השוואה בין שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) לעומת GoDaddy: עלות או נוחות? אירוח – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

השוואה בין שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) ל- GoDaddy זה כמו להשוות תפוחים לתפוזים.


או כמו להשוות את מעבורת החלל (AWS) למטוס מסחרי (GoDaddy). שניהם יביאו אותך ברחבי העולם, אך האחת היא דרך מורכבת יותר, עם הרבה יותר פוטנציאל, בעוד שהשני מאוד נגיש.

GoDaddy מופשט למתחילים, Amazon Web Services (AWS) מיועד למפתחים ומשתמשים מתקדמים. במאמר מוסגר, אתה יכול להשיג את כל היתרונות של סולם AWS ותמחור, אך עם תמיכה מנוהלת על ידי מעבר עם Cloudways.

הערה: החל משנת 2020 תוכלו להשיג אירוח וורדפרס מנוהל ב- GoDaddy תמורת $ 1 לחודש בלבד באמצעות קישור זה (קופון מיוחד של GoDaddy Managed WordPress Hosting). זוהי פעולה SCREAMING ולא צפויה להימשך זמן רב.

AWS לעומת GoDaddy: תמחור

כשאתה משווה בין תמחור בין AWS ו- GoDaddy, העניין לדעת הוא שהם מתמחרים בצורה שונה.

GoDaddy גובה עלות חודשית קבועה, נמוכה עד $ 1 לחודש, בתמחור לקידום מכירות.

AWS מציעה מספר אפשרויות – הן לפי הדקה והן במחיר הקבוע עם אמזון ליטצייל.

יתרון אחד עצום, הוא שאמזון למעשה מציעה אירוח חינם בשנה הראשונה. כעת, זהו פיתרון אירוח בחינם מוגבל מאוד, אך זו דרך נהדרת להתחיל.

AWS לעומת Godaddy: תכונות

כמתחיל, נסה להסתכל על אפשרויות ה- AWS האלה ולא להציף את עצמך:

אפשרויות אירוח

ואילו אירוח GoDaddy הוא קצת יותר פשוט:

אפשרויות אירוח אתרים

עכשיו GoDaddy הולך קצת יותר לפרט מאשר רק שלוש האפשרויות האלה, אבל זה מראה כי הם מתמקדים בבונה האתר הממוצע של אמא שלך..

שירות לקוחות

GoDaddy ו- AWS מכוונים לשני שווקים שונים, ולכן התמיכה שלהם שונה.

GoDaddy מפעילה את תמיכתם דרך הטלפון בעיקר והם באמת מתמקדים בעזרה לעסקים קטנים ובעלי אתרים אישיים.

AWS מיועד לעסקים, לכן עם זה בחשבון עליכם להוסיף תמיכה ב- AWS, בעזרת ה- תמיכה עסקית מגיעה ב 100 $ לחודש.

AWS מציעה תמיכה רבה במוצריהם. בלוגים, קישור ליצירת קשר, פורומי דיון, עזרה, צ’אטים חיים ותמיכה מאפשרים לכל אחד ליצור קשר עם נציג.

ל- GoDaddy אחסון מקוון, תמיכה במוצרים, הגשת כרטיסי תמיכה והעברת דומיין. תמיכת הלקוחות משני הצדדים בערך שווה, עם אפשרויות שונות עבורך. קשה לומר מי מהם טוב יותר מכיוון שהם מציעים סוגים שונים של תמיכה. אם אתה צריך להתחבר עם מישהו מייד, AWS תהיה האפשרות הטובה יותר. אם אתה זקוק לתמיכה מסוימת במוצרים, GoDaddy תהיה הבחירה הטובה יותר.

מהירות

שתיהן מספקות מהירויות מהירות להפעלת האתר שלך. נראה כי המהירות של AWS מהירה יותר מ- GoDaddy מכיוון שאתה יכול להתחבר לנציג מהר יותר. אם אתה בוחן את הקצב בו אתה זקוק לאתר שלך כדי להפעיל, ל- GoDaddy יש כמה מהירויות מהירות כדי שתוכל להתחיל לעבוד. המהירויות משתנות בהתאם לצרכים שלך, אך הן יפעלו לדרך שלך. אף אחת מהאפשרויות איננה אפשרות נוראית, אז אתה תהיה טוב עם אחת מהן. אם אתה מחפש את המנוי לשנה בחינם עם AWS, המהירות תהיה הרבה יותר איטית ממה שתצטרך.

ערך

אם אתה יכול להרשות לעצמך את המחיר של AWS, הערך יהיה טוב יותר. מכיוון שאתה מקבל הרבה יותר שטח דיסק עם AWS, ייתכן שווה להיות תג המחיר הגבוה יותר. לקבלת תג מחיר נמוך יותר, ל- GoDaddy יש את המחיר הטוב יותר.

יתכן שלא תקבלו את התכונות הטובות ביותר עם GoDaddy, אבל זה בהחלט קל יותר בארנק. הכל תלוי בצרכים שלך להשיג את המטרות שלך. ל- GoDaddy יש יותר דומיינים שהועברו או נמחקו, מה שאומר שאתה יכול לאבד את תחום האתר שלך ביתר קלות. אתה לא צריך לדאוג בקשר לזה עם AWS.

תכונות

רוחב הפס הרחב של 1TB שאתה מקבל עם AWS מעניק לך מהירות רבה. שטח הכונן של שטח הקיבולת של 1TB עם AWS הוא תכונה מצוינת עם AWS. ל- GoDaddy רוחב פס בלתי מוגבל, כך שלא תעבור על כמות רוחב הפס שלך. שטח הדיסק של 100 ג’יגה-בייט

אבל זה לא אידיאלי לאחסון הרבה אם מידע. מספר ההעברות ב- GoDaddy ומחוצה לו פירושו שתוכל למצוא שם תחום מהיר יותר מ- AWS. מצד שני זה אומר שאתה יכול גם לאבד את התחום שלך ב- GoDaddy מהר יותר. נראה כי יותר אנשים נהנים מ- AWS לעומת GoDaddy, אך שניהם מציעים מוצרים מצוינים.

זמן עבודה

ל- AWS זמן uptime יוצא דופן, המציע עד 100%.

ל- GoDaddy כמעט אותו דבר, אבל הם מגיעים למקום השני ב -99.94%.

אתרים שמתארחים על ידי AWS עובדים זמן רב יותר מ- GoDaddy, אך ההבדל כמעט ולא משמעותי. הסיבה יכולה להיות חלקית מכיוון ש- GoDaddy מארחת כמעט מיליון אתרים שונים בו זמנית. AWS מארחת פחות מ- 3000 ביום. אי התאמה זו לא תגרום לאתר שלך להתרסק בשום אתר מארח. תקבלו כמעט אותן תוצאות עם שתיהן, אך AWS היא האפשרות הטובה יותר אם אתם מחפשים את זמן הפעולה הטוב יותר.

סיכום

כולם מכירים את GoDaddy, זה Wal-Mart של אירוח. זה בסוף הזול יותר (אם כי לא לטווח הארוך הזול ביותר), עושה את העבודה בסדר גמור, ויש לו תמיכה טובה. הם עושים דברים בדרך שלהם, אבל GoDaddy רגיל לזה.

AWS מושלם למפתחי אתרים מנוהלים ומנהלי מערכת, אך לא לבעלי העסק היומיומי שלך. א הכלאה מושלמת זה נותן לך את מיטב המהירות והתמחור של AWS, בשילוב עם תמיכה בלקוחות דרכי ענן, פלטפורמת אירוח אתרים חדשה שממנפת את טכנולוגיית AWS עם צוות מנהלי IT פנימי משלהם כדי לעזור לך להשיג את המפץ הטוב ביותר עבור הדולר שלך בתוספת תמיכת לקוחות.

אם אתה מעוניין להשוות AWS למארח סביר אחר, בדוק את הפוסט שלנו ב- Amazon AWS לעומת Bluehost. לחלופין, עיין בפוסט Bluehost לעומת GoDaddy כדי לראות כיצד מארחי התקציב הללו עומדים בראש בראש!

תזכורת: החל משנת 2020 תוכלו להשיג אירוח וורדפרס מנוהל ב- GoDaddy תמורת $ 1 לחודש בלבד באמצעות קישור זה (קופון מיוחד של GoDaddy Managed WordPress Hosting). זו פעולה SCREAMING ולא צפויה להימשך זמן רב.

עדכן יומן

11 במרץ, 2020: סקור ועריכות קטנות
2 בספטמבר, 2019:
תאריך השובר המעודכן, הוסיף מידע ב- Cloudways.
30 באפריל 2018: עדכונים קטנים לאורך כל הדרך, כולל תמחור תומך ב- AWS. כותרות קריאות יותר.
25 בפברואר 2018: 
כלול קופון מיוחד של GoDaddy Managed WordPress Hosting.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map