9 חברות אירוח VPS הזולות הטובות ביותר בשנת 2020 – כוח על תקציב

VPS הוא עליית מדרגה מאירוח משותף, אבל אתה יכול למצוא כמה עסקאות סולידיות כדי לשמור על השדרוג החזק בתקציב שלך.


אם אתה מנהל אתר בנפח גבוה, או סתם זקוק לביצועים נוספים אלה, אירוח VPS הוא הדרך ללכת.

האירוח הטוב ביותר עבור עסקים קטנים

מציאת אפשרות אירוח VPS זולה היא משימה שלוקחת בחינה מסוימת. התעריף עומד בתעשייה עבור עסקאות VPS הוא כ 30 $ לחודש, אך ניתן לקבל שרת VPS זול אם אתה יודע היכן לחפש.

זה גם חכם, לחשוב על כמה מהדרישות הספציפיות שיש לך לאירוח אתר. לדוגמא, כדאי לשאול:

 • האם אתה זקוק לאירוח של חלונות, או שמערכת הפעלה לינוקס מספיק טובה?
 • האם אירוח מנוהל חיוני, או האם אתה יכול לתחזק את השרת בעצמך?
 • כמה רוחב פס צריך האתרים שלך?
 • מה רמת המיומנות הכללית שלך בעבודה עם גישה לשורש, לוח בקרה, מעטפת SSH ותצורת לקוח / שרת FTP?

לדוגמה, למצוא ספק VPS בעלות נמוכה הכולל גם עזרה לאירוח VPS מנוהל אפשרי. אם אתה לא מיומן מאוד כמנהל שרתים, עליך להעדיף את זה בעדיפות כשאתה בודק תוכניות VPS. עם מבט נוקב למה שאתה זקוק לחלוטין ולמה שמציע שירותי שירותי אירוח, אתה אמור להיות מסוגל למצוא תוכניות אירוח VPS שלא ישברו את התקציב שלך..

1. A2 אירוח

a2 אירוח vps אירוח -

המחיר הנמוך ביותר: 5 דולר לחודש עבור VPS שאינו מנוהל לחלוטין

זמן תגובה: 279 שניות

זמן עבודה: 99.66%

צפה בתוכניות A2Hosting

כמו רבות מהאפשרויות ברשימה זו, VPS הזולה ביותר המציעה A2 מכוונת ישירות לאנשים שיש להם את הכישורים הטכניים הנדרשים כדי להרחיק למערכת ולתחזק אותה ללא עזרה. קיימות אפשרויות שירותים מנוהלות הזמינות מ- A2 Hosting, אך הן עולות משמעותית יותר ומסתכמות ב -35 $ לחודש.

ההנפקה הנמוכה ביותר מוגבלת מבחינת הביצועים. תהיה לך גישה לליבת מעבד אחת בלבד, אך אתה יכול לשלם קצת יותר כדי להשיג משאבים נוספים, כמו יותר ליבות, שטח דיסק ומעבד RAM. לא היינו ממליצים להריץ אתר בעל ביצועים גבוהים ברובד הנמוך ביותר מ- A2, אך הוא מייצג הצעת ערך מוצקה עבור כל מי שרק צריך להעלות דפים סטטיים או צריך להשתמש בתסריטים דינאמיים בסיסיים ב- PHP.

זה לא אומר שהביצועים נוראים. תקבל כונן SSD בחינם עם התוכנית שלך. A2 מציעה גם גישה ל- Cloudflare בכדי לספק יציבות וביטחון נוספים. תצורת השרת גם היא מהירה במיוחד, אורכת מספר דקות בלבד. תכונות רבות, כמו cPanel, הן גם הרחבות.

במחיר, קשה מאוד להתלונן על המהירות. עם זמן תגובה של פחות מ- 300 מיליסיטר, היית צריך לשים על השרת גירסת וורדפרס מרופטת למדי לפני שזמן הטעינה שלך יהיה אפילו בינוני. בהתחשב במחיר של 5 דולר בלבד, A2 מרוויח ובצדק מקום בראש כל רשימת הצעות VPS במחירים סבירים. יש גם ערבות להחזר כספי.

צפה בביקורת המלאה של A2Hosting

2. iPage

אירוח

המחיר הנמוך ביותר: 19.99 $ לחודש

זמן תגובה: 708 שניות

זמן עבודה: 99.75%

צפה בתוכניות אירוח של iPage

האנשים ב- iPage לא נסחפים עם הצעת עצמות בר לחלוטין של תוכניות אירוח בזול לכלוך. במקום זאת, החברה מתמקדת באספקת מה שניתן לתאר בצורה הטובה ביותר כאפשרות מספקת העולה על תקן תעשיית אירוח אתרים של 30 דולר לחודש עבור VPS בהפרש מכובד..

החיסרון הגדול ביותר בשימוש ב- iPage הוא שהם מציעים תמיכה טכנית מנוהלת ולקוחות עם מחירם. אם אתה דואג להישאר במדבר עם שרת שאתה לא יכול לתחזק, זה עניין גדול. מסיבה זו, iPage עשוי להיות אידיאלי עבור משווקים, מעצבים וסוכנויות הזקוקים לקצת עזרה כאשר הטכנולוגיה מתחילה לפעול.

עבור 20 הדולר שלך, תקבל שרת ליבה יחיד, שטח אחסון של 40 ג’יגה-בתים, רוחב פס אחד של TB והתקנת cPanel בחינם. מבחינת החיסרון, אין שרתי Windows מוצעים, ואפילו הצעות לינוקס מוגבלות ל- CentOS. תתמודד גם עם התקנת מחסנית LAMP מתוארכת במקצת שמרכזה ב- PHP 5.

מה שמציע iPage ככל הנראה אינו האפשרות הטובה ביותר עבור אנשים הזקוקים להצעה של מחיר לביצועים מחוץ לתרשימים. אם אתה רק צריך לקבל אירוח בסיסי ויכולות סקריפט דינאמיות במחיר סביר, זה לא רע. זרוק את התמיכה בשירותים מנוהלים בחינם, ו- iPage היא בחירה מצוינת עבור לקוחות מודעים למחיר הזקוקים לעזרה קטנה מדי פעם..

צפה בסקירת iPage המלאה

3. Dreamhost

אירוח VPS של חלומות - -

המחיר הנמוך ביותר: 10 דולר לחודש

זמן תגובה: 418 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות אירוח של Dreamhost

אחת החוזקות הגדולות של Dreamhost היא שהם די קרובים לחברת אירוח אתרים בשירות מלא. הם מוכרים שמות דומיינים, והם מציעים חבילת אירוח VPS בסך 10 דולר הכוללת רוחב פס בלתי מוגדר לחלוטין. אם אתה צריך לרכוש כתובת IP בגוש ה- IPv4, הם גם יכסה אותך.

ככל שהופך נפוץ יותר, אתה יכול גם לצפות שהאתר שלך יפעל בכונני SSD מגיבים מאוד. תוכנית הבסיס כוללת רק 10 ג’יגה-בתים של שטח דיסק, כך שאנשים עם אתרים חסונים יותר שכוללים הרבה מדיות עשויים לרצות לחפש במקום אחר..

Dreamhost הוא גם ספק שירותים מנוהל במלואו, ועשרה דולר לחודש זה רחוק מהמחיר הזול ביותר שתמצא עבורו. לרשותם צוות התמיכה של הלקוחות שלהם לשיחות שטח על בסיס 24/7.

היתרון העיקרי הוא ההצעה החינמית של החברה לגיבויים אוטומטיים לאתרי וורדפרס. עם זאת לא תקבל שרת Windows. מצד שני, הם אכן מקלים על הוספת זיכרון RAM למקרים וירטואליים למדי, אם כי ברור שמדובר בעלות.

זמן העבודה הוא סולידי. אתה יכול גם לצפות שהמערכת שלך תהיה מאוד מגיבה. אם אתם מחפשים את המדיום המאושר בין שירותים מנוהלים, מהירות ומחיר, Dreamhost יוצר איזון נחמד מאוד.

צפה בסקירה המלאה של Dreamhost

4. רוח רוח

אירוח VPS - -

המחיר הנמוך ביותר: 4.49 $ לחודש עבור אירוח מבוסס Linux, שאינו מנוהל

זמן תגובה: 1,093 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות אירוח של Hostwinds

כניסה נוספת בקצה הנמוך מאוד של סולם המחירים היא Hostwinds. החברה מציעה שכבה של 4.49 דולר לשירותים שאינם מנוהלים, אך קיימת גם הצעה של 10.99 $ עבור אירוח אתרים מנוהל. הרובד התחתון של המערכות כולל מעבד בעל ליבה אחת עם VPS, אחסון דיסק בדיסק מבוסס SSD של 30 ג’יגה-בייט, שטח רוחב פס יחיד וגודל זיכרון RAM אחד..

החיסרון הגדול ביותר עם Hostwinds הוא שהם מציעים גם מערכות חלונות בנוסף לינוקס. הם מספקים תמיכת לקוחות 24/7, אך החברה מעדיפה שהמשתמשים יעברו למערכת הצ’אט החיה שלה. אתה יכול לבצע העברות בחינם ולקבל קצת עזרה בזה.

הביצועים הם בקצה הבלתי מתקבל על הדעת, כשזמן התגובה הראשוני עובר קצת יותר משנייה שלמה. הם אכן כוללים חומת אש בדרגה ארגונית, וסביבת הסקריפטים הדינאמית היא מערכת PHP 7 מודרנית. אבטחה עשויה להסיע אותך אל Hostwinds, כמו גם הצורך בשירותי אירוח מנוהלים, אך אחרת, אנו סבורים שלקוחות יכולים למצוא הצעות טובות יותר באותה מחיר.

צפו בסקירה המלאה של Hostwinds

5. 1 and1 IONOS

אירוח VPS של 1 ו- 1

המחיר הנמוך ביותר: 2 דולר לחודש עבור אירוח מבוסס Linux, שאינו מנוהל

זמן תגובה: 918 שניות

זמן עבודה: 100%

מבט 1&1 תוכניות אירוח של IONOS

המחיר זול כמו שתמצא בעסק, וכנראה שאתה תוהה מה יתפוס. התפיסה הגדולה ביותר היא שתהיה לך גישה רק למעבד וירטואלי יחיד ולחצי ענק של זיכרון RAM. כמו כן, שטח האחסון, באופן לא מפתיע, הוא רק 10 ג’יגה-בייט, אך הוא לפחות SSD.

אתה מקבל רק רשימה של מערכות הפעלה Linux נפוצות עבור $ 2 שלך. אולם באופן מרשים תוכלו לבחור מרכזי נתונים באמריקה, גרמניה או ספרד.

צפה ב -1&סקירה של IONOS

6. ענן AWS

אמזון

מחיר התחלתי: 3.50 דולר לחודש

זמן תגובה: 500 שניות

זמן עבודה: 99.99%

צפה בתוכניות אירוח ענן של AWS

במובן הקפדני, ההצעה של אמזון אינה פיתרון אירוח VPS אמיתי. עם זאת, באמצעות ארכיטקטורת הענן המסיבית של החברה, AWS Cloud אכן מציעה חוויה חלקה העובדת כמעט בדיוק כמו VPS רגיל.

קשה לנצח את מחיר 3.50 $ לחודש, אם כי התפיסה היא שאתה נכנס לסביבה שהיא 100% לא מנוהלת. ענן AWS בנוי לטכנולוגיות הארדקור בחברות רב-לאומיות מרכזיות, וההתקנה אינה מוחזרת לחלוטין לאנשים שנמצאים לפחות ברמת ביניים מתקדמת ועבודה עם מערכות הפעלה, גישה מרחוק ורכיבים אחרים.

תוכנית לשלם לך יכול להיות נחמד מאוד לאנשים הזקוקים למדרגיות בזול. המשמעות היא רק תשלום עבור מחזורי מעבד, וזה יכול להיות מושך לעסקים שמתמודדים עם דברים כמו העומס על מכירות החורף. אם אינך מעוניין להגדיל את המערכת שלך בכדי לעמוד בביקוש ולשלם כדי לשמור על קנה המידה הזה מחוץ לעונה, אז AWS שווה מבט ארוך.

החיסרון העיקרי הוא שתוכלו להתקין כל דבר שתרצו במופע שלכם. אם אתה רוצה להריץ את Node.JS במקום PHP, דחה את עצמך. מסיבה זו, זוהי אפשרות טובה עבור אנשי מקצוע מיומנים מאוד שיודעים להקים שרתים מרחוק. עבור כולם, זה כנראה חכם לחפש במקום אחר.

צפה בביקורת המלאה המלאה של AWS

7. ענן Alibaba ECS

אירוח vps ענן alibaba

המחיר הנמוך ביותר: 4.50 $ לכל 1 טרה-בייט של העברת נתונים

זמן תגובה: 2,000 שניות

זמן עבודה: 100%

צפה בתוכניות אירוח של Alibaba Cloud ECS אירוח

הכי טוב לחשוב על עליבאבא כמו הגרסה הסינית של אמזון, ובאופן לא מפתיע, החברה גם נכנסת להצעות דומות עם VPS מבוסס ענן. התמחור זול לכלוך, וזו נקודת התחלה טובה לתשלום עבור רוחב הפס על בסיס שימוש בלבד. משתמשים מקבלים מעבד וירטואלי אחד, זיכרון אחד של GB ו -40 GB של שטח אחסון SSD במחיר. זה הרבה שטח דיסק לדולר. החברה גם מחויבת להשתמש בסדרת E5 של מעבדי Intel Xeon.

זמני התגובה מחוץ לאסיה הם גרועים ככל הנראה. עם זאת, אם אתה מגדיר שרתים לאנשים באסיה או באוסטרליה, ייתכן שתקרב מספרים למה שאתה רואה עם AWS.

אם ההתקנה של ענן ה- AWS נראית לא ידידותית למשתמש, היה מוכן לממשק העוין של המשתמש ממש מעליבאבא. מציאת האפשרות המדויקת לצרכי אירוח ה- VPS יכולה להיות אתגר. אם אתם מחפשים אלטרנטיבה לענן AWS, עליבאבה אולי שווה להסתכל. אם אין לך את הקצוצים הטכניים למיין בעצמך את תהליך ההתקנה, תרצה להמשיך לצוד.

מה זה VPS, ומדוע זה לא תמיד זול?

יחסית למה שהוא מנסה להתחרות, אירוח VPS למעשה זול. אמנם תקן התעשייה של 30 דולר לחודש אולי לא נשמע סופר-סביר, במיוחד בהשוואה לכמה אפשרויות אירוח כמו שרתי ענן ואירוח משותף, אך מדובר בעסקה טובה בהשוואה למה שתראו מחברות אירוח ייעודיות. שרת ייעודי לחלוטין עשוי לעלות בין כמה מאות לכמה אלפי דולרים בחודש, תלוי בסוג המכונה שתבצע את עבודת האירוח..

אירוח VPS הוא, במובנים רבים, מוצר שמכוון לאנשים שרוצים לפצל את ההבדל. הם זקוקים למשהו שזול יותר משרת ייעודי, אך הם עדיין רוצים שיהיה להם משהו שנותן להם גישה מלאה לשורש, אפשרות להתקין תוכנה משלהם ובקרת ניהול נרחבת..

מה בדיוק הוא VPS אז?

וירטואליזציה היא תהליך בו חברה מחלקת את המשאבים של מכונה פיזית לסדרת שרתים פרטיים וירטואליים. כל אחד מהמופעים הווירטואליים הללו מסוגל לספק גרסה עצמאית ותפקודית לחלוטין של:

 • מערכת הפעלה
 • סביבת שרת אינטרנט
 • מערכת קבצים מלאה

במילים אחרות, מדובר במחשב תפעולי לחלוטין שמתפקד בתוך מחיצה במחשב גדול בהרבה. לא נדיר שלמכונות המארחות יש מאות ליבות מעבד, שטח אחסון רב ועומסי זיכרון RAM. חלוקת המשאבים הללו למספר שרתים וירטואליים פירושה שחברה יכולה להציע שרתים לכמה מאות לקוחות מבלי שתצטרך לבנות מכונה ייעודית לכל אחד מהם..

יתכן שאתה תוהה מדוע VPS לא תמיד זול יותר. הדבר הגדול עבור חברות התומכות בשרתי VPS הוא שהן צריכות לספק לא מעט תמיכה טכנית ולקוחות. אירוח VPS זול כמעט ולא מנוהל, ומשמעות הדבר היא שפיכת חלק ניכר מצד התמיכה של המשוואה. חברות גם לעתים קרובות לקצץ תכונות אחרות כדי לשמור על עלויות, כולל אספקת:

 • פחות ליבות מעבד
 • פחות זיכרון
 • מדרגיות מופחתת
 • רישיונות לוח בקרה של קוד פתוח או זול לכלוך
 • תוכנה ללא רישיון, במיוחד ערימת LAMP

הם עשויים להימנע גם מלהציע דברים כמו:

 • Windows VPS
 • הגנת DDoS
 • כונני SSD
 • משאבים ייעודיים

כל זה לא מטבעו נורא. אם אתה מארח אתר אחד שאינו מקבל המון תנועה או זקוק לכוח עיבוד רב, זו דרך מעולה לחסוך כסף.

למה לצפות מספק VPS זול

מציאת חברת אירוח VPS במחיר סביר אינה דבר בלתי אפשרי, אך תצטרך לעשות כמה פשרות. ברוב המקרים תריץ VPS של Linux ולא שרתי Windows. שטח האחסון עשוי להיות מוגבל למדי, בדרך כלל בין 10 ל- 40 GB. זה לא יהווה בעיה עבור מרבית האתרים, אבל זה יכול להציג בעיות ככל שהאתר גדל. סביר להניח שתוגבל לקומץ של מחוזות לינוקס, כמו אובונטו, CentOS או Debian.

היעדר סיוע מנוהל עם ספקי אירוח VPS זולים יכול להוות בעיה עבור משתמשים פחות מנוסים בטכנולוגיה או מנוסים. אירוח מנוהל מכוון לאנשים הזקוקים לעזרה מסוימת בבעיות התקנה ופתרון בעיות. בסביבה לא מנוהלת אתה די בעצמך כמו שהיית עם מכונה בפועל היושבת בחדר. ראוי לציין כי המכונה הווירטואלית נמצאת במחשב בפועל שעליך לגשת אליו מרחוק, ויכולה להציג מערכת אתגרים משלה אם תכונות כמו SSH ו- FTP הופכות ללא תגובה..

בדרך כלל זה לא מומלץ לאנשים שאין להם ניסיון במנהל מערכת של Linux לקנות שרת VPS זול. אלא אם כן אתה יכול להשיג עסקת רוצחים בשרת מנוהל, עבודה כמשווקת או סוכנות שמנסה לנהל שרת יכולה להיות בלגן. עסקאות ה- VPS הטובות ביותר אינן מצדיקות להסתובב לייבוש ללא תמיכה טכנית. אלא אם כן אתה מרגיש מאוד נוח לעבוד עם CLI ובממשק כמו PuTTY, תרצה בהחלט לקבל תוכנית אירוח מנוהלת במלואה..

מצד שני, VPS בעלות נמוכה הוא דרך מעולה לחסוך קצת כסף אם יש לך את הכישורים הדרושים לתחזק אותו. שרתי VPS זולים עשויים לעזור לך לממש חיסכון של מאות דולרים, במיוחד אם אתה צריך להריץ כמה מהם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map