HostGator לעומת GoDaddy 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

HostGator ו- GoDaddy הם שני מארחים גדולים ומוכרים המוכרים במחירי קרקע התחתון והם נהדרים למתחילים. עם זאת, יש המון מכירות מכירה ותכונות חסרות בשני המארחים. אנו משווים אותם זה לצד זה וממליצים על היתרונות והחסרונות.

מחירים  |  ערךתמיכה  |  UPTIME  |  מהירות  |  תכונות  |  סיכום  


עם למעלה ממיליון אתרים שמתארחים, HostGator הוא מסית. HostGator הוא מארח פתיחה נהדר למי שמחפש אירוח זול עם הרבה תכונות מתקדמות.

3.8

סוקר

4.2

משתמשים (11 הצבעות)

לעומת

GoDaddy אינו זקוק להכרה – זה ככל הנראה ספק המארחים ושמות הדומיינים המוכרים ביותר בעולם. עם זאת, זה דומה למקדונלד’ס של אירוח – זול, המוני בשוק, אך לא טוב במיוחד. בהשוואה לכל מארח אחר, המארח האחר בדרך כלל מנצח. עם זאת, אם אתה דומיין GoDaddy נאמן, יכול להיות שווה להתמיד איתם לפרויקטים קטנים ותמיכה טלפונית מעולה..

3.4

סוקר

4.1

משתמשים (26 הצבעות)

תמחור

ציון: 4.5

ל- HostGator מבחר גדול של תוכניות, כל מהאירוח המשותף לסל מציאה ועד אירוח VPS יקר. HostGator אגרסיבי מאוד בתמחור שלהם, ומעניק הנחות ענק בזמן שהם נראים כדי להשיג נתח שוק. השאיפה שלהם היא היתרון שלך:

SharedWordPressVPS
מחיר מבצע2.75 $ לחודש$ 5.95 לחודש29.95 $ לחודש
מחיר רגיל10.95 $ לחודש14.95 $ לחודש89.95 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםאתרי וורדפרסאתרי צמיחה

צפה בתמחור

ציון: 5.0

התמחור של GoDaddy נמוך מאוד ומצוין למתחילים. עם פרומואים המציעים אירוח כלכלי במחיר של $ 1 לחודש בלבד, האירוח הוא כמעט חינם. עם זאת, דבר אחד שיש להיזהר ממנו הוא שיעורי ההתחדשות. לאחר סיום התקופה הראשונה אירוח הכלכלה יעלה עד 8.99 דולר לחודש, אז היזהרו מהנעילה.

כלכלה דלוקס ממש
מחיר מבצע1.00 דולר לחודש7.99 $ לחודש12.99 $ לחודש
מחיר רגיל8.99 $ לחודש11.99 $ לחודש16.99 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםעסק קטןאתרים עם תנועה גבוהה

צפה בתמחור

ערך

ציון: 4.5

HostGator מציע תמורה מדהימה לתמחור שלה. למען האמת זה לא חזק כמו SiteGround, שהוא הפייבוריט הכללי, אבל HostGator יביא אותך לדלת במחיר סביר מאוד.

יש לזה ערך חזק מאוד בסך הכל מכיוון שעבור מה שאתה משלם אתה מקבל טונה של תכונות כמו הגירות בחינם, רוחב פס בלתי מוגדר ותמיכה 24/7/365.

במקום שאיננו רואים שערך חזק הוא המקום בו הם גובים תשלום עבור תוספות שאחרות כוללות בחינם, כגון גיבויים – שהם קריטיים לבריאות האתר שלך. הם גם רוצים לגבות תוספת עבור זמן רב יותר טוב יותר, שלדעתנו אמור להיות תכונה בסיסית הכלולה בכל התוכניות, לא משנה כמה זול.

ציון: 4.0

הערך של GoDaddy די טוב למה שאתה מקבל. אתה משלם מחירים מוזלים עבור מארח בשוק המוני. לדוגמה, מה שאתה מקבל עם תוכנית הכלכלה (שנמכרת כעת במחיר של $ 1 לחודש) הוא אתר אחד, רוחב פס בלתי מוגדר, ואחסון של 100 ג’יגה-בייט ודומיין בחינם. גם כאשר המחיר קופץ למחיר מלא של 8.99 $ לחודש, זה עדיין ערך הגון. עם זאת, אנו ממליצים ללכת לדלוקס מכיוון שאתה מקבל אתרים ואחסון ללא הגבלה (תוך סיבה).

כל התוכניות כוללות תמיכה 24/7, שהיא חובה, כמו גם ניטור אבטחה והגנת DDoS.

שתי בעיות גדולות עם תוכניות אירוח משותפות אלה של GoDaddy: אין אישור SSL בחינם, שהופך להיות הסטנדרט בתעשייה, כמו גם מגבלה של 1 GB למסדי נתונים. אם אתה מפעיל WordPress ויש לך כמה תמונות באיכות גבוהה, אתה יכול לעבור את מגבלת בסיס הנתונים במהירות. משתי הסיבות הללו, אנו גורמים ל- GoDaddy נקודה מלאה.

שירות לקוחות

ציון: 3

HostGator בודק את כל התיבות שעל פני השטח בעזרת התמיכה שלהן: 24/7 ו 365 יום בשנה. בצ’אט ובטלפון. אבל הלקוחות מספרים סיפור אחר.

יש המון תלונות על תגובות איטיות, צוות לא כשיר ותמיכה כללית תת-חלקית. יש המון אנשים שאין להם תלונות, לכן אנו ממליצים לבדוק את התמיכה שלהם לפני הקנייה.

פרטים נוספים

ציון: 4.0

GoDaddy מתגאה בתמיכה הטלפונית הפועלת 24 שעות ביממה, וזה לגמרי הגיוני עבור בסיס הלקוחות שלהם בשוק המוני. אחת מנקודות התורפה הייתה העובדה שהטלפון היה הדרך היחידה להשיג אותם. הם שינו את זה מאז ומציעים עכשיו תמיכה בצ’אט, שעדיפו חנונים רבים באינטרנט.

תמיכה טלפונית היא בדרך כלל באיכות גבוהה יותר ככל שהם חותרים למרדף ויכולים לענות על שאלותיך מהר יותר. מצאתי שתמיכה בצ’אט מתחברת במהירות, אך עליך לדלג על כמה חישוקים כולל הזנת מספר הסיכה שלך ולחכות לתגובתם. איכות התמיכה היא בדרך כלל תגובות מהירות, בשונה מ- SiteGround, שם הן מספקות פתרונות מלאים. בסך הכל, תמיכה טובה, אך לא מושלמת. 

פרטים נוספים

אירוח Uptime

ציון: 4.5

עם יותר מ 99.5% אורך זמן, תלוי במקור, אין הרבה מה להתלונן עם HostGator.

בנוסף, HostGator מציעה בחודש אירוח חינם אם הם נופלים מתחת ל- ערבות 99.9%.

עגנו אותם חצי נקודה מכיוון שהיו כמה תלונות מזדמנות של משתמשים, ואנחנו גם מעדיפים לראות 99.99% זמן עבודה עבור ספקים מהשכבה הטובים ביותר..

ציון: 3.5

זמן הפעילות של GoDaddy טוב למדי, לרוב במחיר של 99.95% ומעלה. ביקורות ממשתמשים ברחבי האינטרנט מעורבות, אך לרוב זמן השבתה / השבתה אינו מוביל כעניין מרכזי.

ל- GoDaddy יש אחריות זמן לשרת – – (אזהרה – ז’רגון חוקי!) – אבל זה רק מכסה 99.90% (חסר שם 0,09) – מה שאומר שאירוחך יכול להיות מושבת במשך 43 דקות בחודש, והם מחשיבים את זה כרגיל. דמיין את אתר האינטרנט שלך למטה במהלך תקופת קניות מכרעת כמעט שעה! יתר על כן, GoDaddy נותן לך רק אשראי של 5% בחזרה – וזה אולי רק פרוטות. אנו חושבים שהם צריכים להיות בעלי סטנדרטים גבוהים יותר וזיכוי בחודש מלא.

מהירות

ציון: 3.0 

אירוח משותף בדרך כלל סובל מבעיות מהירות, בהתבסס על עלות נמוכה יותר של האירוח. HostGator נמצא באמצע האריזה בכל מה שקשור למהירות. כשאתה מחפש טוויטר, אינך רואה תלונות רבות כמו מארחים משותפים אחרים כמו Bluehost, וזה סימן אנקדוטי טוב.

אם אתה מחפש מוצר HostGator מהיר יותר, בדוק את אירוח הענן של HostGator. אם אתה רוצה אירוח משותף מהיר אפילו יותר שלא ישבור את הבנק, עם זאת, אנו ממליצים מאוד על A2 Hosting או SiteGround. אתה תהיה הרבה יותר שמח עם אלה.

ציון: 3.5

GoDaddy נופל באמצע החבילה ככל שמבחני המהירות עוברים. הם מנסים למכור לך את התוכנית האולטימטיבית שלהם להשיג יותר כוח ועיבוד מהיר יותר, וזה משפשף אותי בצורה הלא נכונה. גם תוכניות כלכלה צריכות מהירות!

על טוויטר GoDaddy אמנם מקבל כמות תלונה נכונה, אך בכנות ציפתה ליותר מארח זה פופולרי.

GoDaddy לא ערך את רשימת האירוח המהיר ביותר שלנו. בדוק את הפוסט הזה אם אתה רוצה ללכת עם מנצח.

תכונות

ציון: 4.0

לעתים קרובות משווים את HostGator ל Bluehost בגלל התמחור והתכונות שלה, ובסך הכל HostGator אכן מנצח כאן.

בין שתי החברות, HostGator נבנה עבור משתמשים יותר מקצוענים. וכשמשווים בין HostGator לכל חברת אירוח משותפת אחרת, עליכם לזכור זאת.

אנו אוהבים את העובדה שהעברות כלולות, יש בהן התקנות בלחיצה אחת, נמצאות ב- cPanel ומציעות אחריות לזמן פעולה של 99.9%. אנו עדיין אוהבים מארחים אחרים כמו SiteGround טובים יותר עבור תכונות הכוללות, אך ל- HostGator יש את מה שאתה צריך כדי להתחיל.

ראה את כל התכונות

ציון: 3.5

לא מעריץ ענק של התכונות של GoDaddy בתוכניות בסיסיות. רוב האנשים מתחילים את האתרים שלהם ב- WordPress בימים אלה, וכל עוד GoDaddy מקיים אירוח וורדפרס, שוב אתה צריך לשדרג כדי לקבל את הבמה של WordPress למשל. בתוכניות אירוח הכלכלה של GoDaddy, אינך מקבל SSL בחינם, אינך מקבל גיבויים והם אינם מבצעים הגירות..

בעוד של- GoDaddy יש כמה כלים בהתאמה אישית שהם בנו, עבור חברה גדולה כזו הייתי מצפה מהם להציע יותר תכונות מאשר מארח קטן יותר וסקראפי כמו SiteGround – אבל הם חייבים להרוויח את הרווחים שלהם. בסך הכל, התכונות בסדר, לא נהדרות.

ראה את כל התכונות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map