אירוח AWS לעומת אירוח HostGator – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

אירוח AWS לעומת אירוח HostGator – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

אירוח AWS לעומת אירוח HostGator – השווה בין מחירים ותוכניות – מאי 2020

להיות בראש כל רשימה נהדרת זה לא קורה. כדי שהשם שלך יהיה ברשימה אתה צריך להיות טוב מאוד בכל מה שאתה עושה. HostGator הכין את רשימת חברות האירוח המובילות הגדולות השנה. השירות המדהים שהם מספקים בעלות כה קטנה ממלא תפקיד ענק בפרס זה. מכיוון שהם מציעים תשלום בתכנית אירוח, הלקוחות יכולים לנסות את השירות של HostGator ללא התחייבות של תוכנית שנתית. הם אינם דורשים דמי התחלה או חיובים מיותרים אחרים, מה שמאפשר לקיים אתר באינטרנט עבור פחות מ- 10.00 $.


כל אתרי האינטרנט של HostGator מוגנים בכבדות על ידי כלל חומת האש המותאם אישית שלהם. כל אתר שהם מארחים בטוח מפני התקפות האקרים של DDoS. המסגרת של HostGator נחשבה תואמת על ידי משרד המסחר האמריקני והם אושרו על ידי הנציבות האירופית..

ישנן מספר תכונות ותוספות המסופקות באמצעות HostGator שהופכות את שירותיהם ליותר יקרים יותר. כל אתר שהם מארחים מגיע עם חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים. הם מספקים שטח דיסק בכל תוכנית שהם מציעים. כל תכנית מצוידת גם בבונה אתרים נוח לשימוש ומאפשרת לכל אחד ליצור ולפתח את המראה של אתר. הם נותנים ללקוחות נקודות זכות לפרסום בהן ניתן להשתמש דרך AdWords, Facebook, Google ו- Bing / Yahoo. הם מספקים סרטונים מועילים וטיפים לקידום אתרים המאפשרים הכרה של אתר הן בגוגל והן בבינג. סורק מסופק גם לרשימה השחורה של גוגל ותוכנות זדוניות.

לא משנה אם אתה עושה את העבודה הטובה ביותר שלך במשך כל הלילה או שאתה קם ובשעה מוקדמת בבוקר, ל- HostGator תמיד יהיה מישהו זמין שיעזור. הם ידועים בתמיכת הלקוחות הידידותיים שהם מספקים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. הם זמינים דרך צ’אט חי, מערכת כרטיסים, ובטלפון. HostGator סיפקה גם מעל 650 מאמרי עזרה ומעל 500 הדרכות וידאו.

כדי לראות כיצד HostGator תואם את שירותי האירוח האחרים, עיין בפוסט SiteGround לעומת HostGator.

שירותי האינטרנט של אמזון, המכונה גם AWS, היא פלטפורמת שירותי אינטרנט מבוססת ענן. הם מספקים ללקוחות את האפליקציות וכלים אחרים הדרושים כדי ליצור ולפתח אפליקציות מקוונות, לעקוב אחר נתוני רשת, להתמודד עם שטח שרת וכל שאר המשימות על מנת לפתח נוכחות מקוונת. ללקוחות ניתנות מספר אפשרויות לבחירה בהתאם למטרות האישיות שלהן ומה הן מנסות להשיג באמצעות אתר אינטרנט. אם הלקוח זקוק לשרתים נוספים על מנת לספק בסיס נתונים ארגוני גדול או ליצור ולעבד יישומים רבים, שטח אחסון נוסף זמין. חברה יכולה להאיץ את המידע הדרוש לה כדי לשלוח או לקבל באמצעות שירותי משלוח תוכן הניתנים באמצעות AWS. זה גם יגדיל את ההכנסות וגם יבטל זמן השבתה. מעקב אחר השימוש בנתונים ויעילותם הם שירותים ש- AWS מספקת המספק משוב בזמן אמת על ביצועי אתר מסוים. זה גם גורם ללקוח להיות מודע לכל שינוי שיכול לשפר את האתר שלו ואת היעילות שלו.

החבילה הבסיסית המסופקת באמצעות AWS מגיעה עם אירוח חינם. עם זאת, חבילה זו אינה כוללת את העזרה ו- תמיכה זמינה ללקוחות המשלמים של שירות האינטרנט של אמזון. יש לציין כי רוב הלקוחות המתחילים בחבילה הבסיסית בסופו של דבר משודרגים מהר מאוד. נראה שמגמה מתמשכת בכל חבילה ש- AWS מספקת. תוכניות אלה יכולות לעלות על 45 דולר לחודש, תלוי בשימוש. HostGator מציע חבילות חודשיות עד $ 4.00 המגיעות כסטנדרט עם צוות התמיכה שלהם 24/7. הם מציעים גם רשימה ארוכה של תכונות אחרות עם תוכנית זו.

עם זאת, המספרים עדיין לטובת AWS בצורה מדהימה. לפי datanyze.com, HostGator מגיע במקום ה -36 ככל שמספר האתרים שמתארחים בזמן שאמזון שירותי אירוח נמצא במקום השני. על פי המחקר שנמסר על ידי Datanyze, HostGator אחראי על 17,570 אתרים. AWS מארחת למעלה ממיליון. לאורך חודש אפריל 2016, AWS הוסיפה מעל 38,000 אתרים ואילו HostGator רק הגדילה את מספרם ב- 634.

באופן אישי אין לי ניסיון עם אף אחת משתי החברות הללו. גיבשתי דעה על המאמרים המעטים שקראתי. ל- AWS מספרים טובים בהרבה מ- GatorHost. הם גם חברה בינלאומית שהשקיעה זמן רב ומאמץ במותג ובמוניטין שלהם. אני אוהב את הרעיון של העזרה והתמיכה ש- HostGator מספק ללא קשר לחבילה שלקוח בוחר. אני חושב שמישהו במקצוע השיווק או המתפתח יעריך את כמות התמיכה הזמינה ב- HostGator. אם הייתי הבעלים של עסק קטן, הייתי מוכן יותר להשקיע את זמני וכספי בחברה בעלת אופי. החוויה האישית שלי הייתה תמיד מערכת יחסים טובה יותר עם חברות קטנות יותר. תאגידים גדולים יותר יכולים להיות מאיימים לפעמים והם לא תמיד מראים את אותה רמת כבוד והערכה כלפינו החבר’ה הקטנים יותר

כדי לראות כיצד AWS מתנגדת מול שירותי אירוח אחרים בדקו את הפוסט שלנו ב- AWS לעומת BlueHost. כדי לחקור אפשרויות אירוח נוספות, עיין בפוסט DreamHost לעומת IPage.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector