SiteGround לעומת Bluehost 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

SiteGround לעומת Bluehost 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

SiteGround לעומת Bluehost 2020: השווה בין מחירים, תכונות ועוד

TLDR; אם אתה מחליט בין SiteGround ל- Bluehost, אנו ממליצים על SiteGround כמארח הערך הכולל הטוב ביותר. תקבל תמיכה ברמה העליונה, תכונות טובות יותר, ואירוח כולל באיכות גבוהה יותר. Bluehost יש כמה יתרונות תמחור. המשך לקרוא לפירוט המלא.

מחירים  |  ערךתמיכה  |  UPTIME  |  מהירות  |  תכונות  |  סיכום  


SiteGround היא אחת מחברות האירוח הצומחות במהירות בעולם, וכנראה המארחת הטובה ביותר עבור רוב האנשים. עם תמיכת לקוחות ללא דופי, תכונות מעולות ומחירים נמוכים יש הרבה מה לאהוב בחברת אירוח עולמית זו.

4.8

סוקר

4.9

משתמשים (79 הצבעות)

לעומת

Bluehost היא אחת מחברות האירוח הפופולריות ביותר בעולם כולו, אך האם היא מתאימה לכם? עם זיהוי שמות ותמיכת לקוחות משופרת, זו בחירה איתנה למתחילים.

4.5

סוקר

4.6

משתמשים (12 הצבעות)

תמחור

ציון: 4.5

התמחור של SiteGround מתחיל להיות נמוך עד גיחוך עבור התכונות שאתה מקבל. התלונה האחת מצד מרבית המשתמשים היא העובדה שהתמחור קופץ למחיר מלא אחרי השנה הראשונה, כמעט כפול. SiteGround מציע הנחות מדהימות רוב הזמן – כך שתמיד תוכלו למצוא מבצע טוב. כל דבר מ- SiteGround המשותף לאירוח ייעודי הוא מחיר סביר מאוד.

StartUpGrowBigGoGeek
מחיר מבצע3.95 $ לחודש$ 5.95 לחודש7.95 $ לחודש
מחיר רגיל11.95 $ לחודש11.95 $ לחודש34.95 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםבינייםמקצוענים

צפה בתמחור

ציון: 4.5

ל- Bluehost יש כמה מתמחור ברמת הכניסה הזולה ביותר, כאשר אירוח משותף הוא הפופולרי ביותר במחירי תחתית. קיצרנו חצי נקודה לתמחור בגלל הטווח של שלוש שנים הדרוש לעסקה הטובה ביותר, אך בסך הכל זה זול ככל שיהיה:

SharedWordPressVPS
מחיר מבצע$ 2.95 לחודש19.95 $ לחודש18.99 $ לחודש
מחיר רגיל7.99 $ לחודש29.99 $ לחודש29.99 $ לחודש
הכי טוב בשביללמתחיליםוורדפרסעסקים

צפה בתמחור

ערך

ציון: 5.0

אתה לא תמצא ערך אירוח טוב יותר מאשר SiteGround, איננו יכולים לשיר את שבחיהם מספיק. עם תמיכה 24/7, גיבויים יומיים ו- SSL בחינם, SiteGround מכסה את כל היסודות שאתה צריך כדי להתחיל.

התחלנו לשדרג מחדש בכדי ללכת על תוכנית GrowBig – תקבלו ללא הגבלה אתרי אינטרנט, כפול מהאחסון ושלב וורדפרס (סמוך עלינו שאתה רוצה את זה). בנוסף, אתה מקבל הגירה בחינם, מה שחוסך המון טרחה. התלונה היחידה שלנו לגבי ערך SiteGround היא שטח הדיסק המוגבל, שיכול להתמלא במהירות.

ציון: 4.5

לדעתנו, Bluehost הוא ערך אדיר. כאשר התמחור מתחיל רק 2.95 $ לחודש (מחיר קידום), אתה עדיין מקבל גיבוי של חברה גדולה מאוד עם תמיכת הלקוחות הצפויה ואיכות השירות. כמה מהתכונות המובילות הכלולות בתמחור המתנע של הרוק התחתון שמוסיפים לערך הן רוחב פס בלתי מוגדר, אישור SSL בחינם, ו -50 SSD באחסון.

אנו חושבים שהאירוח המשותף פלוס הוא עסקה טובה יותר איתו ללא הגבלה אתרים כלולים, אחסון ללא הגבלה ותחומים בלתי מוגבלים. כשתעבור לתוכניות אחרות, תראה תמורה כוללת לכסף שאתה מוציא. האמת שלא תשיג תכונות סופר פרמיום, אבל הערך יהיה גבוה מאוד. 

שירות לקוחות

ציון: 5.0

תמיכת הלקוחות של SiteGround היא אפי ברצינות. אתה מקבל תמיכה 24/7/365 באמצעות טלפון, דוא”ל וצ’אט. סוכני תמיכה הם ידידותיים, מועילים, ובאמת עוברים מעבר לפתור את הבעיות שלך.

בדוק את סקירת ה- SiteGround המלאה שלנו כדי לראות את השבחים שלקוחותיהם שרים – הכל מסתכם בתמיכה. הם פיצחו את העוגיה הזו. אם אתה מתחיל, תמיכה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך, אז עבור עם SiteGroun על כל מארח אחר לצורך היבט זה. 

פרטים נוספים

ציון: 3.5

תמיכת לקוחות Bluehost היא תיק מעורב. חלק מהסוקרים האחרונים מעולם לא נתקלו בבעיה, באחרים יש סיפורים על המתנה למשך זמן רב וקבלת תמיכה של תת-חלקים.

עם תמיכה 24/7 באמצעות צ’אט טלפוני וצ’אט חי – אתה תמיד יכול להשיג אותם. בניגוד לתמיכה אחרת בפרמיה רבה יותר, אולם ייתכן שלא תקבל את הטכנולוגיה האיכותית ביותר ולא את השירות המהיר ביותר.

פרטים נוספים

אירוח Uptime

ציון: 5.0

SiteGround מבטיח זמן עבודה של 99.99%, וזה ממש טוב ככל שיהיה. בדיקות צד ג ‘מאשרות, ומציגה את הטווח בין 99.95% ל 100% חודש אחר חודש.

SiteGround מציע ניטור פרואקטיבי עם ערימת התוכנה המותאמת אישית שלהם, ו- AI כדי לסייע במניעת התקפות בוט אגרסיביות. אל תדאגו עם זמן העבודה עם SiteGround, הם מכסים את זה.

ציון: 4.5

הדיווחים ברחבי האינטרנט מראים כי זמן uptime של Bluehost חזק למדי ב 99.99% עד 100%.

עם זאת, קשה למצוא אם הם מציעים כל אחריות ספציפית לזמן הפעולה כמו HostGator (חברת אחות) כן. שלהם עמוד הסכם uptime server רק מבטיח הבטחות מעורפלות של פחות מ -15 דקות של השבתה לפני שתוקנו. 

דף האירוח המשותף שלהם אינו מבצע התייחסות להבטחה ספציפית לזמן הפעולה. כך שאפילו עם דוחות נהדרים של זמן עבודה עם מינימום השבתה, אנו גוררים אותם חצי נקודה בגלל חוסר שקיפות בנושא זה.

מהירות

ציון: 4.5

SiteGround מציע מספר רמות של אופטימיזציה למהירות: אופטימיזציה של CDN, Cloudflare, זיכרון מטמון דינמי ושירות זיכרון זכרון. כל אלה עוזרים בשיפור מהירות האתר שלך באמצעות טכנולוגיה מובנית של SiteGround.

בנוסף, צוות התמיכה בלקוחות שלהם תמיד זמין לתת יד ולהציע טיפים כיצד להאיץ את האתר שלך. יתכן שיש מארחים מהירים יותר בחוץ, אבל זה אחד הטובים ביותר לערך.

ציון: 3.5

Bluehost ביצעה התקדמות מהירה משמעותית בשנים האחרונות. היו בעבר עשרות תלונות משתמשים, אך הם שדרגו את החומרה שלהם כדי לקחת זאת ברצינות.

עם זאת, עליך רק לפנות אל טוויטר לראות טונות של תלונות. כעת הרבה מבעיות המהירות נובעות מההגדרה הכוללת באתר שלך ולא רק מאירוח, אז אל תשכח לקחת זאת בחשבון. ל- Bluehost יש גם טונות של לקוחות, כך שיש כמה תלונות. 

Bluehost ציין את האזכורים הנכבדים בפוסט ההשוואה המהיר ביותר שלנו לאירוח אתרים. בדוק את הפוסט הזה אם אתה זקוק למהירות האתר האולטימטיבית.

תכונות

ציון: 5.0

ל- SiteGround יש מגוון מכל התכונות הטובות ביותר מבין כל המארחים. לא רק שהם מציעים כלים מותאמים אישית משל עצמם כדי להקל על חייך, אלא שהם ממנפים cPanel, Cloudflare וטכנולוגיות אחרות של צד שלישי..

האהוב עלי על הפיצ’רים כולל הצגה של וורדפרס, טכנולוגיית מהירות זיכרון בזיכרון, וכל מערך אפשרויות השדרוג ש- SiteGround מספק.

ראה את כל התכונות

ציון: 3.5

ל- Bluehost יש את כל התכונות הבסיסיות הדרושות לכם בכדי להתחיל, ודרך סבירה מאוד עבור בלוגרים מתחילים. הם כוללים SSL בחינם מ- Let’s Encrypt, שהוא חובה, כמו גם רוחב פס שאינו מוגדר.

עם זאת, כשאתה משווה לחברות אחרות כמו SiteGround ו- A2 Hosting, ל- Bluehost חסרים כמה תכונות נוספות שמועילות מאוד. תלונה אחת היא העובדה שאתה צריך לשלם עבור הגירות, וזה מעצבן.

עליכם לשדרג לכמה מהתכניות המשותפות היקרות יותר כמו Choice Plus ו- Pro בכדי לקבל גיבויים לאתר – שהם קריטיים לכל אתר.

ראה את כל התכונות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector