Bluehost לעומת DreamHost 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

Bluehost לעומת DreamHost 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

Bluehost לעומת DreamHost 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

שניהם Bluehost ו- DreamHost הם עתיקים מאז שנות האינטרנט. הם הפכו להיות מארחי שוק המוני עם מאות אלפי לקוחות, אך מה עדיף? אנו משווים מחירים, מהירות, תכונות ועוד כדי לעזור לכם להחליט.

מחירים  |  ערךתמיכה  |  UPTIME  |  מהירות  |  תכונות  |  סיכום  


Bluehost היא אחת מחברות האירוח הפופולריות ביותר בעולם כולו, אך האם היא מתאימה לכם? עם זיהוי שמות ותמיכת לקוחות משופרת, זו בחירה איתנה למתחילים.

4.5

סוקר

4.6

משתמשים (12 הצבעות)

לעומת

DreamHost היא עוד אחת מאותן חברות אירוח משותפות גדולות וזולות שרק קיימת לנצח. נוסדה בשנת 1996, ויש להם כמה לקוחות מרוצים שעוברים 20+ שנה. אם אתם מחפשים אירוח זול בשוק המוני, DreamHost הוא אחד הטובים ביותר.

3.9

סוקר

3.8

משתמשים 

תמחור

ציון: 4.5

ל- Bluehost יש כמה מתמחור ברמת הכניסה הזולה ביותר, כאשר אירוח משותף הוא הפופולרי ביותר במחירי תחתית. קיצרנו חצי נקודה לתמחור בגלל הטווח של שלוש שנים הדרוש לעסקה הטובה ביותר, אך בסך הכל זה זול ככל שיהיה:

SharedWordPressVPS
מחיר מבצע$ 2.95 לחודש19.95 $ לחודש18.99 $ לחודש
מחיר רגיל7.99 $ לחודש29.99 $ לחודש29.99 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםוורדפרסעסקים

צפה בתמחור

ציון: 4.5

DreamHost היה יקר בעבר ממארחים משותפים אחרים, אבל עכשיו הם שם למעלה עם הזול ביותר. עם תוכנית אירוח משותפת שנתית תוכלו להיכנס לדלת במחיר של $ 2.59 לחודש בלבד. אם אינך רוצה את ההתחייבות תוכל לעבור מדי חודש במחיר של $ 4.95 לחודש. החלק הכי טוב? DreamHost לא מעלה לך את המחיר לאחר התקופה הראשונית – הם זולים והוגנים מסביב.

SharedDreamPressVPS עסקים
מחיר שנתי2.59 $ לחודש16.95 $ לחודש27.50 $ לחודש
מחיר חודשי$ 4.95 לחודש19.95 $ לחודש30.00 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםאתרי וורדפרס בינייםעסקים קטנים צומחים

צפה בתמחור

ערך

ציון: 4.5

לדעתנו, Bluehost הוא ערך אדיר. כאשר התמחור מתחיל רק 2.95 $ לחודש (מחיר קידום), אתה עדיין מקבל גיבוי של חברה גדולה מאוד עם תמיכת הלקוחות הצפויה ואיכות השירות. כמה מהתכונות המובילות הכלולות בתמחור המתנע של הרוק התחתון שמוסיפים לערך הן רוחב פס בלתי מוגדר, אישור SSL בחינם, ו -50 SSD באחסון.

אנו חושבים שהאירוח המשותף פלוס הוא עסקה טובה יותר איתו ללא הגבלה אתרים כלולים, אחסון ללא הגבלה ותחומים בלתי מוגבלים. כשתעבור לתוכניות אחרות, תראה תמורה כוללת לכסף שאתה מוציא. האמת שלא תשיג תכונות סופר פרמיום, אבל הערך יהיה גבוה מאוד. 

ציון: 4.5

כשמדובר בערך, DreamHost הוא אחד הטובים ביותר. תמחור נמוך בשילוב עם תכונות מועילות והתחייבות להחזר כספי סופר אדיב של 97 יום הוא ניצחון לעסקים קטנים.

בנוסף, הם מציעים רוחב פס בלתי מוגבל, שמות דומיינים בחינם, אישורי SSL בחינם, ומפצים אותך על טבליות בזמן הפעלה. הם באמת מספקים את אחד ההסכמים הגדולים ביותר ברמת השירות הקיימים.

בהשוואה ל- Bluehost ו- HostGator, DreamHost יוצא חזק. המארח היחיד עם הצעה טובה יותר לערך עשוי להיות SiteGround.

שירות לקוחות

ציון: 3.5

תמיכת לקוחות Bluehost היא תיק מעורב. חלק מהסוקרים האחרונים מעולם לא נתקלו בבעיה, באחרים יש סיפורים על המתנה למשך זמן רב וקבלת תמיכה של תת-חלקים.

עם תמיכה 24/7 באמצעות צ’אט טלפוני וצ’אט חי – אתה תמיד יכול להשיג אותם. בניגוד לתמיכה אחרת בפרמיה רבה יותר, אולם ייתכן שלא תקבל את הטכנולוגיה האיכותית ביותר ולא את השירות המהיר ביותר.

פרטים נוספים

ציון: 3.5

תחום אחד ש- DreamHost אינו פשוט מושלם בו הוא תמיכת לקוחות. התמיכה ניתנת באמצעות דואר אלקטרוני וצ’אט חי, או שתוכל לבקש התקשרות חוזרת. הממ, סוג של מגרד ראש. אין להם את התמיכה 24/7/365 שיש לרוב חברות האירוח.

בנוסף, אפילו כשאתה באתר כלקוח פוטנציאלי אומרים לך לחזור בשעות העבודה. המציאות היא שתמיכת אירוח היא עבודה 24/7 – ו- DreamHost לא מסתכם בזה.

פרטים נוספים

אירוח Uptime

ציון: 4.5

הדיווחים ברחבי האינטרנט מראים כי זמן uptime של Bluehost חזק למדי ב 99.99% עד 100%.

עם זאת, קשה למצוא אם הם מציעים כל אחריות ספציפית לזמן הפעולה כמו HostGator (חברת אחות) כן. שלהם עמוד הסכם uptime server רק מבטיח הבטחות מעורפלות של פחות מ -15 דקות של השבתה לפני שתוקנו. 

דף האירוח המשותף שלהם אינו מבצע התייחסות להבטחה ספציפית לזמן הפעולה. כך שאפילו עם דוחות נהדרים של זמן עבודה עם מינימום השבתה, אנו גוררים אותם חצי נקודה בגלל חוסר שקיפות בנושא זה.

ציון: 4.0

הדיווחים ברחבי האינטרנט מראים את זמן uptime של DreamHost חזק למדי ב 99.99% עד 100%.

החלק הכי טוב? הבטחת זמן ההפעלה שלהם ב 100%. אם האתר שלך מושבת מסיבה כלשהי, הם יזכו את חשבונך ביום אירוח חינם בחינם לכל שעה שהיא תושקע.

העניין הטוב הוא שזמן הפעילות שלהם בשנה החולפת עמד על 99.98% בממוצע – אז אל תצפו צורך במזומן בזיכוי זה..

מהירות

ציון: 3.5

Bluehost ביצעה התקדמות מהירה משמעותית בשנים האחרונות. היו בעבר עשרות תלונות משתמשים, אך הם שדרגו את החומרה שלהם כדי לקחת זאת ברצינות.

עם זאת, עליך רק לפנות אל טוויטר לראות טונות של תלונות. כעת הרבה מבעיות המהירות נובעות מההגדרה הכוללת באתר שלך ולא רק מאירוח, אז אל תשכח לקחת זאת בחשבון. ל- Bluehost יש גם טונות של לקוחות, כך שיש כמה תלונות. 

Bluehost ציין את האזכורים הנכבדים בפוסט ההשוואה המהיר ביותר שלנו לאירוח אתרים. בדוק את הפוסט הזה אם אתה זקוק למהירות האתר האולטימטיבית.

ציון: 4.0

ל- DreamHost יש דיווחים נהדרים על מהירות והוא נמצא ב 25% הראשונים של המארחים בכל מה שקשור לזמן הטעינה. הם לא מתמקדים בזה כתכונה עיקרית, אך אינך רואה תלונות רבות של לקוחות.

בתוכנית DreamPress שלהם הם ביצעו אופטימיזציה למאגרי המידע שלהם רק עבור WordPress, וכן יישמו את Memcache. אז יש להם מהירות בראש בוודאות. הקפד לשוחח בצ’אט עם התמיכה שלהם אם זה דאגה עצומה עבורך.

תכונות

ציון: 3.5

ל- Bluehost יש את כל התכונות הבסיסיות הדרושות לכם בכדי להתחיל, ודרך סבירה מאוד עבור בלוגרים מתחילים. הם כוללים SSL בחינם מ- Let’s Encrypt, שהוא חובה, כמו גם רוחב פס שאינו מוגדר.

עם זאת, כשאתה משווה לחברות אחרות כמו SiteGround ו- A2 Hosting, ל- Bluehost חסרים כמה תכונות נוספות שמועילות מאוד. תלונה אחת היא העובדה שאתה צריך לשלם עבור הגירות, וזה מעצבן.

עליכם לשדרג לכמה מהתכניות המשותפות היקרות יותר כמו Choice Plus ו- Pro בכדי לקבל גיבויים לאתר – שהם קריטיים לכל אתר.

ראה את כל התכונות

ציון: 4.0

פאונד-לירה, DreamHost מציע כמה מהתכונות הטובות ביותר של כל חברת אירוח זולה. התוכנית המשותפת הזולה ביותר שלהם כוללת דומיין בחינם, רוחב פס בלתי מוגבל, התקנת WordPress מראש ותעודת SSL בחינם. אירוח הוורדפרס שלהם ב- DreamPress הוא הצעת ערך חזקה לאירוח וורדפרס במלואו שיכול להתחרות ברמה מסוימת עם WP Engine ו- Kinsta.

אינך מקבל העברות בחינם, ואתה מחמיץ את התמיכה הטלפונית 24 שעות ביממה שמציעים מארחים אחרים, ולכן עלינו לרצות להם נקודה. בסך הכל – מארח נהדר, תכונות נהדרות.

ראה את כל התכונות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector