Dreamhost vs A2 Hosting: کدام بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

Dreamhost vs A2 Hosting: کدام بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

Dreamhost vs A2 Hosting: کدام بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

ما یک مأموریت بی پایان داریم که بررسی همه وب سایت های میزبان را در آنجا به شما ارائه دهیم و به شما بگوییم کدام یک از بهترین ویژگی ها و مزایای همه آنها را دارند. در هر قسط ، ما به دو میزبان نگاهی می اندازیم و می بینیم که چگونه آنها از راه های مختلفی جمع می شوند تا بتوانید ببینید که کدام یک برنده واضح است. در این حالت ، ما به دنبال Dreamhost و A2 Hosting هستیم. هر دوی اینها در هاستینگ استاندارد تخصص دارند ، به این معنی که شما در حال ایجاد یک وب سایت روی سرورهای آنها هستید. به همین ترتیب ، هر کدام مزایا و اشکالاتی دارند ، بنابراین بیایید آنرا تجزیه کنیم و ببینیم کدام یک در بالا قرار می گیرد.


قیمت گذاری

مانند هر نوع خدمات ، هزینه می تواند یک عامل محدود کننده باشد. اگر نمی توانید هزینه وب سایت خود را بپردازید ، مهم نیست که چه نوع ویژگی یا عملکردی را بدست می آورید ، بنابراین ما همیشه ابتدا به این نگاه می کنیم. با این وجود ، ارزش می تواند نقش بسیار مهمی در تصمیم شما داشته باشد ، به ویژه هنگامی که دو میزبان دارای چنین ساختارهای قیمت گذاری مشابهی مانند اینها هستند. هر دو A2 و Dreamhost نسبتاً ارزان هستند ، بنابراین لازم نیست که بر اساس هزینه کلی ، انتخابی انجام دهید. در اینجا چیزی است که می توانید از هرکدام انتظار داشته باشید.

میزبانی مشترک A2

 • آرشیو: 3.92 دلار در ماه (سپس 7.99 دلار می شود)
 • سریع: 4.90 دلار در ماه (سپس 9.99 دلار می شود)
 • توربو: 9.31 دلار در ماه (سپس 18.99 دلار می شود)

Dreamhost میزبانی مشترک

 • 10.95 دلار در ماه
 • 9.95 دلار در ماه / هنگام پرداخت قبض برای یک سال کل (119.40 دلار)
 • 7.95 دلار در ماه / هنگام پرداخت قبض به مدت سه سال (286.20 دلار)

میزبانی وب A2 VPS

 • کنترل نشده: 5.00 دلار در هر ماه
 • مدیریت شده (دسترسی ریشه ای): 32.99 دلار
 • هسته (با دسترسی ریشه): 32.99 دلار

میزبان VPS Dreamhost

 • برنامه اساسی: 15 دلار در ماه
 • برنامه به روز شده: 30 دلار در ماه
 • برنامه رم 4 گیگابایتی: 60 دلار در ماه
 • برنامه رم 8 گیگابایتی: 120 دلار در ماه

میزبانی سرور اختصاصی A2

 • نیمه اختصاصی: 9/31 دلار در ماه (سپس 18.99 دلار می شود)
 • Flex بدون کنترل: 99.59 دلار در ماه (سپس 119.99 دلار می شود)
 • Flex مدیریت شده (دسترسی ریشه ای): 141.09 دلار در ماه (سپس 169.99 دلار می شود)
 • Flex Core (با دسترسی ریشه): 141.09 دلار در ماه (سپس 169.99 دلار می شود)

Dreamhost Dedicated Hosting Server

 • برنامه چهار هسته ای: 149 دلار در ماه
 • برنامه دوازده هسته ای: 229 دلار در ماه

همانطور که مشاهده می کنید ، آنها برای هر نوع نیاز شما برنامه های میزبانی دارند. آنها هر دو راه حل های میزبانی ابر را نیز ارائه می دهند ، و Dreamhost از قابلیت های WordPress نیز برخوردار است. ما جزئیات بیشتری را در مورد ویژگی های هر طرح به دست می آوریم ، اما با نگاهی به بسته بندی اصلی ، A2 گزینه های بیشتری نسبت به Dreamhost دارد. دلیل این امر این است که Dreamhost تنها دارای یک برنامه است ، بنابراین شما می توانید بدون نیاز به به روزرسانی بعداً در پایین جاده ، بهترین ویژگی ها را بدست آورید. به این ترتیب ، بهترین راه برای مقایسه این دو ، این است که ببینیم چگونه طرح Turbo A2 در برابر برنامه استاندارد Dreamhost جمع می شود. در این حالت ، Dreamhost باد می کند که از بالای صفحه بیرون می رود.

برنده: Dreamhost

تضمین بازگشت پول

نکته ای که باید با هر برنامه میزبانی همراه باشد ، امکان تغییر در صورت تغییر نظر خود را دارد. از آنجا که ساختن وب سایت زمان زیادی می برد و باید برای برنامه های مختلف به برنامه ها و ابزارهای مختلفی اعتماد کنید ، نمی خواهید که با پرداخت هزینه هایی که کارآمد نیست ، گیر بیفتید. اگر ماهانه هزینه آن را بپردازید ، لغو آن آسان است ، اما اگر برای یک سال یا بیشتر پیش پرداخت کنید ، می توانید در صورتی که نظر خود را عوض کنید ، این درد بزرگی است که بتوانید آن پول را پس بگیرید..

خوشبختانه ، بسیاری از خدمات میزبانی ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند به گونه ای که در صورت بروز چنین اتفاقی ، نیازی نیست نگران از دست دادن سرمایه گذاری خود باشید. در این حالت ، A2 دارای ضمانت 30 روزه استاندارد است ، در حالی که Dreamhost 97 روز به شما می دهد تا نظر خود را تغییر دهید. این یک معامله بسیار چشمگیر است ، زیرا نشان می دهد که Dreamhost به محصول خود چقدر اعتقاد دارد.

برنده: Dreamhost ، با یک شوت بلند

پشتیبانی مشتری

وقتی در مورد ارزش صحبت می کنیم ، نمی خواهیم فقط به اعداد و داده ها نگاه کنیم. دلیل این امر این است که شما فقط می توانید اطلاعات زیادی از مواردی مانند فضای ذخیره سازی و رتبه بندی های uptime کسب کنید. به همین ترتیب ، ما اعتقاد داریم که یکی از بهترین اقدامات یک تجارت این است که اگر چیزی پیش آمد ، می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و به رفع آن نیاز دارید. برای دیدن یک دید جامع تر در مورد رتبه بندی خدمات مشتری هر میزبان ، بگذارید آن را در چهار دسته اصلی: تلفن ، گپ ، ایمیل و انجمن ها قرار دهیم. این همان چیزی است که ما پیدا کردیم.

پشتیبانی تلفن

تقریباً مانند ضمانت برگشت پول ، هر تجارت قابل احترام همیشه باید از طریق تلفن موجود باشد. این ابتدایی ترین شکل ارتباطی این روزها است ، به همین دلیل است که Dreamhost آن را به عنوان روشی برای دستیابی به یک عضو پشتیبانی پیشنهاد نمی کند. در حقیقت ، اگر می خواهید با شما تماس بگیرند ، باید مبلغ 14.95 دلار اضافی در ماه برای این امتیاز پرداخت کنید. برای شرکتی که به تعالی خود مفتخر است (حداقل براساس سایت آنها) ، فکر می کنید که این نوع خدمات خیلی دور از دسترس نخواهد بود.

برنده: A2

چت زنده

در حالی که صحبت با شخصی از طریق تلفن تقریباً روش پیش فرض برقراری ارتباط است ، این روزها استفاده از یک ویژگی چت زنده به جای آن بسیار ساده تر و سودمندتر خواهد بود. به این ترتیب دیگر لازم نیست منتظر بمانید و همچنان می توانید مسئله خود را به جای انتظار برای پاسخ های ایمیل مرتب کنید. خوشبختانه ، هر دو سایت میزبان این ویژگی را ارائه می دهند ، اگرچه A2 به طور کلی در بازگشت به شما بهتر از Dreamhost بهتر است. این امر به زمان روز بستگی دارد ، بنابراین ، اگر اگر می خواهید در اوج اوقات به شخصی برسید ، باید کمی بیشتر در Dreamhost صبر کنید.

برنده: A2

پست الکترونیک

همراه با پشتیبانی از تلفن ، این پیش فرض است که تمام وب سایت های آنلاین باید داشته باشند. اگر این امر از دست رفته بود ، در مورد اینکه آیا این سرویس دارای اعتبار بوده یا خیر ، شک داریم. هر دو میزبان از سیستم بلیط الکترونیکی برخوردار هستند و هر دو زمان پاسخگویی یکسانی را می دهند. نکته ای که Dreamhost به خود افتخار می کند این است که هر یک از اعضای کادر پشتیبانی خود یک کارمند واقعی Dreamhost است ، نه اینکه در یک مرکز تماس یا ایمیل کار کنند. ما نمی توانیم بگوییم که این ادعا چقدر معتبر است ، اما به نظر می رسد درست است. با این وجود ، هر دو سایت در مورد بازگشت سریع به ایمیل ها به طور موثر و کارآمد بسیار خوب هستند.

برنده: کراوات

انجمن ها

سرانجام ، برای کسانی که دوست دارند در هنگام یادگیری بیاموزند ، مفید است که به پایگاههای داده دانش که بیش از مسائل و راه حلهای معمول است دسترسی داشته باشد تا بتوانید به جای گفتگو با هر کسی ، چیزهای دیگری را به دست بیاورید. هر دو میزبان از خدمات انجمن مناسبی برخوردار هستند ، اما Dreamhost با آموزش های اضافی و صفحه های یادگیری بالاتر و فراتر می رود. در اکثر موارد ، A2 فقط مواد اولیه را پوشش می دهد ، در حالی که Dreamhost با مشکلات پیچیده تری که ممکن است با سایت شما بوجود بیاید را برطرف می کند. در نتیجه ، ما باید حاشیه کمی به Dreamhost بدهیم.

برنده: Dreamhost

سرعت

نکته دیگری که می توان در مورد ارزش مورد بحث قرار داد ، سرعت بارگیری سایت شما است. این روزها ، کاربران نمی خواهند بیش از چند ثانیه در انتظار صفحه فرود باشند ، بنابراین اگر میزبان شما سرعت سریعی را تحویل نمی دهد ، می توانید تجارت زیادی از دست بدهید.

این یکی از عرصه هایی است که A2 در آن شکوفا می شود ، زیرا این سرویس افتخار دارد که یکی از سریع ترین هاست در خارج از کشور باشد. ما باید موافقت کنیم ، اگرچه برای به دست آوردن چنین نتایج باورنکردنی باید یک بسته حق بیمه بیشتر دریافت کنید. با این وجود ، باید بگوییم که هر دو میزبان رکورد مناسبی دارند. این همان چیزی است که ما برای هر دو پیدا کردیم. به عنوان یک نکته ، این مربوط به برنامه های میزبانی استاندارد است ، بنابراین ممکن است با گزینه های دیگر مانند VPS یا سرورهای اختصاصی کمی متفاوت باشد.

میزبانی A2

 • بهترین زمان: 30ms
 • بدترین زمان: 10 ثانیه
 • میانگین: 9 ثانیه

Dreamhost

 • بهترین زمان:24 ثانیه
 • بدترین زمان:34 ثانیه
 • میانگین:10 ثانیه

همانطور که مشاهده می کنید ، A2 حتی با نگاهی به بهترین زمان بار ، از مزیت روشنی با سرعتی متوسط ​​که به مراتب کمتر از Dreamhost است ، برخوردار است. به طور کلی ، اگر می خواهید سایت شما سریع باشد ، A2 باید انتخاب برتر شما باشد.

برنده: A2

خرابی / زمان تمام وقت

در کنار سرعت ، بروزرسانی معیار مهم دیگری است که سلامت و سرزندگی میزبان شما را نشان می دهد. با توجه به اینکه نمی خواهید سایت شما به دلیل مشکلات سرور یا شبکه از بین برود ، می خواهید رتبه شما تا حد ممکن نزدیک به 100٪ باشد. در بعضی موارد ، بعضی اوقات می توانید از سایت ضمانت دریافت کنید (مانند Dreamhost) ، به این معنی که اگر شما دچار خرابی شدید شوید ، پس از هر روز که اتفاق می افتد ، واجد شرایط اعتبار سایت هستید. Dreamhost چنین تضمینی را ارائه می دهد ، اما A2 چنین نمی کند. در اینجا میانگین هر دو است.

 • میزبانی A2: 98٪
 • Dreamhost:98٪

به طور کلی ، Dreamhost نسبت به A2 کمی بیشتر از آن است ، اما با توجه به این واقعیت که سایت 100٪ ضمانت ارائه می دهد ، به معنای این است که ما باید به آنها امتیاز دهیم.

برنده: Dreamhost

امکانات

سرانجام ، ما قصد داریم به نیت خالص هر میزبان بپردازیم و با گزینه های برنامه خود آنچه را بدست می آوریم به شما نشان دهیم. از آنجایی که ما بیشتر موارد مهم را پشت سر گذاشتیم ، فقط آنها را ترسیم می کنیم تا بتوانید مقایسه خود را انجام دهید.

میزبانی مشترک A2

 • برنامه آرشیو: 1 وب سایت ، 5 پایگاه داده ، ذخیره سازی نامحدود ، SSL رایگان
 • سریع: وب سایت های نامحدود ، ذخیره سازی و پایگاه داده ها ، SSL رایگان
 • توربو: وب سایت های نامحدود ، ذخیره سازی ، بانک اطلاعاتی و سرعت توربو (حداکثر 20 برابر سریعتر)

Dreamhost میزبانی مشترک

 • برنامه استاندارد: دامنه رایگان ، ذخیره سازی نامحدود ، پهنای باند و پایگاه داده ، SSL رایگان

میزبانی وب A2 VPS

 • کنترل نشده: 1 هسته ، 20 گیگابایت حافظه رم ، 512MB
 • اداره می شود: 4 هسته ، 75 گیگابایت حافظه رم ، 4 گیگابایت
 • هسته: 4 هسته ، 75 گیگابایت حافظه رم ، 4 گیگابایت (به علاوه دسترسی به ریشه)

میزبان VPS Dreamhost

 • برنامه اول: رم 1 گیگابایتی ، 30 گیگابایت ذخیره سازی ، پهنای باند نامحدود و دامنه
 • برنامه دوم: رم 2 گیگابایتی ، حافظه 60 گیگابایتی ، پهنای باند نامحدود و دامنه
 • برنامه سوم: رم 4 گیگابایتی ، ذخیره سازی 120 گیگابایتی ، پهنای باند نامحدود و دامنه
 • برنامه چهارم: رم 8 گیگابایتی ، حافظه 240 گیگابایتی ، پهنای باند نامحدود و دامنه

نتیجه

در کل ، اگر به دنبال سرعت و سهولت استفاده هستید ، احتمالاً میزبانی A2 گزینه بهتری است. می توان آن را با لینوکس و ویندوز مورد استفاده قرار داد (اگرچه قیمت گذاری ویندوز کمی متفاوت است) و کنترل پنل cPanel بسیار رایج است ، در حالی که Dreamhost دارای یک نسخه اختصاصی است. با این حال ، اگر به دنبال چیزی کمی گوشتی تر هستید یا می خواهید برخی از سایت های سطح بالا را توسعه دهید ، Dreamhost بهترین شرط بندی شماست. در پایان ، ما باید بگوییم که پایین بودن نوار ورودی A2 ، باعث شده در کل گزینه بهتری باشد.

برنده: میزبانی A2

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector