iPage vs Amazon Web Hosting: کدام بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

iPage vs Amazon Web Hosting: کدام بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

iPage vs Amazon Web Hosting: کدام بهتر است؟ میزبانی وب – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

هنگامی که صحبت از میزبانی وب است ، دو روش اصلی وجود دارد که می توانید از آنها برای آنلاین شدن وب سایت خود استفاده کنید. اولین استفاده از سایت هایی با سطح مصرفی است که صفحه شما را با سرعتی کم روی سرور قرار می دهد و منابع محدودی را ارائه می دهد. این برای بسیاری از افراد خوب کار می کند ، زیرا بسیاری از وب سایت ها برای انجام کار خود مجبور به برنامه نویسی یا عملکرد بالا نیستند. اگر به طور مثال وبلاگ خود را اجرا می کنید ، در صورت عدم نیاز به هزینه هایی از قبیل بانک اطلاعاتی و فضای دیسک پرداخت نمی کنید. از طرف دیگر ، اگر شما یک توسعه دهنده هستید ، به مؤلفه های مختلف زیادی نیاز دارید تا سایت های شما برای شما بهتر کار کنند. مواردی مانند سرورهای اختصاصی ، برنامه نویسی یکپارچه و قابلیت های ابری همگی برای این برنامه نویسان برای توسعه دهندگان وب سایت هستند ، به همین دلیل آنها به جستجوی گزینه های میزبانی جامع تر نیاز دارند. با توجه به همه این موارد ، ما یک بررسی مقایسه ای از دو سیستم عامل میزبانی را که در هر دو طرف طیف قرار دارند ، برای شما آورده ایم. برای میزبان مصرف کننده ، iPage داریم و برای هاست توسعه دهنده ، AWS داریم که مخفف سرویس های وب آمازون است. بنابراین ، یک نکته را باید به خاطر بسپاریم که وقتی ما این دو هاست را در مواردی مانند قیمت گذاری و ویژگی های مختلف مقایسه می کنیم ، آنها برای انواع مختلف کاربران طراحی شده اند.


قیمت گذاری اگر قرار است اکثر وب سایت های میزبان مصرف کننده را مقایسه کنید ، می بینید که بسیاری از آنها قیمت های رقابتی را برای ورود شما به شما ارائه می دهند. در این حالت ، iPage قیمت مقدماتی خارق العاده ای دارد که تقریبا برای همه مقرون به صرفه است. با این گفته ، ما معمولاً مردم را از این فکر می کنیم که هزینه کمتری بهتر باشد ، زیرا این که دیدن چه ارزشی برای پول خود می گیرید ، بسیار مهم تر است. در مورد آمازون ، ویژگی ها و مزایای بسیار بیشتری به دست می آورید ، این بدان معنی است که برای به دست آوردن آنها باید هزینه های بیشتری پرداخت کنید. به همین ترتیب ، قیمت پایه برای هر دو میزبان کاملاً متفاوت است.

  • iPage: 1.99 دلار در هر ماه (سپس به 10.99 دلار افزایش می یابد)
  • آمازون: متفاوت است ، اما می تواند به اندازه 19 دلار در ماه یا چند صد دلار باشد

برنده: اگر ما به تنهایی قیمت را ادامه می دهیم ، iPage دست بالایی دارد. با این حال ، هنگامی که به AWS نگاه می کنید ، دلیل عدم دشوار کردن امتیاز قیمت این است که گزینه های مختلف زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. حتی چیزی که به آسانی میزبانی یک صفحه وب اصلی است ، دارای چندین سرویس مختلف است که می تواند قیمت آن را بسیار سریع کند. ساختار قیمت گذاری یک تفاوت مهم بین این دو سرویس این است که آنها به طرق مختلف صورتحساب می دهند. در حالی که iPage ماهانه هزینه ای را ارائه می دهد که بر اساس ثبت نام برای یک سال کل است ، AWS از یک ساختار “pay-as-you-go-go” استفاده می کند که در صورت نیاز به میزبانی موقت فقط بسیار مقرون به صرفه است. همچنین ، iPage همه چیز را در یک برنامه قرار داده است ، به این معنی که شما در حال خرید خدماتی هستید که ممکن است نیازی به آن نداشته باشید ، در حالی که AWS فقط برای محصولات و برنامه هایی که استفاده می کنید هزینه می کند. در پایان ، اگر می دانید چه کاری انجام می دهید و در مورد نحوه پرداخت استراتژیک هستید ، می توانید از AWS پول بیشتری دریافت کنید.

برنده: AWS

پشتیبانی مشتری این که آیا شما یک طراح وب تازه کار هستید یا یک کهنه کار هستید ، زمانی فرا می رسد که شما برای حل مسئله باید با شخصی تماس بگیرید. این می تواند به صفحه وب شما مربوط باشد ، یا می تواند چیزی به اندازه سوال صدور صورت حساب بی اهمیت باشد ، اما صرف نظر از این ضروری است که بتوانید فوراً کسی را تسخیر کنید تا مطمئن شوید که بلافاصله مشکل شما برطرف می شود. بنابراین ، هنگام مقایسه روشهای مختلف پشتیبانی ، می خواهیم به چهار مورد برتر: تلفن ، چت ، ایمیل و انجمن ها توجه کنیم. با این حال ، قبل از شروع ، مهم است که توجه داشته باشید که AWS هزینه اضافی را برای سیستم های پشتیبانی جامع می پردازد ، در حالی که iPage آن را در قیمت پایه شما قرار می دهد. گفته می شود ، AWS یک بسته اساسی دارد که همراه با سیستم میزبانی استاندارد شماست. به همین ترتیب ، ما می خواهیم آن سیستم های پشتیبانی را به جای گزینه های اضافی که می توانید در AWS پیدا کنید ، مقایسه کنیم.

پشتیبانی تلفن به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های جهان ، آمازون همیشه در پاسخ به تلفن ها و کاهش زمان انتظار بسیار عالی است. اگر با تیم پشتیبانی AWS تماس بگیرید ، بیشتر از چند دقیقه صبر نخواهید کرد. iPage یک تنظیم مشابه دارد ، اما اگر در ساعات اوج تماس بگیرید ، ممکن است مجبور شوید کمی طولانی تر از آن استفاده کنید.

برنده: AWS

لچت ive برای کسانی که می خواهند بدون نیاز به صحبت با کسی نتیجه فوری کسب کنند ، گفتگوی زنده یک منبع خارق العاده در اختیار شما است. هر دو سرویس میزبانی یک عملکرد چت ارائه می دهند ، اما AWS تا حدودی فاقد بسته اصلی است. اگر به روزرسانی کنید ، می توانید در تمام ساعات روز از کمکهای شخصی دریافت کنید ، اما اگر در سیستم استاندارد بمانید ، ممکن است زمان انتظار طولانی تر را پیدا کنید. iPage در کل بسیار پاسخگوتر است ، اگرچه هنوز هم در ساعات اوج برخی از مشکلات را دارند.

برنده: iPage پست الکترونیک هنگامی که به پشتیبانی ایمیل نگاه می کنید ، بهترین روش برای مقایسه این دو ، دیدن این مسئله است که چه مدت طول می کشد تا پاسخ دریافت شود. هر دو iPage و AWS دارای سیستم بلیط استاندارد هستند ، اما به نظر می رسد AWS به طور کلی سریعتر برمی گردد. با این حال ، به طور کلی ، آنها تقریباً یکسان هستند.

برنده: کراوات آموزش ها / انجمن ها اگر شما نوع فردی هستید که می خواهد خودتان یاد بگیرید چگونه یک مشکل را برطرف کنید ، می توانید به اطلاعات زیادی دسترسی داشته باشید که می تواند به شما در حل مسائل مشترک کمک کند بدون اینکه با کسی صحبت کند. در همین راستا ، iPage سیستم بسیار بهتری را برای اعضای اصلی تنظیم کرده است و به آن امتیاز بیشتری نسبت به AWS می دهد. اگر برنامه پشتیبانی خود را با آمازون به روزرسانی می کنید ، با این وجود دسترسی بسیار گسترده تری به آموزش ها و انجمن ها دارید ، بنابراین این موضوع را نیز در نظر داشته باشید.

برنده: iPage

سرعت در دنیای مدرن امروز ، مردم انتظار نتایج فوری دارند ، به خصوص آنلاین. در حالی که سالها پیش ممکن است چند دقیقه منتظر بمانید تا یک صفحه بارگیری شود ، این روزها اگر بیش از 0.001 ثانیه طول بکشد ، مخاطبان شما قبل از اینکه حتی ببینند چه چیزی در سایت شما است ، گزاف گویی می کنند. در نتیجه می خواهید مطمئن شوید که میزبان شما از بهترین سرعت و قابلیت اطمینان برخوردار است به طوری که دیگر نیازی به نگرانی در مورد تاخیر سایت خود ندارید. در این حالت ، هر دو AWS و iPage دارای سرعت بارگذاری سریع هستند ، اما AWS اختلاف کمی دارد. در برخی موارد ، به نظر می رسد که برای همیشه طول می کشد ، در حالی که سایر مواقع به سرعت چشمک می زند. متاسفانه ، ثبات کلید است ، به همین دلیل iPage دارای لبه است.

برنده: iPage

وقت تمام وقت نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که آیا ریسک شما به دلایلی کاهش می یابد یا خیر. این به عنوان زمان بروز یا خرابی شناخته شده است و بیشتر خدمات میزبانی تضمین می کند که صفحه شما هرگز دچار خرابی نمی شود. هنگام مقایسه این دو ، iPage زیرساختی را که Amazon انجام می دهد ، ندارد ، به این معنی که از نظر درصد به روز اطمینان ندارد. گفته می شود ، اختلاف کسری از درصد است ، بنابراین فکر نکنید که iPage تمام وقت را در مقایسه با AWS خراب می کند.

برنده: AWS ، اما با کمی حاشیه مقدار اکنون جایی است که ما در آجیل و پیچ و مهره های هر سرویس قرار می گیریم. همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، AWS برای توسعه دهندگان و طراحان جدی وب ساخته شده است ، در حالی که iPage برای مصرف کننده متوسط ​​شما که اطلاعات زیادی در مورد ساخت وب سایت نمی داند ، منظور شده است. گفته می شود ، iPage از ویژگیهای کاملاً زیادی برای ارائه برخوردار است ، بنابراین اگر به دنبال چیزهای کمی آسان تر برای پیمایش در حالی که تمام عملکردهای خود را حفظ کرده اید ، می توانید یک انتخاب عالی باشد. در اینجا مختصری از آنچه هر سرویس برای ارائه ارائه شده است آورده شده است. iPage از آنجا که تنها یک برنامه پایه وجود دارد که باید از آن انتخاب کنید ، شما بدون نیاز به به روزرسانی ، بهترین ویژگی ها را دریافت می کنید. تنها موردی که ممکن است هزینه بیشتری برای آن بپردازید ، پهنای باند است ، اما با افزایش حضور آنلاین شما به ترافیک سایت و نیازهای شما بستگی دارد. iPage ساخت وب سایت را برای هر کسی بسیار آسان می کند ، زیرا برنامه هایی را برای کمک به شما در شروع کار و ایجاد صفحات و دکمه های خود ارائه می دهند. علاوه بر این ، می توانید عملکردهای تجارت الکترونیکی را ادغام کرده و صفحه خود را از طریق سیستم iPage به بازار عرضه کنید. به طور کلی ، آنها بخش اعظم وزنه برداری سنگین را برای شما تحمل می کنند و یک سکوی ساده و کاربردی را ارائه می دهند.

AWS بزرگترین نقطه قوت این سایت همچنین بزرگترین ضعف آن است. از آنجا که گزینه های زیادی از بین آنها وجود دارد ، می تواند تشخیص دهد که به چه چیزهایی نیاز دارید کاری دلهره آور است ، به این معنی که اگر در ساخت وب سایت تازه کار هستید ، گم شدن در آن آسان است. با توجه به این نکته ، اگر شما باتجربه هستید و می دانید که به دنبال چه چیزی باشید ، پس AWS سفارشی کردن برنامه خود را آسان کرده و سیستمی را ایجاد می کند که همه چیز مورد نیاز شما را داشته باشد. خواه خواهان سرورهای اختصاصی ، پهنای باند بالاتر یا فضای ذخیره سازی بیشتری باشید ، AWS انتخاب بسیار زیادی برای شما دارد. این همچنین به برنامه نویسی و ساخت وب سایت گسترش می یابد. خلاصه اینکه ، در حالی که iPage بیشتر کارها را برای شما انجام می دهد ، AWS به سادگی ابزارهایی را که باید برای کار خود داشته باشید به شما می دهد. ببینید چگونه AWS در پست مقایسه ما میزبان در DreamHost و AWS در برابر سایر رقبا قرار دارد.

برنده: انتخاب برنده در اینجا دشوار است زیرا هر دو با هم تفاوت دارند. با این حال ، به خاطر سادگی ، باید بگوییم که iPage بسیار کاربرپسند تر است در حالی که هنوز هم راه حل های قابل تنظیم را برای افرادی که با تجربه تر هستند ارائه می دهد. اگرچه مطمئناً AWS چیزهای بیشتری برای ارائه دارد ، دانستن اینکه همه شما به چه چیزی نیاز دارید و چطور می توانید از ابتدا برنامه ای بسازید دشوار است..

نتیجه در پایان ، کدام سرویس بهتر است؟ باید بگوییم که عملکرد عاقلانه ، AWS گزینه ایده آل است ، اگرچه راحتی و سادگی بیشتر بر شما فشار می آورد ، iPage گزینه بسیار بهتری است.

برای دیدن نحوه مطابقت iPage در برابر سایر خدمات میزبانی ، حتماً پست مقایسه ما از iPage در مقابل A2 میزبانی را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector