میزبانی A2 در مقابل BlueHost هاستینگ – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

میزبانی A2 در مقابل BlueHost هاستینگ – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

میزبانی A2 در مقابل BlueHost هاستینگ – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

چندین عنصر اساسی برای انتخاب سرویس میزبانی وب مناسب برای تجارت شما وجود دارد. هنگام مقایسه دو شرکت خدمات میزبانی وب ، به عناصری مانند قیمت گذاری ، پشتیبانی مشتری و ویژگی های موجود توجه کنید. به این مقایسه میزبان A2 و BlueHost نگاهی بیندازید.


خرابی / زمان تمام وقت

مقایسه قابلیت اطمینان با نگاهی به آنچه که Bluehost برای ارائه به مشتریان خود دارد ، آغاز می شود. این شرکت فقط درصدی از ارائه درصد واقعی زمانی که سرویس میزبانی آنها شما را حفظ و اجرا می کند کوتاه است. با این حال ، مشتریان فعلی نشان می دهد که خدمات آنها 99.9 درصد از زمان در دسترس است. هنگامی که افت خدمات را تجربه کرد ، ترمیم به سرعت اتفاق می افتد ، و شما به هیچ وجه به عقب برگشته اید و در حال اجرا هستید. شما این فرصت را دارید که قابلیت اطمینان از خدمات میزبانی را با رمزگذاری SSL و SSH تقویت کنید.

میزبانی A2 نمی تواند از اعلام اینکه خدمات میزبانی آنها 99.9 درصد از زمان در دسترس است ، خودداری کند. آنها گزارش های پیش زمینه تاریخی ارائه می دهند که نشان می دهد سرورهای آنها از زمان سرویس میزبانی به صورت آنلاین عملکرد خوبی دارند. آنها تحت این فرض عمل می کنند که ارائه خدمات با کیفیت به معنای پنهان نگه داشتن هر چیزی نیست. سرویس میزبانی با ارائه یک ابزار برگشتی که به شما امکان می دهد هنگام مواجهه با مشکلات ، یک وب سایت را به یک نقطه سرویس قبلی بازگردید ، قابلیت اطمینان را یک قدم بیشتر می گیرد. همه سرورهای سیستم A2 در میشیگان قرار دارند و تحت تدابیر شدید امنیتی نیز نگهداری می شوند.

امکانات

BlueHost از ویژگیهایی که با خدمات آنها در دسترس دارید ، ناامید نیست. هر حساب دارای فضای نامحدود ذخیره سازی دیسک ، حساب های ایمیل و حساب های FTP در دسترس است. همچنین می توانید چندین وب سایت دامنه مختلف را نیز میزبانی کنید. BlueHost تعداد دامنه هایی را که می توانید در هر زمان معینی مدیریت کنید ، محدود نمی کند. پشتیبانی از انواع مختلف کدگذاری از جمله PHP ، Perl 5 ، Javascript و Flash وجود دارد. اگر یک سایت تجارت الکترونیکی را اداره می کنید ، چرخ دستی های خرید پیشرفته ای در اختیار شما است.

میزبانی A2 به اندازه سرویس میزبانی دیگر ویژگیهای زیادی را ارائه نمی دهد. با این حال ، آنچه شما دریافت می کنید چشمگیر است. هر طرحی در مورد خدمات آنها شامل انتقال نامحدود داده ها و ذخیره RAID-10 است. می توانید به همان میزان که سایت شما به آن نیاز دارد ، دارای یک حساب کاربری الکترونیکی با یک کنترل همزمان بر چندین دامنه باشید. می توانید دامنه ای را که در یک سایت میزبان دیگر قرار دارد به صورت رایگان به حساب میزبان A2 خود بیاورید. بسته ها یک CPanel را در اختیار دارند تا بتواند سایتهای شما را به طور کارآمد کنترل کند.

پشتیبانی مشتری

با قضاوت در مورد نظرات مشتری فعلی ، BlueHost کارهای زیادی در بخش خدمات به مشتریان دارد. سرویس میزبانی ادعا می کند از طریق چت های زنده ، ایمیل و سیستم های پشتیبانی تلفنی به صورت 24/7 در دسترس مشتریان قرار می گیرد. یک کتابخانه آموزش تصویری وجود دارد که برای کمک به مشکلات پرسشی نیز موجود است. اما اکثر مشتریان چیزهای متفاوتی را می بینند. آنها گزارش می دهند که سرویس میزبانی با آنها دشوار است و به محض رسیدن به یک تکنسین ، پشتیبانی کمتری ارائه می شود. همچنین مشتریان از طریق آموزش های ویدئویی کمکی دریافت می کنند.

میزبانی A2 در بخش پشتیبانی مشتری می درخشد. همه تکنسین های خدمات خود در خارج از ایالات متحده فعالیت می کنند ، و این باعث می شود مکالمات به راحتی در چهار منطقه مهم زمانی قابل دسترسی باشد. سرویس میزبانی با ارائه برنامه نویسان در سمت دیگر درخواست پشتیبانی شما ، یک قدم جلوتر از آنها پشتیبانی می کند. این افراد زبان کد و سایر زبانهای فنی را درک می کنند که می تواند مشکل شما را ساده تر کند. خدمات پشتیبانی از طریق چت های زنده ، مکالمات ایمیل ، تماسهای تلفنی و سیستم بلیط آنلاین امکان پذیر است.

قیمت گذاری

ساختار قیمت BlueHost از 3.95 دلار در هر ماه برای برنامه میزبانی مشترک سطح پایه آنها شروع می شود. برنامه های میزبانی مشترک باقیمانده تا 13.95 دلار در هر ماه گسترش می یابد و حداقل 50 گیگابایت فضای سایت ، 100 مگابایت ذخیره سازی ایمیل و عملکرد حداقل یک دامنه وب سایت را شامل می شود. بسته های VPS Hosting آنها از 29.99 دلار در ماه شروع می شوند و شامل 2 گیگابایت رم ، حداکثر دو آدرس IP در هر حساب و 2 هسته پردازنده هستند. ویژگی قیمت قابل توجه غایب با این سرویس میزبانی یک سیاست تضمین برگشت پول است. وقتی چیزی اشتباه پیش می رود ، یا شما در مورد استفاده از خدمات آنها نظر خود را تغییر می دهید ، هر پولی را که به آن نقطه پرداخت کرده اید ، از دست می دهید.

میزبانی A2 در بخش قیمت گذاری کار بهتری انجام می دهد. برنامه میزبانی مشترک آنها با 3.92 دلار در هر ماه شروع می شود و تا ماه 9.31 دلار افزایش می یابد. برای این قیمت ها ، فضای ذخیره و انتقال نامحدود ، SSD رایگان ، پنج پایگاه داده و خدماتی دریافت می کنید که 20 برابر سریعتر از رقابت است. بسته های دیگر شامل VPS هاستینگ با 32.99 دلار در هر ماه و سرور اختصاصی اختصاصی است که با 99.59 دلار در هر ماه شروع می شود..

توصیه

میزبانی A2 و Bluehost هر دو شرکت میزبانی عالی هستند که ویژگی های بسیار خوبی را برای مشتریان ارائه می دهند. هر دو سرویس میزبانی از قیمت مناسب برخوردار هستند و با توجه به مدت زمانی که وب سایت شما راه اندازی می شود قابل اعتماد هستند. میزبانی A2 به دلیل توجه به جزئیات و ویژگی های خدمات با کیفیت بالا در پایان ، در پایان گزینه بهتری است.

خدمات بهتر میزبانی وب ، AWS یا A2 هاستینگ کی بهتر است؟ با خواندن پست مقایسه AWS در مقابل A2 میزبانی اطلاعات خود را پیدا کنید. همچنین ، پست Bluehost در مقابل GoDaddy ما را بخوانید تا ببینید کدام یک از این خدمات میزبانی بازاریابی استاد روی سگ برتر ظاهر می شود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector