Bluehost לעומת GoDaddy 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

Bluehost לעומת GoDaddy 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

Bluehost לעומת GoDaddy 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

Bluehost לעומת GoDaddy: שני מארחים של מותגי שמות שמפרסמים רבות לציבור הרחב. האם אחד מהם טוב? אנו חושבים ששניהם יכולים להיות נקודת התחלה בסדר למתחילים או לאלה שרוצים את האירוח הזול ביותר. אם יש לך המון דומיינים ב- GoDaddy ואתה עובד עם אתר למתחילים, זה יכול להיות בסדר להישאר איתם. אם אתם מחפשים אירוח אתרים למתחילים, Bluehost מתמחה יותר בחזית זו. כך או כך, אנו ממליצים על SiteGround על שני אלה.

מחירים  |  ערךתמיכה  |  UPTIME  |  מהירות  |  תכונות  |  סיכום  


Bluehost היא אחת מחברות האירוח הפופולריות ביותר בעולם כולו, אך האם היא מתאימה לכם? עם זיהוי שמות ותמיכת לקוחות משופרת, זו בחירה איתנה למתחילים.

4.5

סוקר

4.6

משתמשים (12 הצבעות)

לעומת

GoDaddy אינו זקוק להכרה – זה ככל הנראה ספק המארחים ושמות הדומיינים המוכרים ביותר בעולם. עם זאת, זה דומה למקדונלד’ס של אירוח – זול, המוני בשוק, אך לא טוב במיוחד. בהשוואה לכל מארח אחר, המארח האחר בדרך כלל מנצח. עם זאת, אם אתה דומיין GoDaddy נאמן, יכול להיות שווה להתמיד איתם לפרויקטים קטנים ותמיכה טלפונית מעולה..

3.4

סוקר

4.1

משתמשים (26 הצבעות)

תמחור

ציון: 4.5

ל- Bluehost יש כמה מתמחור ברמת הכניסה הזולה ביותר, כאשר אירוח משותף הוא הפופולרי ביותר במחירי תחתית. קיצרנו חצי נקודה לתמחור בגלל הטווח של שלוש שנים הדרוש לעסקה הטובה ביותר, אך בסך הכל זה זול ככל שיהיה:

SharedWordPressVPS
מחיר מבצע$ 2.95 לחודש19.95 $ לחודש18.99 $ לחודש
מחיר רגיל7.99 $ לחודש29.99 $ לחודש29.99 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםוורדפרסעסקים

צפה בתמחור

ציון: 5.0

התמחור של GoDaddy נמוך מאוד ומצוין למתחילים. עם פרומואים המציעים אירוח כלכלי במחיר של $ 1 לחודש בלבד, האירוח הוא כמעט חינם. עם זאת, דבר אחד שיש להיזהר ממנו הוא שיעורי ההתחדשות. לאחר סיום התקופה הראשונה אירוח הכלכלה יעלה עד 8.99 דולר לחודש, אז היזהרו מהנעילה.

כלכלה דלוקס ממש
מחיר מבצע1.00 דולר לחודש7.99 $ לחודש12.99 $ לחודש
מחיר רגיל8.99 $ לחודש11.99 $ לחודש16.99 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםעסק קטןאתרים עם תנועה גבוהה

צפה בתמחור

ערך

ציון: 4.5

לדעתנו, Bluehost הוא ערך אדיר. כאשר התמחור מתחיל רק 2.95 $ לחודש (מחיר קידום), אתה עדיין מקבל גיבוי של חברה גדולה מאוד עם תמיכת הלקוחות הצפויה ואיכות השירות. כמה מהתכונות המובילות הכלולות בתמחור המתנע של הרוק התחתון שמוסיפים לערך הן רוחב פס בלתי מוגדר, אישור SSL בחינם, ו -50 SSD באחסון.

אנו חושבים שהאירוח המשותף פלוס הוא עסקה טובה יותר איתו ללא הגבלה אתרים כלולים, אחסון ללא הגבלה ותחומים בלתי מוגבלים. כשתעבור לתוכניות אחרות, תראה תמורה כוללת לכסף שאתה מוציא. האמת שלא תשיג תכונות סופר פרמיום, אבל הערך יהיה גבוה מאוד. 

ציון: 4.0

הערך של GoDaddy די טוב למה שאתה מקבל. אתה משלם מחירים מוזלים עבור מארח בשוק המוני. לדוגמה, מה שאתה מקבל עם תוכנית הכלכלה (שנמכרת כעת במחיר של $ 1 לחודש) הוא אתר אחד, רוחב פס בלתי מוגדר, ואחסון של 100 ג’יגה-בייט ודומיין בחינם. גם כאשר המחיר קופץ למחיר מלא של 8.99 $ לחודש, זה עדיין ערך הגון. עם זאת, אנו ממליצים ללכת לדלוקס מכיוון שאתה מקבל אתרים ואחסון ללא הגבלה (תוך סיבה).

כל התוכניות כוללות תמיכה 24/7, שהיא חובה, כמו גם ניטור אבטחה והגנת DDoS.

שתי בעיות גדולות עם תוכניות אירוח משותפות אלה של GoDaddy: אין אישור SSL בחינם, שהופך להיות הסטנדרט בתעשייה, כמו גם מגבלה של 1 GB למסדי נתונים. אם אתה מפעיל WordPress ויש לך כמה תמונות באיכות גבוהה, אתה יכול לעבור את מגבלת בסיס הנתונים במהירות. משתי הסיבות הללו, אנו גורמים ל- GoDaddy נקודה מלאה.

שירות לקוחות

ציון: 3.5

תמיכת לקוחות Bluehost היא תיק מעורב. חלק מהסוקרים האחרונים מעולם לא נתקלו בבעיה, באחרים יש סיפורים על המתנה למשך זמן רב וקבלת תמיכה של תת-חלקים.

עם תמיכה 24/7 באמצעות צ’אט טלפוני וצ’אט חי – אתה תמיד יכול להשיג אותם. בניגוד לתמיכה אחרת בפרמיה רבה יותר, אולם ייתכן שלא תקבל את הטכנולוגיה האיכותית ביותר ולא את השירות המהיר ביותר.

פרטים נוספים

ציון: 4.0

GoDaddy מתגאה בתמיכה הטלפונית הפועלת 24 שעות ביממה, וזה לגמרי הגיוני עבור בסיס הלקוחות שלהם בשוק המוני. אחת מנקודות התורפה הייתה העובדה שהטלפון היה הדרך היחידה להשיג אותם. הם שינו את זה מאז ומציעים עכשיו תמיכה בצ’אט, שעדיפו חנונים רבים באינטרנט.

תמיכה טלפונית היא בדרך כלל באיכות גבוהה יותר ככל שהם חותרים למרדף ויכולים לענות על שאלותיך מהר יותר. מצאתי שתמיכה בצ’אט מתחברת במהירות, אך עליך לדלג על כמה חישוקים כולל הזנת מספר הסיכה שלך ולחכות לתגובתם. איכות התמיכה היא בדרך כלל תגובות מהירות, בשונה מ- SiteGround, שם הן מספקות פתרונות מלאים. בסך הכל, תמיכה טובה, אך לא מושלמת. 

פרטים נוספים

אירוח Uptime

ציון: 4.5

הדיווחים ברחבי האינטרנט מראים כי זמן uptime של Bluehost חזק למדי ב 99.99% עד 100%.

עם זאת, קשה למצוא אם הם מציעים כל אחריות ספציפית לזמן הפעולה כמו HostGator (חברת אחות) כן. שלהם עמוד הסכם uptime server רק מבטיח הבטחות מעורפלות של פחות מ -15 דקות של השבתה לפני שתוקנו. 

דף האירוח המשותף שלהם אינו מבצע התייחסות להבטחה ספציפית לזמן הפעולה. כך שאפילו עם דוחות נהדרים של זמן עבודה עם מינימום השבתה, אנו גוררים אותם חצי נקודה בגלל חוסר שקיפות בנושא זה.

ציון: 3.5

זמן הפעילות של GoDaddy טוב למדי, לרוב במחיר של 99.95% ומעלה. ביקורות ממשתמשים ברחבי האינטרנט מעורבות, אך לרוב זמן השבתה / השבתה אינו מוביל כעניין מרכזי.

ל- GoDaddy יש אחריות זמן לשרת – – (אזהרה – ז’רגון חוקי!) – אבל זה רק מכסה 99.90% (חסר שם 0,09) – מה שאומר שאירוחך יכול להיות מושבת במשך 43 דקות בחודש, והם מחשיבים את זה כרגיל. דמיין את אתר האינטרנט שלך למטה במהלך תקופת קניות מכרעת כמעט שעה! יתר על כן, GoDaddy נותן לך רק אשראי של 5% בחזרה – וזה אולי רק פרוטות. אנו חושבים שהם צריכים להיות בעלי סטנדרטים גבוהים יותר וזיכוי בחודש מלא.

מהירות

ציון: 3.5

Bluehost ביצעה התקדמות מהירה משמעותית בשנים האחרונות. היו בעבר עשרות תלונות משתמשים, אך הם שדרגו את החומרה שלהם כדי לקחת זאת ברצינות.

עם זאת, עליך רק לפנות אל טוויטר לראות טונות של תלונות. כעת הרבה מבעיות המהירות נובעות מההגדרה הכוללת באתר שלך ולא רק מאירוח, אז אל תשכח לקחת זאת בחשבון. ל- Bluehost יש גם טונות של לקוחות, כך שיש כמה תלונות. 

Bluehost ציין את האזכורים הנכבדים בפוסט ההשוואה המהיר ביותר שלנו לאירוח אתרים. בדוק את הפוסט הזה אם אתה זקוק למהירות האתר האולטימטיבית.

ציון: 3.5

GoDaddy נופל באמצע החבילה ככל שמבחני המהירות עוברים. הם מנסים למכור לך את התוכנית האולטימטיבית שלהם להשיג יותר כוח ועיבוד מהיר יותר, וזה משפשף אותי בצורה הלא נכונה. גם תוכניות כלכלה צריכות מהירות!

על טוויטר GoDaddy אמנם מקבל כמות תלונה נכונה, אך בכנות ציפתה ליותר מארח זה פופולרי.

GoDaddy לא ערך את רשימת האירוח המהיר ביותר שלנו. בדוק את הפוסט הזה אם אתה רוצה ללכת עם מנצח.

תכונות

ציון: 3.5

ל- Bluehost יש את כל התכונות הבסיסיות הדרושות לכם בכדי להתחיל, ודרך סבירה מאוד עבור בלוגרים מתחילים. הם כוללים SSL בחינם מ- Let’s Encrypt, שהוא חובה, כמו גם רוחב פס שאינו מוגדר.

עם זאת, כשאתה משווה לחברות אחרות כמו SiteGround ו- A2 Hosting, ל- Bluehost חסרים כמה תכונות נוספות שמועילות מאוד. תלונה אחת היא העובדה שאתה צריך לשלם עבור הגירות, וזה מעצבן.

עליכם לשדרג לכמה מהתכניות המשותפות היקרות יותר כמו Choice Plus ו- Pro בכדי לקבל גיבויים לאתר – שהם קריטיים לכל אתר.

ראה את כל התכונות

ציון: 3.5

לא מעריץ ענק של התכונות של GoDaddy בתוכניות בסיסיות. רוב האנשים מתחילים את האתרים שלהם ב- WordPress בימים אלה, וכל עוד GoDaddy מקיים אירוח וורדפרס, שוב אתה צריך לשדרג כדי לקבל את הבמה של WordPress למשל. בתוכניות אירוח הכלכלה של GoDaddy, אינך מקבל SSL בחינם, אינך מקבל גיבויים והם אינם מבצעים הגירות..

בעוד של- GoDaddy יש כמה כלים בהתאמה אישית שהם בנו, עבור חברה גדולה כזו הייתי מצפה מהם להציע יותר תכונות מאשר מארח קטן יותר וסקראפי כמו SiteGround – אבל הם חייבים להרוויח את הרווחים שלהם. בסך הכל, התכונות בסדר, לא נהדרות.

ראה את כל התכונות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector