Namecheap vs GoDaddy Hosting Review – مقایسه قیمت و برنامه ها – مه 2020

در دنیای مدرن ، ساخت و راه اندازی وب سایت هرگز آسان نبوده است. این که آیا شما یک تجارت کوچک هستید و به دنبال دستیابی به مشتریان خود هستید یا می خواهید یک وبلاگ ویژه را برای کسب درآمد راه اندازی کنید ، ایجاد یک وب سایت کاری است که تقریباً هر کس می تواند انجام دهد ، به شرط اینکه آنها بدانند که در کجا باید جستجو کنند..


متأسفانه ، از آنجا که چنین سرسختی از سایت های مختلف میزبانی در خارج وجود دارد ، می توان تعیین کرد که کدام یک برای نیازهای شما بهترین است. در حالی که ما نمی توانیم همه آنها را به طور همزمان مقایسه کنیم ، ما این کار را با دو میزبان برتر امروز انجام خواهیم داد. Namecheap و Godaddy.

هنگام مقایسه این دو میزبان ، آنها را در برابر همان ویژگی ها و مزایا اندازه می گیریم ، و همچنین به شما نشان می دهیم که بسته به نیاز شما ، کدام یک برای شما بهتر است..

قیمت گذاری

تا آنجا که هزینه ها پیش می روند ، مهمترین چیزی که باید به آن توجه کنیم این است که ثبت دامنه جدید چقدر است. در حالی که می توان به روزرسانی های دیگری در ایجاد وب سایت وجود داشت ، برای ساده نگه داشتن چیزها ، ما فقط به قیمت دامنه و همچنین تمدید خواهیم پرداخت. با فرض اینکه می خواهید سایت خود را برای مدت طولانی فعال نگه دارید ، باید سالانه آن را تمدید کنید تا آن را زنده و در دسترس نگه دارید.

Namecheap

 • بسته بندی ارزش: 9.88 دلار برای راه اندازی ، با تمدید 38.88 دلار پس از سال اول
 • بسته حرفه ای: 19.88 دلار برای سال اول و 78.88 دلار برای تمدید
 • بسته بندی نهایی: برای راه‌اندازی 29.88 دلار ، و تمدیدها 129.88 دلار در سال هزینه دارند
 • تجارت حرفه ای: 19.88 دلار در هر ماه

خدایی

 • اقتصاد: 1 دلار در هر ماه / سپس 7.99 دلار
 • لوکس: 5.99 دلار در هر ماه / سپس 10.99 $
 • نهایی: 9.99 دلار در هر ماه / سپس 16.99 دلار

برنده: Namecheap ممکن است از جلو گران تر باشد ، اما اگر قصد دارید سایت خود را برای سال ها در اختیار داشته باشید پس از رفتن با این میزبان ، پس انداز خود را کاهش می دهید.

پشتیبانی مشتری

حتی اگر شما یک گورو فناوری باشید ، به ناچار زمانهایی وجود خواهد داشت که برای رفع مشکل ، مجبور شوید با پشتیبانی تماس بگیرید. با توجه به این نکته ، ضروری است که میزبان کانالهای كافی را برای شما فراهم كند تا در صورت بروز هر مشكلی با آنها ارتباط برقرار كنید ، و همچنین در اسرع وقت به شما برگردد. سه نوع اصلی پشتیبانی مشتری وجود دارد ، بنابراین بگذارید ببینیم این میزبان ها چه چیزی ارائه می دهند.

دسترسی 24/7

در این حالت ، Namecheap به شما امکان می دهد هر روز یا شب از جمله تعطیلات آخر هفته با آنها در ارتباط باشید. در مورد گاددی ، آنها فقط از دوشنبه تا جمعه به سؤالات پاسخ می دهند ، به این معنی که اگر در طول آخر هفته با مشکلی روبرو شدید ، باید منتظر بمانید تا حل شود.

برنده: Namecheap ، به دلایل واضح.

چت زنده

برای کمک به شما برای حل مشکل خود در زمان واقعی ، بسیاری از میزبان ها یک اتاق چت رایگان ارائه می دهند که می توانید در آنجا کمک بخواهید و بلافاصله پاسخ دهید. هر دو Namecheap و Godaddy دارای ویژگی های گپ زنده هستند ، اما Namecheap در 24/7 در دسترس است و طول نمی کشد تا اتصال برقرار شود. با Godaddy ، ساعتهای مشخصی دارند که می توانید در یک جلسه گفتگو شرکت کنید ، به این معنی که در هر زمان نمی توانید مشکلات را برطرف کنید.

برنده: دوباره Namecheap

پشتیبانی تلفن

در حالی که اکثر مردم این روزها ترجیح می دهند از طریق ایمیل یا متن ارتباط برقرار کنند ، اما گاهی اوقات صحبت با یک فرد زنده بهترین روش برای رسیدگی به موقع مشکل شماست. هردوی این میزبان ها دارای شماره تلفنی هستند که می توانید با آنها تماس بگیرید ، اما Godaddy مجدداً ساعات محدودی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با آنها تماس بگیرید و شانس این است که برای رسیدن به یک شخص در انتهای دیگر مجبورید مدت بیشتری صبر کنید..

برنده: Namecheap

سرعت

با فرض اینکه می خواهید وب سایت شما در هر زمان در دسترس هر کسی باشد ، بسیار مهم است که شما یک میزبان داشته باشید که سرعت کافی را فراهم کند تا به طور مرتب با تاخیر مواجه نشوید. در حالی که تقریباً همه میزبان ادعا می کنند که 99.99٪ به وقت خود را ارائه می دهند ، در بسیاری از موارد اینگونه نیست ، به این معنی که شما باید خودتان آنها را آزمایش کنید تا دریابید که کدام یک عملکرد بهتری دارد.

با توجه به تستر سرعت مستقل hostbenchmarker.com ، در اینجا نتایج هر دو سایت ذکر شده است.

Namecheap: میانگین سرعت بار 3.4 ثانیه است که سریعترین زمان آن 2.85 ثانیه و کمترین آن 72.7 ثانیه است.

خدایی: متوسط ​​سرعت 3.14 ثانیه است که سریعترین آن 2.38 و کمترین سرعت آن 37.97 ثانیه است.

برنده: همانطور که مشاهده می کنید ، Godaddy در کل Namecheap را با سرعت متوسط ​​و آهسته پیروز می کند. بخشی از این امر به این دلیل است که Godaddy کاربران بسیار بیشتری دارد و در نتیجه سرورهای سریع تری برای اسکان آنها دارد.

وقت تمام وقت

همانطور که اشاره کردیم ، اکثر سایت های میزبان تقریبا 100٪ به روز رسانی را تضمین می کنند ، به این معنی که سایت شما به هر دلیلی کاهش نمی یابد. باز هم ، ما به hostbenchmarker.com نگاه کردیم تا ببینیم که این میزبان در برابر یکدیگر چطور جمع شده اند.

Namecheap: متوسط ​​درصد بروزرسانی 99.93٪ است که کمترین آن 92.92٪ است.

خدایی: متوسط ​​زمان بروزرسانی 99.95٪ است و کمترین آن 94.72٪ است

برنده: باز هم ، داشتن کاربران بیشتر به این معنی است که Godaddy از زیرساخت های بهتری نسبت به Namecheap برخوردار است ، در نتیجه در کل زمان های قابل اطمینان تر خواهد بود. همچنین شایان ذکر است که هر دو میزبان گاهی اوقات 100٪ به وقت خود را ارائه می دهند ، بنابراین این نکته را نیز در نظر بگیرید.

مقدار

هنگام مقایسه دو میزبان ، لازم است که ارزش خود را با اشتراک خود مقایسه کنید. در بیشتر قسمت ها ، این مقدار با توجه به تعداد دامنه شما ، چقدر فضای هارددیسک و تعداد دیتابیس به طور کلی تعیین می شود..

Namecheap

 • برنامه ارزش: 3 دامنه ، فضای دیسک 20 گیگابایتی ، 50 بانک اطلاعاتی و 50 حساب ایمیل.
 • حرفه ای: 10 دامنه ، 50 گیگابایت فضای دیسک ، 100 بانک اطلاعاتی و 100 اکانت ایمیل
 • نهایی: حداکثر 50 دامنه ، فضای نامحدود دیسک و پهنای باند نامحدود
 • تجارت حرفه ای: دامنه های نامحدود ، فضای دیسک 20 گیگابایتی و پهنای باند 5000 گیگابایتی

خدایی

 • اقتصاد: 1 دامنه ، پهنای باند نامحدود ، فضای دیسک 100 گیگابایتی
 • لوکس: دامنه ها ، ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود
 • نهایی: همه چیز از Deluxe ، از جمله ابزار مدیریت DNS و یک مجوز SSL یک ساله

همانطور که می بینید ، فقط Namecheap شامل مواردی مانند دامنه های اضافی و حساب های ایمیل است ، به این معنی که اگر این موارد برای شما با ارزش باشند ، Namecheap انتخاب بهتری خواهد بود. با این حال ، اگر عملکرد نقطه فروش بزرگتری باشد ، آنگاه گددی می تواند بهترین گزینه شما باشد. اگرچه ایمیل ها با برنامه های Godaddy همراه نیستند ، اما می توانید آنها را با حداقل 5.99 دلار در ماه کنار بگذارید ، که این باعث می شود قیمت کلی شما حتی بالاتر باشد.

برنده: Namecheap برای ایمیل و دامنه ، Godaddy برای سرعت و عملکرد

امکانات

در کنار دانستن اینکه از میزبان وب خود چه ارزشی کسب می کنید ، باید درک کنید که چه ویژگی هایی را در اختیارتان قرار می دهد تا بتوانید وب سایت خود را ساده تر کنید. در اینجا برخی از کارکردهای متداول که این هاست ها مشترک هستند وجود دارد.

میزبانی وردپرس

به عنوان یک سرویس ، WordPress به سرعت در حال تبدیل شدن به سازنده وب سایت است. هر دو Godaddy و Namecheap این سبک میزبانی را ارائه می دهند ، به این معنی که باید بتوانید به راحتی و بدون نیاز به یادگیری یک تن برنامه ، به صفحه وب خود اضافه کنید..

cPanel

این تا حد مطلوب ترین کنترل پنل برای هر وب سایت است ، زیرا بیشترین گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید محتوای و پشتیبان خود را کنترل کنید. هر دو Godaddy و Namecheap cPanel را برای همه بسته های خود ارائه می دهند.

امنیت اضافه شده است

با وجود هکرها در هر گوشه مجازی ، ضروری است که وب سایت شما محافظت شود. Godaddy همانند Namecheap ، محافظ Secure Socket Layer (SSL) را نیز ارائه می دهد. هر دو سایت بسته به نیاز خود برنامه های امنیتی متفاوتی دارند که می توانید انتخاب کنید.

بازار یابی

یکی از بزرگترین موانعی که پس از ایجاد وب سایت خود خواهید داشت این است که شما باید آن را تبلیغ کنید تا رانندگی را ترافیک کنید و شماره های خود را تقویت کنید. Godaddy برنامه های مختلف بازاریابی ، از جمله بهینه سازی سئو ، بازاریابی ایمیل و اهداف محلی را برای تبلیغات ارائه می دهد. به نظر نمی رسد Namecheap هنوز هیچ برنامه رسمی برای بازاریابی داشته باشد.

پرداخت های آنلاین

اگر در حال ساختن سایتی هستید که از تجارت الکترونیکی بعنوان یک کارکرد اصلی استفاده کند ، ضروری است که شما با یک میزبان بروید که بتواند تمام ابزارهای لازم را برای تحقق آن در اختیار شما قرار دهد. Namecheap به شما امکان می دهد تا از نرم افزاری استفاده کنید که روش های پرداخت را ارائه می دهد ، به این معنی که می توانید در هیچ زمانی یک فروشگاه دیجیتالی ایجاد نکنید.

برنده: در کل ، Namecheap از بهترین ویژگی ها برخوردار است ، اگرچه Godaddy هنگام صحبت در بازاریابی و طراحی وب مزیت مشخصی دارد. در حقیقت ، شما می توانید Godaddy را برای ساخت وب سایت و مارک تجاری خود بپردازید ، به این معنی که برای راه اندازی به سختی باید انگشت خود را بالا بکشید..

چه کسی بیشترین بهره را می برد

بنابراین ، ما دیده ایم که هر دو میزبان چه چیزی را می توانند ارائه دهند ، اما این برای شما چه معنی دارد؟ آیا شما یک بازاریاب حرفه ای باشید یا یک مالک مشاغل کوچک ، چگونه این میزبان ها هنگام ارائه خدمات و ویژگی های مورد نیاز خود ، مقایسه می کنید؟ بیایید آن را تجزیه کنیم.

یک توسعه دهنده

در کل ، سطح عملکرد Godaddy بالاتر از Namecheap است ، به این معنی که اگر شما یک نرم افزار توسعه دهنده هستید ، ممکن است بخواهید از Godaddy استفاده کنید. گفته می شود ، هیچ یک از این سایت ها برای توسعه وب بهینه نشده اند ، بنابراین شما باید به جای دیگری به دنبال آن باشید تا آنچه را می توانید پیدا کنید.

بازاریاب

اگر در تلاش برای توسعه سایتها به عنوان راهی برای تبلیغ رویدادها و مشاغل هستید ، می توانید از Godaddy سود بیشتری ببرید ، زیرا آنها قبلاً دارای یک شبکه برای بازاریابی وب سایتهای مختلف هستند. با این حال ، اگر شما می خواهید کنترل بیشتری بر آنچه می توانید انجام دهید ، ما Namecheap را به عنوان گزینه بهتر پیشنهاد می کنیم. باز هم ، هیچ یک از این میزبان ها برای این نوع کارها بهینه نیستند ، بنابراین این موضوع را در خاطر داشته باشید.

صاحب کسب و کار کوچک

با فرض اینکه صاحب یک تجارت کوچک هستید و می خواهید آن را از طریق وب سایت خود ارتقا دهید ، بهتر است از مواد و شبکه بازاریابی Godaddy به نفع خودتان استفاده کنید. با این حال ، اگر می خواهید خط پایین خود را به حداقل برسانید ، Namecheap در طولانی مدت هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

شرکت تجارت الکترونیک

از آنجا که Namecheap به شما امکان تنظیم پرداخت های آنلاین را می دهد ، این گزینه برای هر مشاغل آنلاین ایده آل است. مهمتر از همه ، سطح امنیت و پشتیبانی شما از Namecheap بدین معنی است که می توانید بلافاصله مشکلات پرداخت را برطرف کنید.

چگونه GoDaddy با سایر سایت های میزبانی مقایسه می شود؟ برای اطلاع از پست مقایسه GoDaddy و HostGator ما را بررسی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map