7 ספקי אירוח VPS בחינם – עם אזהרה ענקית! (מאי 2020)

7 ספקי אירוח VPS בחינם – עם אזהרה ענקית! (מאי 2020)

7 ספקי אירוח VPS בחינם – עם אזהרה ענקית! (מאי 2020)

זקוק לאירוח VPS בחינם מכיוון שהתוכניות האמיתיות אינן בתקציב שלך?


אנחנו שומעים אותך. 

אולם מילולי הזהירות, שום דבר בחיים אינו חופשי באמת. וזה חל על ספקי VPS אלה.

המארחים הטובים ביותר לבעלי אתרים

השימוש בשרת וירטואלי וירטואלי (VPS) הוא מקרה בו לעיתים קרובות אתה יכול לקבל המון המון כסף עבור הדולר שלך.

עם זאת, ניתן להבין מדוע אנשים עשויים לחפש אירוח VPS בחינם למרות שרוב הפתרונות של אירוח אתרים במגזר זה הם כבר די חסכוניים..

לעתים קרובות תראו אפשרויות אירוח משותפות בחינם, ותוכלו פשוט לתהות עד כמה חברות גבוהות מוכנות להגדיל את ההגעה.

למען האמת, אין תוכניות אירוח העשויות להיות 100% VPS בחינם. זאת אומרת, אין גרסה של שרת VPS בחינם בו לעולם לא תשלם דבר מעולם.

עם זאת, אתה יכול למצוא גרסת ניסיון VPS בחינם, וישנם גם שירותי אירוח רבים כמעט בחינם, אשר מתקרבים למדי לספק חוויה בחינם. בואו נסתכל על כמה מהאפשרויות שעשויות לגרום לך להרגיש שאתה מקבל VPS בחינם. בסוף נדבר גם על כמה מהיתרונות והחסרונות הפוטנציאליים של מעבר לנתב זה.

תוכניות VPS שקרובות חינם

1. HostWinds VPS Hosting

hostwinds vps - -

המחיר הנמוך ביותר: 5.17 דולר לחודש

זמן תגובה: 640 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות אירוח של HostWinds

במובן הקפדני, התוכניות בעלות הנמוכה ביותר ב- HostWinds אינן מייצגות VPS זול בפועל מכיוון שההנפקה הנמוכה של החברה היא מופע מבוסס ענן. עבור הרוב המכריע של האנשים המעוניינים בספקי אירוח VPS, הבחנה זו אפילו לא תורגש. הסיבה לכך היא שברגע שהמקורות של השרת הפיזי מחולקים ליצירת VPS בענן אין שום דבר בשימוש בשרת הווירטואלי המתקבל השונה מ- VPS המבוסס על מחשב בודד. הדבר היחיד שתבחין בו הוא שהמערכת בדרך כלל מגיבה יותר מתוכניות אירוח VPS מסורתיות.

בסוף המשוואה, תהיה לך אדן גישה ל:

 • לוח בקרה
 • שטח דיסק
 • תכונות ברמת מערכת הפעלה

במילים אחרות, תוכלו להתחבר דרך ממשק האינטרנט או להשתמש במעטפת מרחוק כדי לגשת אליו באמצעות SSH בדיוק כמו כל הגדרת אירוח שרת אחרת..

HostWinds מציע חוויה מספיק חזקה שהאנשים המוכשרים בתחום הטכנולוגי ישמחו. כפי שאתה יכול לצפות בטווח המחירים הקרוב לחינם, אינך מתכוון להשיג כל מידה אמיתית של צורת תמיכה של HostWinds. עם זאת, הם מציעים תצורת לינוקס חזקה מאוד, אשר תהיה מוכרת לכל מי שהשתמש בעבר בשרתי VPS. תמצא גם שהחברה שמחה למכור מוצרים קשורים נוספים, כמו אירוח של חלונות. באופן מרשים, ההתקנה כוללת גם GB אחד של זיכרון RAM, ליבת מעבד בודדת ושטח אחסון של 30 GB.

עם זאת, ככל שתוכניות אירוח עוברות, קשה להתלונן על קבלת חוויית VPS מתאימה לחינם. פשוט להיות מוכן לעשות עבודה טכנית-מתוחכמת כדי להפעיל אותה כיוון שמדובר ב- VPS שאינו מנוהל.

