Bluehost לעומת HostGator 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

ההחלטה של ​​Bluehost לעומת HostGator היא קשה. למה? ובכן, שניהם מארחים בר השגה במחירים נוחים עם הרבה אפשרויות. הם שמות מותגים ששמעת עליהם ואולי אפילו מפודקאסטר מפורסם. אז מה הכי טוב עבורך? אנו מתחפרים למטה.

מחירים  |  ערךתמיכה  |  UPTIME  |  מהירות  |  תכונות  |  סיכום  


Bluehost היא אחת מחברות האירוח הפופולריות ביותר בעולם כולו, אך האם היא מתאימה לכם? עם זיהוי שמות ותמיכת לקוחות משופרת, זו בחירה איתנה למתחילים.

4.5

סוקר

4.6

משתמשים (12 הצבעות)

לעומת

עם למעלה ממיליון אתרים שמתארחים, HostGator הוא מסית. HostGator הוא מארח פתיחה נהדר למי שמחפש אירוח זול עם הרבה תכונות מתקדמות.

3.8

סוקר

4.2

משתמשים (11 הצבעות)

תמחור

ציון: 4.5

ל- Bluehost יש כמה מתמחור ברמת הכניסה הזולה ביותר, כאשר אירוח משותף הוא הפופולרי ביותר במחירי תחתית. קיצרנו חצי נקודה לתמחור בגלל הטווח של שלוש שנים הדרוש לעסקה הטובה ביותר, אך בסך הכל זה זול ככל שיהיה:

SharedWordPressVPS
מחיר מבצע$ 2.95 לחודש19.95 $ לחודש18.99 $ לחודש
מחיר רגיל7.99 $ לחודש29.99 $ לחודש29.99 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםוורדפרסעסקים

צפה בתמחור

ציון: 4.5

ל- HostGator מבחר גדול של תוכניות, כל מהאירוח המשותף לסל מציאה ועד אירוח VPS יקר. HostGator אגרסיבי מאוד בתמחור שלהם, ומעניק הנחות ענק בזמן שהם נראים כדי להשיג נתח שוק. השאיפה שלהם היא היתרון שלך:

SharedWordPressVPS
מחיר מבצע2.75 $ לחודש$ 5.95 לחודש29.95 $ לחודש
מחיר רגיל10.95 $ לחודש14.95 $ לחודש89.95 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםאתרי וורדפרסאתרי צמיחה

צפה בתמחור

ערך

ציון: 4.5

לדעתנו, Bluehost הוא ערך אדיר. כאשר התמחור מתחיל רק 2.95 $ לחודש (מחיר קידום), אתה עדיין מקבל גיבוי של חברה גדולה מאוד עם תמיכת הלקוחות הצפויה ואיכות השירות. כמה מהתכונות המובילות הכלולות בתמחור המתנע של הרוק התחתון שמוסיפים לערך הן רוחב פס בלתי מוגדר, אישור SSL בחינם, ו -50 SSD באחסון.

אנו חושבים שהאירוח המשותף פלוס הוא עסקה טובה יותר איתו ללא הגבלה אתרים כלולים, אחסון ללא הגבלה ותחומים בלתי מוגבלים. כשתעבור לתוכניות אחרות, תראה תמורה כוללת לכסף שאתה מוציא. האמת שלא תשיג תכונות סופר פרמיום, אבל הערך יהיה גבוה מאוד. 

ציון: 4.5

HostGator מציע תמורה מדהימה לתמחור שלה. למען האמת זה לא חזק כמו SiteGround, שהוא הפייבוריט הכללי, אבל HostGator יביא אותך לדלת במחיר סביר מאוד.

יש לזה ערך חזק מאוד בסך הכל מכיוון שעבור מה שאתה משלם אתה מקבל טונה של תכונות כמו הגירות בחינם, רוחב פס בלתי מוגדר ותמיכה 24/7/365.

במקום שאיננו רואים שערך חזק הוא המקום בו הם גובים תשלום עבור תוספות שאחרות כוללות בחינם, כגון גיבויים – שהם קריטיים לבריאות האתר שלך. הם גם רוצים לגבות תוספת עבור זמן רב יותר טוב יותר, שלדעתנו אמור להיות תכונה בסיסית הכלולה בכל התוכניות, לא משנה כמה זול.

שירות לקוחות

ציון: 3.5

תמיכת לקוחות Bluehost היא תיק מעורב. חלק מהסוקרים האחרונים מעולם לא נתקלו בבעיה, באחרים יש סיפורים על המתנה למשך זמן רב וקבלת תמיכה של תת-חלקים.

עם תמיכה 24/7 באמצעות צ’אט טלפוני וצ’אט חי – אתה תמיד יכול להשיג אותם. בניגוד לתמיכה אחרת בפרמיה רבה יותר, אולם ייתכן שלא תקבל את הטכנולוגיה האיכותית ביותר ולא את השירות המהיר ביותר.

פרטים נוספים

ציון: 3

HostGator בודק את כל התיבות שעל פני השטח בעזרת התמיכה שלהן: 24/7 ו 365 יום בשנה. בצ’אט ובטלפון. אבל הלקוחות מספרים סיפור אחר.

יש המון תלונות על תגובות איטיות, צוות לא כשיר ותמיכה כללית תת-חלקית. יש המון אנשים שאין להם תלונות, לכן אנו ממליצים לבדוק את התמיכה שלהם לפני הקנייה.

פרטים נוספים

אירוח Uptime

ציון: 4.5

הדיווחים ברחבי האינטרנט מראים כי זמן uptime של Bluehost חזק למדי ב 99.99% עד 100%.

עם זאת, קשה למצוא אם הם מציעים כל אחריות ספציפית לזמן הפעולה כמו HostGator (חברת אחות) כן. שלהם עמוד הסכם uptime server רק מבטיח הבטחות מעורפלות של פחות מ -15 דקות של השבתה לפני שתוקנו. 

דף האירוח המשותף שלהם אינו מבצע התייחסות להבטחה ספציפית לזמן הפעולה. כך שאפילו עם דוחות נהדרים של זמן עבודה עם מינימום השבתה, אנו גוררים אותם חצי נקודה בגלל חוסר שקיפות בנושא זה.

ציון: 4.5

עם יותר מ 99.5% אורך זמן, תלוי במקור, אין הרבה מה להתלונן עם HostGator.

בנוסף, HostGator מציעה בחודש אירוח חינם אם הם נופלים מתחת ל- ערבות 99.9%.

עגנו אותם חצי נקודה מכיוון שהיו כמה תלונות מזדמנות של משתמשים, ואנחנו גם מעדיפים לראות 99.99% זמן עבודה עבור ספקים מהשכבה הטובים ביותר..

מהירות

ציון: 3.5

Bluehost ביצעה התקדמות מהירה משמעותית בשנים האחרונות. היו בעבר עשרות תלונות משתמשים, אך הם שדרגו את החומרה שלהם כדי לקחת זאת ברצינות.

עם זאת, עליך רק לפנות אל טוויטר לראות טונות של תלונות. כעת הרבה מבעיות המהירות נובעות מההגדרה הכוללת באתר שלך ולא רק מאירוח, אז אל תשכח לקחת זאת בחשבון. ל- Bluehost יש גם טונות של לקוחות, כך שיש כמה תלונות. 

Bluehost ציין את האזכורים הנכבדים בפוסט ההשוואה המהיר ביותר שלנו לאירוח אתרים. בדוק את הפוסט הזה אם אתה זקוק למהירות האתר האולטימטיבית.

ציון: 3.0 

אירוח משותף בדרך כלל סובל מבעיות מהירות, בהתבסס על עלות נמוכה יותר של האירוח. HostGator נמצא באמצע האריזה בכל מה שקשור למהירות. כשאתה מחפש טוויטר, אינך רואה תלונות רבות כמו מארחים משותפים אחרים כמו Bluehost, וזה סימן אנקדוטי טוב.

אם אתה מחפש מוצר HostGator מהיר יותר, בדוק את אירוח הענן של HostGator. אם אתה רוצה אירוח משותף מהיר אפילו יותר שלא ישבור את הבנק, עם זאת, אנו ממליצים מאוד על A2 Hosting או SiteGround. אתה תהיה הרבה יותר שמח עם אלה.

תכונות

ציון: 3.5

ל- Bluehost יש את כל התכונות הבסיסיות הדרושות לכם בכדי להתחיל, ודרך סבירה מאוד עבור בלוגרים מתחילים. הם כוללים SSL בחינם מ- Let’s Encrypt, שהוא חובה, כמו גם רוחב פס שאינו מוגדר.

עם זאת, כשאתה משווה לחברות אחרות כמו SiteGround ו- A2 Hosting, ל- Bluehost חסרים כמה תכונות נוספות שמועילות מאוד. תלונה אחת היא העובדה שאתה צריך לשלם עבור הגירות, וזה מעצבן.

עליכם לשדרג לכמה מהתכניות המשותפות היקרות יותר כמו Choice Plus ו- Pro בכדי לקבל גיבויים לאתר – שהם קריטיים לכל אתר.

ראה את כל התכונות

ציון: 4.0

לעתים קרובות משווים את HostGator ל Bluehost בגלל התמחור והתכונות שלה, ובסך הכל HostGator אכן מנצח כאן.

בין שתי החברות, HostGator נבנה עבור משתמשים יותר מקצוענים. וכשמשווים בין HostGator לכל חברת אירוח משותפת אחרת, עליכם לזכור זאת.

אנו אוהבים את העובדה שהעברות כלולות, יש בהן התקנות בלחיצה אחת, נמצאות ב- cPanel ומציעות אחריות לזמן פעולה של 99.9%. אנו עדיין אוהבים מארחים אחרים כמו SiteGround טובים יותר עבור תכונות הכוללות, אך ל- HostGator יש את מה שאתה צריך כדי להתחיל.

ראה את כל התכונות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map