DreamHost לעומת GoDaddy 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

DreamHost ו- GoDaddy: שני מארחים פופולריים עם מיליוני לקוחות. ל- DreamHost לקוחות נאמנים מאוד והיא מציעה תמורה נהדרת למחיר הוגן. ל- GoDaddy יש תמיכה טלפונית 24/7 ופרומו של $ 1 לחודש שקשה לנצח. עם מי צריך ללכת?

מחירים  |  ערךתמיכה  |  UPTIME  |  מהירות  |  תכונות  |  סיכום  


DreamHost היא עוד אחת מאותן חברות אירוח משותפות גדולות וזולות שרק קיימת לנצח. נוסדה בשנת 1996, ויש להם כמה לקוחות מרוצים שעוברים 20+ שנה. אם אתם מחפשים אירוח זול בשוק המוני, DreamHost הוא אחד הטובים ביותר.

3.9

סוקר

3.8

משתמשים 

לעומת

GoDaddy אינו זקוק להכרה – זה ככל הנראה ספק המארחים ושמות הדומיינים המוכרים ביותר בעולם. עם זאת, זה דומה למקדונלד’ס של אירוח – זול, המוני בשוק, אך לא טוב במיוחד. בהשוואה לכל מארח אחר, המארח האחר בדרך כלל מנצח. עם זאת, אם אתה דומיין GoDaddy נאמן, יכול להיות שווה להתמיד איתם לפרויקטים קטנים ותמיכה טלפונית מעולה..

3.4

סוקר

4.1

משתמשים (26 הצבעות)

תמחור

ציון: 4.5

DreamHost היה יקר בעבר ממארחים משותפים אחרים, אבל עכשיו הם שם למעלה עם הזול ביותר. עם תוכנית אירוח משותפת שנתית תוכלו להיכנס לדלת במחיר של $ 2.59 לחודש בלבד. אם אינך רוצה את ההתחייבות תוכל לעבור מדי חודש במחיר של $ 4.95 לחודש. החלק הכי טוב? DreamHost לא מעלה לך את המחיר לאחר התקופה הראשונית – הם זולים והוגנים מסביב.

SharedDreamPressVPS עסקים
מחיר שנתי2.59 $ לחודש16.95 $ לחודש27.50 $ לחודש
מחיר חודשי$ 4.95 לחודש19.95 $ לחודש30.00 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםאתרי וורדפרס בינייםעסקים קטנים צומחים

צפה בתמחור

ציון: 5.0

התמחור של GoDaddy נמוך מאוד ומצוין למתחילים. עם פרומואים המציעים אירוח כלכלי במחיר של $ 1 לחודש בלבד, האירוח הוא כמעט חינם. עם זאת, דבר אחד שיש להיזהר ממנו הוא שיעורי ההתחדשות. לאחר סיום התקופה הראשונה אירוח הכלכלה יעלה עד 8.99 דולר לחודש, אז היזהרו מהנעילה.

כלכלה דלוקס ממש
מחיר מבצע1.00 דולר לחודש7.99 $ לחודש12.99 $ לחודש
מחיר רגיל8.99 $ לחודש11.99 $ לחודש16.99 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםעסק קטןאתרים עם תנועה גבוהה

צפה בתמחור

ערך

ציון: 4.5

כשמדובר בערך, DreamHost הוא אחד הטובים ביותר. תמחור נמוך בשילוב עם תכונות מועילות והתחייבות להחזר כספי סופר אדיב של 97 יום הוא ניצחון לעסקים קטנים.

בנוסף, הם מציעים רוחב פס בלתי מוגבל, שמות דומיינים בחינם, אישורי SSL בחינם, ומפצים אותך על טבליות בזמן הפעלה. הם באמת מספקים את אחד ההסכמים הגדולים ביותר ברמת השירות הקיימים.

בהשוואה ל- Bluehost ו- HostGator, DreamHost יוצא חזק. המארח היחיד עם הצעה טובה יותר לערך עשוי להיות SiteGround.

ציון: 4.0

הערך של GoDaddy די טוב למה שאתה מקבל. אתה משלם מחירים מוזלים עבור מארח בשוק המוני. לדוגמה, מה שאתה מקבל עם תוכנית הכלכלה (שנמכרת כעת במחיר של $ 1 לחודש) הוא אתר אחד, רוחב פס בלתי מוגדר, ואחסון של 100 ג’יגה-בייט ודומיין בחינם. גם כאשר המחיר קופץ למחיר מלא של 8.99 $ לחודש, זה עדיין ערך הגון. עם זאת, אנו ממליצים ללכת לדלוקס מכיוון שאתה מקבל אתרים ואחסון ללא הגבלה (תוך סיבה).

כל התוכניות כוללות תמיכה 24/7, שהיא חובה, כמו גם ניטור אבטחה והגנת DDoS.

שתי בעיות גדולות עם תוכניות אירוח משותפות אלה של GoDaddy: אין אישור SSL בחינם, שהופך להיות הסטנדרט בתעשייה, כמו גם מגבלה של 1 GB למסדי נתונים. אם אתה מפעיל WordPress ויש לך כמה תמונות באיכות גבוהה, אתה יכול לעבור את מגבלת בסיס הנתונים במהירות. משתי הסיבות הללו, אנו גורמים ל- GoDaddy נקודה מלאה.

שירות לקוחות

ציון: 3.5

תחום אחד ש- DreamHost אינו פשוט מושלם בו הוא תמיכת לקוחות. התמיכה ניתנת באמצעות דואר אלקטרוני וצ’אט חי, או שתוכל לבקש התקשרות חוזרת. הממ, סוג של מגרד ראש. אין להם את התמיכה 24/7/365 שיש לרוב חברות האירוח.

בנוסף, אפילו כשאתה באתר כלקוח פוטנציאלי אומרים לך לחזור בשעות העבודה. המציאות היא שתמיכת אירוח היא עבודה 24/7 – ו- DreamHost לא מסתכם בזה.

פרטים נוספים

ציון: 4.0

GoDaddy מתגאה בתמיכה הטלפונית הפועלת 24 שעות ביממה, וזה לגמרי הגיוני עבור בסיס הלקוחות שלהם בשוק המוני. אחת מנקודות התורפה הייתה העובדה שהטלפון היה הדרך היחידה להשיג אותם. הם שינו את זה מאז ומציעים עכשיו תמיכה בצ’אט, שעדיפו חנונים רבים באינטרנט.

תמיכה טלפונית היא בדרך כלל באיכות גבוהה יותר ככל שהם חותרים למרדף ויכולים לענות על שאלותיך מהר יותר. מצאתי שתמיכה בצ’אט מתחברת במהירות, אך עליך לדלג על כמה חישוקים כולל הזנת מספר הסיכה שלך ולחכות לתגובתם. איכות התמיכה היא בדרך כלל תגובות מהירות, בשונה מ- SiteGround, שם הן מספקות פתרונות מלאים. בסך הכל, תמיכה טובה, אך לא מושלמת. 

פרטים נוספים

אירוח Uptime

ציון: 4.0

הדיווחים ברחבי האינטרנט מראים את זמן uptime של DreamHost חזק למדי ב 99.99% עד 100%.

החלק הכי טוב? הבטחת זמן ההפעלה שלהם ב 100%. אם האתר שלך מושבת מסיבה כלשהי, הם יזכו את חשבונך ביום אירוח חינם בחינם לכל שעה שהיא תושקע.

העניין הטוב הוא שזמן הפעילות שלהם בשנה החולפת עמד על 99.98% בממוצע – אז אל תצפו צורך במזומן בזיכוי זה..

ציון: 3.5

זמן הפעילות של GoDaddy טוב למדי, לרוב במחיר של 99.95% ומעלה. ביקורות ממשתמשים ברחבי האינטרנט מעורבות, אך לרוב זמן השבתה / השבתה אינו מוביל כעניין מרכזי.

ל- GoDaddy יש אחריות זמן לשרת – – (אזהרה – ז’רגון חוקי!) – אבל זה רק מכסה 99.90% (חסר שם 0,09) – מה שאומר שאירוחך יכול להיות מושבת במשך 43 דקות בחודש, והם מחשיבים את זה כרגיל. דמיין את אתר האינטרנט שלך למטה במהלך תקופת קניות מכרעת כמעט שעה! יתר על כן, GoDaddy נותן לך רק אשראי של 5% בחזרה – וזה אולי רק פרוטות. אנו חושבים שהם צריכים להיות בעלי סטנדרטים גבוהים יותר וזיכוי בחודש שלם.

מהירות

ציון: 4.0

ל- DreamHost יש דיווחים נהדרים על מהירות והוא נמצא ב 25% הראשונים של המארחים בכל מה שקשור לזמן הטעינה. הם לא מתמקדים בזה כתכונה עיקרית, אך אינך רואה תלונות רבות של לקוחות.

בתוכנית DreamPress שלהם הם ביצעו אופטימיזציה למאגרי המידע שלהם רק עבור WordPress, וכן יישמו את Memcache. אז יש להם מהירות בראש בוודאות. הקפד לשוחח בצ’אט עם התמיכה שלהם אם זה דאגה עצומה עבורך.

ציון: 3.5

GoDaddy נופל באמצע החבילה ככל שמבחני המהירות עוברים. הם מנסים למכור לך את התוכנית האולטימטיבית שלהם להשיג יותר כוח ועיבוד מהיר יותר, וזה משפשף אותי בצורה הלא נכונה. גם תוכניות כלכלה צריכות מהירות!

על טוויטר GoDaddy אמנם מקבל כמות תלונה נכונה, אך בכנות ציפתה ליותר מארח זה פופולרי.

GoDaddy לא ערך את רשימת האירוח המהיר ביותר שלנו. בדוק את הפוסט הזה אם אתה רוצה ללכת עם מנצח.

תכונות

ציון: 4.0

פאונד-לירה, DreamHost מציע כמה מהתכונות הטובות ביותר של כל חברת אירוח זולה. התוכנית המשותפת הזולה ביותר שלהם כוללת דומיין בחינם, רוחב פס בלתי מוגבל, התקנת WordPress מראש ותעודת SSL בחינם. אירוח הוורדפרס שלהם ב- DreamPress הוא הצעת ערך חזקה לאירוח וורדפרס במלואו שיכול להתחרות ברמה מסוימת עם WP Engine ו- Kinsta.

אינך מקבל העברות בחינם, ואתה מחמיץ את התמיכה הטלפונית 24 שעות ביממה שמציעים מארחים אחרים, ולכן עלינו לרצות להם נקודה. בסך הכל – מארח נהדר, תכונות נהדרות.

ראה את כל התכונות

ציון: 3.5

לא מעריץ ענק של התכונות של GoDaddy בתוכניות בסיסיות. רוב האנשים מתחילים את האתרים שלהם ב- WordPress בימים אלה, וכל עוד GoDaddy מקיים אירוח וורדפרס, שוב אתה צריך לשדרג כדי לקבל את הבמה של WordPress למשל. בתוכניות אירוח הכלכלה של GoDaddy, אינך מקבל SSL בחינם, אינך מקבל גיבויים והם לא מבצעים הגירות..

בעוד של- GoDaddy יש כמה כלים בהתאמה אישית שבנו, עבור חברה גדולה כזו הייתי מצפה מהם להציע יותר תכונות מאשר מארח קטן יותר וסקראפי כמו SiteGround – אבל הם חייבים להרוויח את הרווחים שלהם. בסך הכל, התכונות בסדר, לא נהדרות.

ראה את כל התכונות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map