צפו בסקירה המלאה של InMotion Hosting

2. InterServer.net

- VPS interserver - -

המחיר הנמוך ביותר: 6 דולר לחודש

זמן תגובה: 684 שניות

זמן עבודה: 99.96%

צפה בתוכניות אירוח של InterServer

חברה נוספת שמתקרבת למדי לספק אירוח VPS בחינם היא InterServer.net. תוכנית VPS הזולה ביותר של חברת אירוח אתרים כוללת:

 • ליבות מעבד אחת
 • שני זיכרון של שני ג’יגה-בייט
 • שלושה GB של אחסון SSD
 • שני TB של העברה בחודש

זו תהיה קבוצה נהדרת של תכונות מתכנית מארח VPS טיפוסית שעולה כ- $ 30 לחודש. אם יכולות העיבוד, האחסון והזיכרון אינם מספיקים לצרכים שלך, אתה יכול להתאים את תוכנית VPS שלך בקלות ל -16 ליבות. עדיין תשלמו 96 $ לחודש מכובדים מאוד עבור מהי הצעה באיכות גבוהה למדי.

תפיסה סטנדרטית אחת שתתחיל להבחין בה כמעט בכל תוכניות האירוח VPS היא שהן מבוססות על מקרים בענן. שוב, לא עניין גדול עבור המשתמש הממוצע, אבל זה יכול להיות נקודת דבק אם אתה חושב יותר מדי על ההבחנה הקלה יחסית בין שירותי אירוח VPS הפועלים ישירות על מחשב אחד ומריצים אותם על פני מכונות רבות המספקות מקרים מבוססי ענן..

נושא אחר שתראה שמתעורר הוא שרבים מספקי אירוח אלה שמחים להציע פתרונות מבוססי לינוקס, אך הם לא תמיד האנשים הראשונים שדואגים להתקין מערכת הפעלה כמו Windows. למרבה המזל, שרתי Windows זמינים בתשלום נוסף. מערכות הלינוקס חזקות למדי, עם זאת:

 • מסדי נתונים של MySQL
 • Python, Ruby, Perl וסביבות אחרות לייצור תוכן דינמי באתרים
 • התקנת cPanel מלאה לניהול קל

יש גם אפשרויות תמיכה מנוהלות הזמינות בחינם. זה אולי לא שרת VPS אמיתי, אבל זה עדיין טוב מאוד לכמה דולרים בחודש.

צפה בביקורת המלאה של InterServer

3. Hostinger

אירוח vps

המחיר הנמוך ביותר: 3.95 דולר לחודש

זמן תגובה: 309 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתכניות אירוח של Hostinger

כן, עכשיו אנו מתקרבים באמת למצוא שרת VPS בחינם. הדבר המרשים עם הוסטינגר הוא שהם מצליחים להפעיל שרתים מגיבים מאוד שיש להם מספרי זמן מדהימים. לא תקבל טונה של אחסון עם ההנפקה הזולה ביותר שלהם, רק 10 ג’יגה-בתים, אך תוכל לשדרג את התוכנית שלך לאחת מאפשרויות רבות. הכל מבוסס SSD אז אתה מצפה לזמני תגובה מהירים במיוחד, עם זאת.

המודל העסקי של Hostinger מתרכז במכירת כל שאר הדברים שאתר צריך, כגון שם דומיין ותעודת SSL. הם אכן כוללים כתובות IP ייעודיות IPv4 וגם IPv6 בחינם עם כל תוכנית, הצעה מרשימה לתוכנית שהיא פחות מחמש נקודות.

תוכניות VPS שמורידות מעט מהמחיר

4. InMotion Hosting

אירוח ייעודי

המחיר הנמוך ביותר: 19.99 דולר לחודש עם 63% הנחה בחודש הראשון

זמן תגובה: 640 שניות

זמן עבודה: 100%

צפו בתוכניות אירוח של InMotion

באופן לא מפתיע, InMotion Hosting היא גורם נוסף עם הצעות זולות יותר הבנויות על פלטפורמות ענן. בעוד שהמחיר לאורך חיי התוכנית אינו גדול ככל שתראה עם תוכניות אחרות ברשימה זו, יש ערך. בפרט, InMotion מציעה סיוע בסיסי בניהול ניהול שרתים בחינם. המשמעות היא שהם יטפלו בניהול תיקונים ועדכונים בכדי לשמור על מערכת יציבה ובטוחה.

כל החומרה של InMotion פועלת בכונני SSD המוגדרים במערכי RAID-6. עבור הלא מבוקשים, פירוש הדבר כי הסיכויים לכישלון קטסטרופלי בו לא ניתן לשחזר נתונים נמוכים עד כדי גיחוך. כל התקנה כוללת מהדורה ארגונית של CentOS, ותוכל גם לנהל את שרת ה- VPS דרך cPanel. תשתיות תומכות הן גם מבוססות ענן, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי זמן הפעילות יהיה סולידי.

הם מציעים גם ערבות להחזר הכסף של 90 יום, עסקה טובה כפי שתראה בעסק. אמנם זה לא מחזיר לך את העבודה שאתה עלול להשקיע בהגדרת שרת, אבל זה לפחות מפחית את הסיכון שלך כל עוד אתה לא בונה מיד נוכחות אינטרנטית חזקה.

צפו בסקירה המלאה של InMotion Hosting

5. AccuWebHosting

אירוח אתרים

המחיר הנמוך ביותר: 14.97 דולר לחודש עם תקופת ניסיון ללא תשלום של חודש

זמן תגובה: 1,000+ ms

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות AccuWebHosting

המחסור החליט בשרתי Windows ברשימה זו הופך את AccuWebHosting לבחירה מושכת במיוחד עבור מעריצי מיקרוסופט ופלטפורמת NET שלה. אמנם 15 דולרים בחודש אינם הבחירה הזולה ביותר בסביבה, אך זה קרוב ככל שתגיע לשרת VPS בחינם המעסיק את חלונות, במקרה זה שרת Windows 2008.

אתה יכול גם לנצל את תקופת הניסיון בחינם מבלי שתצטרך לספק כרטיס אשראי. אם אינך מרוצה מהחוויה, אתה יכול פשוט לאפשר לחשבון לפוג מבלי לחדש.

לכל מערכת תמיכה הן RDP והן SSH. המכונות הן שרתים וירטואליים ולא מקרים מבוססי ענן מבוססי VPS. פירוש הדבר שתפעל על משאבים ייעודיים במחשבים עם מעבדי Intel Xeon מסדרת E5 או E7. חשוב יותר עבור מנהלי Windows הארדקור, מערכת הווירטואליזציה של HyperV של מיקרוסופט נתמכת באופן מלא.

אם אתה זקוק לסביבת Windows או תאימות .NET, AccuWebHosting היא האפשרות הטובה ביותר. אחרים מציעים את Windows תמורת מחיר נוסף, אך AccuWebHosting כולל את זה במחיר ההתחלתי מכיוון שהם מתמקדים באספקת חלונות VPS מהשורה העליונה במחיר הוגן..

אפשרויות הבנויות במודלים עסקיים מוגבלים בחינם

6. x10 אירוח

הראשי x10

המחיר הנמוך ביותר: חינם, אבל . . .

זמן תגובה: 428 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתכניות אירוח x10

כשאתה משתמש ב- x10Hosting, אתה מעוניין לקבל VPS במופע ענן בחינם, אבל זה פיתרון מוגבל להפליא להפליא. פירוש הדבר שמנהלי העולם יאבדו ללא תקנה ללא קליפות SSH, כניסות cPanel ותכונות אחרות. כל חשבון ב- x10Hosting יכול להשתמש בכתובת IP יחידה. באופן לא מפתיע, תקבלו כמות זיכרון RAM בהחלט, 512 מגה בייט. מערכת ההפעלה היא רק לינוקס, אך תקבל אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס.

מה ש- x10Hosting מקווה שתעשו זה לקנות במכירה הגבוהה בזמנכם. מדובר למעשה בחברה בלחץ נמוך מאוד, אבל בהחלט יש מגרש מכירות שצריך לעשות כשאתה מחליט שאתה צריך משהו כמו גישה לשורש או תמיכת לקוחות. אם אתה רוצה להתאים מידות במהירות ולא צריך לדאוג למגבלות האחסון, x10Hosting היא בחירה מצוינת.

7. VPSWALA

vpswala

המחיר הנמוך ביותר: חינם, אבל יש מכירת יתר

זמן תגובה: 800 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות אירוח VPSWALA

VPSWALA מבצע הימור די פשוט. הם מניחים שהאתר שלך יגדל בשלב מסוים. בשלב מסוים תצטרך לארח דומיין שני או להשתמש בכתובת IP שנייה. אולי רק תזדקק ליותר זיכרון RAM, ליבות מעבד, רוחב פס או שטח אחסון.

כן, זה חינם להתחיל, אבל ברגע שאתה צריך לעלות, המחיר מתרומם לכמעט 60 $ לחודש. החלק החיצוני הוא שהתוכנית החינמית היא די חזקה, ואורזת שתי ליבות מעבד, אחסון של 30 גיגה-בייט, שני ג’יגה-בייט של זיכרון RAM ואחד TB רוחב פס. אתה יכול גם להשתמש בכתובת IP יחידה בתוכנית VPS החינמית שלך.

האנשים ב- VPSWALA די ידועים בנוגע למגרש המכירות שלהם. יש לציין כי התוכניות החינמיות כוללות תמיכה טכנית 24 שעות ביממה ותמיכה בלקוחות. זה די מרשים, גם אם המודל העסקי הוא מלכודת לאתרים הולכים וגדלים. אם אתה בטוח ב -100% שהאתר שלך לעולם לא יגדל את האחסון הראשוני של 30 ג’יגה-בייט ב- SSD, מדובר בעסקה טובה.

שום דבר בחיים אינו חופשי, אבל זה די קרוב

בין אם זה ניסיון בחינם VPS, איזושהי סוג חינם של כוכבית או סתם פיתרון בעלות נמוכה מאוד, יש המון דרכים להתקרב באמת, ממש לא לשלם. במקרים מסוימים, כגון VPSWALA, תצטרך לעקוב מקרוב אחר צריכת המשאבים הייעודיים שלך. מקרים אחרים, כמו למשל הוסטינגר, פשוט חסכוניים עד כדי כך שהם כמעט לא מורגשים.

מילה אחת של עצות לבוא היא לפקוח עין על אנשים המציעים תוכניות חינמיות ללא הצהרות ברורות לגבי המלכוד. הונאות דיוג משתמשות במילת המפתח “אירוח בחינם” כל הזמן, וחכמה להימנע ממסירת פרטי כרטיס האשראי שלך לחברה שאיש לא שמע עליה מעולם..

למה לצפות

אפילו כשאתה מתמודד עם פתרונות רבים שמחבקים את נקודת המחיר של 30 דולר הנפוצה בענף, אתה יכול לצפות לחוויה בלתי מנוהלת לחלוטין.

אמנם יתכן שבוצעו כמה טלאים ועדכונים, אך זו רק חברת האירוח המגנה על עצמה מפני בלגן על החומרה שלה.

אם תתקין סקריפט PHP וזה ישבור את האתר שלך, אתה לא צפוי לקבל תמיכה מנוהלת בחינם לתיקון כל מה שעלול להשתבש.

מסיבה זו, הגישה החינמית אינה מומלצת לכל מי שאין לו צלעות טכניות.

אם אתה הולך על תוכנית סופר זולה ואינך יודע הרבה על העברת מחדש לשרתים, וודא שאתה מוצא תוכנית שכוללת מידה מסוימת של תמיכה מנוהלת. משתמשים ככל הנראה עשויים להיות הטובים ביותר לנדבך הבא, בו בדרך כלל התוכניות עולות כ 30 $ לחודש. אולם גם אז תרצה לחפש אירוח מנוהל אם אינך מכיר מושגי מנהל מפחידים כמו “גישה לשורש” ו- “SSH.”

לאנשים שיש להם צלעות טכניות מוצקות למדי, יש לומר מה לנסות פיתרון חינם או כזה שמתקרב להיות ללא עלות. גם אם אתה פשוט מתכוון למשהו כמו התוכניות בעלות הזולה הבלתי נתפסת של Hostinger, תמצא מערכת מגיבה באופן מפתיע הכוללת סביבה חזקה לפריסת דפי אינטרנט ואפליקציות אינטרנט. אולי זה לא יהיה 100% בחינם, אך אתה גם לא תסבול מאימת קיום בכל חודש כשמגיע חשבון השרת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector