שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) לעומת השוואה בין אירוח אתרים ב- SiteGround 2020

שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) לעומת השוואה בין אירוח אתרים ב- SiteGround 2020

שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) לעומת השוואה בין אירוח אתרים ב- SiteGround 2020

השוואת SiteGround לעומת AWS זה די מוזר.


ברצינות, מדובר בשני סוגים שונים של שירותים.

AWS מיועד למפתחים מנוסים שיודעים להקים ולהפעיל אירוח טכני, אשר SiteGround ידידותי למשתמש ובנוי לעסקים קטנים עד בינוניים..

אז לחתוך למרדף. מפתח? בחר AWS.

יזם או משווק? בחר SiteGround.

אנו משווים בין אפשרות פחות מוכרת לבין מעצמת אירוח, ששניהם קיבלו ביקורות פנטסטיות וענו על צרכיהם של לקוחות מרוצים רבים.

שירותי רשת אמזון (AWS)

מנוהלת על ידי Amazon.com, תחנת הכוח במכירות ובידור קמעונאיות מקוונות, שירותי האינטרנט של אמזון החלו כמחלקה בשנת 2006 עם שירותי תשתיות טכנולוגיות מידע. עכשיו, אנו קוראים למחשוב ענן זה. בכך שהן מסוגלות לוותר על שרתים באתר, חברות רבות מצאו שהן מעדיפות מחשוב ענן בגלל הגמישות והביצועים מונעים התוצאות שלה..

 • תמחור: יצירת חשבון עם שירותי האינטרנט של אמזון הינה בחינם ומציעה למשתמשים שכבה בחינם למשך 12 חודשים ממועד ההרשמה. הם מספקים גם שירותים בחינם אחרים שנמשכים אחרי השנה. לאחר מכן, הם מציעים תמחור משתלם עבור יותר מ- 50 שירותי ענן. במשך 12 החודשים הראשונים המשתמשים מקבלים:
  • Amazon EC2: יכולת מחשוב ניתנת לשינוי הניתנת לשינוי הכוללת 750 שעות בחודש של שימוש במופעי Linux, RHEL או SLES t2.micro, או 750 שעות בחודש של שימוש במופעים של Windows t2.micro..
  • אמזון S3: תשתית לאחסון נתונים בעלת זמן אחוי במדרג הכולל 5GB של אחסון, 20,000 בקשות קבלה ו -2,000 בקשות לשים.
  • אמזון RDS: שירות מסד הנתונים התייחסתי מציע חמישה מאגרי מידע שונים, וכולל 750 שעות שימוש ב- Instant RDS Single-AZ db.t2.micro, 20 ג’יגה-בייט לגיבויים ו -10,000,000 I / Os.
  • AWS IoT: זה מאפשר 250,000 הודעות שפורסמו או נמסרו בחודש.
  • רישום מכולות אמזון EC2: 500MB של אחסון בכל חודש.
 • תמיכת לקוחות: שירותי האינטרנט של אמזון מציעים ארבע רמות שירות, כאשר התמיכה הבסיסית 24/7/365 כלולה בכל החשבונות. שירותי תמיכה אלה כוללים תמיכה טכנית, שאלות נפוצות בנושא מוצרים, מרכזי עזרה עצמית וטופס תמיכה. עבור הגדלת העמלות, שירותי האינטרנט של אמזון מציעים גם מפתחים, שיעורי תמיכה ועסקים.
 • מהירות: המהירויות אינן זמינות, והן יכולות להשתנות מאוד בין האזורים.
 • ערך: משתמשי שירותי אינטרנט של אמזון רבים מעריכים כי התוכנית מאפשרת להם לשלם ככל שהם הולכים, עבור השירותים שהם משתמשים בפועל. החיובים הם לכל ג’יגה-בייט והעברה לדלי אחסון הנתונים והחוצה ממנו.
 • מאפיינים: משתמשים רבים שמחים עם התוספות שמציעה שירותי האינטרנט של אמזון, כולל בקשות למחיקה, שחזור נתוני קרחון, העברת נתונים נכנסת בחינם, כמו גם יוצא לאמזון EC2 בצפון וירג’יניה. כל השאר מקבלים בחינם את ה- 1 ג’יגה-בייט הראשונים של ההעברה היוצאת.
 • השבתה / זמן פעולה: כל יום, שירותי האינטרנט של אמזון מפרסמים על הדקה זמינות שירות למחוזותיה. הם גם מראים את הפרעות השירות שהתרחשו בשנה האחרונה.
 • כדי לחקור את כל אפשרויות האירוח שלך, בדוק את ההודעה שלנו ב- AWS לעומת GoDaddy.

אירוח אתרים

אתר SiteGround, שהושק בבולגריה, מספק אירוח כבר למעלה מ 12 שנה, ולא רק בונה חבילות נוחות העונות על מגוון רחב של צרכים, אלא בונים סביבת צוות עם פילוסופיה מעוצבת בעבודת יד, מה שאומר שהם יוצרים פתרונות איכותיים משל עצמם. הם מספקים ערך מוסף לעובדים ולקוחות כאחד, מעניקים לצוות סביבה מהנה ויצירתית, ומעניקים למשתמשים שטח דיסק 10GB, רוחב פס בלתי מוגבל, מהירויות גבוהות ושירות עטור פרסים.

 • תמחור: התוכניות של SiteGround עשויות להגיע למעט גבוה יותר ממארחי אתרים אחרים, אך מרבית הלקוחות מתלהבים מהפרטים ש- SiteGround כלל בכל רמה.
  • אירוח משותף: במחיר רגיל של 9.95 דולר, קודי הקופון מורידים את זה ל -3.95 דולר.
  • אירוח בענן: החל מ- $ 60 חודשי.
  • אירוח מפיצים: תוכנית אשראי, השווה לאירוח של שנה, נמוכה כמו $ 42 לכל זיכוי בעת רכישת 11 נקודות זכות ומעלה.
  • אירוח ייעודי: תוכניות שרתים ייעודיות לארה”ב מתחילות ב 229 $ לחודש.
 • תמיכת לקוחות: אין שנייה אחת שנציגי שירות לקוחות אינם זמינים לצ’אט מיידי, לתגובות טלפוניות מיידיות וכרטיסים שנענות תוך כעשר דקות. נציגי השירות מסוגלים, ולעתים קרובות עושים זאת, לפתור בעיות טכניות, להשלים בקשות של לקוחות באופן מיידי ולעבור את הציפיות.
 • מהירות: כל תוכניות האירוח כוללות כונני מצב מוצק, כמו גם ביצועים משופרים עם NGINX, HTTP / 2, PHP7 ו- CDN בחינם. SiteGround כתבה לפחות 800 חוקי WAF לתיקון פגיעויות של יום אפס, ומשפרת מהירות על ידי מטמון אתרי וורדפרס וג’ומלה..
 • ערך: ישנם כל כך הרבה פרטים ותכונות, כמו גם רמה גבוהה של תמיכת לקוחות, ש- SiteGround מפצה יותר בעלות מעט גבוהה יותר עבור חבילות חודשיות.
 • מאפיינים: SiteGround מספק ערכות לימוד והדרכות לאתרי וורדפרס, מג’נטו וג’ומלה, ומציע גיבויים יומיים בחינם. לא משנה באיזה נושא אתר תבחר, SiteGround מספק cPanel משופר ומשולב על ידי משתמשים עם פונקציות נוספות, סיוע ביצירה והגירה של אתרים והתקנה ללא טרחה..
 • זמן השבתה / זמן פעולה: החברה מתהדרת בשיעור זמן הפעלה שנתי של 99.9965 אחוז ושיעור זמן הפעלה חודשי של 99.999 אחוזים. ל- SiteGround יש גם בדיקת מהירות המאפשרת לבדוק את מהירויות הטעינה של האתר שלך בזמן אמת. משתמשים מרחבי העולם יכולים לבחור ממרכזי נתונים באמסטרדם, שיקגו, לונדון וסינגפור. יותר מ -90 אחוז מבעיות ביצועי השרת נפתרות באופן מיידי, אומר SiteGround, בזכות פיתוחי התוכנה שלהם הכוללים זיהוי אוטומטי בזמן אמת ותגובה מיידית אוטומטית שלרוב איננה דורשת אינטראקציה אנושית..

צפה כאן בכל אפשרויות Siteground

מה הכי טוב בשבילך?

השוואה בין שירותי האינטרנט של אמזון ו- SiteGround זה ממש כמו להשוות תפוחים לתפוזים. בבסיסה, שירותי האינטרנט של אמזון הם אפשרות אחסון ענן בעלות נמוכה המסייעת למשתמשים לנהל נתונים. שירות האירוח עוזר לך להוריד את העלויות, מכיוון שאתה משלם רק עבור מה שאתה צריך, אך חשוב מאוד לדעת ולהבין את כל ההיבטים של פיתוח רשת. זה נהדר למפתחי אתרים ואפליקציות שיודעים מה הם עושים, אבל תחומים אחרים שיעדיפו לעבוד עם תבניות ועיצוביות עשויים למצוא את זה כאתגר. SiteGround היא חברת אירוח אתרים מסורתית יותר, מה שהופך אותה לבחירה טובה יותר עבור חברות מסחר אלקטרוני, משווקים ובעלי עסקים קטנים שאינם עובדים בפיתוח אתרים על בסיס קבוע. החברה מהווה גם אפשרות סולידית למפתחים המעריכים אפשרויות גמישות והתאמה אישית. להשוואה בין אירוח אתרים בין ספקי אירוח דומים, בדקו את הפוסט שלנו ב- Siteground לעומת GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector