שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) אירוח לעומת BlueHost השוואה במאי 2020

להחליט בין Bluehost ל- שירותי רשת אמזון (AWS) אירוח?


אם כן, אתה זן נדיר.

הסיבה לכך היא שמדובר בשתי גישות שונות לחלוטין לאירוח אתרים. Bluehost הוא מארח בעלות נמוכה יותר מסורתי עם התכונות הבסיסיות וממשק ה- ControlPanel הרגיל שאליו אתם עשויים להיות רגילים. AWS בנויה עבור מפתחים, עם ממשקים משלהם ומודל תמחור שונה.

עם זאת, יש כמה נקודות מפתח שיש לקחת בחשבון בבחירתכם בין שני המארחים הללו. בואו נצלול פנימה.

אם אתה חדש באירוח אתרים, או מחליף ספק אירוח בפעם הראשונה מזה זמן מה, המשימה יכולה להיות מרתיעה. בחירה בשירות אירוח אתרים היא החלטה קשה. מספר גורמים ממלאים תפקיד בתהליך קבלת ההחלטות שלך. עליכם לחשוב על דברים כמו מבנה מחירים, השבתת שירות והתכונות הזמינות ששירות אירוח מספק לכם.

גם תמיכת לקוחות היא גורם משמעותי. אתה רוצה שתהיה תמיכה טכנית באופן מיידי כשמשהו משתבש, בין אם זה קורה בשעה העמוסה ביותר של היום או באמצע הלילה. אנו הולכים לפרק את חברות אירוח שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) וגם את BlueHost כדי לקבוע איזו מהן מספקת אפשרות טובה יותר לצורכי אירוח אתרים שלכם..

בצד מהיר: רוצים הכלאה מושלמת של תמחור AWS עם תמיכה ב- Bluehost? בדוק את Cloudways – פיתרון אירוח היברידי עם קנה מידה, תמחור ותמיכת לקוחות בחשבון.

רשת השוואה בין AWS לעומת BlueHost

wdt_IDFeatureAmazon שירותי אינטרנט BlueHost
1זמן השבתה / זמן פעולה99.95%99.9%
2שירות לקוחותשירות נהדרצ’אט חי 24/7
3מתחיל אחסוןמשתנה50 ג’יגה-בייט
4מחיר התחלתי0.08 $ לשעהמתחיל מ- $ 3.95 לחודש

בדוק מחירים של Bluehost

AWS לעומת Bluehost A תמיכה B מהירות C תכונות D ערך E שקיפות סקירת AWS 4 מבקר 3.1 8 הצבעות34.54.54.53.5ABCDE סקירה של Bluehost 3.6 מבקר 3.5 18 הצבעות3.52.544.53.5ABCDE

השוואה בין התכונות המובילות של AWS לעומת Bluehost

יש כל כך הרבה תכונות שאפשר להשוות כשמסתכלים על מארחים, זה אפילו לא מצחיק. יש כל כך הרבה ז’רגון שזה יכול לגרום לראש שלך להסתובב! מכיוון שהאתר שלנו שואף לפרק חברות אירוח למשווק או ליזם הממוצע שלך – ולא למפתח מנוסה – אנו רוצים להתמקד בהיבטים החשובים ביותר עבורך.

ל- AWS יש כל כך הרבה אפשרויות אירוח, עד כי אי אפשר להשוות בין כל המוצרים שלהן בסקירה זו. אנו נתמקד ב- AWS באופן כללי, עם הצעות האירוח שלהם EC2 ו- S3, כמו גם עם המוצר שלהם ב- Amazon Lightsail הממוקד בשוק העסקים הקטנים / הלא טכני..

האם אתה בכלל צריך להשוות בין AWS ו- Bluehost?

הנה העניין – אם אתה משווה בין שתי החברות הללו, אולי תרצה לחשוב מחדש מה המטרות שלך. אלה באמת שתי בהמות שונות.

עליך ללכת עם AWS אם יש לך צוות פיתוח או סוכנות שעוזרים לך בהגדרת האירוח שלך. AWS מספקת מדרגיות, תמחור ואפשרויות נהדרות, אך המוצר שלהם אינו בנוי למשתמש הממוצע שלך. מסיבה זו, אני רוצה להזהיר אותך כעת לשקול אם יש לך משאבי פיתוח לניהול AWS, או מיומנות טכנית משלך. עם זאת, יש להם מוצר חדש למדי של אמזון לייטסייל שהוא הרבה יותר ידידותי למתחילים, ובכל זאת זה מותאם במידה מסוימת למישהו עם פיתוח או כישורים טכניים בסיסיים כלשהם..

אם אינך מכוון טכנית במיוחד ופשוט רוצה מארח טוב עם תמיכה נהדרת, הייתי ממליץ קודם להשוות בין כמה מארחים אחרים. ראשית, אם אתם מחפשים תמיכה מדהימה ויכולים להוציא בערך $ 15 לחודש, הייתי ממליץ להשוות בין Bluehost לעומת SiteGround. אם אתם מחפשים מארח סולידי עם ביקורות מעולות, בדקו את Bluehost לעומת A2 Hosting. אם אתה יכול להוציא בין 30-100 דולר לחודש עבור מה שחלק רואים כמארח WordPress הטוב ביותר, בדוק את סקירת Bluehost לעומת WP Engine.

בסדר – פשוט היה צריך לתת את ההקשר הזה כי באמת יש כאן הבדל גדול בין AWS ל- SiteGround, אז אתה צריך לקבל הקשר.

השוואה בין השבתה / זמן עבודה

כשמשווים בין דוחות השבתה / זמן ההפעלה, אחד המארחים הללו מספק את זה והשני לא – מה שצריך לתת אינדיקציה מסוימת לאיכות.

AWS מספקת את לוח מחוונים לבריאות שירות שהציבור יוכל לצפות בו בכל עת. Bluehost לא מספק שום דבר דומה לזה.

Bluehost לא טוען על אחוזי זמן ההפעלה שלהם בדפי השיווק שלהם, למרות שהם מבטיחים איכות מעולה בסך הכל. הם מפסיקים רק לספק אחוז זמן ממשי שהשירות שלהם זמין. הלקוחות הנוכחיים אומרים כי השירות שלהם פועל 99.9 אחוז מהזמן. יש לך גם את היכולת להוסיף קידוד SSL ​​ו- SSH לאתר שלך, מה שישפר את האבטחה ויסייע ליצור גם חיבור חזק יותר. החברה מעסיקה מערכת גיבוי כוח של UPS ושילוב שרתים חזק כדי לסייע בשמירה על שירותך ויעילותו ככל האפשר.

שירותי אירוח של אמזון (AWS) הם אולי המובילים בתעשייה בכל הקשור לאחוז השעון שמספקים השרתים שלהם. החברה משתמשת באותה רשת של שרתים כמו בחנות הקמעונאית המקוונת שלה, כך שבזמן שאי פעם החברה משקיעה בטכנולוגיה כדי לשפר את Amazon.com, להלכה, אותה טכנולוגיה מטפטפת את שרתי ה- AWS שאתה יכול העסק לרכוש. החברה מספקת גם יתירות אתרים מלאה ומערכות גיבוי אוטומטיות, הפועלות להבטיח שהשרתים שלהם פועלים בכל עת. כדי לעזור בזמינות השירות הם מציעים מרכזי נתונים מרחבי העולם כולל סאו פאולו, סינגפור, טוקיו וקליפורניה. אמזון לייטסייל מבטיחה זמן עבודה של 99.95% בהסכם רמת השירות שלהם (SLA).

תכונות השוואה

Bluehost מספקת שפע של תכונות ללקוחותיה. תוכלו ליהנות כמעט מכל כלי שתוכלו לדמיין בכדי לשפר את שירות אירוח אתרים שלכם. החברה תומכת באופן מלא במגוון סוגי קידוד כולל PHP, Perl 5, Javascript ו- Flash. תיהנו מכמות בלתי מוגבלת של שטח דיסק ומחשבונות דואר אלקטרוני הזמינים לשימוש כראות עיניכם. אתה יכול גם לנהל מספר בלתי מוגבל של שמות דומיינים שונים וזה מושלם אם העסק שלך מתרחב במהירות.

אירוח שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) מעניק לך גיבויים מתוכננים ואחסון ענן וירטואלי המועילים כאשר משהו משתבש, ועליך לשלוף מידע מרגע שהאתר שלך פעל כראוי. שירות האירוח שלהם תומך באופן מלא בפלטפורמות שונות כולל ג’ומלה, רובי, וורדפרס ומג’נטו. אתה יכול גם להשתמש באפשרויות אירוח של Windows ו- Linx אם אתה מעדיף.

השוואה בין תמיכת לקוחות

ל- Bluehost יש מקום לשיפור במחלקת שירות הלקוחות. אתר האינטרנט שלהם קובע כי תמיכה בשירות לקוחות זמינה דרך צ’אטים חיים 24/7, כרטיסי דואר אלקטרוני ושיחות טלפון. ישנה גם ספריית וידאו המספקת סיוע לבעיות תמיכה טכניות נפוצות. עם זאת, היעדר זמינות לתמיכה בשירות לקוחות הוא תלונה שכיחה בקרב לקוחות לשעבר והווה. ישנם דיווחים על זמני המתנה ארוכים ואיכות תמיכה לא עקבית. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא לפתוח צ’אט ראשוני עם אחד מאנשי המכירות שלהם כדי לעזור לקבוע את האיכות.

תמיכת שירות לקוחות קצת מבלבלת עם שירותי האינטרנט של אמזון (AWS). מבחוץ, הם אינם מגישים טענות רבות לתמיכה בלקוחות באיכות, אך מבקשים ממך להיכנס למסוף כדי להתחיל. הם דנים גם בבחירת תוכנית תמיכת לקוחות, דבר שאינו מרגיע. בהתחשב בכך ש- AWS מכוון לשוק המפתחים, הם צריכים להתאים את תמיכת הלקוחות כך שתתאים לאחד מהמוצרים הרבים שלהם. בקיצור, איכות תמיכת הלקוחות שלהם אינה ודאית.

השוואת מחירים

ל- Bluehost יש כמה תוכניות התחלה די זולות להכניס אתכם לדלת, אך התמחור עולה לאחר זמן מה, בעוד של- AWS יש תמחור עקבי יותר שגם הוא זול.

מבנה המחירים של Bluehost בנוי עם התוכניות הרגילות שלך רב-שכבתית המעודדות אותך לבחור באפשרות האמצעית. תוכניות אירוח משותפות מתחילות החל מ- 3.95 $ לחודש (בהנחה) ומספקות לך אתר אחד שיש בו 50 ג’יגה שטח פנוי. אתה מקבל גם חמישה חשבונות דוא”ל הכוללים אחסון של 100MB כל אחד, וערבות ביצועים סטנדרטית. מבנה המחיר הבא מיועד לתכנית VPS שמתחילה ב 29.99 $ לחודש. במחיר זה אתה מקבל 2 ליבות מעבד, SAN של 30 ג’יגה-בייט ושני אחסון של 2 ג’יגה-בייט.

ל- Bluehost ערבות של 30 יום הכסף בחזרה:

“אם אתה מבטל תוך 30 יום אתה מקבל החזר מלא על שירות האירוח שלך בלבד. הערבות להחזר הכסף אינה חלה על רוב מוצרי התוספות, כמו תחומים, נוכח האופי הייחודי של עלויותיהם. “

זה מועיל למי שרוצה לבדוק את האיכות מבלי להפסיד כסף בסופו של דבר.

שירותי אירוח אתרים של אמזון (AWS) כוללים כמה מוצרי אירוח שונים, ולכן התמחור משתנה במידה רבה על הצרכים. התוכנית הפשוטה ביותר לבעלי עסקים תהיה אפשרות Lightsail שלהם שמתחילה ב -5 דולר לחודש. זה מפשט את התמחור בהשוואה לחלק מהמוצרים האחרים שלהם שגובים לפי דקה או שעה. אם אתה צריך לעבור או לשדרג תכונות, הם מציעים כמעט כל תכונה שאפשר להעלות על הדעת מתחת לשמש. Lightsail מציעה א ניסיון חינם בחודש גם כן.

המלצה אחרונה מול המלצת Bluehost

כשמשווים בין שירותי אחסון אתרים של אמזון (AWS) ו- Bluehost, זה כמו להשוות בין תפוחים לתפוזים לרוב..

Bluehost מכוונת לבלוגרים ויזמים לראשונה המחפשים להקים אתר בצורה פשוטה. ל- AWS כמות מורכבת ומבלבלת של אפשרויות למתחילים, אם כי הצעת Lightsail שלהם היא דרך טובה ופשוטה להתחיל.

אם היית צריך לבחור בין השניים, ורצית אירוח זול ופשוט, Bluehost היא הדרך ללכת. אם כי זה בא עם ההמלצה החזקה לבדוק כמה מארחים אחרים בעלי דרגה גבוהה יותר כמו Siteground או A2 Hosting.

AWS הוא זול, מהיר וגמיש מאוד ומומלץ למתחיל לראשונה אם הם היו מעט מפותחים מבחינה טכנית. אם אתה לא נבהל מלימוד מערכת חדשה ובאופן כללי יכול לפתור את בעיותיך ב- Google, ייתכן שתמצא את החידושים הטכניים של AWS מושכים ופתרון חזק לטווח הארוך. אם אתה רק מתחיל אותך, אתה צריך להתחיל עם אמזון לייטסייל.

אפשרות נוספת? בדוק את Cloudways. הם מציעים אירוח אתרים מנוהל על בסיס פלטפורמות AWS או Google Cloud. ההכלאה המושלמת של מחיר ותמיכה. סקירת Cloudways המלאה שלנו צוללת לכל הפרטים.

סקירה של Bluehost סקירה

להלן סיכום סקירת Bluehost המלאה שלנו.

סקירה של Bluehost 3.6 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (18 הצבעות) יתרונות

 • כמה מהמחירים הזולים ביותר
 • המון תכונות
 • טוב למתחילים
 • תכונות אבטחה נהדרות לאירוח תקציב

חסרונות

 • מהירות יכולה להיות בעיה
 • זמן לא מובטח
 • חלקם תומכים בבעיות

סיכום מכיוון ש- Bluehost הוא כה גדול ומשתף משאבים עם חברות אחיות, הם יכולים להציע כמה מהמחירים הזולים ביותר לאירוח. ובמחירים נמוכים להפליא, תוכניות Bluehost מכסות את מרבית היסודות, כמו אירוח וורדפרס, VPS, תכונות אבטחה סולידיות וטונות של כלים בחינם לאתחל. אבל בסוף היום, אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו. שירות הלקוחות של Bluehost לוקה בחסר, זמן הפעילות דליל והמהירות שלהם משאירה הרבה רצוי. מנהלי אתרים בתקציב שלא צופים הרבה כרטיסי תנועה או תמיכה, ימצאו את כל מה שהם מחפשים בתמחור של Bluehost. אבל אם אמינות רבה יותר חשובה לך, כדאי לשלם את הכסף הנוסף עבור מארח מכוון יותר ללקוח כמו SiteGround או WP Engine. תמיכה3.5 מהירות 2.5.5 תכונות 4 ערך 4.5 שקיפות3.5

סקירה מחדש של AWS

להלן סיכום סקירת ה- AWS המלאה שלנו.

ביקורות על שירותי האינטרנט של אמזון 4 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (8 הצבעות) יתרונות

 1. אחסון מדרגי באופן אוטומטי
 2. הצע מודל תשלום לפי שימוש בעלות נמוכה
 3. אפשרויות תמיכה מעולות
 4. תוכנית חינמית למשתמשים חדשים
 5. קבצי טרה-בייט גדולים

חסרונות

 1. חבילות רגילות אינן זמינות
 2. מחירים משתנים לפי מיקום
 3. עליכם להעריך ולחשב את השימוש שלכם
 4. תמיכה קשה יותר ליצור קשר

תמיכה3 מהירות4.5 תכונות 4.4 ערך 4.5 שקיפות3.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map