جفت کنید..

آنچه می گیرید بهترین در هر دو جهان است.

شما در میزبانی پرقدرت و فوق العاده سریع قرار دارید و یک موضوع زیبا درست برای عکاسان ساخته شده است.

پیش نمایش موضوع semplice

این بهترین برای عکاسان پیشرفته است که به فضای ذخیره سازی ، شخصی سازی و کنترل بیشتری نیاز دارند.

ما این راه اندازی را برای مبتدیان توصیه نمی کنیم – زیرا این امر می تواند مشکلات را پیچیده و پیشرفت شما را کند کند.

بسیاری از عکاسان و فریلنسرها با استفاده از یک بستر وردپرس برای سهولت در استفاده ، آشنایی و سایر مزایا ، به طور یکسان طرفدار هستند. اگر در این گروه قرار دارید ، دنیای کاملاً جدیدی از گزینه های شرکت های میزبان وب را که تخصص دارند ، پیدا خواهید کرد میزبانی وردپرس.

میزبان وب مستقل میزبان وردپرس برای عکاسان باید WP Engine باشد. یک مشکل بزرگ برای عکاسان این است که معمولاً محتوای آنها تقاضای ذخیره بالایی از قبیل دارد عکسهای با وضوح بالاتر آنها ممکن است به شدت ویرایش یا لمس شوند.

این ممکن است سرعت وب سایت را تحت تأثیر قرار دهد ، که به شدت بر قابلیت های سئو سایت تأثیر منفی خواهد گذاشت. بنابراین اگر بودجه اجازه می دهد ، انتخاب یک هاست سریع و با کیفیت بالا با ذخیره بیشتر ممکن است با ارزش تر باشد.

اگرچه WP Engine به دلیل داشتن وب سازنده بسیار ساده و آسان برای استفاده شناخته نشده است ، اما ارزش آن را دارد تا کیفیت بالای آن را برجسته کرده و قابلیت های حرفه ای.

به همین دلیل است که WP Engine توسط عکاسان حرفه ای بسیار مورد احترام و استفاده قرار می گیرد. موتور WP میزبان باکیفیت و با انبارداری و سرعت بسیار زیادی را ارائه می دهد. WP Engine همچنین شناخته شده است که بسیار انعطاف پذیر و قابل تنظیم است تا متناسب با موضوع طراحی خاص شما باشد.

WP Engine همچنین یکی از کمکی ترین و کارآمدترین تیم پشتیبانی مشتری در صنعت میزبانی وب را دارد. همچنین اگر از سرویس میزبانی وب دیگر جابجا شوید ، آنها همچنین مهاجرت رایگان ارائه می دهند.

اگرچه موتور WP با قیمت 35 دلار در ماه برای برنامه راه اندازی قیمتی وارد می کند اما در صورت دریافت ترافیک ماهانه زیاد ، قطعاً آن را پرداخت می کنید. اگر در مورد قیمت شیب دار مطمئن نیستید WP Engine 60 روز ضمانت پس انداز پول را ارائه می دهد ، بنابراین اگر این کار را امتحان کنید و فکر نمی کنید این سرویس ارزش پول شما را داشته باشد ، تمام آن را پس خواهید گرفت..

WP موتور تست

این همان چیزی است که برنامه راه اندازی WP Engine (35 دلار در ماه) شامل می شود:

 • 10 گیگابایت محل ذخیره محلی
 • پهنای باند 50 گیگابایتی
 • محیط های Dev، Stage، Prod
 • سایتهای قابل انتقال
 • PHP 7 آماده است
 • FS بزرگ
 • جهانی CDN
 • عملکرد صفحه
 • گواهینامه های SSL خودکار
 • پشتیبانی چت 24/7

به علاوه – با پیوند ما 3 ماه رایگان دریافت می کنید

4) Wix: استفاده آسان اما دارای Downsides است

wix برای وب سایت های عکاسی

Wix به دلیل استفاده گسترده در بین عکاسان مورد استفاده قرار می گیرد بسیار قابل تنظیم و آسان برای استفاده در وب ساز Wix تا زمانی که می خواهید به صورت رایگان در دسترس است ، اما اگر به ویژگی های حرفه ای مانند نام دامنه خود یا پشتیبانی اولویت نیاز دارید ، باید یکی از پنج برنامه حق بیمه آنها را انتخاب کنید. برنامه Wix رایگان بسیاری از ویژگی های مفید مانند:

 • دسترسی به مجموعه گسترده تصاویر ، کلیپ های هنری و نمادهای ما. همه قابل تنظیم و 100٪ رایگان برای استفاده در سایت Wix شما.
 • 500 مگابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند حداکثر 500 مگابایت
 • دسترسی نامحدود به همه پشتیبانی Wix پشتیبانی گام به گام ، مقالات ، آموزشهای ویدئویی و موارد دیگر

گزینه رایگان است عالی برای شروع اما اگر میزان ترافیک شما بیشتر شود و به فضای ذخیره و پهنای باند بیشتری نیاز دارید و نمی خواهید تبلیغات Wix در سایت شما ظاهر شود ، باید به یک برنامه حق بیمه ارتقا دهید.

اگر در حال اجرای یک سایت عکاسی با ترافیک زیاد و نیاز به انبارداری بالا هستید ، برنامه حق بیمه با بیشترین ارزش آن خواهد بود برنامه نامحدود با 14 دلار در ماه. این طرح نه تنها پهنای باند نامحدود و 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی را بدون تبلیغات Wix ارائه می دهد بلکه ویژگی های ارزشمند سئو را نیز ارائه می دهد.

اگر به دنبال فروش نسخه های اصلی خود در وب سایت خود هستید ، Wix به شما امکان می دهد تا معاملات تجارت الکترونیکی را با آنها انجام دهید برنامه های تجارت الکترونیکی. در این طرح 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی در کنار مزایای یک فروشگاه آنلاین فراهم می شود.

خلاصه: چند مورد را امتحان کنید ، سپس برخیزید

عکاس در حال ساخت یک وب سایت

وقتی فهمید مخاطبان چه نوع خللی را می خواهید بدانید که رفتار آنها و چه نوع محتوایی را که می خواهید مصرف کنید درک می کنید. وقتی همه این عوامل را در نظر گرفتید بدون شک میزبان مناسب را انتخاب خواهید کرد.

برای دادن جواب قاطع, قالب انتخاب ما برای بهترین میزبان همه جانبه برای عکاسان در هر سطح است. فرمت به طور خاص برای برجسته کردن کار هنرمند طراحی شده است. جامعه و پشتیبانی آنها در خواست و مباحث هنرمندانی که آثار خود را به نمایش می گذارند بسیار تجربه شده است.

گفته می شود اگر شما عکاس با نیازهای تخصصی تری هستید ، ممکن است استفاده از میزبان های دیگر مفید باشد. اگر بیشتر علاقه دارید به جای اینکه کارهای خود را به نمایش بگذارید و مشتریان را جذب کنید ، می توانید حجم بالایی از سایت خود بطور مستقیم از سایت خود بفروشید ، مربع ممکن است گزینه خوبی باشد. اگر یک عکاس بسیار باتجربه و بسیار حرفه ای هستید که انتظار زیادی از ترافیک را دارید و بسیاری از عکس های بزرگ با وضوح بالا دارید موتور WP همچنین ممکن است گزینه بسیار خوبی باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector