7 بهترین خدمات میزبانی وب پشتیبانی و خدمات میزبانی وب

7 بهترین خدمات میزبانی وب پشتیبانی و خدمات میزبانی وب

7 بهترین خدمات میزبانی وب پشتیبانی و خدمات میزبانی وب

شما شایسته بهترین پشتیبانی از میزبانی وب هستید زیرا شگفت انگیز هستید. و خیلی شلوغ است که وقت خود را تلف کنید.


بهترین پشتیبانی از میزبانی وب - شما آن را سزاوار هستید!

بهترین پشتیبانی از میزبانی وب - شما آن را سزاوار هستید! بهترین پشتیبانی از میزبانی وب – شما شایسته آن هستید!

پشتیبانی مشتری بد باعث سردرگمی ، عصبانیت و از دست دادن پول می شود.

احتمالاً مهمترین چیز برای میزبانی وب است.

چرا?

مگر اینکه شما یک توسعه دهنده وب یا IT Pro باشید ، در مورد میزبانی وب خود مشکلی ایجاد نمی کنید.

این یک واقعیت زندگی است ، مانند مرگ و مالیات.

بنابراین به چه کسی می توانید اعتماد به نفس خود را بدست آورید تا از پشتیبانی مشتری ستاره ای برخوردار شوید ما به جستجوی بهترین و کمترین چیزها پرداخته ایم و آنها را به اینجا آورده ایم.

1. SiteGround – شماره 1 بهترین میزبان پشتیبانی

SiteGround کاملاً با پشتیبانی مشتری خود آن را از پارک خارج می کند.

آنها سریع ، مودب هستند و می روند بالاتر و فراتر از آن برای حمایت از شما.

این وب سایت در SiteGround میزبان است زیرا آنها بسیار شگفت آور هستند.

من نمی توانم به شما تعداد دفعاتی که دچار مشکلات استخوانی شده ام را بگویم و بلافاصله آنها به من کمک کرده اند.

در حقیقت ، زمان پشتیبانی مشتری آنها بهترین کار در تجارت است.

آزمایش خود من نشان می دهد که آنها پاسخ می دهند زیر یک دقیقه در چت زنده ، و زیر ده دقیقه وقتی بلیط ارسال می کنید.

اکنون این فقط آزمایش خود من است ، اما خیلی ها همین حرف را می زنند.

اگر فقط بهترین میزبان کلی برای پشتیبانی مشتری را می خواهید – با SiteGround همراه شوید. منظورم این است.

PC Mag در مورد SiteGround گفت: “شما کمی بیشتر در راه ویژگی های فنی پرداخت می کنید ، اما امنیت کامل ، خدمات به مشتری و آموزش های این میزبان وب را برای مشاغل کوچک و وب مسترهای جدید بسیار دوستانه می کند.”

2. WP Engine – بهترین برای سایتهای تجاری در وردپرس 

یکی از بزرگترین مزایای سیستم عامل WP Engine خدمات پشتیبان داخلی و اسکن بدافزار آنهاست. از آنجا که این در سرویس میزبانی دامنه شما گنجانده شده است ، می توانید هر ماه تن پول صرفه جویی کنید.

موتور WP به دلیل ارائه برخی از سریعترین هاستینگ در بازار شناخته شده است. بسیاری از مصرف کنندگان پس از انتقال به سرورهای شرکت ، سرعت سایت را به شدت بهبود بخشیده اند. علاوه بر این ، فرایند مهاجرت آسان باعث می شود که وب سایت خود را در WP Engine دوباره راه اندازی کنید.

پشتیبانی مشتری همچنین در WP Engine می درخشد. برای کسانی که از WordPress برای ساختن سایت استفاده می کنند ، کارکنان WP Engine به ویژه در مورد مشکلات عیب یابی در پلت فرم محبوب سایت سازی کاملاً آگاه هستند. بررسی های مشتری ، اشتیاق شرکت میزبان را ذکر کرده و گفته است که آنها احساس قدردانی می کنند و مشکلات آنها در اولویت قرار دارد.

با این حال ، شاید بهترین ویژگی های WP Engine به عنوان ارائه دهنده هاست ، ویژگی عالی سایت مرحله بندی است. با استفاده از این ویژگی ، می توانید سایت خود را به آسانی پیش از انتشار ، اجرا کنید و به شما امکان می دهد اشکالات و سایر مشکلات مهم بالقوه را بررسی کنید..

بررسی انتشارات عاشق WP Engine نیز هست. ویژگی هایی از قبیل انتقال داده نامحدود ، پشتیبان گیری روزانه ، اسکن نرم افزارهای مخرب و سایت آنها با هم ترکیب می شوند تا WP Engine به یک سیستم عامل محبوب تبدیل شود.

3. میزبانی A2 – میزبانی و پشتیبانی فوق العاده سریع

وقتی صحبت از میزبانی ارزان و سریع می شود ، A2 Hosting کیک را می گیرد. با سرعت بیش از 20 برابر سریعتر از سایر ارائه دهندگان میزبانی مشترک ، من قطعاً آنها را بر روی میزبان مشترک “استاندارد” توصیه می کنم.

تهیه بسته های رده بالا برای کاربران قدرت ، A2 Hosting برای کاربرانی که به دنبال خدمات میزبانی ممتاز هستند ، انتخاب عالی است. A2 خدمات پیکربندی خودکار سرور را ارائه می دهد ، که به صفحات وردپرس اجازه می دهد تا 6 برابر سریعتر بارگذاری شوند. علاوه بر این ، به URL های منحصر به فرد ورود به سیستم WordPress و به روزرسانی های خودکار بهینه A2 دسترسی پیدا می کنید. A2 برای نهایی سازی مزایایی که به کاربران وردپرس ارائه می دهد ، به کاربران اجازه می دهد به فناوری ReCaptcha در صفحات ورود به WordPress خود دسترسی پیدا کنند.

میزبانی A2 به عنوان یکی از سایت های برتر برای ارائه گزینه های شفافیت به روز در مورد آمار و نرخ های به موقع رتبه بندی شده است. به طور مداوم ، این شرکت پس از مجددا نصب سایت خود در سرورهای شرکت ، نرخ های به روز استاندارد 100٪ را به مشتریان خود ارائه داده است.

امنیت برای کاربران اولویت اصلی تیم میزبان A2 است. با پشتیبان گیری از پشت سرور و سرویس های رایگان HackScan ، شما نه تنها دامنه های امن را تضمین می کنید ، بلکه هزینه صرفه جویی شده در سرویس های امنیتی و ضد هک در غیر این صورت گران است..

سرانجام ، میزبانی A2 به ابتکارات خدمات به مشتریان اختصاص یافته است. در حقیقت ، BBB به شرکت رتبه بندی A + در ارائه خدمات به مشتری داد. وقتی شرکت شما در یک دوره سه ساله تنها چهار شکایت مشتری ثبت شده دارد ، می دانید که شما به درستی خدمات مشتری را انجام می دهید. A2 غالباً نظرسنجی های مشتری را برای ادامه پیشرفت شیوه های پشتیبانی از آنها ارائه می دهد.

آنها دارای بارهای بسیار سریع پشتیبانی سریع ، پشتیبانی فنی خوب و بسیاری از ویژگی های دیگر هستند. اخیراً صحبت هایی در مورد حمایت آنها از کندی صورت گرفته است ، اما تیم آنها به من گفتند که این فقط موقتی است.

قبل از ثبت نام ، ابتدا با پشتیبانی فروش خود گپ بزنید و ببینید که چگونه آن را دوست دارید.

خواندن بیشتری می خواهید؟ پست A2 Hosting vs SiteGround خود را بررسی کنید تا بخوانید کدام یک از این دو بهتر است.

4. Kinsta – تکنسین های واقعی IT که به شما کمک می کنند

بنابراین یک مورد که Kinsta را کاملاً ستاره ای می کند واقعیت این است که شما دریافت می کنید عوامل پشتیبانی ردیف 1. به جای “پشتیبانی مشتری” ، شما تکنسین های واقعی IT و توسعه دهندگان وب واقعی به شما کمک می کنند. آنها وردپرس را در داخل و خارج می شناسند و نیازی نیست که “از مدیر خود بخواهید” برای مسائل فنی اساسی بپرسید.

هرچه این ممکن است برای Kinsta گران تر باشد ، برای شما بهتر است. و گرچه Kinsta ممکن است کمی بالاتر از برنامه های میزبانی خود شروع کند ، اما ما فکر می کنیم که این امر برای کسب و کارهای واقعی محرمانه است. اگر در مورد آن فکر کنید ، یک توسعه دهنده خوب WordPress یا فنی که در رفع میزبانی کم کیفیت شما کمک می کند ، 50 تا 150 دلار را برای شما بازگرداند. یک ساعت. اما برنامه های Kinsta فقط با 30 دلار در ماه شروع می شود – ریاضیات بسیار آسان در آنجا.

چه چیز دیگری – به من بگویید ، هزینه هک علیه شرکت شما چقدر است؟ طبق تحقیقات ، بدافزارها ، هک ها ، DDO ها و غیره به طور متوسط ​​برای شرکت ها هزینه دارند

5. Bluehost – پشتیبانی جدید و بهبود یافته

Bluehost توسط همه شناخته شده است. همه ما می دانیم که آنها ارزان قیمت هستند ، اما پشتیبانی از آنها بزرگترین نیست ، درست است?

خوب آنها واقعاً در چند سال گذشته به طرز چشمگیری بهبود یافته اند. بعد از شکایت کاربران ، آنها بازی خود را افزایش داده و با پشتیبانی بهتر محصول محصولی بهتر را آغاز کردند.

از یک طرف ، ما دوست داریم که آنها یک هاست با حجم بالا باشند که قیمت پایین و پشتیبانی مناسبی دارند ، از طرف دیگر چند میزبان دیگر را نیز در این صفحه توصیه می کنیم.

6. میزبانی InMotion – 100٪ تیم پشتیبانی مستقر در ایالات متحده

خدمات مشتری اغلب در بازاریابی InMotion و به دلایل خوبی در جلو و مرکز قرار می گیرد. با داشتن یک تیم خدمات 100٪ مشتری در ایالات متحده ، می توانید مطمئن باشید که می توانید به راحتی مسائل خود را با متخصصان InMotion در میان بگذارید. با تشکر از طیف گسترده ای از گزینه های پشتیبانی ، از جمله چت ، ایمیل ، تلفن و سایر عملکردهای پشتیبانی ، می توانید بلافاصله از هر جای دنیا در تماس باشید.

InMotion ثابت کرده است که نرخهای به موقع آنها به سایتهایی که در سرورهای خود از سرگیری مجدد استفاده می کنند مطلوب است. حداکثر زمان استاندارد صنعت از 99.9٪ به طور مداوم به دست آمده است ، و آنها به طور کامل از هرگونه بحران اصلی جلوگیری کرده اند ، مانند برخی دیگر از شرکت های میزبانی سایت در گذشته اخیر.

سایت های بررسی از اشاره بسیاری از ابزارهای رایگان InMotion به مشتریان خود ، و همچنین گزینه های عالی برای خدمات مشتری خود ، لذت می برند. در حقیقت ، PC Mag InMotion را به عنوان گزینه برتر خود برای میزبانی مدیریت شده WordPress انتخاب کرد.

7. Flywheel – پشتیبانی دوست داشتنی از آژانس های طراحی

Flywheel این مکان را در جهان به عنوان شرکت میزبان آژانس های طراحی بدست آورده است. آنها برنامه هایی را ارائه می دهند که فروش و مدیریت میزبان مشتریان خود را برای آژانس های خلاق آسان می کند. بنابراین اگر یک آژانس هستید – آنها برای شما عالی هستند ، و پشتیبانی 24/7 آنها به شما بازگشت.

درباره حمایت خود اظهار می دارند:

پشتیبانی. تیم ما 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز در هفته از طریق چت زنده در دسترس است. آنها همه متخصصان این صنعت هستند ، بنابراین می توانند با استفاده از خطای عجیب و توصیه ای برای یک افزونه ، به همه چیز کمک کنند.

نکته مهم پشتیبانی Flywheel این است که آنها فقط به مشتریان پرداخت کننده چت ارائه می دهند <250 دلار در ماه. اگر می خواهید پشتیبانی تلفنی داشته باشید ، باید هزینه بیشتری بپردازید. در پایان روز ، من شخصاً از تماس تلفنی ترس دارم ، بنابراین با من کاملاً خوب است ، اما واقعاً بستگی به ترجیحات شما دارد.

لیست تحقیق میزبان شما

خوب ، ما می دانیم که پشتیبانی مشتری بسیار مهم است ، اما هنگام تصمیم گیری در مورد میزبان ، چه چیز دیگری را باید در نظر بگیرید؟ یک میلیون برنامه میزبانی در خارج وجود دارد – چگونه می توان حتی بهترین برنامه ها را کشف کرد?

با عباراتی مانند LInux ، cPanel ، CDN و غیره اشتباه گرفته اید؟ ما باید در اینجا آنچه شما باید در نظر بگیرید:

  • چی نوع میزبانی وب احتیاج داری؟ چیزهای زیادی در آنجا وجود دارد. به طور کلی ، اگر شما یک شرکت کوچک هستید ، می توانید با یک برنامه میزبانی مشترک مانند آنچه SiteGround و Bluehost پیشنهاد می کنند ، بروید. اگر کمی از مشاغل بزرگتر هستید ، باید یا میزبانی ابری یا میزبانی VPS را در نظر بگیرید. حتی بزرگتر؟ با هاست اختصاصی بروید.
  • آیا نام دامنه درج شده است؟ برای مشاغل ، این کار بزرگی نیست. اما اگر شما یک تجارت کوچک هستید ، میزبان ارائه دهنده نام دامنه رایگان بسیار مفید است.
  • گواهینامه های SSL رایگان. بنابراین بسیاری از میزبان ها این روزها گواهینامه SSL رایگان ارائه می دهند ، من با قاطعیت به کسانی که این اطمینان را نمی دهند اعتماد ندارم.
  • وقت تمام وقت و خرابی. شما باید انتظار داشته باشید که میزبان در این مورد شفاف باشد. شما می خواهید چیزی مانند 99.99 up به روز. از این گذشته ، میزبان با 98٪ به روز یعنی وب سایت شما کاملاً پایین است 7+ روز در سال!
  • افزودنیهای افزودنی – این موارد زیادی را پوشش می دهد ، اما اگر می خواهید برای هر افزودنی کوچک نیکلی کنید و کمرنگ شوید ، یا اینکه شرکت هاستینگ سخاوتمندانه است و به صورت رایگان به شما پیشنهاد می کند ، توجه کنید. ما فهمیدیم که SiteGround یکی از بهترین ها برای شامل امکانات زیادی با قیمت پایین و همچنین WP Engine و A2 Hosting است..
  • ضمانت برگشت پول: بیشتر میزبانان 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. سوپراستارها مانند WP Engine 60 روز ارائه می دهد.

شما از قبل شروع خوبی ندارید – شما تحقیق خود را انجام می دهید و مقایسه خوبی می کنید. با تصمیم شما سبک شد!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector