DreamHost לעומת HostGator 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

שני ותיקים מבעבעים בעולם האירוח: DreamHost ו- HostGator. DreamHost נותר עצמאי ומציע ערך רב למחיר הוגן. ל- HostGator העברות בחינם ושעות תמיכה רבות יותר, גם במחירים זולים מאוד. בסך הכל, זה הולך להיות קרוב – בוא נשווה.

מחירים  |  ערךתמיכה  |  UPTIME  |  מהירות  |  תכונות  |  סיכום  


DreamHost היא עוד אחת מאותן חברות אירוח משותפות גדולות וזולות שרק קיימת לנצח. נוסדה בשנת 1996, ויש להם כמה לקוחות מרוצים שעוברים 20+ שנה. אם אתם מחפשים אירוח זול בשוק המוני, DreamHost הוא אחד הטובים ביותר.

3.9

סוקר

3.8

משתמשים 

לעומת

עם למעלה ממיליון אתרים שמתארחים, HostGator הוא מסית. HostGator הוא מארח פתיחה נהדר למי שמחפש אירוח זול עם הרבה תכונות מתקדמות.

3.8

סוקר

4.2

משתמשים (11 הצבעות)

תמחור

ציון: 4.5

DreamHost היה יקר בעבר ממארחים משותפים אחרים, אבל עכשיו הם שם למעלה עם הזול ביותר. עם תוכנית אירוח משותפת שנתית תוכלו להיכנס לדלת במחיר של $ 2.59 לחודש בלבד. אם אינך רוצה את ההתחייבות תוכל לעבור מדי חודש במחיר של $ 4.95 לחודש. החלק הכי טוב? DreamHost לא מעלה לך את המחיר לאחר התקופה הראשונית – הם זולים והוגנים מסביב.

SharedDreamPressVPS עסקים
מחיר שנתי2.59 $ לחודש16.95 $ לחודש27.50 $ לחודש
מחיר חודשי$ 4.95 לחודש19.95 $ לחודש30.00 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםאתרי וורדפרס בינייםעסקים קטנים צומחים

צפה בתמחור

ציון: 4.5

ל- HostGator מבחר גדול של תוכניות, כל מהאירוח המשותף לסל מציאה ועד אירוח VPS יקר. HostGator אגרסיבי מאוד בתמחור שלהם, ומעניק הנחות ענק בזמן שהם נראים כדי להשיג נתח שוק. השאיפה שלהם היא היתרון שלך:

SharedWordPressVPS
מחיר מבצע2.75 $ לחודש$ 5.95 לחודש29.95 $ לחודש
מחיר רגיל10.95 $ לחודש14.95 $ לחודש89.95 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםאתרי וורדפרסאתרי צמיחה

צפה בתמחור

ערך

ציון: 4.5

כשמדובר בערך, DreamHost הוא אחד הטובים ביותר. תמחור נמוך בשילוב עם תכונות מועילות והתחייבות להחזר כספי סופר אדיב של 97 יום הוא ניצחון לעסקים קטנים.

בנוסף, הם מציעים רוחב פס בלתי מוגבל, שמות דומיינים בחינם, אישורי SSL בחינם, ומפצים אותך על טבליות בזמן הפעלה. הם באמת מספקים את אחד ההסכמים הגדולים ביותר ברמת השירות הקיימים.

בהשוואה ל- Bluehost ו- HostGator, DreamHost יוצא חזק. המארח היחיד עם הצעה טובה יותר לערך עשוי להיות SiteGround.

ציון: 4.5

HostGator מציע תמורה מדהימה לתמחור שלה. למען האמת זה לא חזק כמו SiteGround, שהוא הפייבוריט הכללי, אבל HostGator יביא אותך לדלת במחיר סביר מאוד.

יש לזה ערך חזק מאוד בסך הכל מכיוון שעבור מה שאתה משלם אתה מקבל טונה של תכונות כמו הגירות בחינם, רוחב פס בלתי מוגדר ותמיכה 24/7/365.

במקום שאיננו רואים שערך חזק הוא המקום בו הם גובים תשלום עבור תוספות שאחרות כוללות בחינם, כגון גיבויים – שהם קריטיים לבריאות האתר שלך. הם גם רוצים לגבות תוספת עבור זמן רב יותר טוב יותר, שלדעתנו אמור להיות תכונה בסיסית הכלולה בכל התוכניות, לא משנה כמה זול.

שירות לקוחות

ציון: 3.5

תחום אחד ש- DreamHost אינו פשוט מושלם בו הוא תמיכת לקוחות. התמיכה ניתנת באמצעות דואר אלקטרוני וצ’אט חי, או שתוכל לבקש התקשרות חוזרת. הממ, סוג של מגרד ראש. אין להם את התמיכה 24/7/365 שיש לרוב חברות האירוח.

בנוסף, אפילו כשאתה באתר כלקוח פוטנציאלי אומרים לך לחזור בשעות העבודה. המציאות היא שתמיכת אירוח היא עבודה 24/7 – ו- DreamHost לא מסתכם בזה.

פרטים נוספים

ציון: 3

HostGator בודק את כל התיבות שעל פני השטח בעזרת התמיכה שלהן: 24/7 ו 365 יום בשנה. בצ’אט ובטלפון. אבל הלקוחות מספרים סיפור אחר.

יש המון תלונות על תגובות איטיות, צוות לא כשיר ותמיכה כללית תת-חלקית. יש המון אנשים שאין להם תלונות, לכן אנו ממליצים לבדוק את התמיכה שלהם לפני הקנייה.

פרטים נוספים

אירוח Uptime

ציון: 4.0

הדיווחים ברחבי האינטרנט מראים את זמן uptime של DreamHost חזק למדי ב 99.99% עד 100%.

החלק הכי טוב? הבטחת זמן ההפעלה שלהם ב 100%. אם האתר שלך מושבת מסיבה כלשהי, הם יזכו את חשבונך ביום אירוח חינם בחינם לכל שעה שהיא תושקע.

העניין הטוב הוא שזמן הפעילות שלהם בשנה החולפת עמד על 99.98% בממוצע – אז אל תצפו צורך במזומן בזיכוי זה..

ציון: 4.5

עם יותר מ 99.5% אורך זמן, תלוי במקור, אין הרבה מה להתלונן עם HostGator.

בנוסף, HostGator מציעה בחודש אירוח חינם אם הם נופלים מתחת ל- ערבות 99.9%.

עגנו אותם חצי נקודה מכיוון שהיו כמה תלונות מזדמנות של משתמשים, ואנחנו גם מעדיפים לראות 99.99% זמן עבודה עבור ספקים מהשכבה הטובים ביותר..

מהירות

ציון: 4.0

ל- DreamHost יש דיווחים נהדרים על מהירות והוא נמצא ב 25% הראשונים של המארחים בכל מה שקשור לזמן הטעינה. הם לא מתמקדים בזה כתכונה עיקרית, אך אינך רואה תלונות רבות של לקוחות.

בתוכנית DreamPress שלהם הם ביצעו אופטימיזציה למאגרי המידע שלהם רק עבור WordPress, וכן יישמו את Memcache. אז יש להם מהירות בראש בוודאות. הקפד לשוחח בצ’אט עם התמיכה שלהם אם זה דאגה עצומה עבורך.

ציון: 3.0 

אירוח משותף בדרך כלל סובל מבעיות מהירות, בהתבסס על עלות נמוכה יותר של האירוח. HostGator נמצא באמצע האריזה בכל מה שקשור למהירות. כשאתה מחפש טוויטר, אינך רואה תלונות רבות כמו מארחים משותפים אחרים כמו Bluehost, וזה סימן אנקדוטי טוב.

אם אתה מחפש מוצר HostGator מהיר יותר, בדוק את אירוח הענן של HostGator. אם אתה רוצה אירוח משותף מהיר אפילו יותר שלא ישבור את הבנק, עם זאת, אנו ממליצים מאוד על A2 Hosting או SiteGround. אתה תהיה הרבה יותר שמח עם אלה.

תכונות

ציון: 4.0

פאונד-לירה, DreamHost מציע כמה מהתכונות הטובות ביותר של כל חברת אירוח זולה. התוכנית המשותפת הזולה ביותר שלהם כוללת דומיין בחינם, רוחב פס בלתי מוגבל, התקנת WordPress מראש ותעודת SSL בחינם. אירוח הוורדפרס שלהם ב- DreamPress הוא הצעת ערך חזקה לאירוח וורדפרס במלואו שיכול להתחרות ברמה מסוימת עם WP Engine ו- Kinsta.

אינך מקבל העברות בחינם, ואתה מחמיץ את התמיכה הטלפונית 24 שעות ביממה שמציעים מארחים אחרים, ולכן עלינו לרצות להם נקודה. בסך הכל – מארח נהדר, תכונות נהדרות.

ראה את כל התכונות

ציון: 4.0

לעתים קרובות משווים את HostGator ל Bluehost בגלל התמחור והתכונות שלה, ובסך הכל HostGator אכן מנצח כאן.

בין שתי החברות, HostGator נבנה עבור משתמשים יותר מקצוענים. וכשמשווים בין HostGator לכל חברת אירוח משותפת אחרת, עליכם לזכור זאת.

אנו אוהבים את העובדה שהעברות כלולות, יש בהן התקנות בלחיצה אחת, נמצאות ב- cPanel ומציעות אחריות לזמן פעולה של 99.9%. אנו עדיין אוהבים מארחים אחרים כמו SiteGround טובים יותר עבור תכונות הכוללות, אך ל- HostGator יש את מה שאתה צריך כדי להתחיל.

ראה את כל התכונות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map