אירוח A2 לעומת אירוח אתרים בהשוואה לאתר מאי 2020 עם הנחה

A2 אירוח ו- SiteGround הם מארחים מעולים להשוואה אחד לשני.


לשניהם תמיכה נהדרת, זמן עבודה גבוה וצורחות מחירים טובים לאיכות.

למעשה, שניהם נחשבים לאחד מארחי האינטרנט המהירים ביותר על פי המחקר שלנו.

הדבר הטוב ביותר בשני מותגי אירוח אלה הוא שהם מתווים את דרכם שלהם ולא חלק מאירוח גלובוס-קורפ שלא ממש אכפת מהלקוחות שלהם..

אז אתה עושה בחירה נהדרת שינוי גודל האתרGround לעומת A2 אירוח, בואו נחפור במה שעושה אותם שונים.

אירוח A2 לעומת אתר סביב A תמיכה B מהירות C תכונות D ערך E שקיפות אתר ביקורת עריכה 4.8 מבקר 4.9 254 הצבעות54.5554.5ABCDEA2 ביקורת עריכה 4.6 מבקר 4.5 2 הצבעות55544ABCDE

אז חותכים למרדף: לשניהם ניסיון דומה דומה בתעשייה, הציעו זמן עבודה של 99.99% עם אחריות להחזר כספי של 30 עד 45 יום, והרבה אפשרויות להתאמה אישית כדי להתאים לכל היכולות וטווחי המחירים..

אז שניהם כיסו את היסודות שם. אבל איפה שיש ביניהם בידול עצום: מהירות ושירות לקוחות.

בסך הכל, אם אתה מחפש את מארח האינטרנט המהיר ביותר, עבור אל A2 Hosting; אם אתה מחפש את המארח הכולל הטוב ביותר עבור תכונות ושירות לקוחות, עבור אל SiteGround.

אירוח A2: הבהרות, יתרונות וחסרונות

מאז שהתחילה בשנת 2003, A2 Hosting הדגישה את המהירות שלהם מעל לכל דבר אחר, עד פי 20 מהר יותר מהמתחרים. החברה מבוססת מישיגן מציעה שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל.

תמחור אירוח A2

אירוח A2 מציע לא מעט אפשרויות תמחור ברורות. נקודות המחיר הנמוכות ביותר בכל אופציה מתחילות במחירי כניסה חודשיים סבירים:

 • אירוח משותף: 7.99 $ – אך קוד קופון מוריד אותו ל- 3.92 $
 • אירוח VPS: 5 $
 • אירוח משווקים: 19.99 – השתמש בקוד הקופון בכדי להביא אותו ל- $ 13.19
 • אירוח ייעודי: 119.99 $ לפני השובר – מה שמביא אותו ל- 99.59 דולר

שירות לקוחות

טכנאים בקיאים וידידותיים זמינים 24 שעות ביממה, בכל יום. בין אם אתם נכנסים לכרטיס שרת, צ’אט ברשת או מתקשרים לקו העזרה שלהם, הם קיבלו ציונים גבוהים עבור השירות שלהם. כדי לשפר את השירות שלך, A2 Hosting מאפשרת לך לבחור את השרת הקרוב ביותר אליך.

היו כמה תלונות עם תגובות איטיות, תלוי בשעה ביום. באופן אישי חוויתי חוויות נהדרות עם התמיכה שלהן.

הייתה בעיה ענקית אחת שהייתה להם במהלך הפסקת האירוח הגדולה A2 לאחרונה. אבל מאז הם התאוששו.

מהירות

A2 Hosting מציג פלטפורמה עם ביצועים גבוהים של SwiftServer המאפשרת להם להציע חבילות טורבו. שרתים אלה טוענים את הדפים שלך במהירות פי 20 יותר, עם פחות לקוחות בכל שרת ויותר משאבים שהוקצו לחשבונות בודדים. כל חשבונות האירוח שלהם כוללים כונני מצב מוצק, שיכולים לבצע אלפי פונקציות קלט / פלט בכל דקה.

ערך

עבור כמות השירות והתמיכה, A2 Hosting מציעה ערך עצום. SSD, גישה cPanel כלול לכל לקוחות האירוח המשותף, ואפשרויות רבות אחרות זמינות כדי להתאים לכל צורך.

תכונות

אירוח A2 מציע פונקציות המופעלות באמצעות CPanel, תמיכה לכל אחד, החל מתחילים ועד מפתחים ויועצים מתקדמים. הם מספקים גיבוי אוטומטי מבוסס שרת, הגנה אנטי-ווירוס, ומגוון אפשרויות תוכנה ופיתוח לתעשיות שונות.

הם מתייעלים עבור המהירות והביטחון, והרבה תכונות נכנסות לאפייה. זה הופך את האירוח שלהם לידידותי למתחילים, וזה מועיל במיוחד.

חסרון אחד הוא שהתכונות שלהם יכולות להיות קצת מכריעות, מכיוון שהממשק המשתמש שלהם אינו מושלם. אבל זה עושה את העבודה.

השבתה / זמן פעולה:

יש לשרתים בבעלות פרטית, עם מרכזי נתונים במישיגן, אמסטרדם וסינגפור. אירוח A2 מבטיח זמן פעולה של 99.9%. מציעים גם בדיקות מהירות העלאה והורדה מכל מרכז נתונים.

לאחרונה היה להם הפסקת מרכז נתונים ענקית, אך מאז היו הדברים הפלגה חלקה.

אירוח אתרים בסביבה: הבהרות, יתרונות וחסרונות

SiteGround, שהוקם על ידי עורכי דין לשעבר ואנשי IT בבולגריה בשנת 2003, מציע טונות של אפשרויות אירוח אתרים, רוחב פס בלתי מוגבל ושירות, מהירות ותמיכה עטורת פרסים..

אנו באופן אישי אוהבים את SiteGround. בסך הכל הם נוחים, ידידותיים במיוחד ועשירים בתכונות עם כל מה שאנחנו צריכים.

תמחור באתר

התוכניות של SiteGround נמצאות בצד היקר יותר בכל הקשור לאירוח תקציבי, אך מבקרים רבים מעריכים את כל התוספות שמגיעות למחיר מעט גבוה יותר. יש להם מספר רמות עבור כל אחת מארבע אפשרויות האירוח שלהם.

 • אירוח משותף: במחיר רגיל של 9.95 $, קודי הקופונים יורדים לכדי 3.95 דולר
 • אירוח בענן: החל מ- $ 60 חודשי
 • אירוח מפיצים: תוכנית אשראי, השווה לאירוח של שנה, נמוכה כמו $ 42 לכל זיכוי בעת רכישת 11 נקודות זכות ומעלה.
 • אירוח ייעודי: תוכניות השרת הייעודיות שלהן בארה”ב מתחילות ב 229 $ לחודש

שירות לקוחות

הם זמינים בכל שנייה לצורך צ’אט מיידי, תגובות טלפוניות מיידיות וכרטיסים שלדבריהם ממוצעים כעשר דקות לתגובה הראשונה.

SiteGround מזעזע כמה מהר הם מגיבים. זה באמת לא ייאמן.

אתה מקבל כרטיסי תמיכה ממלאים מהר יותר ממה שאתה יכול לומר “שרת” ותשומת לב לפרטים החורגים מעבר.

הם עוזרים לנושאים שהם לא צריכים, והם מסתפקים בתיקון בעיות WordPress בשבילך. וואו.

מהירות

SiteGround מציע כונני מצב מוצק בכל תוכניות האירוח, ומציע ביצועים משופרים עם NGINX, HTTP / 2, PHP7 ו- CDN בחינם..

יש להם תוסף SiteGround SuperCacher עם מספר רמות של מטמון ומהירות. אתה יכול לבחור באיזו רמת יישום אתה רוצה לגרום לתינוק הזה להידרס במהירות האפשרית.

ערך

למרות שהמחירים עשויים להיות מעט גבוהים יותר ממארחים אחרים, שפע האפשרויות של SiteGround למפתחים ומשתמשים בכל היכולות מספק רמת ערך גבוהה.

בסך הכל, הערך מ- SiteGround לא ייאמן. זה הולך ראש בראש עם Bluehost ומוריד אותו בקלות!

תכונות

ההצעות אירוח עבור מגוון אפליקציות ושירותים שונים, מספקות ג’ומלה, וורדפרס ומג’נטו, וכן הדרכות לכל אחד מהם. הם כוללים גיבויים יומיים בחינם.

השבתה / זמן פעולה: SiteGround מציע סטטוס בזמן אמת המאפשר לך לבדוק את מצב האתר שלך בזמן אמת. הם מציעים שיעור uptime שנתי של 99.9965 אחוז ושיעור זמן פעולה חודשי של 99.999 אחוזים. מרכזי נתונים נמצאים בשיקגו, לונדון, אמסטרדם וסינגפור. תוכנתם מצמצמת את זמן ההשבתה על ידי מתן זיהוי אוטומטי בזמן אמת ותגובה מיידית אוטומטית. הם פותרים למעלה מ- 90 אחוז מבעיות ביצועי השרת באופן מיידי ללא צורך באינטראקציה אנושית.

SiteGround לעומת A2 אירוח: השוואת מהירות

השווינו את SiteGround ו- A2 Hosting בשני אתרים עם תוכן כמעט זהה, מנושאים דומים, הן על ידי StudioPress והן עם כמויות דומות של תוכן וטקסט. אלה היו התוצאות:

גמר מבחן מהירות אירוח

גמר מבחן מהירות אירוח מבחן מהירות של אתר SiteGround לעומת A2 אירוח

יש לנו SiteGround בצד שמאל עם ציון כולל של 94%, ו- A2 אירוח מצד ימין עם ציון כולל של 97%.

שים לב שזה עם תוספי מטמון שמסופקים על ידי כל מארח מופעל. עבור SiteGround השתמשנו ב- SG SuperCacher שלהם כאשר רמת המטמון כמעט אי פעם הייתה מופעלת, ועם A2 Hosting הלכנו עם תוכנית הטורבו שלהם, עד 20x מהר יותר.

ברמה הפרקטית, מדובר בתוצאות מעולות וזה באמת מראה ששניהם מהממים. המהירויות כל כך קרובות שאני בהכרח לא הייתי בוחר אחת על השנייה אך ורק על סמך ההבדל הזעיר במהירות.

SiteGround לעומת A2 אירוח: מה הכי טוב בשבילך?

אירוח A2 וגם SiteGround מציעים תכונות ייחודיות שיכולות להתאים לעסקים בכל הגדלים. שניהם מכוונים יותר למפתחים או לאנשים המנוסים בפיתוח אתרי אינטרנט אך מציעים תמיכה וסיוע לקוחות יסודי באמצעות הדרכות ופתרון בעיות למשתמשים בכל העוצמות והיכולות..

אמנם המחיר לא אמור להיות הגורם הקובע, A2 אירוח מכוון לעסקים קטנים, חברות מסחר אלקטרוני ואנשים פרטיים. המגוון הרחב של התכונות המוצעות במחיר הנמוך הופך את זה לאופציה סולידית ואמינה. הם מציעים 30 חבילות אירוח שונות בהתאמה אישית, כולל אפשרויות CMS, CRM, תזמון, מכירה פומבית, חינוך, מסחר אלקטרוני ופיתוח אתרים.. קבל כאן A2 אירוח הנחות.

SiteGround היא אפשרות איכותית עבור מפתחים שרוצים אפשרויות גמישות והתאמה אישית יותר, משווקים הסומכים על זמן פעולה עקבי ומעט השבתה ומשווקים המחפשים מוצרים אמינים להציע במחיר סביר. יש להם נגישות טכנית מתקדמת ותמיכת לקוחות מהירה לתחזוקת האתרים שלך. תבע בעלות של 60% על אתר SiteGround כאן.

סקירה מחדש של אירוח A2

להלן סיכום סקירת A2 אירוח המלאה שלנו.

סקירה עריכת A2 אירוח 4.6 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (2 הצבעות) יתרונות

 1. תמיכת לקוחות מדהימה
 2. המהירויות המהירות ביותר בשוק
 3. ידידותיות למשתמש
 4. תכונות נהדרות למחיר
 5. גיבורים מקומיים

חסרונות

 1. לא Uptime החזק ביותר
 2. לא לציידי מציאה
 3. לשירות הלקוחות יש את ימי החולפה שלו

תקציר אירוח אתרים מהיר כל כך ומהימן עד שהם באמת מתעלמים מהמתחרים שלהם בהקשר זה. בנוסף, יש להם תחושה מודרנית שמאפשרת חווית אירוח מרעננת. אם אתה רוצה כלי פיתוח שמבינים למעשה את זרימת העבודה שלך, ונציגי שירות לקוחות שיכולים באמת לפגוש אותך במקום שאתה נמצא בו, A2 עשוי להיות המארח בשבילך. הזכרנו שהם ממש ממש מהירים? תמיכה 5 מהירות 5 תכונות 5 ערך 4 שקיפות 4

סקירה מחדש של אתר

להלן סיכום סקירת ה- SiteGround המלאה שלנו.

סקירה עורכתית של SiteGround 4.8 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (254 הצבעות) צפו בתמחור מקצוענים

 1. תמיכה מהירה להפליא
 2. מחירים נהדרים
 3. המון תכונות
 4. תאימות WordGround וורדפרס

חסרונות

 1. מגבלות נסתרות
 2. תמחור שנתי בלבד
 3. מגבלות פריצה / אבטחה

SummarySiteGround הוא אחד המארחים המומלצים המובילים עבור משווקים, מפתחים ובעלי אתרים המחפשים איזון טוב בין מחיר וערך. תמחור SiteGround כולל את כל הכלים החינמיים שבעל האתר הממוצע יכול להזדקק להם. אתה מקבל צוות תמיכה שרובו ממוקם בבולגריה, אבל זה לא נושא לרוב אזרחי העולם דוברי האנגלית. צוות התמיכה שלהם הוא מהמהירים בסביבה, ומגיב תוך 5-15 דקות בכל שעה. אירוח ה- WordGround WordPress כולל תכונות הבמה ותכונות GIT של וורדפרס שמארחי מציאה רבים אינם מציעים. תמיכה 5 מהירות 4.5 תכונות 5 ערך 5 שקיפות 4.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map