DreamHost vs InMotion Hosting Hosting – مقایسه قیمت و برنامه ها – ماه مه 2020

DreamHost و InMotion Hosting هر دو کمپانی مشهور و مستقر هستند که خدمات میزبانی وب را ارائه می دهند. هر دو شرکت در سال های اینترنت تقریباً برای همیشه در کار بوده اند (میزبانی InMotion 14 ساله است و DreamHost 20 ساله است!) از آنجا که بسیاری از شرکت ها در خارج از کشور هستند که وب هاستینگ را ارائه می دهند ، دشوار است بدانید که کدام شرکت محصولات را ارائه می دهد قیمت گذاری و خدماتی که برای شما مناسب است. اگر به فکر رفتن با هر یک از این شرکت ها افتاده اید ، شاید نمی دانید کدام یک انتخاب بهتری است. خوشبختانه ، ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم. اطلاعات زیر باید به شما کمک کند در تصمیم گیری آگاهانه نزدیک تر شوید ، زیرا DreamHost و InMotion Hosting را با طیف گسترده ای از ویژگی ها مقایسه می کنیم تا بفهمید کدام یک بیشترین ارزش را برای پول ارائه می دهد.


مقایسه ویژگی ها

در این بخش می خواهیم به برخی از اصلی ترین ویژگی هایی که می توانید از هر سرویس وب سایتی انتظار داشته باشید ، بپردازیم تا ببینیم چگونه این دو شرکت در برابر یکدیگر قرار می گیرند.

 • قیمت

یکی از بزرگترین چیزهایی که هر کسی در یک سرویس میزبانی وب به دنبالش است ، خط پایین است – هزینه آن چقدر است؟ خوب ، هر دو DreamHost و InMotion Hosting سطح خدمات متفاوتی ارائه می دهند که هرکدام قیمت خود را دارند. برای DreamHost ، یک سرویس اولیه میزبانی وب با 10.95 دلار در ماه شروع می شود. با این حال ، پرداخت یک سال جلو می تواند از این قیمت خسته شود و پرداخت سه سال به طور همزمان قیمت را به 7.95 دلار در هر ماه کاهش می دهد..

InMotion Hosting بسته اصلی میزبانی وب خود را با 7.99 دلار در ماه ارائه می دهد. مانند DreamHost ، پرداخت یک سال از قبل تخفیف هر دلار به ازای هر ماه به شما می دهد ، همچنین به شما این امکان را داده می شود که از دو سال جلو استفاده کنید ، که در کل به 5.99 دلار در ماه می رسد..

هر دو سرویس همچنین محصولات دیگری را نیز ارائه می دهند ، از جمله VPS (سرورهای خصوصی مجازی) و میزبان سرور اختصاصی. البته این خدمات اضافی دارای برچسب قیمتی بالاتر اما قابل مقایسه هستند.

 • میزبانی وردپرس

برای کسانی که به دنبال میزبانی وردپرس هستند ، هر دو شرکت این سرویس را ارائه می دهند. DreamHost بسته اصلی خود را از 7.95 دلار در ماه شروع می کند ، در حالی که میزبانی InMotion با 5.99 دلار در ماه شروع می شود. بسته به نیاز شما ، هر دو شرکت سطح خدمات خود را نیز افزایش داده اند. InMotion Hosting دارای سه سطح مختلف خدمات – بسته اولیه ای که قبلاً گفته شد ، و دو سطح خدمات دیگر نیز وجود دارد که با توجه به سطح “Pro” خود از میزبانی وردپرس ، 13.99 دلار هزینه می کند. DreamHost آنچه را که آن را “DreamPress” می نامد ، با 16.95 دلار در ماه ارائه می دهد ، اما ادعا می کند که این سرویس پنج برابر سریعتر از گزینه های اصلی میزبانی وردپرس خود است ، و بطور ویژه برای رسیدگی به کلیه داده ها و پهنای باند ساخته شده است..

 • ویژگی ها – شباهت ها

البته ، تفاوت باک یا دو در ماه در طولانی مدت ناچیز است؛ با این حال ، آنچه که واقعاً مهم است چیزی است که برای آن پول می گیرید. از این نظر ، هر دو سرویس از آنجا که هر دو طیف گسترده ای از خدمات و ویژگی ها را ارائه می دهند ، بسیار مشابه هستند. به عنوان مثال ، DreamHost و InMotion Hosting ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند که می تواند به شما در ساخت و راه اندازی یک وب سایت موفق و با ظاهر عالی کمک کند. هر دو سرویس قالبهای وب از پیش ساخته را ارائه می دهند که می توانید متناسب با نیازهای خاص خود ، آنها را انتخاب کرده و سپس آن را شخصی سازی کنید. هردو همچنین امکان ساخت سایتی از سطح زیر را به شما پیشنهاد می دهند و هر دو برای محتوای آنلاین خود ظرفیت ذخیره سازی نامحدودی به شما می دهند. اگر به دنبال یک سرویس برای میزبانی وب سایت وردپرس خود هستید ، حدس بزنید که چیست؟ DreamHost و InMotion Hosting هم چنین ارائه می دهند. به طور خلاصه ، هر دو شرکت دارای لیست طولانی ابزارها و خدمات برای کمک به رفع نیازهای شما هستند.

 • ویژگی ها – تفاوت ها

با این وجود اختلافاتی وجود دارد. DreamHost چندین راه حل مبتنی بر ابر مانند سرورهای ابری و فضای ذخیره سازی ابر را ارائه می دهد. از این گذشته ، در واقع می توانید سایت خود را به صورت رایگان در DreamHost بسازید – فقط در هنگام تصمیم گیری برای انتشار ، هزینه پرداخت کنید. این بدان معناست که شما نه تنها می توانید به همان اندازه زمان لازم برای آماده سازی سایت خود اختصاص دهید ، بلکه آنها شما را نمی پردازند در حالی که تمام آنچه را که باید ارائه دهند می بینید..

یکی دیگر از ویژگی هایی که به نظر می رسد به DreamHost منجر شود ، تعهد آن در کشف و از بین بردن بدافزارها قبل از تماس با وب سایت های شما است. از طریق اسکن خودکار بدافزارها و فرآیندی موسوم به “ادغام cloudflare” ، DreamHost برای محافظت از محتوای شما و شغل شما از شکارچیان ممکن است.

اگر نمی خواهید واقعاً روند ایجاد سایت خود را طی کنید ، یا به هر دلیلی که مایل به یادگیری نحوه استفاده از ابزارهای ارائه شده برای طراحی وب نیستید ، InMotion Hosting در واقع پیشنهاد ایجاد وب سایت خود را برای شما فراهم می کند. . با پرسیدن برخی از سؤالات اساسی در مورد نیازهای شما ، InMotion Hosting در واقع وب سایت شما را برای شما طراحی و ایجاد می کند ، که می توانید پس از سفارشی سازی آنها را سفارشی کنید. علاوه بر این ، میزبان InMotion همچنین به Google Apps و ادغام رسانه های اجتماعی آسان در وب سایت موجود شما اجازه می دهد. InMotion Hosting همچنین برخی از برنامه ها را که بطور اختصاصی برای وب سایت های مرتبط با تجارت طراحی شده اند ، از جمله Magento و Woo Commerce ارائه می دهد.

 • پشتیبانی مشتری

هر دو DreamHost و InMotion Hosting پشتیبانی 24/7 مشتری را با امکان برقراری ارتباط با یک متخصص واجد شرایط در انتهای دیگر خط ارائه می دهند. با این حال ، در حالی که DreamHost تبلیغ می کند که پشتیبانی 24/7 به طور عمده از طریق ایمیل و توییتر انجام می شود ، میزبانی InMotion همچنین صحبت با یک شخص واقعی را با استفاده از شماره تلفن شما می توانید تماس بگیرید ، یا یک گزینه چت زنده نیز آسان می کند..

 • سرعت

هر دو میزبان (البته) ادعا می کنند که خدمات خود را با سرعت فوق العاده ارائه می دهند ، و هر دو ادعا می کنند که سایت های میزبان شما به همان سرعت امکان پذیر است که فناوری مدرن اجرا کند. در هر دو مورد ، این ادعاها درست به نظر می رسد. DreamHost و InMotion Hosting از SSD (درایوهای حالت جامد) استفاده می کنند. این فناوری به وب سایتها ، داده ها و انبارها سریعتر بارگذاری می کند ، که این به کلیه تجربه وب سریع تری را به کاربران شما می دهد.

 • خرابی / زمان تمام وقت

هر دو سرویس تضمین هایی را در مورد زمان به روز ارائه می دهند. DreamHost به طور خاص اعلام کرده است که آنها دارای 100٪ ضمانت به موقع هستند ، به این معنی که وب سایت شما تضمین می شود که همیشه فعال و کارآمد باشد. InMotion Hosting دارای 99.9٪ ضمانت بروزرسانی سرور است که تقریباً به اندازه 100٪ خوب است. نه کاملا. اما تقریباً.

 • ضمانت برگشت پول

DreamHost تضمین برگشت پول شگفت آور 97 روزه را ارائه می دهد. این یک سه ماه کامل است تا مطمئن شوید که کاملاً از همه آنچه را که ارائه می دهند راضی هستید. به طور کامل فراتر از آن ، InMotion Hosting یک ضمانت 90 روزه را ارائه می دهد. آن هفته اضافی از این نظر به DreamHost می پردازد ، اما به هر ترتیب شما به آن نگاه می کنید ، این یک دوره آزمایشی طولانی است تا مطمئن شوید که از این شرکت ها خوشحال هستید. و همانطور که قبلاً گفته شد ، با DreamHost آزمایش آزمایشی 97 روزه شما حتی بلافاصله شروع نمی شود – وقتی اولین بار در حال راه اندازی و ایجاد وب سایت خود هستید ، می توانید این کار را به صورت رایگان انجام دهید. بنابراین دادگاه آزمایشی 97 روزه شروع نمی شود تا زمانی که شما به این برنامه رها شوید و سایت خود را منتشر کنید. بنابراین ، در واقعیت ، شما زمان زیادی می خواهید تا مطمئن شوید که DreamHost خدمات میزبانی است که می خواهید با آن بروید. این یک ادعا است که InMotion Hosting نمی تواند مطابقت داشته باشد.

 • مقدار

وقتی به تمام اطلاعات نگاه می کنید ، ممکن است انتخاب یک برنده واضح در دسته ارزش بسیار دشوار باشد. هر دوی این سرویس های webhost موهبت زیادی را برای جلب درآمد سخت شما ایجاد می کنند. این که آیا شما به تازگی وب سایت خود را ایجاد کرده اید یا چیزهای بعدی بعدی را در خرده فروشی آنلاین انجام می دهید ، DreamHost و InMotion Hosting هر دو مجموعه خدمات چشمگیری را با قیمت های بسیار قابل کنترل ارائه می دهند. در هر صورت ، با حق بیمه ماهانه خود مطمئناً ارزش خوبی کسب خواهید کرد.

بنابراین ، کدام یک برنده است?

بنابراین ، اگر اینگونه باشد ، کدام سرویس میزبانی برنده است؟ خوب ، این واقعاً یک تماس سخت است. از آنجا که آنها از جهات بسیار شبیه به هم هستند ، شیطان همانطور که می گویند در جزئیات است. در حالی که هر دو شرکت با هم یکسان هستند ، اختلافات زیادی با هم دارند و برای پول ما ، برنده بر اساس آن جزئیات ، InMotion Hosting است..

چرا؟ خوب ، صرف نظر از سطح تخصص سایت شما ، به نظر می رسد که میزبانی InMotion راه حل بهتری برای کمک به شما داشته باشد. برای کاربر جدید و بی تجربه ، هر دو شرکت طیف گسترده ای از قالب های پیش ساخته وب را ارائه دادند که تقریبا بی نهایت قابل تنظیم بودند. با این حال ، ما این واقعیت را دوست داشتیم که اگر می خواستید میزبانی وب InMotion بتواند سایت را برای شما ایجاد کند. با گوش دادن به شما و نیازهای منحصر به فرد سایت شما به زودی ، InMotion Hosting می تواند سایتی را برای شما ایجاد کند ، با تمام ویژگی هایی که برای به حداکثر رساندن عملکرد آنلاین خود نیاز دارید..

برای کاربر با تجربه تر ، به نظر می رسد میزبانی وب InMotion خدمات کاملی کامل تر ارائه می دهد. اگر به دنبال فروش آنلاین هستید ، ادغام چندین ابزار تجارت الکترونیکی استاندارد در صنعت InMotion Hosting واقعاً به تبدیل وب سایت شما به یک مرکز فروش خرده فروشی کمک می کند.

و در تمام سطوح خدمات ، خدمات مشتری InMotion Hosting به وضوح برنده می شود ، زیرا آنها به راحتی از طریق کانال های مختلف ارتباطی در دسترس هستند – چیزی که DreamHost قادر به ادعا نیست.

به دلیل این ویژگی های برجسته ، ما به InMotion Hosting در این سر به سر و باریک – اما بسیار واضح – پیروز می شویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map